Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Real időjárásjelentés

Hozzászólások

(#7101) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Békéscsaba-Fényes: szélcsendes, felhős idő volt/van egész nap. A levegő nagyon lehűlt, a tegnapi 32-ről 16-ra zuhant. :Y

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7102) Algieba válasza Algieba (#7101) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Itt van a mediterrán ciklon: a negyven napos eső, a kelet-Európai monszun jelenség. Nevezzük, aminek akarjuk, a lényeg, hogy vége az aszálynak, mert itt a mi kis helyi monszununk.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7103) Algieba válasza Algieba (#7102) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ömlik, szakad az eső. :Y Felhőszakadás. Pedig nincs zivatar.
Tényleg monszun van. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7104) Csöves


Csöves
senior tag

12 fok, eseget.
Debrecen

Aquila non captat muscas.

(#7105) Atlantis


Atlantis
veterán

Imádom ezt a hetet eddig és egyúttal együttérzésem a hazai nyaralóknak(úgy volt, hogy mi is most megyünk, de lemondtuk a cég üdülési csekk körüli tökölődése miatt).

Hűvös szél, lóg az eső lába. Kb. 15 °C tombol, de a szél miatt még talán ennyinek sem érezni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#7106) zolynet válasza Atlantis (#7105) üzenetére


zolynet
addikt

Azokat sajnálom akikek még az év elején be kell húzni hogy mikor mennek szabira. Ha múlt hetet meg ezt a hetet húzták be akkor az nagy cumi.

BP: 14fok, borult

Life is too short to stay stock!

(#7107) Nunder


Nunder
őstag

Kalocsa és környéke: 14-15 °C, csendes eső, felhős, borult idő.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#7108) Flow


Flow
senior tag

Győr: 13°C ... Esik. :(

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#7109) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Jász-Nagykun-Szolnok megye déli része: Borult idő van. Most nem esik, de úgy látszik, hogy fog még! + 13 fok.

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#7110) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Békéscsaba-Fényes: monszun-eső ömlik. Időnként egy-két morranás valamelyik felhőből. Szélcsend. Szó szerint ömlik! Ha melegebb lenne, a szabad ég alatt zuhanyozhatnák. :DDD

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7111) #54715584 válasza Algieba (#7110) üzenetére


#54715584
törölt tag

egyetértek :D én élvezem az olyasmit :)
de itt a 8 ker szélén nem igazán van jó idő...elvileg 14 fok, de jobb esetben is csak 10-nek érezni...

(#7112) ladybug


ladybug
őstag

Zalaszentgrót: délelőtt óta folyamatosan esik. 12 fok van, és erős szél fúj.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#7113) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Szombathely: Eleredt az eső ismét :O .

(#7114) Pukkancs


Pukkancs
tag

Komárom: szakad az eső, nem is kicsit, de egész nap esett, a jó horgászatunknak lőttek.

(#7115) Adam86


Adam86
tag

Debrecen: Esik. 1órája villámlott és dörgött.

Lenovo Thinkad T500

(#7116) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Jász shire part of south: Borult, esős idő van. + 15 fok.

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#7117) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

lenti:
borult,esős idő
tegnap óta el sem állt

(#7118) Atlantis


Atlantis
veterán

Itt Egerszegen kb. 1 órája elállt. Viszont hűvös van, szél is fújdogál.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#7119) Olcsi


Olcsi
senior tag

Csak esik, és esik! Mikor lesz már vége??? :Y

(#7120) zolynet


zolynet
addikt

BP: 15-16fok, eső
beköszöntött a monszun ... este szarráázok Depeche Mode koncerten :(((

Life is too short to stay stock!

(#7121) Olcsi válasza zolynet (#7120) üzenetére


Olcsi
senior tag

Ha gonosz lennék, akkor azt mondanám, hogy nem sajnállak. De csak irigy vagyok... :DDD

(#7122) samfishR


samfishR
senior tag

Barcika: fúj a szél mint gép, dörög, sötét van. vihar lesz.

(#7123) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Jász shire part of south: Felhős idő van, de nem esik! + 23 fok.

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#7124) Szólista


Szólista
senior tag

Bp,Zugló újra esik,rákezdett rendesen,néha távoli dörgés :((

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok normális. Na és?!

(#7125) zolynet válasza Olcsi (#7121) üzenetére


zolynet
addikt

nincs mire, egy rakás szar volt, 3-4 számon kívül

BP IX. ker.: leszakadt az ég, nemkicsit ömlik az eső ... ennyi eső a földeknek sem kell, vki zárja már el :((

Life is too short to stay stock!

(#7126) ádyz


ádyz
addikt

Barcikan most eppen jo ido van, most erdemes kimozdulni.

(#7127) Tomics


Tomics
addikt

1 órája BP-n akkora eső volt amit még 20 év alatt nem nagyon láttam. M3 kivezetőn elakadt a busz egy tócsában, két oldalt felnyíltak a csomagtérajtók, ablakon ömlött le a víz, félelmetes volt, lépésben lehetett haladni. Ahogy kiértünk pestről már nem volt ekkora eső.

Jelenleg gyöngyösön borult, csendes, nem esik.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#7128) Adam86


Adam86
tag

Debrecenben kellemes idő van, néha csepeg az eső. Mire hazaértem a kocsmából kijózanodtam :DD

Lenovo Thinkad T500

(#7129) runner 125 válasza Tomics (#7127) üzenetére


runner 125
nagyúr

Állítólag Kőszeg környékén is durva volt.. :U
Bár felénk is vagy 4 napja esik egyfolytában. :F

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7130) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Jász shire part of south: Szép, napos idő van. + 25 fok.

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#7131) zolynet


zolynet
addikt

BP: 22-24fok, felhős, elő-előbújt a nap is ma már :)

Life is too short to stay stock!

(#7132) mephi666


mephi666
nagyúr

kecskemét - szakadó eső, ha még jobban rákezd, benneleszünk az esti hírekben, hogy megint meghal a belváros a térdig érő víztől...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7133) Atlantis


Atlantis
veterán

Olyan eső jött, hogy ihaj. Szakad, ahogy azt csak lehet. A hőmérséklet 5-6 °C-ot esett 10 perc alatt, amúgy piszok meleg volt ma. Szél nincs hozzá, se dörgés, ez csak egy sima zápor.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#7134) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Felhőszakadás van, de kb ilyen: :Y

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#7135) Brian_RL


Brian_RL
aktív tag

Budapest XVII kerület: Esik, dörög, villámlik, és süt a nap :D
Gyönyörűek a színek, és a hangulat!

(#7136) tomcsi23 válasza Brian_RL (#7135) üzenetére


tomcsi23
veterán

Mindjárt odaér, nyugi. ;)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#7138) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Zugló elesett :(

(#7139) tomcsi23 válasza tomcsi23 (#7134) üzenetére


tomcsi23
veterán

10 fokot hűlt (15 van) és nagyon tiszta lett a levegő. :K

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#7140) Adam86


Adam86
tag

Db: Épp nem esik, de volt ma már orkán, nyárias meleg, meg szakadó eső.

Lenovo Thinkad T500

(#7141) AMD Power válasza Kalandor (#7137) üzenetére


AMD Power
titán

Itt nálunk III kerben nem volt jég.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#7142) zolynet


zolynet
addikt

BP: 20fok, felhős

Life is too short to stay stock!

(#7143) Szólista


Szólista
senior tag

Bp,Zugló megint esik. :O Nagyon tele van a hócipőm ennyi csapadékkal. :(((

Úgy néz ki elállt,csendes kis zápor volt.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok normális. Na és?!

(#7144) mephi666


mephi666
nagyúr

kecskemét: borult, dörög, mint az állat... esett a hőmérséklet rendesen... elkezdett fájni a fogam, meg futkározik a hideg a tarkómon... (lehet h csak a főnök irodájában megy a légkondi? :D ) jön a vihar szerintem :) na hozok kávét... jó fájdalomcsillapító...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7145) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A radarkép szerint ma még több zivatar van az országban. Valószínűleg a meleg és a több napsütés miatt.
Kíváncsi vagyok, hogy itt dél-keleten lesz valami, mert a tegnap nyugis volt.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7146) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

M3 ugy Aszodtol Gyongyosik poppet esett az eso, neha egybefuggoen neha csak sima omlott, mjad utanna Atkar-Arokszallas vonal sem volt kutja, foleg a falu kozepen koborlo 10-15cm-es viz, majd m,egerkezes utan csekkej 10percg nesztuk az ablakbol mijjen szipen esik az eso, kozben egy vakond is menekult de veszettul, majd neminemu csendesultes utan mar bejujtottunk a lakasba

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7147) Ice!?


Ice!?
őstag

Zala megye: Vihar készülődik. Már dörög és villámlik, néha áramszünet is van egy pillanatig. Eső még nincs, de szerintem mindjárt leszakad az ég. :(

(#7148) brumesz


brumesz
aktív tag

Budapest, XV. kerület
szakadozik a felhőzet, néha már a nap is látszik, szél nincs, eső nincs(már)

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#7149) Atlantis válasza Ice!? (#7147) üzenetére


Atlantis
veterán

Leszakadt és most kezd csak elállni az eső. Ez sokkal rosszabb volt, mint a tegnapi.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#7150) Ice!? válasza Atlantis (#7149) üzenetére


Ice!?
őstag

Jó nagy zuhé volt. A szomszéd fenyőfájába bele is csapott egy villám. :(
A városon belül hol laksz? :P

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Real időjárásjelentés
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.