Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19101) Earl_Muttley válasza Playstation1 (#19100) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

A led az forrasztós, a kábelt passzolom.

- ment privát amúgy -

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#19102) golya32 válasza Playstation1 (#19100) üzenetére


golya32
aktív tag

Sima adat kábel asszem ehhez olyan kell amit az akku aláraksz. Valhol még nekem is van..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#19103) #43960832 válasza Playstation1 (#19100) üzenetére


#43960832
törölt tag

Abban simán ki lehet cserélni a LED-eket, de kell hozzá türelem, ügyesség. :)

(#19104) ferret77


ferret77
tag

:C

(#19105) SyntaxeError


SyntaxeError
tag

Gyerekek ma a kezembe akadt a régi Motorola StarTAC-em.

Azért nem semmi darab volt az...

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#19106) zorzy4 válasza Playstation1 (#19100) üzenetére


zorzy4
őstag

Hát az elég bonyolult és aki tudta nem nagyon akarja megosztani. Én próbáltam de csak azzal a szoftverrel boldogultam ami 3315öst csinál belőle, az meg nem nagy pukk. A másikhoz ami naptárt meg minden mást rátol, két kábel kel, és az egyiknek soros nyomtatótoposnak kell lennie.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#19107) Playstation1


Playstation1
csendes tag

Köszönöm a segítségeteket ! Ledet már beszereztem , igen drága volt ( 210 ft :D) Meg vettem egy eredeti Nokiás házat , bontatlan cucc 400 ft-ért ! Nagyon jó vétel volt :)

"Ja, csak ne spórold ki a pisztáciát ! " "Ki az a Corporation ? - Bunkó vagy Bugsy" :D

(#19108) Playstation1


Playstation1
csendes tag

Megtaláltam a leírását , ha kell valakinek itt van :) : LED beszerelése

"Ja, csak ne spórold ki a pisztáciát ! " "Ki az a Corporation ? - Bunkó vagy Bugsy" :D

(#19109) meroly válasza Playstation1 (#19107) üzenetére


meroly
veterán

A végén kérünk képet a remekműről ;)

Impossible is nothing

(#19110) golya32


golya32
aktív tag

Ha tudnál egy ilyen modolt telót készíteni akkor megvenném :Ö

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#19111) Playstation1


Playstation1
csendes tag

Lesz kép , bor ,harapnivaló ,dohány meg miegymás :D Viccet félre téve vettem eddig 2 hibásat ,ami javíthatatlan , először azokon tesztelek :) Ma már nem fogok bele :)

"Ja, csak ne spórold ki a pisztáciát ! " "Ki az a Corporation ? - Bunkó vagy Bugsy" :D

(#19112) Playstation1 válasza golya32 (#19110) üzenetére


Playstation1
csendes tag

Ezen egy fél óráig nevettem :D Mod tuningolt : MOD TUNING

"Ja, csak ne spórold ki a pisztáciát ! " "Ki az a Corporation ? - Bunkó vagy Bugsy" :D

(#19113) quailstorm válasza Playstation1 (#19112) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ez a csávó agybeteg, teljesen. De viszont a 3310 szépen bírja. Többre képes mint amit gyárilag tud az garantált. Bár ez szerintem totál felesleges...

(#19114) #43960832 válasza Playstation1 (#19112) üzenetére


#43960832
törölt tag

BEÉPÍTETT játék. :)) Szó szerint.

(#19115) susu88


susu88
csendes tag

S60v3-as telefonon hogyan lehet a belső memóriát elérni (korlátozások nélkül)? A 128MB-ból csak kb 70 szabad, de fogalmam sincs, hogy miért... A látható fájlokból közel se jön össze ez a mennyiség.

[ Szerkesztve ]

(#19116) quailstorm válasza susu88 (#19115) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Meg kell hackelni. Aztán meg bekapcsolni az X-ploreban a rejtett fájlokat. De nem véletlen vannak azok eldugva...
Viszont ha a belsőre operázol, oda rakja a cache-ét is.
Miért kevés a 70MB? nálam csak 55 szabad.

(#19117) susu88 válasza quailstorm (#19116) üzenetére


susu88
csendes tag

Köszi, az opera jó tipp volt, a cache törlésével már 86mega lett szabad. Amúgy azért zavar, mert ha pl. bluetoothon küldök egy fájlt, azt alapból a belső memóriába menti, szóval max akkorát tudok küldeni, amennyi szabad hely van ott. Nekem pedig néha szükségem lenne arra, hogy egy nagyobb mp3-at (~100megás podcast) kábel csatlakoztatás vagy memóriakártya kiszedés nélkül fel tudjak tenni.

(#19118) Polarstar válasza SyntaxeError (#19105) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ja. Frankó!

De emlékeztek még a bikinis reklámjára mekkora csattanó volt?? :C

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#19119) quailstorm válasza susu88 (#19117) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Sejtettem, nos ezek szerint te is béna vagy mint én.
Nem nagy trükk volt: üzenetek/opciók/beállítások/egyebek/használt memória

(#19120) -NOKIA- válasza KSparrow (#19041) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Annak szépen megkéri az árát!
Elképzletem mi lenne ha itt hirdetné. 200 troll / OFF hozzászólás / nap. ;]

(#19121) ferret77 válasza susu88 (#19117) üzenetére


ferret77
tag

A bluetoothra van megoldás, hogy egyből kártyára érkezzenek a fájlok [link]

(#19122) quailstorm válasza ferret77 (#19121) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Miért kell erre külön appot használni? Vagy az általam leírt beállítás nem szerepel minden telefonban? (Nokia N95 8GB)
én ezt kerestem egy évig is... de működik

(#19123) ferret77 válasza quailstorm (#19122) üzenetére


ferret77
tag

Igen, de akkor is az üzenetekhez érkezik és onnan még át kell másolni a megfelelő mappába, vagy menteni kell. Ezzel meg beállítható, hogy egyből abba a mapába érkezzen, ahova akarod.

(#19124) susu88 válasza quailstorm (#19119) üzenetére


susu88
csendes tag

Jó, de én nem akarom, hogy az sms-eimet is a memkártyára mentse. Még a végén megzavarodik tőle, amikor néha kiveszem belőle (amikor sok nagy fájlt akarok átmásolni, úgy sokkal sokkal gyorsabb).

[ Szerkesztve ]

(#19125) quailstorm válasza ferret77 (#19123) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Értem. Kb ez úgy működik ha csak az üzenetekben állítom át mint droidon a bluetooth mappa. X-plore-ral meg seperc alatt helyre teszem.
Az se jobb amit az N900 csinál, az megkérdezi hogy hova mented, lehet tallózni, meg azt is megnyitod-e a fogadás befejeztével. Kényelmes csak néha haladni is kéne.
Majd susu88 megmondja neki melyik a jobb.
(#19124) susu88: fájl átjön, visszaállítod. Bonyolult? Én így csinálom. Ha tudom hogy 20mb+ jön akkor átáll. Utána vissza. vagy ott az app.

[ Szerkesztve ]

(#19126) susu88 válasza quailstorm (#19125) üzenetére


susu88
csendes tag

igen, bonyolult :D Már a BT bekapcsolásához is csak a billentyű shortcut-ot (E90) vagyok hajlandó használni (lusta disznó vagyok, tudom :D)

[ Szerkesztve ]

(#19127) ligeti8 válasza Mulderpapa (#19092) üzenetére


ligeti8
csendes tag

Ha zseb-kopott, de mindene egybe van, fékez még a mechanika és nem "kilő" + jó a mikrofon akkor látatlanban is 20-25. Persze nem azonnal lehet eladni.
Tegyél róla képet. Vagy küldj privátba.

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#19128) quailstorm válasza susu88 (#19126) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az igazi a Sony Ericsson. *+felold, navigyűrű fel. Ennyi a bluetooth. Most cyanogenmod nélkül a droid egy szenvedés. A bluetoothkezelése gyatra. Hiába van a lehúzható állapotsávban bluetooth ikon, ha a láthatóság nincs belőve, lehet a menüben bóklászni.
Az E90 meg egy zsír telefon. Hogy megy rajta a quake 3? Mit szólnál egy multihoz? Mobil-mobil ellen?
Operával még használható? Scrollsebeség, nagyítás? Oldalbetöltés úgyis lassú, kb 15 másodperc. Már ha asztali oldal.

(#19129) susu88 válasza quailstorm (#19128) üzenetére


susu88
csendes tag

E90 nagy kedvencem, a mellette való elkötelezettségemet jelzi, hogy a héten vettem még1et csak úgy tartalékba, ha a meglévővel valami gond történne. Van azért mellette egy ZTE blade-em is, de az számomra csak egy játéktelefon, még normális simet se raktam bele.
Operával teljesen jól lehet rajta netezni, azért inkább csak a minivel, de ha muszáj, megy a mobile is. Quake-et nem próbáltam még, az azért már nekem is túl perverz :D Szóval tud mindent, ami kell: navigál, A2DP, qwerty, ütésálló, mozi szélesvásznon :)

(#19130) golya32


golya32
aktív tag

Most hogy csalódtam a htc desire telómban gondolkodok e90 vásárlásán.
Bár most jön egy iphone 3gs megy egy toshiba TG01 szóval van teló

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#19131) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Displex pasztával volt valakinek tapasztalata?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#19132) KSparrow válasza -NOKIA- (#19120) üzenetére


KSparrow
senior tag

mertem neki szólni, hogy nem ér ennyit a telefon, el is lett távolítva a hsz :) Mondjuk én csak segíteni akartam, de úgy látszik, nem kért belőle.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#19133) -NOKIA- válasza KSparrow (#19132) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

viszont van akkora ritkaság tényleg a cucc, hogy csak na!
Egyébként 40 rugó körül esélyes lenne, annyiért viszegetik az tényleg full dobozos új 8910i-8810-6310i-ket is.

[ Szerkesztve ]

(#19134) .bruszli. válasza quailstorm (#19128) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Ki lehet rakni a bt alkalmazaskezelest shortcutra...annyira nem bonyolult azert. :D

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#19135) quailstorm válasza .bruszli. (#19134) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az a bluetooth bekapcsolás ami nem egy vagy két kattintásos a billentyűzár feloldása után, az sok. Hogy én 120 másodpercenként láthatóságot nyomjak, na nee. Cyanogenmod. Állapotsáv le, rábök, pont. Nem egyszerűbb? Úgy mint symbian belleben. Szeretek haladni... Shortcutnak meg inkább mást raknék ki.

(#19136) .bruszli. válasza quailstorm (#19135) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Shortcut-rábök-kész. Bonyolult? :D

A te n900-ad kijelzője is 'nyöszörög' minden érintésnél ? Amúgy is elég gyenge a kijelzője, de igy meg nagyon zavaró.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#19137) quailstorm válasza .bruszli. (#19136) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az mit jelent hogy nyöszörög? Sose tapasztaltam ilyet. Ez össze van rakva. Pedig volt már néhány N900 a kezemben. Szerintem pedig az egyik legjobb képernyője van. Képileg is, meg a legjobb rezisztív amit valaha fogtam.

(#19138) .bruszli. válasza quailstorm (#19137) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Benyomom és hangot ad, nem tudom jobban leírni. Majd próbálok felvételt csinálni róla.
Én ettől a bottal piszkálós gagyiságról már nem izgulok fel, számomra inkább használhatatlan. A rendszre sem jön be, meg a kialakítása sem...ennél azért komolyabbra számitottam. De legalább megpróbáltam. ;)

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#19139) quailstorm válasza .bruszli. (#19138) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Én is komolyabbra számítottam, ezért meg is csináltam komolyabbra. De nem biztatlak rá, elég bonyolult, sok türelem, meg linux tudás kell hozzá.
A bottal piszkálás meg a legjobb dolog a világon. A kapacitívtól agyrákot kapok. Mellesleg amikor ubuntu vagy debian megy rajta akkor extra hasznos. Esetleg fruit ninja közben.
Szerintem nagyon sokoldalú, gyors rendszer. Minden formátumot kezel, irdatlan jó a multitask. Ablakanimációkat is nagyon fel lehet tolni. A WebOS és az android integráció meg egyre jobb. Bár egyelőre a fruit ninja az egyetlen ami elmegy de nem baj, lesz még jobb is. Ezt meg meg lehet fejelni egy natív meegoval vagy androiddal. Esetleg ubuntu 12.04, 12.10 az elvetemülteknek.
Viszont amikor összeomlasztottam és újra látnom kellett a gyári sivár lagtengert, na az nem volt szívderítő... Olyan N900 kéne mindenkinek mint ami nekem van. Gyors és látványos.

[ Szerkesztve ]

(#19140) #43960832 válasza -NOKIA- (#19133) üzenetére


#43960832
törölt tag

Más kérdés h a kutya nem venné meg. :)

anevemearl: használj sima autópolírozó pasztát, nekem bevált. :K

(#19141) Playstation1


Playstation1
csendes tag

Nokia 3310/3330-nál ugye nincs olyan hogy háttérkép ?

"Ja, csak ne spórold ki a pisztáciát ! " "Ki az a Corporation ? - Bunkó vagy Bugsy" :D

(#19142) -NOKIA- válasza Playstation1 (#19141) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

operátor logó van, azthiszem 3330 vagy 3410-től lehet képüznetet berakni háttérbe, vagy csak kijelző védőbe?

(#19143) KSparrow válasza -NOKIA- (#19142) üzenetére


KSparrow
senior tag

3410 asszem csak kijeézővégőnek vitte.
Monokróm Nokián még nem láttam hátteret, csak más márkánál.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#19144) zorzy4 válasza Playstation1 (#19141) üzenetére


zorzy4
őstag

3310től és főképernyőre lehet.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#19145) Mulderpapa válasza Earl_Muttley (#19131) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Van, semmit nem ér...
A karcokat nem tünteti el, de cserébe szépen megtörik a karcokon kijelző fénye és sokkal zavaróbb lesz, mint volt. Másrészt egy vagyonba kerül és ugyan ezt a hatást éred el pl. egy autó polírozópasztával is. Ez a módszer max akkor hatásos, ha nem karcokról van szó, hanem zsebkopásról, amikor be mattul a plexi egy része.

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#19146) Earl_Muttley válasza Mulderpapa (#19145) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Olyasmit hallottam, hogy hosszabb ideig kell csinálni, Te mennyi ideig políroztad?

area_51: Ha ez nem jön össze, az lesz :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#19147) Mulderpapa válasza Earl_Muttley (#19146) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Először addig, amíg annyira nem fájt a kezem, hogy megtudjam fogni a kendőt, utána elektromos körömpolírozóval, amihez volt pamut korong. :D
Egyszer egy E66 plexijéről sikerült eltüntetnem egy hajszálkarcot, de az annyira vékony volt, hogy csak erős fényben látszódott, használat közben nem. Mélyebb karcnál, ami bekapcsolt kijelzőnél is látható, sajnos nem segít a polír. Ja és sima N95-höz se használd, mert új kijelző lesz a vége. :)

mod.: most látom a hirdetésedet... az érintőkijelzők nem díjazzák a polírozást.

[ Szerkesztve ]

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#19148) #43960832 válasza Earl_Muttley (#19146) üzenetére


#43960832
törölt tag

Nagyon szépen kihozza a karcokat ha szép egyenletesen polírozod. Érintőkijelzők közül viszont csak rezisztívet polírozz vele.

(#19149) Earl_Muttley válasza #43960832 (#19148) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

A tapicuccokra van ilyen külön szer, ami teljesen más összetétel. Sajnos pont az OT-995 papíron karcálló cuccára kell polír, mert két fólia között beszedett pár csúnya karcot... :/
Hajszálkarcok, de jól látható helyen vannak :/

Mulderpapa: Ez a Displex (és noname) téma megosztja az egész internetet.
Van aki esküszik rá, van aki szerint hatástalan.
Már jön ebayről a két verzió, itthoni cuccokra, szerintem meglesem majd, és jelzek! :K

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#19150) Mulderpapa válasza Earl_Muttley (#19149) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Lehet csak én vagyok béna, nem kizárt. :)
A gorilla glass is karcolódik, csak kevésbé, mint egy sima plexi.

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.