Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Skillet válasza Zwiebi (#350) üzenetére


Skillet
addikt

"Az biztos, hogy van jobb kijelzo, de szerintem egyaltalan nem olyan a szituacio, hogy kihangsulyozando negativum lenne. Semmi gyakorlati problema nincsen a fenyerejevel."
szerintem is így van. egyértelmű, hogy van ennél sokkal jobb kijelző is, de gondolom ezt bárki aláírja.
erősebb fényű a redmi 5 kijelzője? oké, biztos így van. volt amúgy redmi 5-öm, nem raktam max fényerőre automatika nélkül, szóval nem érdekel.
engem a telefon önmagában érdekel. vádolva lettűnk, hogy foggal körömmel ragaszkodunk az igazunkhoz, ha már megvettűk... de én eleve úgy futottam neki ennek a telefonnak, hogy ha gáz lesz vele, menesztem. pont nem fog érdekelni. még újdonság, így max pár ezrest buktam volna rajta. de semmi gond nincsen vele a mindennapokban. ennyiért nagyon jó telefon, ebben az árkategóriában szerintem nincsen párja jelenleg.
a nagy okoskodás főleg a teszt után jött, a 370 nit értéket látva :))
szerintem inkább azoknak kell hinni, akik nap mint nap használják teljes megelégedéssel. a napfényben sem látható rosszabbul a kijelző, mint bármelyik eddigi telefonom.
képeket azért még teszek fel, mit mutat az E4-gyel szemben.
de akkor maradjunk annyiban, hogy aki redmi 6-ot szeretne, az először lesse meg élőben, neki megfelelő-e a kijelző! természetesen én is, mint tulaj, állok bárki rendelkezésére, egy szemle erejéig. igaz, csak Budapesten, és ide kell jönnöd.... de ha ez segít... ;)

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#352) Nagya21


Nagya21
addikt

HAli!!

Nincs ezzel semmi baj.
Mindkettő maxon, az ellenfél Zenfone 3...….
Az s7 edge-t necces lett volna mellé tenni az oled miatt. :DDD
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#353) Skillet válasza Nagya21 (#352) üzenetére


Skillet
addikt

itt van az ígért kép. Redmi 6 vs Moto E4
370 vs 470 nit :F
szerintem az E4 is hibátlan, max kicsit sárgásabb a kijelzője. mindkettő rendben van! :K

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#354) lacib


lacib
tag

Redmi Note 4 mellett. Automata, teljesen felhúzva. Nem látszott ekkora különbség. :((( Nehéz fotózni.

[ Szerkesztve ]

Nokia1611- Nokia3330- Sie Me45- Sie M65- SE C702- ZTE Blade- ZTE GrandXIn-Huawei G620s-Lumia 735-Xiaomi RN4

(#355) schlaci


schlaci
csendes tag

Egy kicsit próbáljunk már elszakadni az "elég fényes-e a képernyője" kérdés körtől. Más jellegű tapasztalataim, kérdésem:
1. Ha a visszaléptető ikonra rányomok, akkor az éppen nyitva lévő program "nulla" méretűre vált, de nem záródik be. A bezáráshoz hosszan kell rányomni a visszaléptető ikonra. A bezárás tényéről egy mondat tájékoztat is. De ha egy idő után elfelejtem, hogy mely programokat állítottam "nulla" méretűvé, és melyeket zártam be, akkor ezt hol tudom megnézni? Ha az előzmények ikonra nyomok, akkor az mind a két kategória kicsinyített oldalait mutatja, különbségtétel nélkül. Az eddigi telefonomnál az előzményeknél a nyitóoldalak jobb felső sarkában ott volt a bezáró X, ha azok nem voltak bezárva. Ezekre az X-ekre egyenként rányomva ezután be lehetett zárni a szükségtelen programokat.
2. Az "Ön itt áll" GPS funkció jól működik. Viszont amikor rögzíteni kellene a fényképeknél a hely koordinátákat, akkor azt a legritkább esetben teszi meg, talán csak a fényképek 5 %-ában. Előfordult, hogy ugyan azt egymás után kétszer lefényképeztem, az egyiknél voltak rögzítve koordináták, a másiknál nem.
3. Hogy az értesítő LED mit jelezzen ki és mit nem, azt nem lehet kiválasztani. Nem akartam, hogy az e-mailokat is jelezze, mert jön naponta 10-20 levélszemét. A nem fogadott hívások és SMS-ek jelzése kellene csak, de így nem lehet beállítani a LED-et.
4. A kamera fényérzékelője gyárilag hibásan van beállítva. Emiatt pl. napsütésben az összes kép beégett. Először azt hittem, hogy expozíció korrekció állításra nincs mód, pedig ez már a legolcsóbb fényképezőgépnél is alap. Aztán véletlenül megtaláltam. De ahogy ezt megoldották - inkább ne csináltak volna semmit. A fókusz helyét kézzel ki kell jelölni. Kis idő múlva a fókuszkör mellett megjelenik két mini méretű nyíl - egy fölfelé, egy lefelé. Ezeket kell ujjal "maszírozni", és ezáltal állítani az expozíción. A nyilakat eltalálni művészet - ha kicsit is mellé böksz, eltűnnek, és egy új fókuszkör jelenik meg. Ha eltaláltad, akkor is kínlódhatsz tovább, hogy történjen már valami. Skála számértékek persze nincsenek. Számítógéppel kiíratva elkészült képek adatait kiderült, hogy +/- 1, 2 vagy 3 EV értékkel lehet csak elállítani az expozíciót. Hol vannak a 0,3 - 0,7 - stb. értékek, amelyek a fototechnikában szabványosak? Ha nagy nehezen sikerül az expozíciót elállítani, akkor azt csak addig memorizálja, míg sorozatban csináljuk a képeket. Elég annyi, hogy közben meg akarunk nézni egy elkészült képet, és a memorizálás már meg is szűnt. Kezdődhet a kínlódás elölről. Néhány más márkájú telefont is megvizsgáltam ilyen szempontból. Azok sem remekeltek, de ilyen gyalázatos eredményt egyiknél sem tapasztaltam. Most már értem, hogy a tesztelő mért írta, hogy a HDR használata "kötelező". Majd megpróbálom alkalmazni. Ha nem válik be, akkor felhagyok a telefonnal történő fényképezéssel, vagy cipelem magammal a régi, kétéves telefonomat is.
5. Fényképezésnél a háttér elmosást nem lehet kikapcsolni. Egy teljesítménytúra résztvevőit kellett volna egyenként lefényképeznem úgy, hogy mögöttük a reklámtábla is élesen látszódjon. Erre alkalmatlan volt ez a telefon.

(#356) Skillet válasza schlaci (#355) üzenetére


Skillet
addikt

1. Nem értem, úgyhogy nem tudom, mi a baj.

2. Passz, nem használom a funkciót.

3. De, lehet. Több módon és helyen is. Egyik pl értesítések és állapotsor, alkalmazás értesítések, aztán a mail app amit használsz, pl gmail (én nem használom), email, értesítési fény.

4. Én ilyet nem vettem észre, eddig jók voltak a kültéri képeim is, volt napos is! :F

5. A háttér elmosás egy külön funkció, azt be kell kapcsolni. Portré mód!

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#357) schlaci válasza schlaci (#355) üzenetére


schlaci
csendes tag

Az értesítő LED beállítását a segítségeddel úgy tűnik, sikerült megcsinálnom. Ez a kifogásom a telefonnal kapcsolatban tehát alaptalan. Bár az furcsa, hogy a nem fogadott hívások és e-mailok beállítási menüpontját nem találom, holott minden alkalmazás fel van sorolva a menüben. Vagy talán ezek kikapcsolhatatlanul hozzá vannak rendelve az értesítő LED-hez?
A fényképek GPS koordinátái azért lettek volna fontosak, mert le kellett volna fényképeznem néhány száz turistajelzést, és a fényképekhez kellettek volna a koordináták is. Azért is vettem a telefont, mert a fényképezőgépem hiába drága jószág, de nem friss modell, így nincs benne GPS modul.
Az igaz, hogy az erőteljes háttérelmosás Portré módban jelentkezik, de kisebb mértékben fennáll Fénykép módban is. Ez egyértelműen látható, mivel három, egykamerás telefonnal is végeztem összehasonlítást. Az említett felvételeket Fénykép módban szerettem volna elkészíteni, de nem ment, így maradt a fényképezőgép.
Köszönöm a segítségedet.
Továbbra is várom, hogy valaki segítsen az első pontban említett problémámon.

(#358) user26


user26
aktív tag

Sziasztok!
Valaki tapasztalt olyant, hogy a saját microUSB kábeljével nem akarta bekapcsolt állapotban tölteni ?
Majd egy másik xiaomi-s telefon töltőjével megpróbálva már töltött. Ezek után vissza a telefonhoz kapottat és vele is tölt rendesen.
telefon? aksi? kábel? hiba lehet ?
3 forrásról próbáltam, pc, villany, hub.

Kicsit döcögős a rendszer, vagy csak ennél az 1 dbnál ?
PL:. bekapcsoláskor az app ikonok nem jönnek be elsőre, messenger gépelése közbe néha be akad/megáll az írás, majd folytatódik, kis apróságok, csak a 3gb ram mellett picit furcsának találom.

@lacib nálam is ilyen a fényerő.
Akartam is kérdezni, hogy valami baj lenne a telefonnal, hogy ilyen...
illetve mintha vibrálni a kép fény, mikor "nem tudná eldönteni, hogy hova állítsa a fényerőt, automatikusan"
de csak ilyen esetben bármi másba eddig nem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#359) Skillet válasza user26 (#358) üzenetére


Skillet
addikt

Én még nem használtam a saját kábelét, a többivel minden rendben ment.
Nekem a 10-es óta ami feltűnt, hogy picit lassabban oldja fel a kijelzőt az ujjlenyomat olvasóval. Más semmi. Gyors a rendszer.
Nálam fényerő hibátlan, fotóztam is. De más is fotózta más telefonokkal összehasonlítva.
Kedden sógornak meséltem, hogy sokaknak mi a nyűgje a redmi 6 fényerejével... Neki mi mix 2s van, megnézte a redmi-t max fényerőn és egy pillanat alatt rávágta, hogy nem érti a problémát, mivel kisüti a szemét a telefon.
Este, sötétben én is észrevettem, hogy vibrál, túl gyorsan próbálja oda vissza állítgatni a fényerőt. Ilyenkor kikapcsolom, beállítom fixre. Ezt amúgy csak sötétben tapasztaltam.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#360) user26 válasza Skillet (#359) üzenetére


user26
aktív tag

Sziasztok!

Na, csak akad valaki akinek, ha nem is azonos a dolog, de jelen esetben Te magad is felfigyeltél pár apróságra.
Lehet, hogy erős a következtetésem, ne dobáljon kavicsot rám senki miatta, de ebből és itt - ott olvasva még hasonló dolgokat, a rendszer nem 100% n optimalizált egyenlőre rajt, amiből eredhetnek ezek... (MIUI 10)

Tévedni emberi dolog.

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#361) szimi57


szimi57
őstag

Sziasztok, rootolt már valaki? 720 órát irt ki bootloader nyitásra :Y

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#362) Alarikman válasza user26 (#360) üzenetére


Alarikman
senior tag

Jól következtetsz. Note 5-ön most jött meg az első javítása a MIUI 10-nek és sokat csiszoltak rajta. Itt is várható hogy jön. Elég béta volt eddig a 10-es.

(#363) Alarikman válasza szimi57 (#361) üzenetére


Alarikman
senior tag

Most már sokaknak ennyit ír a nyitásra. Én most nem mókolok, de lehet fogok idovel. A Note 5 topik tele van ilyen témával.

(#364) YASKATIR


YASKATIR
aktív tag

Nem igazan ertem, hogy mi ez a picsogas a fenyero miatt (100%, hogy a kedves tesztelo felhuzta a fenyerot maximumra, ellenben az automatikus fenyerot bekapcsolva hagyta). Egymas melle tettem a Redmi 5, Redmi 6 es a Redmi S2 keszuleket es szinte tok ugyan olyan a kijelzo minden esetben (egyedul a sargasag valtozo). A Redmi 6 ugyan ott van, ahol a Redmi 5 a Redmi S2 pedig ugy 10-20%-al vilagosabb, mint a Redmi 5 vagy 6.

Kicsit gaz, hogy a Redmi 5-re 484 nit-et a Redmi 6-ra 370 nit-et irtok itt mobilarenan, mikozben szinte pontosan ugyan olyan fenyes mindket kijelzo.

Egyeb: Masnal is elofordul, hogy toltes kozben "ghost touch" van? Kulonosen a fenyero allitasakor. Illetve miert nem tolt a telefon 1A-nel tobbel, ha a P22-es chip tamogatja a Pump Express-t? Ez a 1A maximum kicsit nevetseges, foleg ugy, hogy a Redmi 5 is 1,5A-el tolt.

(2,4A-es QC3.0 toltovel neztem az ertekeket az AIDA64-ben)

(#361) szimi57: Mindenkinel 720 ora a bootloader nyitasa. Koszond meg a szurkeimportos "megoldjukokosba" boltoknak, akik china phone-t adtak el global phone-kent, mikozben csak global rom volt a telefonon.

[ Szerkesztve ]

(#365) Skillet válasza user26 (#360) üzenetére


Skillet
addikt

elképzelhető, hogy nem optimalizált, de a vibrálás már a 9-es alatt is megvolt. ettől még persze javíthatják egy későbbi frissítéssel.
én gyorsaság szempontjából tényleg csak az ujjlenyomatolvasóval való feloldást vettem észre. egyébként, ha a kijelzőt előtte bekapcsolja az ember, akkor az olvasó már nagyon hamar felold... ahogy egyébként a kijelző bekapcsolása is (power gomb) hamar megtörténik. a kettő egyűtt valamiért több idő lett 10-es alatt. nem vészes, de érezhető.

(#364) YASKATIR
nem lehet kérni, hogy ismételjék meg a tesztet?
a töltést én is lemérem legközelebb.
én egy ugreen töltővel szoktam tölteni, van rajta 1 és 2.4-es port is. megfigyelem majd, hogyan viselkedik töltés közben a telefon.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#366) Nagya21 válasza YASKATIR (#364) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
77%-os töltöttségnél zárt képernyőnél 470mA az áramfelvétel, Aukey gyors töltőről.
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#367) Cyrin


Cyrin
addikt

(#368) YASKATIR válasza Nagya21 (#366) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

A 470mA az kurva keves. Valami ott nem okes, mert 1A-el kellene toltenie, vagy legalabbis akorul. Igazabol meg az 1A is egy vicc, mivel a P22 tamogatja a Pump Express-t., csak epp a telefonban tiltottak le valamiert

[ Szerkesztve ]

(#369) Nagya21 válasza YASKATIR (#368) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Most merítem, majd megnézem 20-30%-os töltöttségnél is.
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#370) Nagya21 válasza YASKATIR (#368) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
54%-nál 0,7A a töltőáram.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#371) fa4hu válasza Nagya21 (#370) üzenetére


fa4hu
őstag

Legalább kíméli az aksit! :) Gyári töltővel próbáltad csak?

(#372) YASKATIR válasza Nagya21 (#370) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Ez eleg szanalmas eredmeny. A Redmi 5 1,5A-el tolt a Redmi 6-ben levo P22 pedig tamogatja a Pump Express 3.0-t, ami valami 5A. Fel nem tudom fogni, hogy miert van letiltva.

[ Szerkesztve ]

(#373) Cyrin


Cyrin
addikt

érdekes ez a töltés, én már beírtam korábban hogy nagyobb kapacitású töltővel töltve valami gondja van, mert percenként rezeg egyet, a sajátjával, meg más kisebb töltőkkel kussban van...

[ Szerkesztve ]

(#374) Nagya21 válasza fa4hu (#371) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
Aukey gyorstöltőről ennyi.
Samsung S7 edget 1.7A eteti
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#375) Mateosz


Mateosz
aktív tag

Sziasztok!

Én is érdeklődöm a Redmi 6 után...
2 éve egy Redmi 3s Prime-ot használok, hozza amit kell (böngészés, navigáció, kamera, üzemidő). Úgy látom jó áron el lehetne adni, és kicsit hozzátéve lenne egy új telefonom. A méretét már kipróbáltam, meg tudnám szokni. Jó kameratesztet viszont nem találtam. Nálatok hogy teljesít a készülék?
Írta valaki korábban, hogy nem minden képhez rögzítette a GPS adatokat a kamera. Ezt más is tapasztalta?

Üzemidőben mit tud a készülék? Mennyi ideig bírja normál fényerőn sokáig bekapcsolva? Milyen a készenléti fogyasztása?

Előre is köszi!

*** Be prepared! ***

(#376) Nagya21 válasza YASKATIR (#368) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
33% -os töltöttségnél kikapcsolt állapotban 0,97-0,99A a töltőáram.
Aukey töltő 5V-on.
Samsung S7 edge-t 1.7A tölt 9,2V-on, tehát kraft az van.
Üdv Nagya
UI: saját töltő/kábel szintén ennyi.

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#377) namegin válasza Cyrin (#367) üzenetére


namegin
tag

Köszönjük! :R

(#378) fa4hu válasza namegin (#377) üzenetére


fa4hu
őstag

Van-e valakinek tapasztalata azzal, hogy az arcfelismerés, a duplakoppos ébresztés és az értesítések esetén a képernyő bekapcsolása a szokásosnál mennyivel jobban meríti a telefont? (Be volt kapcsolva mindhárom, és kicsit sokalltam a merülést, 3-4 %/óra.)

(#379) karesz.mk


karesz.mk
csendes tag

Én a Redmi 5 szériával jobban szimpatizálok valamiért :N

A RAM és VGA árakat nézegetve mindig a lottó reklám játszódik le előttem: "MENNYI?!"

(#380) punky10 válasza fa4hu (#378) üzenetére


punky10
addikt

Ezzel a telefonnal nincs tapasztalatom,de a Note4-en az arcfelismerés és az események kijelzése nem okozott számottevő plussz fogyasztást,de a duplakopp bekapcsolása igen.
Mondjuk ha sok üzenetet kapsz,és sokszor kapcsol be a kijelző,akkor az meg fog látszódni az üzemidőn,hisz az egyik legnagyobb fogyasztó a kijelző...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#381) user26


user26
aktív tag

Sziasztok!

@(#364) YASKATIR

"Masnal is elofordul, hogy toltes kozben "ghost touch" van? Kulonosen a fenyero allitasakor."
Mit jelent ez a ghost touch, rá kerestem, de valószínű, hogy rosszul.

Az írásod többi részét nem idézem ki, de töltéssel kapcsolatos a kérdésem. Két külön helyről vásároltam Redmi6 -t, és mind a kettő nálam csak a saját töltőfejével tölt, és PC-ről. Ampere progit letöltöttem, és a töltésnél maximum 490mA volt, Ti ahogy olvasom írtok mindenféle dolgot, és nem értem, akkor valami nálam nem jó ?

Ez a töltő fej van hozzá.

Valamit azt nem értem, hogy van egy 4 portos, USB HUB-m, aminek van külső áram forrása. Bármi más Xiaomi telefont, órát tudok tölteni róla, Samsungot telefont is, de A Redmi 6 -t nem tölti, egyiket se.
Mivel tudom lemérni, megmérni, vagy akármi, hogy megtudom miért nem tölt erről ?
Köszi.

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#382) Skillet válasza user26 (#381) üzenetére


Skillet
addikt

Nekem van itthon ugreen, Motorola gyári töltő... Ezekről hibátlanul megy. PC-ről és powerbank-okról is megy. Valami noname autós töltőm van a cégesben, azzal is megy. Muternak van egy choetech töltője, azzal is megy.
Szerintem töltöttem már ismerősnél is telefont, ott sem volt gond. Nem is igazán értem, mitől ne menne a telefon bármelyik töltővel :F

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#383) Nagya21 válasza user26 (#381) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Másik kábellel is próbáltad?
Nekem egy ilyen usb-be dugható töltésmérőm van:
USB
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#384) user26 válasza Nagya21 (#383) üzenetére


user26
aktív tag

Sziasztok!

Igen, másik kábellel is, valamit vettem is még +1 -t, és az USB hubról nem tölt.
Kipróbáltam más töltő fejjel, és avval is tölt, powerbankról is, eddig okés.
De továbbra se értem, hogy ha a HUB tölt mindent, akkor miért nem tölti a redmi6 -t.

Belinkelem, hogy erről a hubról van szó, nem 1 nagy történet, de eddig tette a dolgát, és persze most is! Csak a redmi 6-kat nem hajlandó tölteni.

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#385) DonCosta válasza user26 (#381) üzenetére


DonCosta
tag

Sziasztok!

"ghost touch" témában nekem is van tapasztalatom: próbáltam üzenetet írni miközben töltőn volt a telefon. Nem sikerült. Minden betüt többször beírt, és ha hosszan kellett volna nyomni pl egy ékezetnél ott végképp megzavarodott (helyette 3-4szer beírta az adott betűt, mintha sokszor megnyomtam volna) Ha lehúzom a töltőről semmi gondja nincs... :F

(#386) Skillet válasza DonCosta (#385) üzenetére


Skillet
addikt

És ez mikor jelentkezik, azonnal, ahogy töltőre kerül a telefon, egészen addig, amíg le nem húzod?
Töltő fej, kábel nem mérvadó, hogy mit használsz?
Én ugreen-t használok mindkettőből, és ezt a hsz-t úgy írom, hogy töltőn van a telefon.
:F
Eddig sem tapasztaltam semmilyen anomáliát.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#387) joci86 válasza Skillet (#386) üzenetére


joci86
senior tag

Valahol azt olvastam, hogy a gyenge minőségű kábel okozhat ilyen hibát.

(#388) DonCosta válasza Skillet (#386) üzenetére


DonCosta
tag

Sokszor nem kísérleteztem vele, mert általában vagy éjszaka töltöm, vagy autóban menet közben.
Amikor ez előfordult akkor a gyári töltője és kábele volt rajta és egy ideje (kb 1 órája) már töltött.
Még próbálgatom és megírom a tapasztalatokat...

(#389) csgabee


csgabee
tag

Feleségemnek szeretnék Xiaomi készüléket venni.Nekem a jól bevállt Redmi Note 2 van,ami remélem sokáig kiszolgál még.Hibátlan készülék a MUIHU rommal.

A Redmi 6 ajánlott készülék?Szeretnék Neki is hasonló jó készüléket,ami nincs túlárazva mint egy SAMU.
(Ez is 2 kártyás ugye?)

(#390) Skillet válasza csgabee (#389) üzenetére


Skillet
addikt

2 kártyás. Részemről ajánlott.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#391) csgabee válasza Skillet (#390) üzenetére


csgabee
tag

köszönöm :R

(#392) fa4hu válasza csgabee (#389) üzenetére


fa4hu
őstag

Az én feleségemnek is bejött, tetszik neki.

(#393) csgabee válasza fa4hu (#392) üzenetére


csgabee
tag

köszi

(#394) namegin válasza DonCosta (#385) üzenetére


namegin
tag

Zajos a töltőd vagy túl hosszú a kábeled. Másik töltővel/kábellel próbáltad-e? Azzal is ilyen öntörvényű a szövegírás?

(#395) szimi57 válasza csgabee (#389) üzenetére


szimi57
őstag

+1 Redmi 6

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#396) Cyrin


Cyrin
addikt

Megjött a hivatalos TWRP
link

(#397) jejhas84


jejhas84
újonc

Sziasztok

Redmi 6 telefon tulajdonossa vagyok kb 4hete.
A telefonnal összeségben meg vagyok elégedve gyors, szép képeket csinál, szilikon tok van rajta igy a műanyagház nem zavar (mindegyik telómon volt szilikon tok).
2 SIM kártyával használom (privát+céges), hétvégente a céges SIM levan tiltva.
Az akkumlátor hétköznap 2 SIM-mel másfél napot bír, 1SIM-mel (hétvégén) pedig 2 napot bír.
De valami egy folytában felébreszti a telót s este is merül kb 2,5-3% óránként. Képek mellékletben.
Probáltam appot felrakni hogy megnézem mi tartja ébren de rootolni kéne a telót amit nem akarnák. Ujrainditás nem segitett.
Elöre is kösz a segitséget.

[ Szerkesztve ]

(#398) szimi57 válasza jejhas84 (#397) üzenetére


szimi57
őstag

Nálam két bekapcsolt SIM-mel max. 1%-ot merül éjszaka. Más minden kilőve, adat, BT, WIFI, szinkronizálás stb. Akkukimélő most egyfolytában bekapcsolva. Meg fogom nézni kikapcsolt állapotban is.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#399) Zoly75


Zoly75
aktív tag

Sziasztok!

Itt írta valaki, hogy vannak olyan helyek, ahol nem valódi Global verziót árulnak a Redmi 6-ból, hanem kínai piacra szántat csak global rom-mal. Ezt hogy lehet ellenőrizni?

(#400) eddie17 válasza Zoly75 (#399) üzenetére


eddie17
addikt

Szia,

Rajta van a zacskó alatt a dobozon a Global matrica.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.