Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) UHHH válasza zacci (#600) üzenetére


UHHH
senior tag

Leirtuk, hogy nem kell telepiteni a TWRP-t, hanem futtatni is lehet. S leirtam, hogy TWRP-bol hogyan rakod fel a rootolasos zip-et, talan 6-oson is menni fog! Majd meselj!

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#602) zacci válasza UHHH (#601) üzenetére


zacci
aktív tag

Hat majd kiprobalom, koszi.

(#603) boogyman11


boogyman11
csendes tag

Sziasztok!
Ha tudnátok segíteni megköszönném.
Szeretnék venni ilyen telót,de elakadtam a választásban. Látom hogy ti itt képben vagytok,ezért fordulok hozzátok segítségért.
2 típus van...a YD201 ,illetve a YD206.
Állítólag a 201 EU-s típus ,a 206 meg a gyengébb Kínai verzió. A 206-os Kínaiban a 4G sem működik.
Az érdekelne hogy ebből mi az igaz,illetve melyiket érdemesebb megvenni.
Előre is köszi a segítséget.

(#604) zacci válasza boogyman11 (#603) üzenetére


zacci
aktív tag

Kb. a fele sem.

1. Az YD206 nem egy gyengebb kinai verzio.
2. Mas benne a radio modul, mivel alapvetoen az azsiai piacra keszult, ezert itthon csak a nagyvarosokban lesz LTE, videken nem. Tehat mukodik a 4G, de nem ismeri a B20-at, ennyi.

https://www.frequencycheck.com/compare-devices/qkjseR/yota-yotaphone-2-yd201/yota-yotaphone-2-yd206

3. Az YD201 elvileg mar nem kaphato, de abban olyan radio modul van, amiben van B20

Bar itt egy bolt, ahonnan most be tudod szerezni az elvileg YD201 tipust. Igyekezz, mert gyanitom, nem sokaig lesz elerheto!

(#605) zacci


zacci
aktív tag

http://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/yotaphone/?gclid=COfZ69Ck_tACFZQW0wodiQIOeQ

(#606) UHHH válasza zacci (#605) üzenetére


UHHH
senior tag

Nagyon vicces!:)En 37kHUF-ert vettem az YD206-ot es csak a B20 a kulonbseg, azt meg kibirom, mert megyeszekhelyen sem kell a B20, es van 4G-m.

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#607) boogyman11 válasza zacci (#604) üzenetére


boogyman11
csendes tag

Köszönöm szépen a gyors választ.

(#608) zacci válasza UHHH (#606) üzenetére


zacci
aktív tag

Es nem lepodnek meg, hogy az YD201 neven arult telo valojaban egy atflashelt YD206 :DDD De legalabb jo draga :DDD

(#609) zacci


zacci
aktív tag

Nos, 6.0 felpattintva, rootolva. Volt vele egy "kis" szivas, de vegul csak osszejott.
A radiot meg nem probaltam ki, ezert arrol nem tudok erdemben nyilatkozni, de magaban a 6.0-ban meg nem talaltam hibat. Persze ez meg nem jelent semmit :DDD

(#610) morist válasza zacci (#609) üzenetére


morist
csendes tag

Leírhatnád, mi volt a "szívás"!

(#611) zacci válasza morist (#610) üzenetére


zacci
aktív tag

Ja persze. Szoval adott volt a 6.0 droid. innen indulva recovery unlock+TWRP telepites+SuperSU, majd reboot es a telo bootloop-ba kerult.
Na mi a fene !? Kezdtem elolrol az egeszet. Yotaflash-el fel eredeti 124-es RU rom, majd frissites OTA-n 134-re, majd fel a 6.0-as frissites es vegul TWRP telepites (a recovery unlock megmaradt), majd SuperSu...Mar megint nem mukodik. Bootloop. Probaltam data/cache/dalvik torlest, de semmi. Csak porgott a "yotaphone" boot anim a vegtelensegig.
Na ekkor megint 124-es RU rom+134 frissites+6.0 frissites majd TWRP, aztan reboot...
Na eddig jo! Akkor a SuperSU-val lesz a gond es igen! Bar a forumon a 2.46-os SuperSu-t javasoltak, de valoszinuleg ki sem probaltak, mert mint kiderult teglat csinal a telobol 6.0 alatt.
Utana neztem a dolognak, es a 6.0-as droidhoz a 2.65-2.68-as SuperSu verziokat lehet hasznalni, mert csak ezek a verziok ismerik a 6.0-at. A 2.46 azt se tudja mi az a 6.0 droid, igy mar ertheto volt, hogy miert nem mukodik a rootolas es miert lesz tegla a telobol. Ezt a reszet mondjuk nem igazan ertem, hisz a fejlesztoknek tudniuk kellene, hogy a 2.46-os verzio a budos eletbe nem fogja rootolni a 6.0-as telot. Na mind1.
Vegul sikerult a 2.68-as SuperSu-val megoldani a rootolast. Azzal tokeletesen mukodik, bebootol a telo stb.

Itt a link:
https://download.chainfire.eu/924/SuperSU/BETA-SuperSU-v2.68-20160228150503.zip

Tehat unlockolt recovery-vel is mukodik rendben a yotaflash tool es az OTA frissites is, de ha felrakod a yotaflash-el a gyari romot, ugyan a bootloadert visszallitja az eredetire, de a recoveryt nem lockolja. Allitolag a fastboot oem lock nem mukodik, szoval ha egyszer unlockoltad, akkor a jelen allas szerint ugy is marad, es nem is tudod vissza csinalni. Ez mondjuk zavar egy picit 8(
A frissitesek kozott a bootolasi ido egyebkent baromi hosszu. Tehat nem kell feltetlenul aggodni, ha akar 10percig is porog a boot anim. Azert negyed ora mulva mar erdemes elgondolkodni azon, hogy valamit talan elkefeltunk :DDD Ilyenkor egy ki-be kapcs esetleg data/cache/dalvik torles bizonyos esetekben segithet, de ha nem, akkor kezdheted elolrol az egesz muveletet.
Ha nullarol csinaljuk az egesz procedurat, az elegge hosszadalmas folyamat.
Na ezert kerult min. 3-4 oramba mire sikerult rajonni a megoldasra :((

[ Szerkesztve ]

(#612) UHHH válasza zacci (#611) üzenetére


UHHH
senior tag

Szia, koszi a leirast. Tehat a recovery unlock+twrp futtatas+twrp hatos android telepites+altalad linkelt su mod is jarhato lehet.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#613) morist válasza zacci (#611) üzenetére


morist
csendes tag

Köszönjük a leírást!

(#614) zacci válasza UHHH (#612) üzenetére


zacci
aktív tag

Igen. Ami fontos, hogy 6-os droid esetben a frissitesi eljarastol fuggetlenul a linkelt SU-t KELL hasznalni.
nm

(#615) zacci válasza morist (#613) üzenetére


zacci
aktív tag

nm :))

(#616) Xray-1 válasza UHHH (#599) üzenetére


Xray-1
tag

Jah. Én szoptam be coolicool(= efox) 201 es fehér teloval. Feleleszteni sem sikerült. Egyszer se. :(
Ne vegyetek ezektől.

(#617) morist válasza Xray-1 (#616) üzenetére


morist
csendes tag

Tudod gariztatni?
Nekem azt írták, küldjem vissza, és ha bebizonyosodik, hogy hibás, akkor küldenek másikat.
Küldtem képeket, videót.
Nem tudom mit csináljak. Visszaküldjem, vagy örüljek, hogy a fehér téma működik?

(#618) Xray-1 válasza morist (#617) üzenetére


Xray-1
tag

Ugyanitt tartok. Sajnos kicsusztam a paypal hataridobol, pedig azt kellett volna. Az is zavar, hogy Kínába akarja hogy postazzam. Eleve az egész kommunikaciojuk gáz. Nekem nincs választásom, mert ez el se indul. Sehogy. Mindent kiprobaltunk. Töltést se veszi. Se usb, se Qi. Necces, hogy bontott volt, csak nem figyeltem eléggé. Eleve nem a gyári kép van az einken.

(#619) morist válasza Xray-1 (#618) üzenetére


morist
csendes tag

Az én einkemen budapesti -13 fokos hőmérséklet volt kibontásnál, de a csomagolás hibátlannak tünt!

(#620) UHHH válasza morist (#619) üzenetére


UHHH
senior tag

Eleg gyanus, ha Budapest volt rajta. Kikapcsolt allapotban volt ez? Az enyemen kinaiul volt hogy hello, vagymi.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#621) morist válasza UHHH (#620) üzenetére


morist
csendes tag

Bekapcsolásnál a nyelvválasztással kezdődött, mint gyári állapotba való állítás után. Persze nem tudom bizonyítani, hogy esetleg hozzányúltak!

(#623) zacci


zacci
aktív tag

Nekem nemtom mi volt rajta, mar annyiszor ujraflasheltem :DDD
Egyebkent fel volt "bontva", vagyis vagva a lezaro ragacs, de ezt mar megszoktam :D
Gondolom csereltek a kinai toltot EUs-ra.
Biztos kivettek meg utoljara, gyonyorkodtek benne picit majd konnyes bucsut vettek tole :O :DDD

[ Szerkesztve ]

(#624) zacci válasza morist (#617) üzenetére


zacci
aktív tag

Flasheld ujra RU rommal+OTA update+6.0 hatha...
Ha ugy sem jo, akkor tedd vissza az eredetit, oszt hadd menjen...

[ Szerkesztve ]

(#625) Maximum1 válasza morist (#621) üzenetére


Maximum1
őstag

Szerintem is kicsit fleselgessél egy kicsit mielőtt visszaküldöd, már csak azért is mert min. 4 ezer lesz a posta + több mint egy hónap az egész ceremónia.
PayPal-nél igy is úgy is jó leszel, ha nem tér magához a cucc akkor küld el.

[ Szerkesztve ]

(#626) edk- válasza Maximum1 (#625) üzenetére


edk-
őstag

A Paypalnak van valami olyan szolgáltatása, hogy állják a visszaposta költségét, ha nem jó a cucc.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#627) morist válasza Maximum1 (#625) üzenetére


morist
csendes tag

A hét végén megpróbálok egy másik ROM-ot, kíváncsi vagyok, változik-e valami!

(#628) Tomazzo


Tomazzo
tag

Azt szeretném kérdezni, találkozott már valaki olyan hibával, hogy nem lehet kikapcsolni a telót?
Nem firissítettem romot, hk 1.0.3.61a van rajta, ezzel érkezett a tinydeal-től.
Újraindításra reagál, de kikapcsolni nem akar!

(#629) fattyu válasza Tomazzo (#628) üzenetére


fattyu
veterán

nekem olyat csinál hogy kikapcsra is ujraindul. 4ből egyzser kapcsolt talán ki.

Első naptól cisnélja. amíg romoltam zavart kicsit. azóta meg nem akarom kikapcsolni :D

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#630) Tomazzo válasza fattyu (#629) üzenetére


Tomazzo
tag

Szerettem volna romolni egy kicsit, de így nem tudom download módba rakni.
Play-ről letölthető power off progiknak pedig root kell.

(#631) UHHH válasza Tomazzo (#630) üzenetére


UHHH
senior tag

Már miért ne bírnád?
1. amikor rebootol akkor már nyomnám a bill kombót (Volume Up and Power key ), hogy download móba menjen, vagy
2. adb-vel utasítanám hogy márpedig most rebootolni fogsz öcsisajt recovery módba! "adb reboot bootloader"

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#632) judas13 válasza Xray-1 (#616) üzenetére


judas13
addikt

Bakker 130€ pedig nagyon jó pénz lenne most érte nagyon kinéztem!
Akkor nem javaslod, javasoljátok az efoxot?

Honnan lenne korrekt a vétel?

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#633) judas13


judas13
addikt

zacci és a többi kolléga hozzászólásai után átgondolom még magam is a helyet a beszerzés szempontjából..Ami most már bárhogy is lesz újjévre lesz már áttolva...

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#634) OrLiX válasza judas13 (#632) üzenetére


OrLiX
tag

Nekem Coolicoolról (efox) van a 206-os.
Új telefont kaptam, eddig minden rendben van vele.
Európai raktárból rendeltem és 9 nap alatt kaptam kézhez.

Az igaz, hogy 4 nap után sem volt az oldalon a rendeléseimnél tracking number, de írtam nekik és elküldték emailban. :)

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ.

(#635) judas13 válasza OrLiX (#634) üzenetére


judas13
addikt

Köszi a gyors választ!! De legalább elküldték a srácok 😀
:)

Valójában vagy 15 féle telefont is berendelték eccere mert mindig az tetszik amit éppen nézek😀😀

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#636) Tomazzo válasza UHHH (#631) üzenetére


Tomazzo
tag

Sikerült, ahogy írtad, és már ott figyel rajta az Eu 124b rom.
Ezzel a rommal simán ki is kapcsol. :R

(#637) zacci válasza Tomazzo (#628) üzenetére


zacci
aktív tag

Huzd le a toltorol es ugy probald kikapcsolni.
Nekem akkor nem lehet kikapcsolni, ha ra van dugva toltore. Kikapcsol, majd azzal a lendulettel beis kapcsol, de ezzel nincs egyedul a Jodafon :DDD Mas droid hw-em is kepes ilyesmit produkalni, ha tolton van. Pl. mipad :D
Ha ki van kapcsolva es radugom toltore, akkor siman bekapcsol.
Ez valoszinuleg nem bug, hanem ficsor. Vagy nem :DDD
De inkabb ennek orulj, mert van akinek meg be sem lehetett kapcsolni. Szoval ez meg mindig jobb, nem ? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#638) zacci válasza judas13 (#632) üzenetére


zacci
aktív tag

tinydeal-rol kb. 140dolcsi nemet rakibol. Tuti nincs vam es 5 nap alatt ide ert.
De ugy latom most eppen elfogyott a nemet rakibol. Cserebe csak 129dolcsi :DDD

Jodafon

GearBest-nel 120dolcsi HK-bol. szerintem most ez az egyik legjobb ajanlat. Raadasul en a GearBest-rol mar egy rakat dolgot rendeltem es nagyon korrekt boltnak tartom. Keszitenek kepet a kuldendo csomagrol stb
Abszolute a No.1 bolt, ha nem is mindig a legolcsobb.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#639) zacci válasza Tomazzo (#636) üzenetére


zacci
aktív tag

Mert kozben lehuztad a toltorol ? :DDD
A gep is toltonek szamit :DDD
En a RU-t javaslom, mert ahhoz jon ki eloszor frissites, igy elorebb tart, raadasul RU-ra van 6.0 frissites is.

[ Szerkesztve ]

(#640) zacci válasza judas13 (#632) üzenetére


zacci
aktív tag

GearBestrol 109Eur HK rakibol.

(#641) judas13 válasza zacci (#638) üzenetére


judas13
addikt

A GB volt az egyik favorit eddig is. Ráfigyelek ezerrel!tnx
Ja ha már elfogyott akkor legyen már olcsóbb 😀😀

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#642) edk- válasza judas13 (#641) üzenetére


edk-
őstag

GearBest egyértelműen jobb, mint az efox. Utóbbi >1 hónap után adott fel egy rendelésemet, többszöri emailes sürgetés után.

Efoxnál 15 euró az általuk German Expressnek nevezett postázás (valójában Chronopost, majd DPD), amiről azt állítják, nem lesz vám (és a tapasztalat szerint valóban nem lett), GearBestnél a 2 dolláros szállítás is ugyanez volt egyszer.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#643) UHHH


UHHH
senior tag

Gearbesten most aktivaltak a kupont: YotaPhone coupon: YO4G Price: $ 114.99 :)

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#644) judas13 válasza edk- (#642) üzenetére


judas13
addikt

Nagyon köszi!
Tisztul a kép!👍

------------------

UHHH

GRAT!:)

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#645) PSasa


PSasa
tag

Sziasztok,
Pár napja (hete) használok egy YD206 telót. Zavaró, hogy minden oldal felső részén ott van a Google kereső sáv. Hogyan lehet ezt leszedni, hogy csak egy oldalon legyen kint. Vagy ez vmi yota sajátosság, vagy a 4.4 droid miatt van?
Egyébként nekem bejött ez a teló (tinydeal rendelés).
Egy 'szívás' volt az elején. Szidtam a kamerát, hogy milyen maszatos képet készít, az AF meg rángatózik. Én balga azt gondoltam ,hogy a hátsó fólia ki van lukasztva a kameránál. Hát nem volt. Azóta fólia lekerült a kameráról, na így már azért hozza a toló szintet a fénykép.
Egy átlag júzernek milyen hátránya származhat 4.4 droidból? Illetve milyen előnye lenne 5.1-ra v. 6 -ra váltani?

[ Szerkesztve ]

(#646) edk- válasza PSasa (#645) üzenetére


edk-
őstag

Cseréld le a launchert Novára. Érdemes most megvenni a Prime kiegészítést, csak 125 Ft. De anélkül is jó.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#647) UHHH


UHHH
senior tag

Aki a hatos romot probalta, milyen rajta a 4G? Kell szarakodni a radiofajlokkal, hogy legyen 4G? Koszi!

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#648) Potrien


Potrien
senior tag

Tudtok esetleg olyan shopot amelyik "okospostával" is küldi a telefont,hogy ne legyen semmi +költség rajta?

(#649) fattyu


fattyu
veterán

na hosszabb távú tapasztalatok a részemről.

efoxos yd201. érkezett ru rommal. nem volt az igaz. cseréltem 124 eu romra. twrp load SU flash és annyi.

részemről zen launcherrel használom ami heti egy force close-t nyom kb átlagban.

Ezen kívül néha a dupla kopp három kopp kell legyen ébresztésnek. olyan 20-30 alkalomból egyszer pedig nem hajlandó koppantásra ébredni csak power gombra.

tegnap este bohóckodott kicsit. wifi csak limited ment itthon este meg már nem is tűnt olyan reszponzívnak. ránéztem. 830 óra uptimenál jártam. 5 hét restart nélkül egy droidon szerintem igen igen tisztességes és megbízható eredmény. 1 dolláros szilikon bumper van rajta és üveg elöl hátul semmi. esett párat igaz nem nagyokat de semmi nyoma rajta.

van gyorsabb erősebb pörgősebb hardware a piacon ma már a középkategóriában is ez tény, viszont nekem ez is elég untig, a két kijelző tök jó. Akku lehetne izmosabb. lájtos használat mellett tud két napot amugy 1. wireless charging hol tök jól megy hol eldobálja a francba.többnyire működik.

Nem bántam meg. nagyon nem.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#650) edk- válasza Potrien (#648) üzenetére


edk-
őstag

Ld. 642

[ Szerkesztve ]

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.