Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Real időjárásjelentés

Hozzászólások

(#6301) zolynet


zolynet
addikt

BP: 5-6fok, borús

Life is too short to stay stock!

(#6302) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Bicske: felhős az ég hideg is van, lehet hogy eső lesz belőle :(

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#6303) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Jász-Nagykun-Szolnok megye déli része: Szakad az eső, de nincs hideg!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#6304) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Bicske: csepereg az eső és köd van.
Székesfehérvárról jöttem autóval tejfölköd volt hazáig....eső nem volt.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#6305) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Jász-Nagykun-Szolnok megye déli része: Nagy köd van. Megint nincs hideg!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#6306) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Jász-Nagykun-Szolnok megye déli része: Esős, borult idő van. +9 fok.

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#6307) máyköl


máyköl
veterán

Rákoscsaba: Napsütés, de nincs meleg. :K

(#6308) Integra


Integra
titán

bp 18ker
süt a nap!! :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6309) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Hidegfront vonul. Békéscsabán, szeles és felhős, egyelőre csapadékmentes idő van. A hőmérséklet még nem esett le, olyan 8 fok lehet.

Nézem a meteociel oldalt és állandóan adja az északi sarkkörön tobzódó nagy ciklonokat, amik mindig elindulnak Európa felé, de amint átzúgnak az óceánon és elérik a szárazföldet, feszes izobár vonalaik fellazulnak és a hideg megenyhül bennük. Plusz a mostani virgonc ciklon is a mostani futás alapján, mire eléri Franciaországot megenyhül és kész, vége, csak a széléből kapunk valamit, de az se hó lesz.

De már a 180-nál megjelent Grönland felett egy nagyon tipp-topp ciklon. Jó hideg és nagy. Hozza már meg a havat!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#6310) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Jász-Nagykun-Szolnok megye déli része: Hideg van. -2 fok.

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#6311) Algieba válasza Algieba (#6309) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Van ám hideg északon, halmozódik. Fura látni, hogy viszont észak-keleten enyhébb az idő, mint nálunk. Rossz párosítás. Észak-nyugaton hatalmas hideg légtömeg, észak-keleten langyos anticiklon. Melyik győz? Ez dönti el, hogy milyen időnk lesz.
[link]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#6312) rarri


rarri
senior tag

Veszprémben csodálatosan süt a nap, de hideg van, és fúj a jeges szél.

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#6313) zolynet


zolynet
addikt

BP: napsütés, 1-2fok

Life is too short to stay stock!

(#6314) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Jász-Nagykun-Szolnok megye déli része: Hideg van. -2 fok. Reggel ennél biztosan hidegebb lesz!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#6315) zolynet


zolynet
addikt

BP: borult, 2fok

Life is too short to stay stock!

(#6316) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Jász-Nagykun-Szolnok megye déli része: Borult, kicsit szeles idő van. +6 fok.

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#6317) zolynet


zolynet
addikt

BP: 4-5fok, felhős, előző napokhoz képest enyhének mondható

Life is too short to stay stock!

(#6318) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Jász-Nagykun-Szolnok megye déli része: Borult idő van, de nincs annyira hideg.

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#6319) máyköl


máyköl
veterán

Budapest: Szél van, reggel óta jól lehűlt a levegő. :K

(#6320) rarri válasza máyköl (#6319) üzenetére


rarri
senior tag

Veszprém : idebent jó meleg van, kint meg fogalmam sincs. :D
A kinti hőmérő +5 fokot mutat. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#6321) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Jász-Nagykun-Szolnok megye déli része: Borult idő van. +4 fok.

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#6322) rarri


rarri
senior tag

Veszprém, + 4 fok, felhős, de szép idő. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#6323) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Jász-Nagykun-Szolnok megye déli része: +5 fok van. Abszolút nincs hideg.

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#6324) zolynet


zolynet
addikt

BP: felhős, 6fok

Life is too short to stay stock!

(#6325) zolynet


zolynet
addikt

BP: jórészt felhős, 5fok ... du-ra eső várható :((

Life is too short to stay stock!

(#6326) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Jász-Nagykun-Szolnok megye déli része: Most süt a nap. +7 fok van.

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#6327) máyköl


máyköl
veterán

Bp: Süt a nap, és fúj a szél. Szerintem kelllemes időjárás. :K

(#6328) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Békéscsaba. Enyhe idő, süt a nap, csak már alacsonyan jár.
Kellemes idő.

De, megnéztem a meteociel oldalt és igen, a hideg meg fogja találni a kerülő utat északról. A kis ravasz, rájött, hogy nem boldogul az óceán blokkoló hatásával, ezért átoson Skandinávia felett és lezúdul Európa középső területeire észak-keletről.
Közeledik a tél! Azonban csapadékra utaló izobár vonalakat nem látok a képen. Bár, csak összejön majd egy déli, nedves ciklon is. Aztán a kettő mixelődéséből szép telünk lesz. :)

Szerintem. A modellfutás biztató.
+ Fát kell vennem.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#6329) zolynet


zolynet
addikt

BP: felhős, 7fok

Life is too short to stay stock!

(#6330) máyköl


máyköl
veterán

Bp, Rákoscsaba: Fúj a szél rendesen. :((

(#6331) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Jász-Nagykun-Szolnok megye déli része: Borult idő van. +10 fok.

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#6332) máyköl


máyköl
veterán

Budapest, Rákossaba: Esik az eső, és fúj a szél. :((

(#6333) ngabor2


ngabor2
nagyúr

debrecen: az előbb esett. de hideg nincs.

(#6334) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Jász-Nagykun-Szolnok megye déli része: Szakad az eső, de nincs hideg. Kb. +6 fok körül lehet!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#6335) zolynet


zolynet
addikt

Bp: esős, gusztustalan idő, ~7-8fok :((

Life is too short to stay stock!

(#6336) máyköl


máyköl
veterán

Bp, Rákoscsaba: Elállt az eső, de erős szél fúj. :((

(#6337) RedWing


RedWing
aktív tag

Solymár - Elállt az eső és a szél, viszont hatalmas köd van.

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#6338) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Jász-Nagykun-Szolnok megye déli része: Esik az eső. Nincs hideg.

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#6339) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Helló!

Zalaegerszeg délőtt havas eső de nem maradt meg 1 pillanatra sem.Jelenleg nem esik semmi.

(#6340) zolynet


zolynet
addikt

BP: 3fok, eső, kva hideg szél :(((

Life is too short to stay stock!

(#6341) máyköl


máyköl
veterán

Bp, Rákoscsaba: Most éppen nem esik az eső, de enyhe szél fúj. :)

(#6342) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Jász-Nagykun-Szolnok megye déli része: Borult, esős idő van. + 4fok.

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#6343) RedWing


RedWing
aktív tag

Hűvösvölgy - Solymár: Qrv@ hideg van, erős szél, havas eső... :O

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#6344) máyköl


máyköl
veterán

Bp, Rákoscsaba: Havaseső esik, és fúj a szél. :)

(#6345) kfron


kfron
aktív tag

Újpest: Gyenge szél, +3-5 fok, szemerkélő eső...

(#6346) ladybug


ladybug
őstag

Zala: süt a nap reggel óta. 6 fok. Érkeznek a fátyolfelhők.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#6347) máyköl


máyköl
veterán

Bp, Rákoscsaba: Hideg van, enyhe szél fúj, eső és hó sem esik. :)

(#6348) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Jász-Nagykun-Szolnok megye déli része: Borongós idő van. +5 fok.

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#6349) kfron


kfron
aktív tag

Újpest: borult, csendes idő, +6-7 fok.

(#6350) rarri


rarri
senior tag

Veszprém : nagyon hideg, nagyon fúj a szél, és gyönyörűen süt a nap.

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Real időjárásjelentés
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.