Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Ez az ár...

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#2) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Na ezt nem teszi tokba senki! ;]
Amúgy nagyon ötletes készülék, de az e-ink azért nem hiszem, hogy 100 ezres felárat indokolttá tenne.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) csaba920404


csaba920404
csendes tag

szép ára van,de ezért még mindig szivesebbem kifizetném a 230 ezret(ha lenne rá).

(#4) roli543


roli543
őstag

Menő :D Bog, most 13 vagy 8 megapixeles a kamera, mert a cikk elején 13 van, a kamera bemutatónál 8. :)

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#5) Blyan


Blyan
félisten

Imádom! :K De az ára... :F :Y

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6) maggi1886076 válasza Blyan (#5) üzenetére


maggi1886076
addikt

Imádnád, ha lenne ;]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#7) Polllen


Polllen
nagyúr

Nagyon bejön a cucc, úgy 150k környékén már szaladnék is a boltba érte. :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8) Bog válasza roli543 (#4) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

sry, csak 8, elírtam

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#9) Pacee87


Pacee87
aktív tag

Sebaj! Az ifosért nem sok ennyi pénz! Meg még egy százassal több! Mármint ezerben értve.

(#10) Szergely83


Szergely83
tag

Na ez baromira tetszik! :D :C
El tudnám viselni, ha más modelleken is lenne legalább egy picike e-ink kijelző az értesítéseknek :)

(#11) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Nem normális árak ezek,barmennyire jó meg csecse a készülék...

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#12) Csapoati válasza Pacee87 (#9) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ne kezdjuk mar itt is, konyorgom... :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Drágaszág. :(

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#14) bollokcs80 válasza Csapoati (#12) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

230 ezer minden készülékért sok az átlag magyar fizuk szempontjából. :U

B.Cs.

(#15) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Atomjó a telefon, mármint ez az e-ink megoldás engem teljesen megvett kilóra, csak az ára, és pont azok a funkciói, mint a kihangosítás, fényképezés és videózás tántorítanak el, hogy rohanjak megvenni.
Remélem átveszik a gyártók ezt a megoldást, mert jól látszik, hogy van jövője, fejleszthető, és akkuidő manapság minimum annyira fontos, mint a jó kijlező vagy kamera.

Még sok e-inket! :C

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#16) axioma


axioma
veterán

Nekem egy picit szurta a szememet a cikkben az, hogy az e-ink oldalon "lassan veszi be" a keszulek az erinteseket, parancsokat. Nyilvan lassan reagal a megszokotthoz (meg az elolapihoz) kepest, de az a kijelzo - technikabol adodo - lassu valtozasa miatt van, nem beveteli hanem kiadasi oldalon ugymond... (tudom hogy tudjatok csak hogy miert erzem zavaronak). Turelmesnek kell kicsit lenni, atallni stilusban, ez igaz, pont ahogy az e-book olvasoknal a tablethez kepest.
(Ezert sztem kicsit hiba egy az egyben barmit amit az elso oldalon futtat a user hatra tukrozni, mert akkor reflexbol azt varja el, hogy ugyanolyan modon kezelheto legyen. Ha csak dedikalt, es a helyzethez alkalmazkodott appok mennenek hatul, akkor kevesebb varatlan szivas lenne - pl. az erintesi reakcion tul ott van hogy szinek helyett csak szurke van, azert olvashatosagban kuka lehet egy ikon is, ha a szurkeerteke a ket amugy eluto szinnek ugyanaz.)

(#17) Polllen válasza axioma (#16) üzenetére


Polllen
nagyúr

A másik oldal az, h az is használható így amire nincs dedikált e-ink app. Sztem inkább ez.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18) banhammer


banhammer
veterán

Ennyi penzert rablas.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#19) helixP


helixP
nagyúr

Esdeklem egy egységes fényképezőgép tudását értékelő rendszer bevezetéséért! Ami az egyikőtök szerint középkategória, hasonló minőség egy másik telefonnál, másik MA!-s szerző szerint teljesen jó. Nagyon nagy a szórás ebben az egy tulajdonság értékelésében.
Tudom, hogy ez valamilyen szinten szubjektív, de akkor is.
Köszi :R

Btw, a teszt is és a telefon is nagyon-nagyon jó, az én életemben maximálisan meg lenne a felhasználási területe.

[ Szerkesztve ]

(#20) prolad


prolad
őstag

Kár az áráért, meg hogy ennyit kellett rá várni, mert jó gép lett.

(#21) Songoman


Songoman
aktív tag

(#22) Touch-ko válasza Pacee87 (#9) üzenetére


Touch-ko
őstag

iPhone-ert nem sok. Sot, szerintem meg alul is van arazva... Foleg a 64GB-s verzio.
Az iFos-ozast pedig nem ertem miert ide kell leirnod..

(#23) moleculez


moleculez
veterán

Szerintem e-ink flip coverek kellenének, raadasul azt el lehet kesziteni mas telokhoz is, és nem negyedmillio lesz.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#24) bp2013


bp2013
csendes tag

Kell!
Lesz!

AMA SUA, AMA LLULLA, AMA QUELLA

(#25) DMG


DMG
senior tag

Egy e book reader 24k szóval az ár kicsit soknak tűnik.

Azt nem láttam, csak értesítésre alkalmas az E-ink, vagy akár olvasásra is lehet használni?

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#26) Csapoati válasza DMG (#25) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Miért, az ebook-olvasók hátán is van egy IPS kijelző, meg Snapdragon 801-es SoC van bennük? :U

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#27) Polllen válasza Touch-ko (#22) üzenetére


Polllen
nagyúr

Alul van árazva... Ezért mindig a rekord nyereség, mert alig keresnek rajta. :U Hova jutottunk?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#28) dlaj


dlaj
őstag

Csak ne lenne ilyen randa szegény.
3 éve volt divatos ez a forma, de akkor se tetszett a szappan design.

(#29) Csapoati válasza Polllen (#27) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hagyd, csak trollkodás/flamekeltés. :B

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#30) GeryFlash


GeryFlash
veterán

És ez miért jó? :U Két kijelző, ebből egy e-link, nagyon faca, nem egyszerűbb normális akksit rakni ia telefonba? Kiírja az hőmérsékletet meg az időt, hát ez tényleg hiánypótló dolog az ember életében... S801+2GB RAM, ez a z3 compact szintje, az akku idő se erősebb, mire fel ez az ár? De azért tetszik, mert hát mé ne :U

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#31) maggi1886076 válasza GeryFlash (#30) üzenetére


maggi1886076
addikt

Akkor miért tetszik??? Ellentmondásokat írsz... :U

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#32) GeryFlash válasza maggi1886076 (#31) üzenetére


GeryFlash
veterán

Tetszik plecsnit kapott :U :U

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#33) kchris78


kchris78
veterán

ha iOS lenne rajta már venném is :D, de droiddal...

(#34) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Tényleg nagyon jó telefon lett, csak +100 000 Ft-al ellőtték az árát. :)

(#35) kchris78 válasza dlaj (#28) üzenetére


kchris78
veterán

és neked tetszik? mert ha nekem tetszik a formája (meg a tudása) lesz.rnám hogy mennyire divatos... ez nem ruha..

(#36) Touch-ko válasza Polllen (#27) üzenetére


Touch-ko
őstag

Egy olyan kommentre mast nem lehet irni.. :)

Amugy van benne valami, mivel a 32-es aran adjak a 64-es modellt. Bar ez mar nem a temahoz tartozik..

@Csapoati:
-nem trollkodasnak szantam...

[ Szerkesztve ]

(#37) maggi1886076 válasza GeryFlash (#32) üzenetére


maggi1886076
addikt

Egyedi vagy :D más véleménye alapján tetszik :C

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#38) kengyel


kengyel
nagyúr

Ötletesnek tartom a telefont, az ár más kategória :)

kengyel

(#39) dave0825 válasza kchris78 (#35) üzenetére


dave0825
őstag

Én a ruhában is lesz.rom, hogy mi a divat...Nekem tetszik, fölveszem, kész.
Ha mindenki a divat után menne, mindenkinek hosszú, oldalra fésült haja lenne, iPhos-a, szűk (vagy sárga) gatyája, 5 centis szakálla, stb. :N :W

(#37) maggi1886076: nem úgy értette szerintem a tetszik-et, hanem hogy "Tetszik" (plecsni), mert hát mé ne...

(#40) maggi1886076: na igen... :DDD

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#40) maggi1886076 válasza dave0825 (#39) üzenetére


maggi1886076
addikt

És 2 ájfonos azonos nemű együtt lenne :DDD

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#41) GeryFlash válasza maggi1886076 (#37) üzenetére


GeryFlash
veterán

Te tényleg ilyen nehéz felfogású vagy, édesistenem :W Szerintem ez a telefon sehol sem érdemelne tetszik plecsnit lévén hogy túl lőtték az árát olyan 70-100 ezer Ft-tal, ez a cikkben is burkoltan le van írva, de mivel nem katasztrofálisan rossz ezért az MA-tól megkapja a tetsziket. Semmi értelmét nem látom ennek a plecsnizésnek, régen volt súlya de mára minden telefon alapból tetszikről indul, nehéz onnan leküzdeni magát egy készüléknek.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#42) maggi1886076 válasza GeryFlash (#41) üzenetére


maggi1886076
addikt

Nem. Te vagy nehéz felfogású, és a szűk látókörű. Minden egyes cikkhez hozzászólsz, és rendre hülyeségeket írsz. Vagy az előzőeket ismétled. Mi a célod ezzel (hozzászólás gyűjtésen kívül)? Írtad, hogy tetszik, most már nem tetszik? Nem értelek. :(

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#43) TTommi


TTommi
aktív tag

+1 tetszik plecsni:) Jó lenne kipróbálni élőben ezt az E-linkes dolgot, nagyon izgalmasnak tartom (lehet, a cuppertinoiak most védik le mint saját szabadalmat az oroszok orra előtt:) ) Ja az ár: szerintem nagyon kis szériás termékről van szó, úgyhogy érthető, ha magas az ára, de ha a piac visszaigazolja, hogy erre a tech-re van igény, gyorsan nőhet a gyártókapacitás és ezzel együtt csökkenhet az ár is. Az ASUS Padfone-nál ugyanez a helyzet. Tényleg, a Padfone volt az MWC-n srácok?

SXZ2 és SXZ5c

(#44) TTommi válasza GeryFlash (#30) üzenetére


TTommi
aktív tag

Ha ez az Z3C szintje, akkor meg különösen ajánlott nem? :)

SXZ2 és SXZ5c

(#45) blackmoto


blackmoto
senior tag

A harmadik oldalon a videó alatti jobb oldali képen ott az FM-Rádió ikonja. Akkor hogy van, az hogy nincs a menüben? ;]

(#46) .DLL


.DLL
veterán

A kamera konkrétan rosszabb, mint az elsőben, és kár a 16 árnyalatért hátul, az első generáció 64 árnyalatos kijelzője gyakorlatilag fotó minőségű képet tudott megjeleníteni, az új - a nagyobb felbontás ellenére is - jóval pixelesebb főleg színátmeneteknél. :( És az elsővel sem volt gond a részletességgel szerintem, még egy térkép apróbb feliratai is szépen ívelten, olvashatóan jelennek meg: [link]

A 1:1 áthelyezés viszont nagyon ott van! ha ezt tudná az első verzió, már venném is. :))

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#47) optikus


optikus
senior tag

Bukarest sztem nem Magyarorszag, marpedig az emag egy roman webshop aki ide is szallit. kb ennyire magyar, meg lehet sasolni a garis felteteleket hogy az mennyiben felel meg a mo-i eloirasoknak, stb.

Buy books not gear.

(#48) GeryFlash válasza maggi1886076 (#42) üzenetére


GeryFlash
veterán

,,Minden egyes cikkhez hozzászólsz, és rendre hülyeségeket írsz."

Annyira ezt nem tudom magamra venni egy olyantól aki a funkcionális analfabétizmusa miatt a legalapvetőbb iróniát sem érti meg, és több kommenten keresztül kell magyarázni. ;)
A kommetem célja egyébként az volt, hogy kifejtsem a véleményemet a telefonról, illetve a plecsnyi rendszerről, mivel hogy a Mobilaréna mostanában fogja megreformálni például az akksira való pontozást így gondoltam felvetem, hogy maga a telefon értékelés is lehetne szigorúbb, vagy több skálájú, mivel a nagyon nem kirívóan rossz telefonok megkapják a tetszik plecsnyit így maga az értékelés kezdi hitelét elveszteni és egyre semmitmondóbb lesz. Egy szigorúbb értékelés vagy nagyobb skálájú (pl.: 1-10ig való osztályzás) szerintem segítene ezen a dolgon. Persze nekem teljesen mindegy, tőlem dobálhatjuk a vicc ár/érték arányú telefonokra is a tetszikeket...

TTommi: Persze, amint ez a készülék is egy százassal olcsóbb lesz :B És a most 85 ezres Yotaphone (C9660) meg az évszázad üzlete

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#49) hemaka


hemaka
nagyúr

Nagyon tetszik. :)

(#50) zsirfecske


zsirfecske
addikt

most először van olyan hogy politikai okokból rá sem nézek egy termékre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.