Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Real időjárásjelentés

Hozzászólások

(#7051) Atlantis


Atlantis
veterán

Zalaegerszeg: itt a felhő vége, újra süt a nap. Persze ronggyá áztam ma, de sebaj, legalább nem volt meleg (mondjuk délelőtt nagyon fülledt idő volt).

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#7052) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Békéscsaba-Fényes: 20:50 feltámadt a viharos szél. Jön a hideg levegő.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7053) Csöves


Csöves
senior tag

17 fok, napos.
Debrecen

Aquila non captat muscas.

(#7054) zolynet válasza Csöves (#7053) üzenetére


zolynet
addikt

BP ugyanez csak hűvös szél tetézi

Life is too short to stay stock!

(#7055) mephi666


mephi666
nagyúr

kecskemét... hűvös északi szél fúj... 6:50körül 17fok volt... most talán kicsit több, de nincs dögmeleg... majdcsak nem is lesz...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7056) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

A végítélet felhőit fotózták le Iowa felett:

katt a képre a galériáért

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7057) mephi666 válasza Motion_Blur (#7056) üzenetére


mephi666
nagyúr

ezt előbb néztem... olyan szürreális, hogy nem hinném, hogy igazi lenne :) meg csak ezt az egy képet láttam eddig... fene tudja, hogy mi igaz belőle... lehet h csak koncertezik a slipknot és ez valami effekt :DD

nézd, mit találtam ;) (igaz linkben is ott van)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7058) 14adam


14adam
addikt

Siófok mellett Tabon-->süt a nap,és nagyon meleg van :)

(#7059) Tomics válasza mephi666 (#7057) üzenetére


Tomics
addikt

photoshop...simán meg lehet ilyenre csinálni (aki ért hozzá) az épületeken is látszik hogy át van dolgozva

hogy on is legyek: gyöngyös szikrázó napsütés, de a szél fúj így short+pólóban kicsit didergős idő

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#7060) mephi666 válasza Tomics (#7059) üzenetére


mephi666
nagyúr

ezt a képet dolgozták meg kicsit... tényleg érdekesek a felhők, de akkor sem így néztek ki, mint a soppolt képen... kicsit olyan érzésem van, mintha az indexesek ijesztgetni akarták volna a népet a cikkel... semmi köze a jelenségnek a világvégéhez... :S

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7061) Sárpac válasza Motion_Blur (#7047) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Még a műholdról is látszik, több spirális felhőoszlop(tornádó tuba).

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#7062) zolynet


zolynet
addikt

BP: 24-25°C

Life is too short to stay stock!

(#7063) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Békéscsaba-Fényes: szeles, napos idő van.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7064) Atlantis


Atlantis
veterán

Nagyon fülledt reggelre ébredtünk. Szél zéró, borult ég, 22 fok van már most.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#7065) zolynet


zolynet
addikt

BP: 19-20fok, borult, felhős

Life is too short to stay stock!

(#7066) pink75 válasza zolynet (#7065) üzenetére


pink75
aktív tag

Galga mentén végig búval b.szott.

xxx

(#7067) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Jász-Nagykun-Szolnok megye déli része: +33 fok. Egy-két felhőcske azt kész!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#7068) Csöves


Csöves
senior tag

22 fok, napos, enyhe szél.
Debrecen

Aquila non captat muscas.

(#7069) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Jász-Nagykun-Szolnok megye déli része: Szeles, meleg idő van. + 31 fok.

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#7070) zolynet válasza pink75 (#7066) üzenetére


zolynet
addikt

nem ismerem :(

BP: 27-28, fülledt, napos, szeles

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#7071) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Enyhe szél, 28 fok, napsütés.
Budaörs

(#7072) ladybug


ladybug
őstag

Zalaszentgrót: nagy vihar közeleg, lehűlt a levegő is.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#7073) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Szombathely: Felhős,időnként csepereg az eső.

(#7074) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Feszültség ingadozások vannak. Másodpercekre kimegy az áram. Léptem.
Békéscsaba-Fényes. Zápor eső. Itt a hidegfront.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7075) zolynet


zolynet
addikt

BP: 24-25fok, derült

Life is too short to stay stock!

(#7076) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Jász-Nagykun-Szolnok megye déli része: Szép, napos idő van. + 25 fok. Remélhetőleg Kecskeméten is jó idő lesz!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#7077) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

Zala megye: szép napos délelőtt
kánikulát is mod az elkövetkező napokra
aztán,megint jeget
remélem ez nem következik be:S

(#7078) zolynet válasza Borify Péter (#7077) üzenetére


zolynet
addikt

BP: 29-30fok
ide hétvégére 24-25fokot mondd

Life is too short to stay stock!

(#7079) Nunder


Nunder
őstag

Kalocsa és környéke: 30 fok árnyékban és emelkedik
Felhő egy darab nincs az égen, de holnapra lehet enyhülésre számítani.
Enyhe szellő lengedez időközönként, talán a front előszele?

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#7080) Atlantis


Atlantis
veterán

Zalaegerszeg: borzasztó meleg, élénkül a szél.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#7081) rarri


rarri
senior tag

Veszprém : dögvész... :DDD

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#7082) #54715584


#54715584
törölt tag

Bp-n még mindig 30 fok van...igaz fújdogál a szél, de mindhiába...a betonban még mindig izzad a...mindenem :D

(#7083) rarri


rarri
senior tag

Veszprém: 15 fok, erős szél,/ időnként / enyhe napsütés. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#7084) AMD Power


AMD Power
titán

BP napos kb 18-19 fok

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#7085) Csöves


Csöves
senior tag

20 fok közepesen szeles, napos.
Debrecen

Aquila non captat muscas.

(#7086) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Jász-Nagykun-Szolnok megye déli része: Borús idő van. + 22 fok.

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#7087) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

tegnap reggel és délután még kánikula volt zalában..estére olan szélvihar keletkezett,hogy megint fákat döntött..kerti bútorokat fújt el:S

(#7088) Nunder


Nunder
őstag

Kalocsa és környéke: "Kellemes" 27°C, kissé felhős, talán lesz valami abból az enyhülésből.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#7089) ngabor2


ngabor2
nagyúr

debrecen: dörög. itt lesz valami...

(#7090) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Jász-Nagykun-Szolnok megye déli része: Előbb szakadt az eső, de kellemes idő van. +27 fok.

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#7091) ladybug


ladybug
őstag

Zalaszentgrót: tegnap este óta elég hűvös a levegő. 11 körül esni kezdett, most már csak csöpörög.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#7092) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Békéscsaba-Fényes: zivatar.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7093) R válasza Nunder (#7088) üzenetére


R
aktív tag

majdnem: [link]

(#7094) Csöves


Csöves
senior tag

12 fok borult, de nagyon.
Debrecen

Aquila non captat muscas.

(#7095) Nunder válasza R (#7093) üzenetére


Nunder
őstag

Környéke. Meg az országos átlag, nem jelenti azt hogy mindenhol 16 fok volt :B

Kalocsa és környéke: 17°C, felhős, szélcsendes idő.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#7096) (Darkwood) válasza R (#7093) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Légvonalban nem lakok messze Kalocsától és nálunk is 27 fok volt!

Jász-Nagykun-Szolnok megye déli része: Borult, esős idő van. 15 fok.

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#7097) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

lentiben szép tiszta az égbol..süt a nap,de csalóka
mert kegyetlen szélzúgás kíséri

(#7098) birozoli7800


birozoli7800
senior tag

Szabolcs megye (Máriapócs) Erősen szeles viharos idő. Kb. 16-17 fok.

[ Szerkesztve ]

(#7099) zolynet


zolynet
addikt

BP: 15-16fok, felhős, esős

Life is too short to stay stock!

(#7100) Atlantis


Atlantis
veterán

Egész nap príma napos idő volt. Előfordult ugyan délelőtt/dél körül némi szél és felhősödés, de ennyi belefért. Most is szikrázóan süt a nap, 23 °C körül van, szél mostanra elült.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Real időjárásjelentés
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.