Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl egy nyílt világú, belső nézetű, lövöldözős játék, amelyet az ukrán GSC Game World fejlesztett. A THQ megunta a fejlesztők szerencsétlenkedését és 2007 márciusában kiadta.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15601) Laris2 válasza Dhampir (#15597) üzenetére


Laris2
aktív tag

Úgy látszik, a modderek rákattantak a 2016-os Call Of Chernobyl módra. Új feladatokat tesznek hozzá, bonyolítsák, és jól megnehezítik. Ilyen ez az Area, és a Zaton anomaly 1.5-ös is. Egyik módnak sincs önálló sztorija. Visszatérve a 2016-os CoC-hoz, itt fel lehet venni olyan küldetéseket, amik szerepeltek az alapjátékokban. Jutalmat kapunk a feladatok teljesítéséért, de a tudósoktól olyan információkhoz is hozzá jutunk, pl a zóna keletkezése, az agyperzselő, kívánságteljesítő, miért van az agy az x16-ban. Strelokról, és több fontos karakterről. Van új pálya is, a sugárszennyezett jármű temető. Jó dolgokat lehet ott találni, de résen kell lenni, mert mindig akad hívatlan vendég. Négy módból választhatsz, de okosan kell karaktert , és helyet választani. (nem érdemes állig felfegyverkezve anomáliákban mászkálni, vagy fordítva). Van olyan mód is benne, hogy a felvett feladat teljesítésekor nem hallhatunk meg, különben a játék az erre vonatkozó mentéseket törli. Tehát próbára tehetjük magunkat. Szerintem előbb ezzel érdemesebb megismerkedni, és ha tetszik utána mehetnek a modifikációk. ;)

[ Szerkesztve ]

(#15602) Dhampir válasza ' Tzs , (#15600) üzenetére


Dhampir
félisten

Semmi baj, én jót derültem rajta. :D

:R

(#15601) Laris2

Emlékeim alapján klassz mod volt a Call of Chernobyl. :K

Vélhetően, ha arra építenek, akkor nagy hibát nem követnek el.

[ Szerkesztve ]

(#15603) shield válasza Laris2 (#15601) üzenetére


shield
Topikgazda

Azért fel lehetne használni az alap CoC-t rövidebb történethez, akár több történetet is lehetne egyes karakterekhez társítani. Mert így csak arra jó hogy lövöldözzünk egy kicsit.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#15604) Laris2 válasza shield (#15603) üzenetére


Laris2
aktív tag

"így csak arra jó hogy lövöldözzünk egy kicsit." Ez így igaz, nem is értem milyen szempontok alapján lett az év játéka. Nincs kerettörténete, csak kis feladatokat kaphatunk, ha kérünk. Ráadásul szórják kifele az értéktelen modifikációkat. (lehet, hogy a jobb modderek a Stalker 2-vel foglalkoznak?) :D

(#15605) Laris2


Laris2
aktív tag

Írok pár sort az eredeti Call_of_Chernobyl_1_4_12-es verzióról. A story módban a zóna rejtélyeit kell megfejtenünk, ebben segít a doki. Szét kell néznünk a fontos helyeken laborokban. Nem nehéz ügy. Tehát végig kell járnunk az utat, amit előzőleg Strelok is megjárt. Yantari, Radari agyperzselő, stb. Csak kicsit bővebben, mivel több új helyen is lesz dolgunk. Foglalkozik a mód a Clear Sky történetével is, sőt mintha egy kicsit a Return of Scar folytatása is lenne, mivel a doki szeretne még egyszer találkozni a három legendás stalkerrel. Scart itt nagyon elitélik gondolván ő ölte meg Fangot. Nimble jegyzetei, hasznos tanácsokat ad, a játék betöltésekor. Nem túl nehéz játék, kb az alapjátékhoz hasonlítanám a sztori módot. Aki játszani akar, az lassan le is töltheti, pár nap, és elkészül a nem tesztelt magyarítás. ;)

(#15606) Laris2 válasza Laris2 (#15605) üzenetére


Laris2
aktív tag

Na ez igen! összehoztam két ellentétes véleményt, úgy-hogy STORNÓ!! :DD

(#15607) shield válasza Laris2 (#15606) üzenetére


shield
Topikgazda

Annak idején valamelyik korai verzióval játszottam is, és az tetszett. Majd megnézem a gépemen, biztos fent van még. Még csinált is valaki hozzá fordítást.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#15608) Sensut válasza shield (#15607) üzenetére


Sensut
őstag

Én legutóbb végig vittem volt (ha lehet így nevezni) az utolsó 1.5 R6 COC-t, de az gáz. Rengeteget crashelt és rengeteg hiányossága volt, ám igaz hogy a fejlesztése csak félúton volt. Aztán jelezték is a mod sajnálatos sorsát - a csapat szétszéledt és úgy néz ki, hogy ennyi volt. Ezért a korábbi 1.4.12-es verzió a legstabilabb belőle, de az is csak egy elnagyolt történetet tartalmaz, csak éppen annyit, hogy meg tudj mozdulni benne. De ez a mod voltaképpen nem is egy sztori modnak indult, hanem egy mod alap, amire más modderek aztán történeteket húzhatnak és tovább fejleszthetnek. Ezt ki is jelentették a kezdetekkor és ezt nagyjából be is tartották. Elég sok klónja megjelent, de semmi említésre méltó kivéve az Anomaly-t, ami már egész ígéretesnek mutatkozik. Igaz, hogy még béta állapotban van publikus teszt alá bocsájtva, de már jól kezeli a 64 bites motort és a tartalma is sokkal bővebb, mint az eredeti COC-é. Ha tényleg ezzel a moddal akartok foglalkozni, akkor mindenképp az Anomaly a jó választás!

(#15609) Laris2


Laris2
aktív tag

[link] CoC 1.4.12 magyarítás.
Az Anomaly-val kapcsolatban lenne egy kérdésem, van valami trükkje, hogy Win.10-en is működjön? Win 7-el nem volt problémám. De most az Istennek sem indul.

(#15610) Sensut válasza Laris2 (#15609) üzenetére


Sensut
őstag

Tudtommal semmi trükk sonce, mivel épp kipróbáltam a téli modot vele W10-en és minden renben volt. A Launcherben kell manevrálni.

(#15611) kekeeci válasza Laris2 (#15609) üzenetére


kekeeci
senior tag

Tegnap kezdtem el, simán megy.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#15612) Laris2 válasza kekeeci (#15611) üzenetére


Laris2
aktív tag

Nekem ezt írja, a program nem tud megfelelően elindulni (0x000007b).
Tüzetesen átolvastam a telepítési információt. (semmi bonyolult nincs benne) újból letöltöttem, telepítettem, de semmi. Még annyi, hogy egyszer kijött a zöld bogár, és Win. fájlokat sorolt fel hibának.

(#15613) kekeeci válasza Laris2 (#15612) üzenetére


kekeeci
senior tag

Melyik verzió?
És milyen hardver, win verzió?
Jó lenne egy log is.

[ Szerkesztve ]

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#15614) Laris2 válasza kekeeci (#15613) üzenetére


Laris2
aktív tag

windows 10 Home
64 bites op.rendszer, x64-alapú processzor.
Intel Core i5- 9600KF
Samsung 970 EVO M.2 2280 SSD
A log-ig még nem jutott el a játék. Kb 3 hónapos minden cucc, beleértve a Win. 10-et is, ja és 2x 8GB ram

[ Szerkesztve ]

(#15615) Sensut válasza Laris2 (#15614) üzenetére


Sensut
őstag

DirectX 9, Ms Visual C++ rendben vannak? Ezek nélkül nem indul a Stalker és Win10-re kézzel kell telepíteni, mert már nem hozza magával a rendszer.

(#15616) Laris2 válasza Sensut (#15615) üzenetére


Laris2
aktív tag

DirectX 9, Ms Visual C++ programok rajta vannak, de mivel csak alkalmazás hibát ír ki, így semmi támpontom nincs a hibára. Minden más program rendesen működik.

(#15617) kekeeci válasza Laris2 (#15614) üzenetére


kekeeci
senior tag

Hát nem tudom...
Nekem gyengébb konfigon akadás és hiba mentesen megy.
Megpróbáltam mind a nyolc verziót (DX+AVX).

[ Szerkesztve ]

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#15618) SaGa59 válasza Laris2 (#15616) üzenetére


SaGa59
őstag

UAC kikapcsolva, w7 kompatibility mód bekapcsolva?

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#15619) Laris2 válasza kekeeci (#15617) üzenetére


Laris2
aktív tag

Csak ellenőrzésképpen, nekem az alábbi verziók vannak telepítve.
Microsoft Directx SDK (june2010)
Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable-x8... 10.3MB 2200.04.27
Microsoft Visual C++ 2010 x64 Redistributable... 1.48MB 2200.04.27
Microsoft Visual C++ 2010 x86 Redistributable... 1.3MB 2200.04.27
Microsoft Visual C++ 2013 Redistributable (x64... 20.6MB 2200.05.03
Microsoft Visual C++ 2013 Redistributable (x86... 17.2MB 2200.05.03
Microsoft Visual C++ 2017 Redistributable (x64... 23.6MB 2200.04.04
Microsoft Visual C++ 2017 Redistributable (x86... 20.2MB 2200.04.04
Kérdésem, kell-e mind, vagy van rajta olyan, ami esetleg ütközést okozhat, vagy hiányzik valami fontos.
SaGa59 Köszi a jelzésedet, de nem találtam meg ezeket a kapcsolási helyeket.

(#15620) kekeeci válasza Laris2 (#15619) üzenetére


kekeeci
senior tag

A visual c++-ból minél több van annál jobb - nem bántják egymást, minden program megkeresi a neki megfelelőt, aztán gyí.
Az én listám:
2005, 2008, 2010, 2012, 2013, 2015-2019 - mindegyikből x86 és x64 is.
Ami még szokott kelleni az OpenAL.

A játék legújabb ModDB-s verzióját használod a legújabb frissítéssel?

(UAC-cal kompatibilitás móddal sosem foglalkoztam, nem volt rá szükségem.)

[ Szerkesztve ]

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#15621) Laris2 válasza kekeeci (#15620) üzenetére


Laris2
aktív tag

Rajta van minden, de valamiért nem tetszik neki a játék, de nem írja miért. Szerintem a legújabb verziót tettem rá.
150-1 Data7z, 150-2-Textures7z, 150-3-Core.7z, 150-8-Update-4.7z

(#15622) SaGa59 válasza Laris2 (#15619) üzenetére


SaGa59
őstag

UAC: írd bele a keresőbe, hogy „felhasználói fiókok felügyelete”. Egy függőleges csúszka lesz, azt húzd le minimumra.
W7 kompatibilitás: a telepített játék exe fájlján vagy az indító ikonon jobbklikk, tulajdonságok, Kompatibilitás, beleteszed a pipát a „Futtatás a következő kompatibilitási üzemmódban” négyszögbe és kiválasztod a windows7-et, de akár az XP-t is lehet. A kompatibilitási hibaelhárító a CoP-hoz konkrétan az XP SP3-at javasolta, a SHOC alapjátékhoz meg a Vista SP2-t. Ha ilyeneket nem találsz, az a talán a Home verzió miatt lehet, az erősen butított (pontosan nem tudom, mennyiben, csak azt, hogy csökkentett képességkészlete van) a W10 prohoz képest, nem is nagyon ajánlott senkinek, csak ha max internetezésre meg office használatra szánja…

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#15623) kekeeci válasza Laris2 (#15621) üzenetére


kekeeci
senior tag

Teljes a tanácstalanságom...

Esetleg néhány képernyőfotó vagy esetleg videó a hibajelenségről....

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#15624) Sensut válasza Laris2 (#15621) üzenetére


Sensut
őstag

Nekem ezek vannak fent. Orosz eredetűek is vannak amiket valamelyik Stalker mod hozott magával:

alt="" title=""

alt="" title=""

Plusz feltettem volt a DirectX-et innen: [link]

Féltem én is a Win 10-től, hogy nem fognak futni a régebbi programok, de kiderült róla, hogy még jobb mint a Win 7 volt. Pld az Anomaly sokkal simábban fut, mint a 7-esen.

[ Szerkesztve ]

(#15625) Laris2


Laris2
aktív tag

Köszi a segítségeket, mindent végigzongoráztam, talán hétvégén újra telepítem a Windowst. Utánanéztem a Pro-nak, miben különbözik a Home-tól, hát az eszközkezelésben nem, az információvédelemben, és az eszköztitkosításban, igen. A Pro inkább vállalatoknak hasznos a beépített biztonsági és felügyeleti funkciók miatt.
Érdekes, hogy a verzió számom, és O. r. buildszámom megegyezik aTiéddel Sensut
Egy hasznos dolgot írok az Anomalyról, a tools/db_unpacker.bat kicsomagolja a Configs.db fájlt. Hozzáférhrtünk a szövegfájlokhoz, astor.LTX-hez stb.

(#15626) ' Tzs , válasza Laris2 (#15609) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Ha lesz időm, én kipróbálom szívesen. :) Akkor ehhez jó, ugye? [link]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#15627) Laris2 válasza ' Tzs , (#15626) üzenetére


Laris2
aktív tag

Igen. Egy tanács, ha story modot választod, érdemes a Kordonon kezdeni, és sok pénzt összegyűjteni mire Yantarba érsz, mert Szaharov eléggé drágán árulja a pszi sisakot, a teljes védelműt meg +75%-al mégdrágábban. Enélkül nem jutsz le a laborokba. Az SMS-ek eléggé furcsák, mert három-négy helyről szedi össze a játék, de legalább magyarul van írva. Ezek segítséget, információt, és feladatokat is adnak. :)

[ Szerkesztve ]

(#15628) Laris2


Laris2
aktív tag

Játszott már valaki az Oblivion Lost Remake 2.5 moddal? Ezzel játszottunk volna 2007 előtt, ha a készítőknek sikerül stabillá tenni a játékot. 2017-2018-ban ez megtörtént, és az is volt a cél, mintha 2004-ben adták volna ki. A játék hangulata is ott van. Nem trükköztek az anomálíák telepítésével, mint sok módban hogy a célszerű útvonalakat jól megszórták velük stb. Érdemes kipróbálni, mivel gyakorlatilag ez lenne az első Stalker játék. [link] Itt a magyarítás, az összefoglalóban megtalálható a játék linkje is.

(#15629) Sensut válasza Laris2 (#15628) üzenetére


Sensut
őstag

Végig vittem volt, de semmi különleges nem ugrik be róla ahhoz, hogy bármit mondhatnék. Az alapjáték megspékelve ezzel-azzal... A vége mintha más, ott voltak valami egyszerű plusz feladatok, de csak rémlik. Nagyot nem eshettem seggre tőle :F

(#15630) SaGa59 válasza Sensut (#15629) üzenetére


SaGa59
őstag

Az oblivion lost alapvetően azért készült el, mert a játékosok (főleg az orosz-ukrán közösségben) megtaláltak egy csomó objektumot a játék erőforrásfájljaiban, amit nem használtak fel a kijött alapjátékban. Pl a mocsarat, tök üresen, néhány mutánst, és hasonlókat. Az akkori uhsf, a magyar stalkerjátékosok kis közössége, elsősorban dezodor és kanyhalos, is kivette a részét a létrehozásából. Valamennyire még én is belekeveredtem, a scripetkben található orosz kommentek, magyarázatok hevenyészett fordítgatásával, de viszonylag hamar elszakadtam a csapattól, volt némi vitám (pontosabban inkább neki valami baja velem), a közösségi site adminjával az egyik, nem igazán stalker, ha jól emlékszem inkább windows oprendszer témájú mellékfórumon kifejtett, szerinte a szabályoknak nem megfelelő tevékenységem miatt, és mivel nem akartam kiélezni a dolgot, inkább nem látogattam többet a fórumot. A mod célja az volt, hogy valamiképp visszakerüljenek azok a területek a játékba, melyeket a fejlesztők korábban kitettek a netre, de a játékba végül nem kerültek bele. Ennek egyik mellékága volt a priboy story is. Majd ebből nőtt ki a lost alfa is.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#15631) Laris2 válasza SaGa59 (#15630) üzenetére


Laris2
aktív tag

Pontosan ahogy írod, az első Stalker játék neve Oblivion lost, de túlbonyolították, nem tudták időben megoldani a technikai problémákat, ezért részben átírták, leegyszerűsítették, átnevezték és 2007-ben kiadták. De ez abszolúte nem érdekes, én arra akartam felhívni a figyelmet, hogy hogyan képzelték el akkor a zónát, miként oldották meg a horrorisztikus hangulatát és milyen történetet kreáltak hozzá, és tulajdonképpen ezek az értékei a játéknak. Oké, nincsenek benne látványos elemek, de ezt nem is várhatjuk el mivel ezeket a fejlesztések hozzák magukkal pl Golden Ball.

(#15632) Dhampir válasza Laris2 (#15631) üzenetére


Dhampir
félisten

Talán még a Stalker Soup-ot érdemes megnézni.

(#15630) SaGa59

:-O

[ Szerkesztve ]

(#15633) Laris2


Laris2
aktív tag

Még egy dolgot írok az OLR2.5- ről. Itt is több helyen, főleg laborokban doksikat kell keresnünk. A főszál doksijai, (kazettái) Könnyen észrevehetőek. De vannak szétszórva dokumentumok, PDA-k, amelyek érdekes mellékküldetéseket indítanak be. Enélkül is végig lehet játszani a játékot, de akkor tényleg a véleményünk negatívabb lehet a játékról. Egy tanács, elemlámpa legalább kettő mindig legyen nálunk. (enélkül, meg tud rendesen szívatni a játék)
Egy kérdés, ki lehet kapcsolni a gyors mentések számát? ugyanis 150 mentés után, belassul, vagy kidob a játék. Soknak tűnik ez a szám, de már egy pályán is összejöhet, főleg hogy eléggé eseménydús a játék.

(#15634) Timstrike


Timstrike
tag

Köszönöm a Call of Chernobyl fordítást Laris!

Próbálta már valaki a Call of Chernobyl 1.4.22-vel,hogy működik-e a magyarítás?

(#15635) Papa Joe válasza Timstrike (#15634) üzenetére


Papa Joe
tag

Nekem teljesen rendben működött! Az érkező SMS-eket tényleg figyeld, mivel csak abban értesítenek, hogy ki kínál újabb munkát. Ezek sajnos angolul vannak, de még én is megértettem. Az elején minden munka kelleni fog. A súlyhatár csak "tájékoztató jellegű".
Volt, hogy a duplájával futottam simán, és még csak a sárga ikont sem tette ki. Jaaa, és a futás. Nem fáradsz... Plusz akkorát ugrasz, hogy a buszmegálló teteje nem kihívás. Én nem nyúltam bele, MODBB-ről szedett játék, plusz a magyarítás. Viszont a felszerelés gyorsan kopik, drága a javíttatása. Szidó adta a legjobb árakat, viszont ha 2 csíknál több hiányzik az állapotnál, nem veszi meg. A javíttatás többe kerül, mint amit kapsz érte.
Kaptam egy olyan feladatot, hogy menjek át a mocsárba kiszabadítani egy srácot. A megbízó veled megy segíteni, ha akarod. Én elhívtam, majd jól le is lőtték. Ez gond, mivel amikor kiszabadítod az arcot, kidobál a játék.Engem ez annyira nem fogott meg, nincs benne olyan igazi fő küldetés szál, csak mész dolgozol, gyűjtögetsz. Laris tanácsára én a faluban kezdtem. A falu melletti anomália nekem full üres volt, viszont a táborhelynél a ládában van egy Veles. A vonatroncs anomáliában sem volt semmi a harmadik kitörés után sem.
Good hunting Stalker! :-D

(#15636) Papa Joe


Papa Joe
tag

Előszedtem a Golden Ball-t, mivel anno egy géphiba miatt abba kellett hagynom. A kordon, és a Külső területen vagyok túl. Olvastam valakinél, hogy lesz "laptopom", amin kereskedve a felesleges cuccomat el tudom adni. Ezt hol tudom majd felvenni? Annyi szajrém van, hogy egy teljes századot ki tudnék állítani. :D

(#15637) Laris2 válasza Papa Joe (#15636) üzenetére


Laris2
aktív tag

A cserkész táborokban vannak laptopok, Kereskedhetsz ügyfelekkel, jól fizető munkákat végezhetsz nekik, vásárolhatsz, különböző információkhoz is hozzájuthatsz. (A futárszolgálat az világszínvonalú, bár kicsit oroszos.) Egy tanács a Kordon túloldalán szabadítsd ki a helikopter mellől a stalkert, a Szeméttelepen a csontváztól ne vedd el a Nobiusz műtárgyat, és a halál lámpát is szerezd meg. Sok pénz, jó élmény. :)

[ Szerkesztve ]

(#15638) Papa Joe válasza Laris2 (#15637) üzenetére


Papa Joe
tag

Nagyon köszönöm, ahogy a fordításaidat is! :C
Lehetne még 2 kérdésem?
A Cserkész tábort nem vágom. Nézegetem a térképen, de ilyen megnevezéssel nem találok semmit.
A Cordonon a Külső terület felé van valami lebegő fényes "izé". Sok helyen lehet még ilyenekkel találkozni? Csak mert durván oda tud vágni, sebezni pedig nem tudtam.

(#15639) Laris2 válasza Papa Joe (#15638) üzenetére


Laris2
aktív tag

Azok anomáliák, sok ilyen újdonság van benne, a Szeméttelep nagy része pedig egy igazi halálzóna, pedig ott is kolbászolnod kell, pl fegyver alkatrész, egy széf kódja, műtárgy a világító torony tetején, halál lámpa, stb. A cserkész tábor, csak "cserkész"-ként van jelezve a térképen.

(#15640) Rony949


Rony949
őstag

Előzetesen a STALKER 2. Hogy én mekkora hype-ban vagyok, gyerekek. [link]

(#15641) Xorith válasza Rony949 (#15640) üzenetére


Xorith
tag

Ez biztos, hogy "eredeti"? Úgy értem nem más kis fan trailerekből van összerakva?

(#15642) Xorith válasza Xorith (#15641) üzenetére


Xorith
tag

Hopp.Most látom...xbox event volt. Persze, hogy eredeti. Sorry. :W

(#15644) Laris2


Laris2
aktív tag

Sziasztok. A magyarításaimban találtam hibákat, ezért leszedtem, és ahogy haladok, belinkelem őket. Ha van érdeklődés valamelyikre, jelez, és linkelem.
Magyarításaim:
Fotograf
AA2 ST-2
AA2 ST-2 itt módosítottam a képződmények megjelenítését
AMK ST-2
Golden ball
OGSE
OGSR
Oblivion Lost Remake 2.5
Szövetség ideje 3
Paint of The Past
Return of Scar
Call of Chernobyl 1.4.12
Ezek nem minőségi munkák, csak a játék megértése volt a cél. :)

[ Szerkesztve ]

(#15645) Timstrike válasza Laris2 (#15644) üzenetére


Timstrike
tag

@Papa Joe
Köszönöm a válaszod meg a jó tanácsokat!

@ Laris2
Köszönöm az eddigi munkáidat és nagyra értékelem.hogy még mindig foglalkoztat a tökéletesítésük. :R

(#15646) Dhampir válasza Laris2 (#15644) üzenetére


Dhampir
félisten

Oblivion Lost Remake 2.5, és én is köszönöm szépen a munkádat! :R

(#15647) Laris2 válasza Dhampir (#15646) üzenetére


Laris2
aktív tag

[link] Parancsolj. Ne rohanj gyorsan végig rajta, többet látsz tapasztalsz a zónából. A zóna a módok közül talán a leglerobbantabb, de a legveszélyesebb is, annak ellenére, hogy nincs telerakva látványos elemekkel, mégis nagyon szórakoztató. Ha nem kell sok pénz, a kis feladatokat kihagyhatod, elég a főszálat, és az újságírós feladatot vinni. Egyébként is szinte mindenki mindent megvesz. Jó játékot

(#15648) Dhampir válasza Laris2 (#15647) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen! :R

Nálam a rohanás kizárva, legfeljebb, amikor üldöznek. :D

(#15649) Timstrike válasza Laris2 (#15644) üzenetére


Timstrike
tag

Golden ball és Call of Chernobyl 1.4.12 javított magyarításokra volna szükségem ha már meg van. Köszönöm!

(#15650) Laris2 válasza Timstrike (#15649) üzenetére


Laris2
aktív tag

Még nem fogtam hozzá, ráadásul mostanában baromira elfoglalt vagyok. Jelzem ha meglesznek. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.