Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Real időjárásjelentés

Hozzászólások

(#7201) Eagle16 válasza (Darkwood) (#7200) üzenetére


Eagle16
addikt

Nekem munka közben többnek tűnt. Olyan szépen leégett a kezem, hogy csak na.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#7202) harylmu válasza Eagle16 (#7201) üzenetére


harylmu
őstag

Jó nektek.

Pest felé borongós idő van sajna.

(#7203) philoxenia válasza (Darkwood) (#7200) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

:)
Amúgy érdekes, hogy nem a hobbitos "shire" szót használják a területre: [link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7204) (Darkwood) válasza Eagle16 (#7201) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Ennyit mutat a hőmérő! + az időkép is ezt mutatja: [időkép]. +27 foknál is szépen le lehet égni!

philoxenia: Én mindig is ezt a szót favorizáltam a "county" helyett! Lehet, hogy a "shire" szót csak a beszédben használnák? Ennek utána fogok érdeklődni.

[ Szerkesztve ]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#7205) philoxenia válasza (Darkwood) (#7204) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kécskén úgy látom már volt eső.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7206) (Darkwood) válasza philoxenia (#7205) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Itt semmi! Bár mostanában egy-két perc és már másképp van!

Mod: És tessék, már dörög az ég! :U

[ Szerkesztve ]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#7207) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Békéscsaba-Fényes: észak-keletről vonul egy morgó felhő. A szokásos műsor várható. Uncsi.
Szerk.: 16:00 Itt is van a csapadéksávja. Szakad az eső. Uncsi duplán.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7208) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Jász-Nagykun-Szolnok megye déli része: Esik az eső rendesen! +25 fok.

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#7209) ngabor2


ngabor2
nagyúr

debrecen: 7,5 ágra süt a nap... egész nap.

(#7210) zolynet


zolynet
addikt

BP:22-23fok, derült, későbbiekben 32-33fok várható

Life is too short to stay stock!

(#7211) tomcsi23 válasza zolynet (#7210) üzenetére


tomcsi23
veterán

Az biztos, ma aztán p*csa meleg lesz. 24 fok van jelenleg az Alkotás úton. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#7212) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Békéscsaba-Fényes: derült ég, kellemes idő. Kánikula várható. Semmi baj! Szezonja van a forróságnak. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7213) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

lenti:borús...tuti megint esni fog:S

(#7214) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Jász-Nagykun-Szolnok megye déli része: Napos idő van. Sok felhő nincs az égen. +26 fok.

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#7215) 14adam


14adam
addikt

Na ma is megyünk a haverokkal a balcsira.Már 23 fokos :)
Siófok mellett szép napos idő van,eső felhőket még nemlátok.

(#7216) Nunder


Nunder
őstag

Kalocsa és környéke: 26-27 fok, kissé borús, szélcsend.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#7217) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Békéscsaba-Fényes: 30C felett van a hőmérséklet. És már megint itt van a közelben egy morgó felleg. Sóhaj.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7218) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Óbuda süt a nap ezerrel és szakad az eső 30fok

(#7219) Algieba válasza Algieba (#7217) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog


És már megint egy zivatarfelhő...

Az előbb említett morgó felleg távozóban. Adott egy szabvány felhőszakadást.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7220) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Jász-Nagykun-Szolnok megye déli része: Szakad az eső! Nem telik el olyan nap, hogy ne esne az eső! Mi van már lecsúsztunk az Egyenlítőhöz? :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#7221) Algieba válasza Algieba (#7219) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A kép még fél hatkor készült. Ez az első zivatarfelhő mögött sétáló kettes.

Ez itt az egyes háta. Nálunk teljesen illedelmes volt. Felhőszakadás, oszt jó napot! Elment.

Cirka fél órával később, egyes és kettes összeállt és szabad a vásár alapon lezúzza a vidéket.


:Y

2x villanó lecsapó villámot produkált a kettes. Amikor látni lehet, hogy tényleg le-fel cikázik a felhő és föld között az energia.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7222) sonar


sonar
addikt

Zala megye északi részén (egész pontosan Zalaháshágyon) verőfényes napsütés van

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#7223) zolynet


zolynet
addikt

BP: 28-29fok

Life is too short to stay stock!

(#7224) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Jász-Nagykun-Szolnok megye déli része: Napos idő van! + 28 fok.

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#7225) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Békéscsaba-Fényes: a délelőtti csendes esőt hozó felhőzet elvonult, már csak az utója fedi az eget. Hamarosan kisüt a Nap. :)

Szerk.: Nem hiszem, hogy ma már lenne eső. Nyugalom van. A radarképen sem látok közeledő felhőket.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7226) (Darkwood) válasza Algieba (#7225) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Nyugi... ez a vihar előtti csend! ;]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#7227) ngabor2


ngabor2
nagyúr

debrecen: ismét jót napoztam :)

(#7228) orkester


orkester
senior tag

Vecsésre hatalmas széllel érkezett a vihar, Pest felé vonul.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#7229) ádyz


ádyz
addikt

nagyon meleg van.

(#7230) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Kezd elegem lenni ebből:

:(

A képek negyed9kor készültek, azért (is) ilyen sötétek. Nagyon durva, hogy 28 fokos kék égből mi lett 1 óra leforgása alatt.. orkán erejű szél, iszonyat erejű mennydörgések és villámok..

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7231) Psychonaut válasza orkester (#7228) üzenetére


Psychonaut
addikt

Budaörsön most járt.

(#7232) (Darkwood) válasza Motion_Blur (#7230) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Nagyon szép képek! :K

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#7233) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Békéscsaba-Fényes: észak felől dörgést hallani, időnként szélfutamok rázzák meg az ablak előtti tuját.
A radarképen a határon, a megyétől északra egy vörös paca van.

Ha erre jön, és megtartja erejét, akkor végre láthatok egy igazi vihart.

Egyszerre öröm és baj. Sóhaj.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7234) Algieba válasza Algieba (#7233) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ez aztán zivatar lesz. Jól felszívta magát. Nyugattól észak-keletig villog az ég. :Y

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7235) Algieba válasza Algieba (#7234) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Akkora lett a zivatarrendszer, mint a megye. Szerencsére nem dél felé ment, hanem nyugat felé vonul az egész cucc, csak a fejrésze bedurrantotta az egész légkört a megye felett. Itt csak villám-show és sok-sok eső volt. Fél kettő van, és még mindig esik. Jóból is megárt a sok.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7236) fekeandras


fekeandras
őstag

Most adták ki 02:24 -kor.
ezekszerint ma is szép napunk lesz.A fű meg fél lábszárig ér.Mire száradna annyit hogy neki lehetne állni újra éa újra leszagad az ég.A rosszidő monnyon le!!! :((

(#7237) Adam86


Adam86
tag

Debrecen: Meleg, borult. Várjuk az orkánt meg a jeget. Kocsit viszem is a garázsba...

Lenovo Thinkad T500

(#7238) AMD Power


AMD Power
titán

Mikor lesz vége ennek a parás időnek? Kicsinál az asztmám. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#7239) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Jász-Nagykun-Szolnok megye déli része: Az időkép szerint jön felénk valami csúnyaság! Hmmm... meglepő lenne! :U Egyébként most szép, napos idő van! +27 fok.

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#7240) Olcsi


Olcsi
senior tag

Kecskemét: ha jól látom, Kelet, ill. Észak-Kelet felől jön valami hatalmas csúnya kékség...Ebből még lehet valami, gyanítom ma sem fogok hazaérni szárazon. :(((

[ Szerkesztve ]

(#7241) AMD Power


AMD Power
titán

Észak Buda.. esik.. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#7242) Szólista válasza AMD Power (#7241) üzenetére


Szólista
senior tag

Nem csak ott,Zuglóban is,dörög-villámlik. :((( :W

Már du 3kor is volt 1 kis zápor

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok normális. Na és?!

(#7243) Overlocker válasza Szólista (#7242) üzenetére


Overlocker
veterán

"kis zápor" ?

Újpest-en nem mertem leszállni a buszról...végig mentem a végállomásig olyan zivatar volt fél3-kor..

[ Szerkesztve ]

(#7244) Dillon


Dillon
tag

Kispest: úgy 20 perce élénk zivatar, a levegő lehűlt eléggé.

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#7245) ádyz


ádyz
addikt

Meleg van.

(#7246) Gorneck


Gorneck
titán

Vértesszőlős-Tatabánya-Tata környékén már csepeg az eső és dörög is...bezzeg 3-4 fele volt vagy 30 fok...

Gorneck#1239

(#7247) Overlocker válasza Overlocker (#7243) üzenetére


Overlocker
veterán

Rákospalota-Újpest, ez még délután 3 körül, már visszafele úton..

Video

(#7248) Szólista válasza Overlocker (#7247) üzenetére


Szólista
senior tag

Bocsi de a szobából kinézve nem tünt ennyire vészesnek.Most viszont olyat szólt a közelbe,majd leestem a székről. :Y

Nem vagyok normális. Na és?!

(#7249) Louro válasza Szólista (#7248) üzenetére


Louro
őstag

13. ker?

Mess with the best / Die like the rest

(#7250) Fecogame


Fecogame
veterán

Már enyhült az idő, de még mindig elég :Y

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Real időjárásjelentés
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.