Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) johnyblaze válasza CPT.Pirk (#900) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

Jézus krisztus adidas strandpapucsa hulljon reád gyermekem :R

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#902) CPT.Pirk válasza johnyblaze (#901) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Amúgy mivel érdemelte ki ez a telefon, hogy pont ennek a topicjában kellett kiborulnod? :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#903) johnyblaze válasza CPT.Pirk (#902) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

Dehogy borultam én ki.
Csak nem értem a koncepciót,egyik ismerősöm is vett valami huaweii-t konkrétan nemtudom melyik volt nem vagyok képbe ezekkel a B kategóriás cuccokkal,és csodálkozott hogy fagy,radikálisan belassul,videó készítés közben beakadozott.Pedíg újabb fajta modell volt.
Persze mindenki azt vesz amit akar,viszont az hogy elárasztják klón telefonokkal is pl a piacot mostmár azért is retteghet az ember hogy nehogy valami hamisítvány kerüljön hozzá esetleg.....

Plusz még rendes brandet sem tudnak kreálni hozzá,mi ez a név?
Értem én hogy olcsó,meg nyílván ezért is veszik sokan.Én konkrétan személy szerint nem vennék sem ilyet sem hasonlót sem.

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#904) CPT.Pirk válasza johnyblaze (#903) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Cégnél a Lenovo telefonokat kell folyamat szerelni. Már két újabb szifonban kellett aksit cserélnünk. Idehaza már a 3. olyan Sony telefonnal találkoztam, aminek egy vagy több fehér folt volt a kijelzőjén, pedig csaknem új telók. Szóval maga a márka nem garancia semmire. A márkás telefonok is ugyanazokon a gyártósorokon készülnek, csak a nappali műszakban...

Most h. a Yota név jelent-e valamit oroszul vagy sem azt nem tudom, nem is igazán izgat. Kaptam egy telefont mindenféle előtelepített szemét nélkül, fasza oled kijelzővel és egy tényleg hasznos epapír 2. kijelzővel. Nem melegszik túl, nem merül le hamar, megérte.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#905) icemad válasza johnyblaze (#903) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Jóbarát... Nem kicsit vagy eltévedve. Konkrétan a Yotaphone visz valmi újat a mobilos témába. De mondhatnám akár a Xiaomit is a Mi Mix-el. Majdnem kávamentes kijelző... Rémlik? A Huawei, amit mondtál, meg a 2. legnagyobb mobilkommunikációs cég, sok szart nem adnak ki a kezük közül. A Yotaphone meg amúgy sem kezdte olcsón. De mutass már egy szarszungot vagy ájfónt, vagy hátécét eink kijelzővel jóbarát. Kár hogy beböfögsz valamit vacsora után, és fogalmad sincs az egészről. Troll.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#906) johnyblaze válasza icemad (#905) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

Kijelző....ugyan már.Jópár éve nem téma már a kijelző mert gyakorlatilag észre sem veszi az emberi szem a különbséget.Persze elő lehet vele jönni de minek .Már nem a sony ericcson w200-asok korát éljük,jóbarát...

A Huaweii meg olyan amilyen,most mondtam el a személyes példát.Engem annyi bőven meggyőzött,kb 1 éves sztori.

Majdnem káva mentes a kijelző,oké.Viszont teljesítményben ugyan azt tudja mint a flagship telefonok.Az mind szép és jó hogy káva mentes viszont ez mind parasztvakítás.Samsung galaxy s7 edge nél is inkább irtó idegesítő az edge szél mint hasznos.Véletlenűl is elnyomja az ember a dolgokat,engem inkább idegesít megmondom őszintén.Ennyit a forradalmi újításokról.Persze lehet kapálózni de minek,szívesen meghallgatom a témában a professzor urat ;)

[ Szerkesztve ]

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#907) johnyblaze válasza CPT.Pirk (#904) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

Elő fordul sajnos hogy időnként valami elromlik.Viszont ezek között a kínai cuccok között megnézném mekkora az arány

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#908) icemad válasza johnyblaze (#906) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azt ugye tudod, hogy ebben 2, azaz kettő darab kijelző van? Van egy normál, meg egy eink. Tudod mi a kettő között a különbség? Tudod melyik mire jó? Észre sem veszi az emberi szem a különbséget? WTF???? Fogj már meg egy ilyen telót könyörgöm, utána beszélgessünk.
Jó lenne már észrevenni, hogy a nagy gyártók copyzzák a kínai telefonokat, nem fordítva.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#909) johnyblaze válasza icemad (#908) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

A nagy gyártók copy-zzák?
Kérdem én melyik volt előbb a samsung vagy a xiaomi?
Az apple vagy a xiaomi?
de írhatnék helyette ezer mást

Ui:nem ,nem veszed észre.Én ugyanúgy megvoltam az 1334 x 750-s iphone 6s-el meg a full Hd-s s7 edge-l is nem oszt nem szoroz.Mindennapi használat során nem ezzel fog az ember foglalkozni.Mindkettő bőven kiszolgál.

[ Szerkesztve ]

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#910) icemad válasza johnyblaze (#909) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Melyik volt előbb? A Nokia! Nézd meg hol vannak. A kijelző témát még mindig nem érted.
Innovációban viszont most a kínai telók az elsők, és én ezt próbáltam elmagyarázni. kínaiak fejlesztenek most már hasznos funkciókat. Ezeket másolják a "nagyok" Pl. kijött a Xiaomi Mi Mix. Hirtelen mindegyik "nagy" gyártó kávamentes kijelzőre törekszik. Sajnos a Yotaphone féle eink megoldást nem veszik át, és nem értem miért? Én is megvettem ezt a trágya S6 edge-t... Mi a tököm jó az edge kijelzőben? Teljesen használhatatlan, de legalább normális kijelzővédőt meg tokot sem találsz rá... Tok nélkül meg megsem tudod fogni, ráadásul egy napot sem bír ki...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#911) fattyu válasza johnyblaze (#909) üzenetére


fattyu
veterán

tök igazad van
ez egy szar. meg az összes kínai is.

köszi hogy benéztél.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#912) CPT.Pirk válasza johnyblaze (#909) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Vissza kellene terelni ezt a beszélgetést a Yotaphone témába. Xiaomi meg a többi nem ide való.

Ez az dupla kijelzős design nem igazán másolata semminek de én csak örülnék, ha más gyártóknál is megjelenne.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#913) johnyblaze válasza icemad (#910) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

Azt hiszed hogy a xiaomi előtt senkinek meg sem fordult a fejében a káva mentes kijelző?
Érdekes felvetés,valószínüleg meg is tudnák csinálni a nagyobb gyártók viszont nem ez a prioritásuk.
Kíváncsi vagyok pár éven belűl mennyi kínai gyártó fogja le copyzni az apple féle 3d touch-ot....

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#914) johnyblaze válasza CPT.Pirk (#912) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

Értem én mit mondasz,viszont ha az ember kiveszi a zsebéből a telefont gondolom kijelzővel előre veszi ki nem? Így nyílván mindent látsz amit esetleg a hátulja is mutatna ,sőt többet is idő ,hömérséklet.stb
Persze mint koncepció érdekes hogy van ilyen dolog is.Ja és 230 ezer forint :DDD

[ Szerkesztve ]

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#915) icemad válasza johnyblaze (#913) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Biztos megfordult, de ők csinálták meg elsőnek.
A nagy gyártóknak persze hogy nem ez a prioritásuk, mert ez nem hoz gyorsan sok pénzt. Az apple ugye megoldotta a saját csatlakozókkal, a samsung meg a hajlított kijelzővel. De haszna egyiknek sincs.
A 3d touchot egyik sem fogja kopizni, mert minek? Felteszed a Nova launchert, az tudja ezt (IS!)

230 ezer? Melyik oldalt nézed? 40-50 ezer mindenhol!

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#916) CPT.Pirk válasza johnyblaze (#914) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nope. Nem kevered valamivel ezt a telefont? Mert 42e forint körül kapni EU-s raktárból, nem 230e-ért. Az epapír meg mindig "működik", nem kell bekapcsolni a telót hozzá. Rajta meg az van, amit szeretnél. Nézd meg róla a tesztet, van benne videó is ennek a működéséről: https://mobilarena.hu/teszt/yotaphone_2_nagy_orosz_forradalom/bevezeto.html

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#917) johnyblaze válasza icemad (#915) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

A xiaomi meg valami jó tündér, lassan akar kevés pénzt keresni azért csinálta meg a káva mentes kijelzőt ugye? :DDD
Szoftveresen lehet hogy tudja imitálni viszont ez nagyon nem ugyanaz mint a 3d touch.Ha járt már iphone a kezedben tudhatnád.Plusz ha később más fejlesztésekhez vagy játékokhoz is fel szeretnék használni aligha lesz elég a szoftveres megoldás.

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#918) johnyblaze válasza CPT.Pirk (#916) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

Gondolom régebbi a cikk,230 ezret mondanak benne.
Értem én viazont azt tudod kirakni hátra is ami magán a rendes kijelzőn lenne.És mivel ha elő veszed a telefont nyílván használni is akarod akkor már inkább a rendes kijelzőt használja az ember .nem?
Plusz kikapcsolt állapotban ugye nem jön semmi,tehát azért hogy lásd mennyi az idő...hát részemről nem valami nagy kunszt.

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#919) icemad válasza johnyblaze (#917) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

ÁÁÁÁ.... Inkább hagyjuk. Te győztél. :C

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#920) CPT.Pirk válasza johnyblaze (#918) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem. A tesztben van egy videó, azt is megnézted?

Az e kijelzőn amúgy már kiolvastam két teljes könyvet, 900 oldal. Korábban akartam venni ebook olvasót, de azoknak az ára önmagában 40k és fölötte...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#921) johnyblaze válasza CPT.Pirk (#920) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

igen 2:14 nél hangzik el.
Értelek,én is olvastam már hagyományos kijelzőn ebookot,nem nagy dolog :U

[ Szerkesztve ]

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#922) johnyblaze válasza icemad (#919) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

hol a díjam? :Y

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#923) icemad válasza johnyblaze (#922) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Van humorod, ez jó tulajdonság. :) De szerintem pont rossz fórumba írtál, mert ez a Yotaphone pont hogy innovációban gazdag. Ráadásul a teljesítménye is kiváló, az aksiidő is remek, és baromi olcsó. (Még akkor is, ha az eink kijelzőt nem számoljuk, mert a hardver maga ér ennyit. De a kolléga is írta, hogy ennyi pénzért még normális ekönyv olvasót sem veszel.) Szóval nem értem, hogy neked speciel mi nem tetszik benne. Mondj egy indokot.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#924) johnyblaze válasza icemad (#923) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

Nem konkrétan ezzel van bajom hanem az olcsó és használhatatlan jellemzően kínai mobilokkal amik elárasztják a piacot.Az ember megveszi és utána csak mérgelődik vele mert belassul össze omlik.Ne adj isten elromlik,vagy az olcsó anyag használat miatt ripityára törik ha véletlenűl elejted.

Nincs vele bajom ,mondtam már korábban is mindenki azt vesz amit szeretne.Én nem venném meg mert van helyette 10 másik opció,az meg hogy a hátulja olyan amilyen számomra nem mérvadó.Lehet jópofának nevezni viszont nem egy olyan dolog amit feltétlen hiányol az ember,szerintem a felhasználók 95%-a elvan enélkül a feature nélkül.

[ Szerkesztve ]

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#925) retfirg válasza johnyblaze (#914) üzenetére


retfirg
tag

Sok-sok 'nem okos dolgot' beszélsz, amit kizárólag feltételezésekre és nagyon kevéske fantáziádra alapozol. Nyugodjál meg szépen és keressél egy olyan helyet, ahol ez érdekel bárkit, vagy inkább kérdezzél, ha vmit nem értesz.

Egyébként, hogy zseniális okfejtésedre reagáljak: vannak ám emberek, akik nem 17 évesek, és így nem a zsebükben vagy a kezükben van egész nap a telefonjuk, hanem például az asztalon, vagy a kocsiban.
Tudod hányszor kell hozzáérned a Yotaphone-odhoz, hogy tudd mennyi az idő, milyen az időjárás, mennyi a dollár árfolyama, kaptál-e SMS-t, emailt, más értesítést?

Segítek, a helyes válasz: nulla. Elég ránézned.

...és ellentétben a Samsung megoldásával, ez szó szerint nem fogyaszt semmit, tehát annál is nagyságrendekkel jobb és még szebb is, mivel teljes képernyőt kapsz, nem egy minimális kis kiírást, ami nem is konfigurálható.

Azt pedig, hogy melyik oldalával raksz el vagy veszel elő valamit, az kizárólag megszokás kérdése bajnok. Gondolkozzál többet, mielőtt meg akarod fejteni, amiről láthatóan fogalmad sincs ;)

// A kínai mobilos problémádat meg esetleg egy olyan topicban bontsd ki, ahol legalább kínai telefonokról van szó ...
Egyébként a kínaiak bármit képesek legyártani, csak a megrendelőn múlik. Tudod, ott gyártják a csúcskészülékeket is, csak azok nem 40 ezerbe kerülnek. Tehát ezen okfejtésed is mondjuk úgy, hogy a sötétbe vezet.

[ Szerkesztve ]

# If the wishes were fishes nobody ever get hungry

(#926) icemad válasza johnyblaze (#924) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Na így már jobban értem. De abban nem értek veled egyet, hogy ami kínai, az sz@r is. Az meg hogy elárasztják a piacot? Hát lelkük rajta, lehet, hogy kicsit lenyomják az árakat, azzal meg csak mi járunk jól. Nekem is volt rengeteg kínai telóm, de komolyabb gondom nem volt egyikkel sem. (Elephone p2000, Umi Zero, Zte Blade, Xiaomi Redmi 1S, Huawei P6, stb.) Ezekkel nem volt lassulás, meg összeomlás....

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#927) johnyblaze válasza icemad (#926) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

Biztos van köztük használható,meg merem kockáztatni.Saját példámat mondván én személy szerint nyugodtabb vagyok ha olyan gyártótól veszek telefont akik régóta a piacon vannak és van tapasztalatuk-e téren. Most nem mondom meg melyik almás gyártóról beszélek még a végén elfogultsággal vádolnál .
Hoppá :DDD :D

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#928) CPT.Pirk válasza johnyblaze (#921) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem az ár miatt mondtam a videót, hanem az eink kijelző miatt. Hagyományos kijelzőn már én is olvastam könyvet, de meglehetősen kellemetlen élmény pár oldal után. Nem való az senkinek.

Az emberek 95%-a meg azért van meg ezen eink funkciók nélkül, mert nem is tud róla, hogy van ilyen alternatíva. Egyik ismerősöm sem látott még ilyen telót és én sem találkoztam ezt megelőzően ilyen dupla kijelzős dologgal.

Te nem látod a hasznát a 2. kijelzőnek, mi igen. Egy gyakorlati példa: gyönyörűen megy a google maps a hátlapi kijelzőn, többszörösére növelve ezzel a akkus üzemidőt navigálás közben.
De még mondhatom azt is, hogy szelfikamerának is működik a 2. kijelző, látod mit fényképezel. :D

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#929) johnyblaze válasza retfirg (#925) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

Csillagos ötös,leülhetsz.

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#930) icemad válasza johnyblaze (#927) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, hogy almás vagy. Akkor már értem, miért fújsz mindenkire. Appleék kb. 3 évvel vannak lemaradva mindenki mőgőtt. :D

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#931) johnyblaze válasza CPT.Pirk (#928) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

Persze ,nincs is azzal baj hogyha nektek tetszik,nem is azon volt a hangsúly.
Megértem hogy tetszik és hasznos tud lenni sok témában.És még olcsó is amint kiderült.
Nekem ha beválik egy brand én ragaszkodom hozzá pl.

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#932) johnyblaze válasza icemad (#930) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

Ja neeeem,semmi köze a kettőnek egymáshoz.Ez csak városi legenda.De pl ez is .Most attól hogy valaki apple user attól még nem nő szarva és nem lesz vasvillája.Sőt évekíg gyűlöltem az iphone-t.
Van galaxy s7 edge-m is szóval nem kizárólag almás vagyok,viszont az apple már közelebb áll a szívemhez.

Na de látom még táplálnád a tüzet :DDD Nem fogok neked esni amiért azt mondtad hogy 3 évvel le vannak maradva ha esetleg az lett volna a cél :D Azért érdekelne hogy mire gondolsz ?

[ Szerkesztve ]

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#933) icemad válasza johnyblaze (#932) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én is használok iphone-t és ipad-et a mai napig, de rengeteg dolgot nem tudok megoldani. Pl. a telefon képének a tükrözése projectorra.Ezt jelenleg csak s6 edge-el tudom megcsinálni, iphonenal nem. De szerintem hagyjuk is abba itt a vitát, mert az iphone nem egy súlycsoport a Yotaphone-nal. Egy 100+ k-s telefont nem lehet összehasonlítani egy 40ezressel. Még akkor sem, ha a Yotaphone az én szememben sokkal előremutatóbb. (2 éves modellről beszélünk.) Az iphone egy teljesen más világ, és megvan a célközönsége, csakúgy mint a Yotaphone-nak. Egy okos magyar ember mondta egyszer: hála a jó Istennek, hogy nem vagyunk egyformák! És igaza volt. Neked az jön be, nekem meg meg más.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#934) CPT.Pirk válasza icemad (#933) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Sas József volt. :D https://www.youtube.com/watch?v=sIOj6k5WrU8 Egyik legjobb dumája. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#935) johnyblaze válasza icemad (#933) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

Így van,nem összehasonlításnak szántam csak érdekelt a véleményed hogy miért vannak lemaradva.

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#936) Toth_Jani


Toth_Jani
őstag

És akkor most ez a kivagyiságról szól amikor az oviban dicsekszünk hogy az én apukámnak 5000 csatornája van meg ájfon 12, és búgatival jár szántani? :(((
Ezeket a telefonokat nem azért vesszük mert nincs jobb persze van de ennyi pénzért lehet vele játszani és ha eldobjuk akkor csak 40 és nem 300.
A másik pedig az 15 éve egy Samsung S300-as 130 ezer forint volt az kagylómobil és már színes kijelzője volt.
2 éve még nem volt ujjlenyomat olvasó, 1 év múlva eldobjuk a telefont mert jón valami új dolog bele.

[ Szerkesztve ]

(#937) cromwell12 válasza CPT.Pirk (#928) üzenetére


cromwell12
újonc

Hello

Beírtam egy hosszabb szöveget, de elszállt.
Alapvetően csak a Yota 2 miatt regisztráltam. Sokat olvasok einken (kindle), de nem mindig szeretem cipelni az olvasot. Ezért nekem ideális lenne egy ilyen mobil.
Lenne par kérdésem ami nem volt egyértelmű a cikkben.

Milyen reader app futtatható a 2. kijelzon? A masik az ar. En csak 80 000 korul láttam, vki fent irta, hogy 42 korul rendelt. Berakna, hogy hol? En nem talaltam ilyen aron.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#938) Maximum1 válasza cromwell12 (#937) üzenetére


Maximum1
őstag

Van a gyári olvasó appja, teljesen jó, sőt szerintem jobb bármelyiknél.
Én mégis a kindle appot használom mert így működik a Whispersync, azt hiszem ez a hivatalos neve.
Lényege hogy amit otthon a kindlémen olvasok tudom folytatni az utcán yotán is.

(#939) edk- válasza cromwell12 (#937) üzenetére


edk-
őstag

EU raktárból, B20 LTE-vel: http://www.efox-shop.com/versandkostenfrei-aus-de-yota-yotaphone-2-yd201-internationale-version-qualcomm-snapdragon-800-226g-g-306096

A bolt nem a legmegbízhatóbb, többeknek volt gondja a céggel. Nekem minden rendelésem problémamentes volt, csak sokára adták fel a cuccokat.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#940) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

johnyblaze sürgősen fejezd be itt a flamet légy szíves!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#941) johnyblaze válasza philoxenia (#940) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

Milyen flame-et? Leírtam a véleményem,beszélgettünk a kollegákkal!
Tán tilos?

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#942) philoxenia válasza johnyblaze (#941) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Igen, ebben a formában, ahogy csináltad, az.
Légy szíves ne használd a félkövér betűtípust indokolatlanul! Ezt moderátorként figyelmeztetésre használtam az imént.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#943) UHHH


UHHH
senior tag

Nekem van szuper Nook GlowLight e-book olvasóm, mégis a yotán olvasok, mert kisebb és célszerűbb ezt használni. :)

Aki meg nem tud helyesen írni, az ne bocsátkozzon nagy flame-be! Fáj a szemem a helyesírási hibáktól.

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#944) johnyblaze válasza philoxenia (#942) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

Tehát csak egyféle vélemény létezik?
Többször is kiemeltem hogy mindenki azt használ amit szeretne,ez így a természetes,ezzel semmi baj nincs is.
Ennyi a lényeg.
Ez egy fórum,többféle vélemény találkozik,erről szól nem?
Az meg hogy páran habzó szájjal nekem estek,nemtudok vele mit tenni.
Egyébként a témát már lezártuk :D

[ Szerkesztve ]

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#945) philoxenia válasza johnyblaze (#944) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Valamit nem értesz. A topik nem arról szól, hogy az iPhone milyen, vagy milyen nem. Az almát a körtével összehasonlítani amúgy is elég egyszer, hogy stílszerű legyek. Képzeld el ugyanezt fordítva. A modker tele van olyankor az almát fogyasztókkal, pedig nem több éves topikokról van szó. Itt ha rákeresek: [link]. Magáról a telefonról kell írni, mert a topik arról szól. Nem is volt még a kezedben ilyen készülék. Nemhogy használtad volna huzamosan. Ellenben szerezz be egyet, vagy kooperálj valakivel, akinek van ilyen és csinálj egy korrekt összehasonlító tesztet róluk, rendesen dokumentálva. ;)
Ez így most olyan, mintha ide írogatnék, hogy miben jobb a P9-em, mint a topikban szereplő készülék.....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#947) Xray-1


Xray-1
tag

Ne etessétek már a Trollt. Még ideszokik...

(#948) kerdesemvan


kerdesemvan
újonc

Sziasztok!

Új vagyok itt a fórumon.. :)
A minapában vettem egy ilyen készüléket és vettem hozzá egy VR Box-ot, hogy SBS filmeket tudjak vele nézni.
Lejátszónak a VaR's VR Video Playert használom, ami egészen jópofán működik, viszont akadt egy olyan problémám, hogy sajnos az AC3 hanggal rendelkező videókat sajnos hang nélkül játssza le. :(
Úgy látom, hogy a Samsung VR-osok is küzdöttek ezzel a problémával és született is egy megoldás, ami lehet, hogy nálam(nálunk) is működne -> [link]

Nyilvánvaló, hogy az újrakódolását a videónak szeretném elkerülni, ezért a kettes megoldás érdekelne inkább. :)

"Solution 2. Root your phone and add codecs for AC3

Following is the guide:

1. Put the file media_codecs.xml in the folder system/etc
2. Put the files libsac3d.so & libsomxac3d.so in the folder system/lib
3. Set permissions to all 3 files: 0644 (owner: root/root)
4. Reboot"

Szerintetek ez ezen a készüléken is működne?
Ha igen, akkor gondolom rootolni kéne a készüléket..
Ebben esetleg tudna segíteni valaki, hogy ezt hogyan tehetném meg.

Előre is köszi a választ. :R

(#949) edk- válasza kerdesemvan (#948) üzenetére


edk-
őstag

Ha felteszed a TWRP recoveryt, az alól flashelheted a SuperSU zipet.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#950) ezittketto válasza edk- (#949) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Köszi a gyors választ, de bevallom, hogy egy picit kínai nekem amit írsz... :B

-Mi az a SuperSU zip?

Szerinted amúgy működhet a yotára is a fenti módszer? Mert feleslegesen nem szívesen piszgálgatnám a telefon lelki világát.. :N

Szerk.: bocsi ez is én vagyok, csak nem tudtam, hogy a hardverapros acc. működik itt..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.