Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Peppper


Peppper
csendes tag

Meg egy kerdes: tudni lehet hogy mi okozza hogy a hatso kijelzo nem frissit rendesen es szurke a rendes fekete helyett? Ez hardveres vagy szoftveres problema?

(#1002) CPT.Pirk válasza Peppper (#1001) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Csak a szokásos. Kicsit olvass vissza itt.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1003) Peppper válasza CPT.Pirk (#1002) üzenetére


Peppper
csendes tag

Ne haragudj, de nem ertem mi az hogy csak a szokasos. Regebben irt vki ilyen hibarol de nem emlekszem mi volt a vegeredmenye, azert kerdeztem. Az utolso jopar hozzaszolasban nem lattam hogy szo lett volna errol.

(#1004) CPT.Pirk válasza Peppper (#1003) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A #9797-es és a #986-os hozzászólásokat nézd meg. Megoldás nem igazán van a jelenségre.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1005) Peppper válasza CPT.Pirk (#1004) üzenetére


Peppper
csendes tag

Koszonom! Abban biztam hogy mostanra valaki rajott mar a megoldasra, csak nem lattam, de akkor ezek szerint nem :( Igy meg kb teljesen hasznalhatatlan a kijelzo sajnos.

(#1006) CPT.Pirk válasza Peppper (#1005) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A v4-es animációval, fekete háttérrel és kikapcsolt status barral többnyire most jó. Amikor nem, akkor elhúzom oldalra, majd vissza aztán vagy megjavul, vagy nem.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1007) Peppper válasza CPT.Pirk (#1006) üzenetére


Peppper
csendes tag

Koszi, kiprobalom. Azt hittem az a legjobb ha nincs animacio. Nekem jelenleg most kb 95%-ban rossz amikor lapozgatok. HK firmware van rajta egyelore es Lollipop.

(#1008) Xray-1


Xray-1
tag

Egy észrevétel, meg kérdés is egyben.

Rendeltem még régebben egy tartalék Yotát, most vettem elő, és volt fólia a hátulján.
Amolyan gagyi gyártási.

DE!
Bazinagyot emelt az eInk kijelző kontrasztján. Először azt hittem ez jobb kijelző, mint amit most használok, de nem. Lehuzva a fóliát ugyanolyan maszat a kép. Ellenben amikor rajta a fólia sokkal kontrasztosabb, szebb a kijelző!

Kéne keresni egy korrekt fóliát a hátlapra! Rendelt már valaki? Észerevett hasonlót?
Majd próbálok fotózni!

(#1009) edk- válasza Xray-1 (#1008) üzenetére


edk-
őstag

Nekem az előlapi üvegfóliához adott hátlapi műanyagfólia nem ragadt rá rendesen.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#1010) ezittketto


ezittketto
csendes tag

Nektek is csak bekapcsolt állapotban hajlandó a telefon tölteni?

(#1011) Toth_Jani válasza ezittketto (#1010) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Igen, ha ki van kapcsolva akkor bekapcsol a töltéshez, a gyári töltőn látszik, ha nem világit a felirat akkor nem tölt, de a töltő csatlakoztatásakor mindenképpen bekapcsol.

(#1012) ezittketto válasza Toth_Jani (#1011) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Köszi. És ez vajon miért van így? :F
Eddig az összes telóm képes volt kikapcsolt állapotban tölteni..

(#1013) CPT.Pirk válasza ezittketto (#1012) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Gondolom a Qualcomm quick charge miatt.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1014) circum


circum
csendes tag

Sziasztok!

Akinek 206-osa van, másnak sem megy a 2G? Ha GSM only-ra állítom a cellular networks-t, akkor nem talál hálózatot, illetve vidéken (mármint nagyon vidéken, kis falvakban) sincs térerőm egyáltalán. Vodafone-os vagyok.

A B20 hiánya nem zavar, de arról nem volt szó, hogy a hang átvitellel is gondok vannak...

EU-s rom van fent, HK-s rádió firmware-rel...

(#1015) zolee166 válasza circum (#1014) üzenetére


zolee166
csendes tag

Szia!

Nekem is volt ilyen. Lecseréltem a radio fájlokat CN-re, az segített.

Üdv.

(#1016) UHHH válasza circum (#1014) üzenetére


UHHH
senior tag

Nézd meg a leírásom, ott a rádiófájlok cseréjét is leírom.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#1017) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem cseréltem még ki az említett igen régi simkártyámat, de mióta fent van a 6-os Android, azóta egyszer sem veszett el a mobilnetem.

Egyébként jeleztem a Zedge oldalán, hogy a telefon rossz képernyő méret kategóriába van besorolva, ezért van viszonylag kevés találat. Megköszönték és a play szerint frissült is a Zedge azóta, de nálam a telón még nem. Érdekes.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1018) konyvmoly2


konyvmoly2
csendes tag

Látta már valaki, hogy elindul az android frissítése? A 206-os is frissül vajon? Megvallom, nem merek hozzányúlni az általatok leírt módszerekkel, kevés vagyon én ahhoz. :)
Itt a cikk végén viszont nem tisztázzák, hogy melyikre megy a frissítés:
http://napidroid.hu/erkezik-ket-kijelzos-yotaphone-3/

(#1019) UHHH válasza konyvmoly2 (#1018) üzenetére


UHHH
senior tag

A kínaira még 5-ös android se jött, így miért is várnád a 6-ost?! :)

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#1020) Darellus92 válasza konyvmoly2 (#1018) üzenetére


Darellus92
aktív tag

206-ra nem jön hivatalos frissítés. Ha nem mókolsz rá akkor KitKat forever.

HTC = Help This Company

(#1021) sube


sube
aktív tag

Így jártam tegnap reggelre :O

Egy fehér pixelhiba sor középen. Nem volt előzmény, sem ejtés/ütés. Se kopogtatással, se hosszabb videós impulzussal, se restarttal nem bírtam helyre rázni.

Van esetleg ötlet a helyrebillentésére, vagy ez végzetes hardver hibának minősül? :U
@CPT.Pirk szugerálva nézed rád :))

(#1022) UHHH válasza sube (#1021) üzenetére


UHHH
senior tag

Végzetes hiba, jön majd a többi. Azt elfelejtetted közölni, hogy honnan és mikor vetted a remek készüléket!
Itt írják, hogy a melegtől is jöhet, aki flashelte mint állat a gépét, annál is előjött. S még javítási instrukciókat is írnak azon az oldalon...

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#1023) sube válasza UHHH (#1022) üzenetére


sube
aktív tag

Kösz a linket, végignyálazom.
A Yota (201) bő fél éve van alattam, minimális használattal, melegedésre mindig figyelve. Forrást nem tudom megmondani melyik kínai store volt, másodkézből vettem (de újonnan).

(#1024) morist


morist
csendes tag

Bevégeztetett.

December 13-án kaptam meg és ma reggelre elhalálozott a telefonom. :W
Rátettem a töltőre reggel, és most, amikor használni akartam, az e-ink kijelzőre rá van fagyva olyan állapot, ami nem lehetséges (előlapi kijelző képe, ráadásul olyan időpontban, ami képtelenség) és nem reagál semmire. Semmi mókolás, gyári firmware. Nem esett le, vigyáztam rá mindig.

Van valakinek ötlete, mit lehet tenni?
Természetesen a gyári cseregarancia tegnap járt le! Lehet, hogy véletlen? :O

(#1025) UHHH válasza morist (#1024) üzenetére


UHHH
senior tag

mi a keptelen idopont? lenyomod a hangero fel, le és power gombot sokaig. hany %-on volt toltes elott a telefon? megvarod mig teljesen lemerul 1-2 het, aztan radugod a toltore. imadkozol Putyinhoz.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#1026) morist válasza UHHH (#1025) üzenetére


morist
csendes tag

Oké, megpróbálom!
És sűrűn imádkozom!

(#1027) Xray-1


Xray-1
tag

Nekem ma kiírta a telo/virusirto? Hogy a yotareader veszélyes, kovethet, adatokat gyujt es tönkreteheti a telót ezért letiltja.
He???

(#1028) UHHH válasza Xray-1 (#1027) üzenetére


UHHH
senior tag

Putyin bácsi figyel téged, asszem mindenki tudta, hogy TALÁN van backdoor a yotákban. :) Volt erről cikk, hogy az oroszokat kötelezték, hogy rakjanak bele okosságot. De aztán meg cáfolat is érkezett. Szóval most légy okos! :)

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#1029) Xray-1 válasza UHHH (#1028) üzenetére


Xray-1
tag

... melyikben nincs.

(#1030) retfirg válasza Xray-1 (#1029) üzenetére


retfirg
tag

Így. Azt döntheted el, hogy az amcsik, a kínaiak vagy az oroszok tudjanak rólad mindent - esetleg mindhárman :DDD

# If the wishes were fishes nobody ever get hungry

(#1031) Toth_Jani


Toth_Jani
őstag

Teljesen mindegy a Nagy testvér figyel(het) mindenkit, hiszen a számítógépek OP rendszereinek a forráskódját kötelező leadni a titkosszolgálatoknak.
Aztán a probléma abból van hogy ők meg nem vigyáznak rá és, jött a hétvégén a zsaroló vírus. :(

(#1032) mmick


mmick
újonc

Sziasztok!

Segítségeteket szeretnék kérni!
December óta használok egy y206-ost. Bejött, teszik, szeretem, stb.. Meg voltam vele elégedve.
(Néha fényképezéskor mintha elektromos szikra hangot adott volna, de lehet csak képzelődtem. Eddig csak egyszer fagyott le, kb. 2 hete, (működött, de nem lehetett se a hátsó, se az első kijelzőn kilépni egy alkalmazásból, de autós bluetooth kihangosítóval simán lehetett telefonálni vele, de a készüléken felvenni letenni nem engedte, meg kellett várni míg lemerül; töltőre dugva bekacsolt és rendbe jött magától) és most.
Éppen most telepítettem rá az avast és malware programokat, mert idegesített a sok felugró reklám; egyszer csak kék lett a kijelző; és kikapcsolt! A hátlap azt mutatja mint a a kikapcsolás pillanatában.
Azóta semmire nem reagál: bekapcsra; bekapcs vol+ kombóra; töltésre, indukciós töltésre mintha melegedne, de nem kapcsol be.
Javaslat, ötletek, megbízható szerviz?
(Budapesten belül bárhova elviszem.)

Köszönettel: Mick

(#1033) ezittketto válasza Xray-1 (#1029) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Ha engedem, hogy blokkolja, akkor mi fog történni pontosan?

(#1034) Totyahu válasza mmick (#1032) üzenetére


Totyahu
csendes tag

Download módba be tudsz menni?
(USB bedugva a számítógépbe, hangerő le gombot nyomva tart és közben bedugod az USB másik felét a telefonba.)

(#1035) Darellus92 válasza mmick (#1032) üzenetére


Darellus92
aktív tag

Én egyszer másik telefon töltőjével töltöttem és ugyanezt tapasztaltam. Mármint már ki volt kapcsolva a telefon, de az istennek nem lehetett bekapcsolni. Azt hittem buktam az egészet egy fél órás próbálkozás után, majd egy pár óra múlva jött az SMS és azon hallottam, hogy megy (igen, bekapcsolt magától).

HTC = Help This Company

(#1036) circum válasza zolee166 (#1015) üzenetére


circum
csendes tag

Zoleee,

Köszi a tippet, úgy tűnik, segített! :) Vidéken nem tudtam még kipróbálni, de (némi várakozás, ki-be kapcsolgatás stb. után) úgy néz ki, a kínai rádióval megy a 2G. :R

(#1037) mmick válasza Darellus92 (#1035) üzenetére


mmick
újonc

Nem, sajnos download módban sem csinál semmit!

(#1038) skywinds


skywinds
csendes tag

Kicsit más: sikerült összetörnöm az előlapi üveget. Állítólag a Yotának ez gyenge pontja. A kijelző tökéletes, a touch control tökéletes. Rendeltem csak előlapi csere üveget. Esetleg tud valaki egy szervízt Budapesten, ahol kicserélik az előlapi üveget Budapesten? Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1039) Peppper válasza skywinds (#1038) üzenetére


Peppper
csendes tag

Ezt mar en is kerdeztem korabban, de sajnos nem kaptam valaszt :( Nekem is van hozza masik kijelzom - annak a telonak a hatso tort el...
Ha sikerult vmi megoldast talalnod akkor nagyon megkoszonnem ha megosztanad!
Nagyon szeretem ezt a yotat es nemsokara szerintem megadja magat ha nem tudom kicsereltetni :O

[ Szerkesztve ]

(#1040) retfirg válasza skywinds (#1038) üzenetére


retfirg
tag

Nekem amikor másodszor tört be szó szerint a semmitől, akkor rájöttem, hogy nagyon sajnálom, de inkább megvárom a 3-at ;D

# If the wishes were fishes nobody ever get hungry

(#1041) konyvmoly2


konyvmoly2
csendes tag

Az elektrodokit próbáltátok már?
Nekem már akkor kijelzőt tudtak cserélni az e-book-readeremen, amikor még az országban is alig volt pár darab, én is külföldről hozattam.

(#1042) Peppper válasza konyvmoly2 (#1041) üzenetére


Peppper
csendes tag

Koszi szepen a tippet, irtam nekik, hatha... :)

(#1043) blueye


blueye
veterán

Ha esetleg vkit erdekel:
[link]

(#1044) CPT.Pirk válasza blueye (#1043) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Tetesd át aláírásba a linket, mert nem szabad linkelni sem hw aprós hirdetést normál topicba... :W

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1045) Xray-1 válasza blueye (#1043) üzenetére


Xray-1
tag

Csak nem Coolicool rendelés?
:N

(#1046) blueye válasza CPT.Pirk (#1044) üzenetére


blueye
veterán

Ritkan jarok mostanaban a forumon, amugy sem szintiszta hirdetes, de felolem akar torolheto is, sajnos en meg most sem tudom lejarat utan javitani vagy torolni.

(#1047) blueye válasza Xray-1 (#1045) üzenetére


blueye
veterán

Nem.
tinydeal

(#1048) CPT.Pirk válasza blueye (#1046) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nincs egzakt módon tiltva a szabályzatban, de már én is kaptam ilyen miatt sajnos...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1049) zeon.hu válasza CPT.Pirk (#1048) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

"Különösen tiltott tartalom:
A hardverapro.hu, az Állásbörze és a városi LOKÁL topiccsoportokon kívül máshol terméket, szolgáltatást, munkát hirdetni."

Kivétel, ha valamit ingyen ajánlanak fel, de ott sem szerencsés HA-s linket betenni.

#?*@&!

(#1050) CPT.Pirk válasza zeon.hu (#1049) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ez egy gumiszabály, mert a hirdetés maga a lapcsalád HW apró részlegén van, így ott hirdetek. Lehet így is, lehet úgy is értelmezni. Az én értelmezésem szerint rendben volt az, hogy a termék topicjába bedobtam a HA-s linket, de aztán nem örültek neki... :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.