Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Real időjárásjelentés

Hozzászólások

(#7451) philoxenia válasza KrAt (#7446) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Fiatal vagy még ilyen kijelentéshez.... ;] /vagy eddigi? :U /

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7452) Eastman


Eastman
őstag

MOST kezdett esni az eső.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7453) AMD Power válasza Overlocker (#7449) üzenetére


AMD Power
titán

Itt most III ker nagyon nagy szél van.... :O

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7454) Dillon válasza KrAt (#7446) üzenetére


Dillon
tag

Te merrefelé vagy Atesz?

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#7455) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Most nagyon dúrva fekete felhők jönnek,óriási szélvihar kiséretében.

(#7456) AMD Power válasza ToBeY (#7455) üzenetére


AMD Power
titán

A hegyfélöl jönnek mi?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7457) Overlocker válasza AMD Power (#7453) üzenetére


Overlocker
veterán

jaja, én IV.ker, egy villámlás már volt. 20C

[ Szerkesztve ]

(#7458) mephi666


mephi666
nagyúr

kecskemét: kezd egyre jobban borulni... fényképező az ablakban... 3percenként fotóz 1et... (látszódik a szemközti panelen kívül az ég és a föld is valamennyire)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7459) ToBeY válasza AMD Power (#7456) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Igen onnan nagyon durva

(#7460) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Én marha elindultam gyalog egy 1,5km-es sprintre a szakadó esőben. Természetesen szarrá áztam, a kezemben lévő papírszatyor és annak tartalma megsemmisült és láttam két fát kidőlni. Remélem megúszom tüdőgyulladás nélkül.. fél óra alatt 33 fokról 14 fokra csökkent a hőmérséklet. Ilyet még nem tapasztaltam amióta az eszemet tudom.. fasza ez a 2009-es időjárás :(((

mod: Székesfehérvár

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7461) tomcsi23 válasza Eastman (#7452) üzenetére


tomcsi23
veterán

Há' inkább szakadni, de jeget nem látok.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#7462) Overlocker válasza Motion_Blur (#7460) üzenetére


Overlocker
veterán

Merre vagy?

(#7463) -Nemtom-


-Nemtom-
senior tag

nálunk már hullanak a cserepek... :U 12ker

(#7464) AMD Power válasza Motion_Blur (#7460) üzenetére


AMD Power
titán

És ez csak a kezdet sajnos. :(((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7465) Eastman


Eastman
őstag

Hatalmas nagy szél + eső Dél-Budán. TV, vid, DVD, notebook hálózatból kihúzva.

Fákat csavargatja a szél. Szemben a jegenyéért aggódom...

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7466) KrAt válasza KrAt (#7446) üzenetére


KrAt
veterán

Mégs, már alig van vmi...

(#7467) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

mekkora kép!!

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7468) Eastman válasza Motion_Blur (#7467) üzenetére


Eastman
őstag

Huh. A 13 vs. 33 aranyos... :Y

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7469) Overlocker


Overlocker
veterán

IV.ker esik. Lakótársam pont hazaért, lol

(#7470) mephi666 válasza Eastman (#7468) üzenetére


mephi666
nagyúr

az a 20fokos hirtelen hőmérsékletcsökkenés nem gyenge... nyugaton mennyi jég volt? a kocsikat elintézte? asszony fél, hogy szétveri a kocsit, mert nincs garázsunk és a panel mellett parkolunk (mint sokan mások) :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7471) keIdor


keIdor
titán

Leszámítva egy kis porvihart ez nem is volt vészes... de ahogy nézem ez csak súrolta ezt a hülye várost... 18°C van, végűlis az idő kellemes, de nem esett valami sokat... viszont ami arra É-K felé van! :Y Pest, Gyöngyös felé fog ez igazi "kárt" tenni majd.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7472) Adam86


Adam86
tag

Nyiregyen vagyok, jelenleg kb 30-32 fok van és megváltásként várjuk az esőt.
Szerintetek menjünk ki kertet locsolni? :DD VAgy elintézi az ég is?

Lenovo Thinkad T500

(#7473) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Salgótarján fölött jelenleg nyugat felé sűrű nagyon magasan lévő felhő takarja az eget, ami lassan jön kelet felé, míg fügőlegesen fent fölöttünk a határ, attól keletre derült felhőtlen az ég. 29-30 fok, egyre erősödő keleti(!!) szél.
A magas felhők kelet felé, az alacsony gomolyok nagy sebességgel nyugat felé rohannak.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#7474) elfelejtette válasza Motion_Blur (#7467) üzenetére


elfelejtette
veterán

Mi is pont ezt nézzük... Dúrva a különbség, a Duna valódi vízválasztó az ország két fele között!
Most tervezzük, hogy lehet, hogy este mégsem fogunk felmenni a koncertre itt Debrecenben...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#7475) Eastman


Eastman
őstag

Enyhülés-enyhülés, de a fejem majd' szétszakad. :(

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7476) mephi666


mephi666
nagyúr

kecskeméten fúj a szél, mint az állat... alig bírtam becsukni az ablakot, pedig nem vagyok rossz kondiban :DD szerintem 5perc és szakadni fog... a ház előtti téren a homokozót elhordja a szél gyorsan... (fényképező meg szorgalmasan kattog)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7477) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Brutális még mindig ez a szél és a hideg!! Már 3 órája tart a vihar :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7478) Gabeee


Gabeee
tag

Esztergomban most kezdett el szakadni az eső. Érdekes, hogy Pestet hamarabb elérte, pedig vagy 50 km-rel nyugatabbra vagyunk. Lehet, hogy azért, mert itt körben hegyek vannak...

A villámok is elkezdtek csapkodni, most éppen beszartam, olyan közel volt! :D Most azon gondolkodom, hogy kikapcsoljam-e a gépem, vagy kezdjem el keresni a biztosító telefonszámát...

[ Szerkesztve ]

"Jó nyitott elmével élni, de azért annyira ne nyitottal, hogy kiessen rajta az agyad." Carl Sagan

(#7479) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Na most már itt is szakad elég durván!

(#7480) keIdor


keIdor
titán

Egyébként nem értem egyesek miért nem tudják ráírni az adatlapra a város, falu nevét, ahol lakik... sokkal kevesebb "hol vagy" kérdés lenne. :U

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7481) elfelejtette válasza mephi666 (#7476) üzenetére


elfelejtette
veterán

Debrecenben még csak egy-egy kósza széllökés van.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#7482) niti


niti
aktív tag

Kecskemét: durva szél, beborult, én meg kezdek félni :O

(#7483) mephi666 válasza elfelejtette (#7481) üzenetére


mephi666
nagyúr

oda szerintem csak estefelé ér el a vihar... (még minimum 2-3óra) itt a szél nyomja rendesen... sziréna is szól már itt-ott...

hozok egy sört és "élvezem a műsort" :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7484) Digital


Digital
addikt

Toljatok már fel lécci képeket!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#7485) Motion_Blur válasza Digital (#7484) üzenetére


Motion_Blur
félisten

megfelel? :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7486) eddie17


eddie17
addikt

Itt a magja már átvonult. Másodpercenként volt villám, ömlött az eső, hatalmas szél kíséretében. Most már néha dörög, de az eső meg a szél megmaradt...
Legalább 15fokot süllyedt dél óta a levegő. :Y

(#7487) Eastman válasza Motion_Blur (#7485) üzenetére


Eastman
őstag

Uh.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7488) Kraptor


Kraptor
őstag

(#7489) Kickass válasza elfelejtette (#7474) üzenetére


Kickass
őstag

sztem az esti programot bőven elfelejthetitek, ha csak nem szerettek esőben 'bulizni' :D

(#7490) Digital válasza Motion_Blur (#7485) üzenetére


Digital
addikt

:Y BAKKER! :Y
Ilyet még nem láttam!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#7491) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Kiss Ákos

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#7492) mephi666 válasza BlacKSouL (#7491) üzenetére


mephi666
nagyúr

látom, ő is bekészítette az állványt :DD én is beraktam a konyhába és bőszen fotóz... kíváncsi leszek az eredményre... neki azért jobb a kilátás és komolyabb gépe is van, mint nekem :B itt most jön még a java...

balcsinál csináltam bő 2hete ilyen képet... középen lehet látni, ahogy a túlparton végigmegy a vihar... a kép 2 széle meg kontrasztos :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7493) BlacKSouL válasza mephi666 (#7492) üzenetére


BlacKSouL
addikt

ez komoly kép :K

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#7494) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

13,8 fokot mutat a hőmérő, kicsit világosodott és elállt az eső. De a felhők olyan tempót diktálnak amilyet én még nem láttam. És persze a szél is orkán erejű..

20 fokot esett a hőmérséklet :Y

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7495) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Szeged lágy szellő lengedez és rohadt meleg van

PSN:BiZzare_0 ️

(#7496) Dillon


Dillon
tag

[link]
[link]
[link]
[link]

Kispesti áldás :)

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#7497) Kraptor válasza @rglaaf (#7495) üzenetére


Kraptor
őstag

Itt tényleg eshetne már, mert a klíma bedöglött a munkahelyen és elviselhetetelen az idő.

(#7498) C4mp3r


C4mp3r
addikt

Újra elkezdett esni Siófokon.

(#7499) Digital válasza Dillon (#7496) üzenetére


Digital
addikt

Az utso pikcsör durvaaa! :Y

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#7500) Motion_Blur válasza Dillon (#7496) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nagyon jókor kaptad le! A második kép nagyon hangulatos. Ha lehet így fogalmazni :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Real időjárásjelentés
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.