Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#364) YASKATIR


YASKATIR
aktív tag

Nem igazan ertem, hogy mi ez a picsogas a fenyero miatt (100%, hogy a kedves tesztelo felhuzta a fenyerot maximumra, ellenben az automatikus fenyerot bekapcsolva hagyta). Egymas melle tettem a Redmi 5, Redmi 6 es a Redmi S2 keszuleket es szinte tok ugyan olyan a kijelzo minden esetben (egyedul a sargasag valtozo). A Redmi 6 ugyan ott van, ahol a Redmi 5 a Redmi S2 pedig ugy 10-20%-al vilagosabb, mint a Redmi 5 vagy 6.

Kicsit gaz, hogy a Redmi 5-re 484 nit-et a Redmi 6-ra 370 nit-et irtok itt mobilarenan, mikozben szinte pontosan ugyan olyan fenyes mindket kijelzo.

Egyeb: Masnal is elofordul, hogy toltes kozben "ghost touch" van? Kulonosen a fenyero allitasakor. Illetve miert nem tolt a telefon 1A-nel tobbel, ha a P22-es chip tamogatja a Pump Express-t? Ez a 1A maximum kicsit nevetseges, foleg ugy, hogy a Redmi 5 is 1,5A-el tolt.

(2,4A-es QC3.0 toltovel neztem az ertekeket az AIDA64-ben)

(#361) szimi57: Mindenkinel 720 ora a bootloader nyitasa. Koszond meg a szurkeimportos "megoldjukokosba" boltoknak, akik china phone-t adtak el global phone-kent, mikozben csak global rom volt a telefonon.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.