Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) retfirg válasza DrBubo77 (#395) üzenetére


retfirg
tag

Egyet biztos, a második határeset.

# If the wishes were fishes nobody ever get hungry

(#402) Ellis- válasza fattyu (#399) üzenetére


Ellis-
csendes tag

Eu. raktárból jön, csak gondolom nincs készleten.

(#403) P€P€ válasza Ellis- (#398) üzenetére


P€P€
csendes tag

Rendeltem én is még 20.án paypallal ahogy illik, kaptam rabat akciót is így csak kb 140euro ingyen postával (szerintem a német 1-5nap szállítási idő). 21.én kaptam egy levelet hogy oké a tranzakció vagy ezt nekem kell még nekik küldeni? :O "You sent a payment of €140.64 EUR to AUKEY...." a paypal felületen van egy complete tranzakció de az otp-n még nincsen semmi. Lehet hogy még nem ment át az otp-hez? A paypalen már hozzá van adva a kártyám de a folyószámlával még nincs összekapcsolva. Hogyan tovább?

(#404) Maximum1 válasza P€P€ (#403) üzenetére


Maximum1
őstag

Nyugalom, ne nyomkodj semmit, várjál hétfőig, addig semmi nem fog változni, otp nem dolgozik hétvégén.
Amit tehetsz: megnézed hogy a bolt feladta e, van e követési szám.

(#405) P€P€ válasza Maximum1 (#404) üzenetére


P€P€
csendes tag

Efox státusz: megerősítve, fizetve, előkészítés vagyis 25én lesz raktáron és akkor kezdi küldeni, egyébként köszi a biztató szavakat :)

(#406) Gondwana válasza P€P€ (#405) üzenetére


Gondwana
addikt

Valamiért magyar folyòszàmlàn nincs olyan, hogy pénzösszeg lefoglalva, csak àtutalva lehet, ezért nem vontàk még Paypalék le, majd az eladò becsipog, hogy cucc raktàron, akkor vonjàk a szàmlàròl.

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#407) Ellis- válasza P€P€ (#403) üzenetére


Ellis-
csendes tag

Nekem azonnal vonta, kb fizetés után egy perccel jött is az sms, h levonták a pénzt. A probléma ott lesz,h nem kapcsoltad össze a számlával a paypalt, minél előbb tedd meg./Én sokat szenvedtem a számla hozzáadásával azért nem tudtam első körben megrendelni a telefont,ezért kell most majd 2 hetet várnom :( A summary részen nem tudtam hozzáadni a számlámat, később sikerült a wallet, link a bank account résznél. Lehet, h nálad is ez a probléma??/

(#408) edk- válasza Ellis- (#407) üzenetére


edk-
őstag

Ha a kártyát hozzáadta a Paypalhoz, akkor a számlát minek?

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#409) Ellis- válasza edk- (#408) üzenetére


Ellis-
csendes tag

Ja azt hittem, h full szinkronizáció kell hozzá:)

(#410) P€P€ válasza Ellis- (#407) üzenetére


P€P€
csendes tag

"A probléma ott lesz,h nem kapcsoltad össze a számlával a paypalt," én is erre gyanakodtam de mivel hétvége volt így a bank se volt nyitva, meg voltak a kibertámadások [link] így ezért lehetett egy kis baki a rendszerben :/.
De ma megnéztem az otp-n és levonta a paypal a pénzt.
(A megjegyzés kicsit érdekes mert 146euro van beírva a paypal 140-et de mellé is írta hogy mennyi ft de a google szerint kb 1700ft tévedés van de az asztalt nem borítom fel mert mikor milyen a jelenlegi árfolyam csak szeretem leellenőrizni a dolgokat).

Jelenleg a termék nincs készleten gondolom azt a 40 pár telefont az előrendelők kapják meg tehát fullosan felvásároltuk :)
Remélem 1-2 nap és megérkezik.

(#411) retfirg


retfirg
tag

Eddig csak az eink oldalon volt rendszeres, hogy unlockolva elveszti teljesen az érzékelést és újra kell 'lockolni', hogy magához térjen, de az utolsó ápdét óta már csinálja hívásoknál is, hogy pl. nem tudom lerakni, meg hasonlók. (Sosem fagy be teljesen, csak behülyül)

Ez másnál is van, vagy csak nekem szórakozik?

# If the wishes were fishes nobody ever get hungry

(#412) blueye


blueye
veterán

Total lefagyott a telefon. Toltest csak Qi-n vesz, e-ink megallt a fagyas pillanataban, azt az allapotot mutatja (ido, idojaras, stb.) Mit lehet ilyenkor tenni?

(#413) Maximum1 válasza blueye (#412) üzenetére


Maximum1
őstag

hangerő fel + bekapcsoló gombot egyszerre, halott robotnál reboot system

(#414) blueye válasza Maximum1 (#413) üzenetére


blueye
veterán

Koszonom.
Ezt tudom, mindig androidos telefonom volt, de ez most nem mukodik :(

(#415) Maximum1 válasza blueye (#414) üzenetére


Maximum1
őstag

Amikor nekem is így kimeredt, bármit csináltam nem reagált, csak erre a kombóra , de ezt is vagy fél/egy percig nyomtam.

(#416) retfirg


retfirg
tag

Mondjuk nekem ilyen durva fagyásom még nem volt 4 hónap alatt, mindig csak az idegesítő részig jut el, de nem veti el a sulykot :D

# If the wishes were fishes nobody ever get hungry

(#417) blueye válasza Maximum1 (#415) üzenetére


blueye
veterán

Nalam nem megy :(

(#418) Jambokee


Jambokee
újonc

Srácok, lehet valamit tenni az ellen, hogy jobb legyen a hálózati vétel? Nagyon sokszor nem talál hálózatot. YD206 - de frissítve lett 201-re, legutolsó sw.

(#419) Maximum1 válasza Jambokee (#418) üzenetére


Maximum1
őstag

(#420) Jambokee válasza Maximum1 (#419) üzenetére


Jambokee
újonc

Köszönöm.
Közben én is megtaláltam az ide vonatkozó XDA topicot, meg is tettem a radio cserét, holnap tesztelem a telefont, remélem jó lesz.

Apropó, új 1.1.134 fw törölve lett? Nem érhető el sehol.

[ Szerkesztve ]

(#421) morist válasza Jambokee (#420) üzenetére


morist
csendes tag

Helló!
[Innen] letölthető!

(#422) Jambokee válasza morist (#421) üzenetére


Jambokee
újonc

Köszi!

Milyen? Te próbáltad már?

(#423) morist válasza Jambokee (#422) üzenetére


morist
csendes tag

Nincs mit!
Sajnos én még csak szemezek vele, várom, hogy legyen 201-es, azt szeretnék venni!

(#424) fattyu válasza Jambokee (#422) üzenetére


fattyu
veterán

nekem fent volt nem volt stabil vele se a 3 ujjas zárás se a duplakopp nyitás.

124 EU vissza. ezzel SOKKKAL jobb. nem 100% de ettől már nem kapok agyfaszt.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#425) Tomazzo


Tomazzo
tag

Sziasztok! Egy hónapja használom a telót, nagyjàból eddig hibátlan volt minden vele.
Ma szükségem Lett volna a zseblámpa funkcióra, de a vaku led meg sem mukkan.
Ha stroboszkópot àllítok, akkor halvànyan alig làthatòan villog. Par napja mèg müködött, amikor fènykèpeztem vele, most az sem megy. Mi lehet ez, talàn meghalt a led benne?

(#426) pietrrr


pietrrr
aktív tag

Szemezek a telóval, de a hátsó kijelzőt leszámítva kicsi visszalépés lenne hardverben a mostanimhoz képest. Ezért titeket, már aktív felhasználókat szeretnélek megkérdezni, hogy mennyire használjátok ki a hátsó kijelzőt? Böngészésre (akár itteni fórum, akár hírportálok) például lehet kényelmesen használni? Messenger?

A RAM elég többlapos böngészéshez? Proci nem melegszik túlságosan?

Köszi a választ előre is! :R

(#427) fattyu válasza pietrrr (#426) üzenetére


fattyu
veterán

Böngészésre (akár itteni fórum, akár hírportálok) például lehet kényelmesen használni? Messenger?

megoszlik a vélemény. Visszaolvasol van aki szerint egyáltalán nem. Szerintem igen. Fórumra egy picit talán kicsi a felbontás ha asztali nézetben használod.. Mobil nézetre untig elég.
Messengert simán használom hátoldalon.

Ram elég.
Nem melegszik.
Vannak persze erősebb gyorsabb socok de szerintem ezzel már bőven lehet élni.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#428) Maximum1 válasza pietrrr (#426) üzenetére


Maximum1
őstag

Igazából a rom a gyenge pontja a telefonnak, lehetne sokkal jobb is ezzel a vassal, itt egy antutu is, van akinek ez az infó is kell a döntésben.
Hátsókijelzőt én értesítési led helyett használom, 3-4 méterről is látom rajta az időt + ha keresett valaki.
És persze könyv olvasásra, hosszabb cikkeket is itt olvasom, amióta megvan nem is vettem elő a kindlét.
Proci azért van hogy felmelegszik, de gyorsan visszahűl.

(#429) P€P€


P€P€
csendes tag

Nah végre valahára megkaptam :D kb egy hét volt így a hosszúhétvége miatt is na mindegy.(yd201)
REMÉLEM, hogy nem lesz semmi baja a telónak, lekopogom.
Android 5.0 van rajta 4.2 volt az utolsó droid amit használtam hát azóta sokat változott. Meghát eddig nem volt amoled kijelzős telóm ez is bámulatos az eink is jól szuperál nem lassú nyilván nem filmre találták ki.
1. probléma: ki akartam tenni az óra widgetet a képernyőre de nem lehetett ki tenni a aztán frissitettem a launchert(gyári) és így már ki lehet

2. Van ez a ruszki paypassos app kint a kezdő képernyőn: nyomja állandóan az értesítéseit de oroszul nem tudok. Használja ezt valaki? Csak simán le kell tiltani és nem zargat akkor?
3. Dupla koppnál egyből felold nem áll meg a zárképernyőm, ez normális? Gombosnál megáll.

(#430) Ellis-


Ellis-
csendes tag

Nekem is megjött, egyelőre ismerkedem a telefonnal. Viszont ma felfedeztem egy furcsaságot, másodszorra töltöm a telefont és a töltője a konnektornál cicereg, furcsa, folyamatos hangot "áramhangot" produkál. Relatíve hangos is :( Valaki tapasztalta ezt a hibajelenséget?

(#431) Maximum1 válasza Ellis- (#430) üzenetére


Maximum1
őstag

Még bejáratós, nekem is csinálta, de már nem, egyébként ez nem hiba, a benne lévő tekercsek adják a hangot.
Mivel QC2-es és 40 perc alatt 60% veri lehet is hangja, de nálam sokkal halkabb lett 1-2 hét múlva, csak közelről hallom és csak az elején.

(#432) P€P€


P€P€
csendes tag

Én eléggé white fülű vagyok szóval én hallom ha valami sistereg, de az enyém nem. Amúgy az akksi hogy kell szuperálnia, mert most vettem le toltoről és ha color kijelzn használom gyorsan merül. Kb 10 óra. Jó még barátkozunk de akkor is.

(#433) fattyu válasza P€P€ (#432) üzenetére


fattyu
veterán

sírok

milyen az a white fül?

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#434) P€P€ válasza fattyu (#433) üzenetére


P€P€
csendes tag

BOCS, Rosszul mondtam de ezt szokták mondani, és amúgy tényleg jó a fülem
Egyébként jelentése itt: "Akiknek nagyon jó a hallásuk. Olyan dolgokat hallhatnak meg pölö egy muzsikában, amit egy átlagos ember nem."- Igaz nincs jó zenei érzékem tehát nem vagyok vájt fülű. na mindegy. :)

(#435) P€P€


P€P€
csendes tag

Ki hogyan védi a telefont?
-Mit vett rá milyen tokban tartja?
-Milyen fólia?
-Milyen Qi töltőt használtok?, stb,stb.
Rendelés előtt állok.

(#436) edk- válasza P€P€ (#435) üzenetére


edk-
őstag

Tok (felül sajnos kilóg kicsit belőle)

Üvegfólia

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#437) DrBubo77 válasza P€P€ (#435) üzenetére


DrBubo77
addikt

Nekem (még) nincs ilyen telefonom, de ilyen tokot vennék rá. Az ütésektől is védi valamennyire.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#438) P€P€ válasza edk- (#436) üzenetére


P€P€
csendes tag

Ezeket a tokokat nem szeretem, akkor inkább szilikon tok+üvefolia+hátulra sima fólia

(#439) edk- válasza P€P€ (#438) üzenetére


edk-
őstag

Hátul nem ragad meg a fólia, mert a felület nem sima.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#440) Maximum1 válasza edk- (#439) üzenetére


Maximum1
őstag

Biztos?
Amikor a dobozból kivettem akkor is volt rajta, nehezebben is jött le mint az elsőről, pont mint a videóban.
Ilyen tokot mint ami a videóban van látott valaki valahol?

[ Szerkesztve ]

(#441) Ellis-


Ellis-
csendes tag

Azok az appok amit a yotahubal teszek ki az e-inkre csak ott működnek? pl a hang alapú fordítás
A hátsó kijelzőre, hogy lehet rajzolni újjal, egy review videóba láttam de nem tudok rájönni.

Maximum1:Én is néztem azt a tokot de sehol nem lehet kapni, sztem az a gyári volt és yotashopba lehetett megvenni.

(#442) fattyu válasza DrBubo77 (#437) üzenetére


fattyu
veterán

ilyesmim van rajta. két esést megvédett már. mindkétszer járólapra mell zsebből lehajlás közben. sarokra esve. semmi gond. szivem megállt mindkétszer.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#443) retfirg válasza Maximum1 (#440) üzenetére


retfirg
tag

Ebay-en találsz hasonlót (persze egy fokkal gagyibbat), ami csak körbe fogja.

# If the wishes were fishes nobody ever get hungry

(#444) Sly0007


Sly0007
tag

Hi all!
Tudom vissza kellene olvasnom, olvasgattam is, de elég sok az infó, ezért inkább kérdeznék:
Gondolkozok egy ilyen teló vételén, de előző telómmal nagyon belefutottam, hogy filmezni zenélni játszani legjobb volt, csak telefonálni nem lehetett vele. :) Ezért kérdeznék egy olyasmit, hogy milyen bugok, hibák vannak a telefonon, ha vannak. Kell-e romot cserélni rootolni, hogy használható legyen, vagy ahogy megkapom szépen működik. GPS hány mp alatt talál jelet? Ha mégis lefagyna hogy lehet resetelni egy olyan telót amiből nem vehető ki az akksi? Esetleg bármi egyéb infót, ami miatt nem tanácsolnátok a megvételét szívesen vennék.
Előre is köszönöm a válaszokat, és bocsi, hogy ha zavartam valakit azzal, hogy kérdezek, és nem olvasok, de így frissebbek az infók :) Válaszok akár privátban is jöhetnek, ha nem akartok fórumot telíteni.

(#445) fattyu válasza Sly0007 (#444) üzenetére


fattyu
veterán

gps nagyon gyors nekem pesten. waze pár másodperc alatt már mutatja hol vagyok pedig a wifi assist ki van nyomva.

root nálam alap adaway miatt. meg azért volt némi bloat amit leszedtem.

Nekem orosz rommal jött ami frissült utolsó 134 re, az nem vol az igazi nálam.

kézzel flashel rootol eu 124 végűt és azóta örömbódottág. Nem túl nagy. egykezes használat megy ( 186 magas ffi )

most járok 430 óra uptimenál... vagyis nincs heti ujraindítás se mert nem van miért. részemről erősen szeretem.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#446) retfirg válasza Sly0007 (#444) üzenetére


retfirg
tag

Kellemetlenségek vannak, komoly gond nincs.

# If the wishes were fishes nobody ever get hungry

(#447) Sly0007


Sly0007
tag

Ezek jó hírek, köszönöm a választ. akkor még 2 kérdés: a legújabb rom hányas android? valamint, hogy Eu-s forrásból kikerülve az adókat legálisan, honnan lehet mostanság jó áron beszerezni?

(#448) P€P€


P€P€
csendes tag

140€ volt efoxról eu raktárból rabat kedvezménnyel ingyen sima szállítás kb 7 nap de lehet kevesebb is

[ Szerkesztve ]

(#449) fattyu válasza Sly0007 (#447) üzenetére


fattyu
veterán

5.0

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#450) retfirg


retfirg
tag

Lefrissült a Messenger (SMS) pár napja, azóta az einken 10-20 másodpercet töltöget, ha az SMS-eket akarom megnézni - csak nálam?

# If the wishes were fishes nobody ever get hungry

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.