Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) artid válasza Skillet (#770) üzenetére


artid
aktív tag

Köszi mindenkinek az infókat.

Másik kérdés:
Előre telepített appokat hogy lehet letiltani, eltávolítani, ha beállításoknál alapból nem megy?

Köszi.

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#802) Ernesto78


Ernesto78
aktív tag

Ha jól emlékszem 2 napja tettem fel a MUI 10.2.5.0-t mert lehetett frissíteni. Mától nem akar a telefon wifije működni. Hol csatlakozik hol nem. Kiírja, hogy nincs internetelérés. Nem tudom hogy ezt csak én tapasztalom?
Plusz eltűnik a wifijel és egyetlen wifit sem lát pedig be van kapcsolva.

Tegnap magától kikapcsolt a telefon teljesen

[ Szerkesztve ]

(#803) Ernesto78


Ernesto78
aktív tag

Új ikonok is megjelentek, pl: játékteljesítmény-növelő, meg valami memória gyorsító. Ezek eleve vannak vagy valami telepítette? Bloatware?

(#804) Landsmann


Landsmann
addikt

Nekem rendesen működik a telefon. Nem kapcsolt ki. A letöltés után kért egy újraindítást és akkor telepítette a frissítést. Új ikonokat sem találtam, nekem csak a verzióban látszik hogy frissítést telepített, egyéb nyoma nincs. A wifivel sincs gond.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#805) Ernesto78 válasza Landsmann (#804) üzenetére


Ernesto78
aktív tag

Akkor nem értem nálam miért történt meg. Várok holnap estig és meglátom, hogy működni fog-e. Lehet mégis a teló egy rossz darab. Holnap megírom. Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#806) endib válasza Landsmann (#804) üzenetére


endib
tag

Nálam is rendben működik már egy hete kb

(#807) szimi57 válasza artid (#801) üzenetére


szimi57
őstag

Esetleg egy próba?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#808) Ernesto78


Ernesto78
aktív tag

Update: nálam a gesztusérzékelés van bekapcsolva és amikor a főképernyőre akartam visszatérni a telefon kikapcsolt. Hmm... érdekes. Lehet érdemes lenne feltennem egy víruskeresőt? Esetleg tudnátok ajánlani egyet?

(#809) artid


artid
aktív tag

Sziasztok,

Előre telepített appokat hogy lehet letiltani, eltávolítani, ha beállításoknál alapból nem megy?

Köszi.

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#810) fa4hu válasza artid (#809) üzenetére


fa4hu
őstag

Ez nem működik?

[ Szerkesztve ]

(#811) twollah1976


twollah1976
őstag

Melyik az a GCam vagy Google Camera verzio ami mindenfele mokolas nelkul mukodik a telefonnal?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#812) carr


carr
őstag

Skacok, melyik verzión van hosszában a két kamera, és melyiken széltében?
Tokot keresek, de ami anyumnak van Telenor féle Redmi 6 DS (!) azon a keskenyebb élére állítva vízszintesen vannak a kamerák.

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#813) dzsi23 válasza carr (#812) üzenetére


dzsi23
addikt

Ilyen az összes. Ami nem ilyen, az nem Redmi 6.

(#814) dave987 válasza carr (#812) üzenetére


dave987
aktív tag

Esetleg a Redmi 6 Proval keverheted,annak áll függőlegesen,máshogy is néz ki az egész,viszont azt europában Mi a2 lite néven forgalmazzák Miui nélkül. Redmi 6 proban nincs b20 4g,mert nem az európai piacra készült.

[ Szerkesztve ]

(#815) carr válasza carr (#812) üzenetére


carr
őstag

Jo, akkor hogy keressek rá ebajon, hogy releváns találatokat kapjak kizárólag?
Help. :-)

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#816) dzsi23 válasza carr (#815) üzenetére


dzsi23
addikt

Redmi 6 case... ha nincsenek benne a Note, a Plus, a Pro és hasonló szavak, akkor jó. Mivel úgy nem lehet keresni, hogy ezeket a szavakat kizárja, így biztos, hogy nem csak releváns találatokat fogsz kapni. Viszont sok eladó úgy rakja fel a termékeit, hogy ugyanazon a termékoldalon több telefon közül is lehet választani, ott kiválasztod a Redmi 6-ot.

(#817) kefe13 válasza carr (#815) üzenetére


kefe13
tag

pl :
[link]

vagy
[link]

[ Szerkesztve ]

(#818) carr


carr
őstag

Köszi. Így próbáltam énis korábban, de tízezer oldalon keresztül jöttek az "állólámpás" redmi 6ok... :s
:F :W
Meglesem a linkeket is.
:R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#819) Ernesto78


Ernesto78
aktív tag

Én is keresgéltem ebay-en fekete vagy sötét bőrtokokat, de nem találok. Ha esetleg valaki találna, küldene egy linket? köszi

[ Szerkesztve ]

(#820) twollah1976 válasza Ernesto78 (#819) üzenetére


twollah1976
őstag

Alirol SOK bor flipptok

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#821) dzsi23 válasza carr (#818) üzenetére


dzsi23
addikt

Nem mindegy, mi van a képen? Mint írtam, több telefonhoz is ugyanaz a termékoldal tartozik, ki kell választani a telefon típusánál a Redmi 6-ot, és ahhoz valót fognak küldeni. Nem fognak minden telefonhoz külön képet felrakni, ha 100 féle telefonhoz árulnak 500 féle tokot... De ha mutatsz egy tokot, ami tetszik, linkelünk neked ugyanolyat (vagy hasonlót) Redmi 6-hoz....

(#822) Ernesto78 válasza twollah1976 (#820) üzenetére


Ernesto78
aktív tag

köszönöm ezek a tokok nagyon jók, nekem az aliexpress eszembe sem jutott. Lehet itt biztonságosan bankkártyával vásárolni? Köszönöm szépen

(#823) twollah1976 válasza Ernesto78 (#822) üzenetére


twollah1976
őstag

Igen lehet, miert ne lehetne.
Evek ota rendelek az Alirol.
Ha meg nem jon meg az aru visszateritik a penzt.
Annyira mondjuk nem vagyok bevallalos, hogy nagy penzekert vasaroljak ott.
A bankkartya adatait meg nem szoktam elmenteni az oldalon.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#824) Ramo


Ramo
tag

Sziasztok!
Tud valaki redmi 6-on működő Android Auto appot?
Előre is köszönöm

(#825) Ernesto78 válasza Ramo (#824) üzenetére


Ernesto78
aktív tag

Milyen Android Auto programra gondolsz? Játék autós program?

(#826) MineFox54 válasza dzsi23 (#816) üzenetére


MineFox54
őstag

de

(#827) dzsi23 válasza MineFox54 (#826) üzenetére


dzsi23
addikt

Zsír, köszi! :R

Mondjuk így pont kiesnek azok a tokok, amiknél több telefon van megadva a termékoldalukon (ahogy fentebb írtam), de van elég találat így is. :K Már csak a 6A és 6X szavakat kell ugyanígy kizárni (meg ki tudja, milyen változatok vannak még), és helyben vagyunk. Persze, a képek még így sem stimmelnek sok helyen, de ez van.

Szerk.:
Ja, mégsem zárta ki mindet, még mindig tele van olyannal, ahol ki kell választani a Redmi 6-ot. Na, mindegy, mindenki találja fel magát. :D De azért hasznos tudni, hogy ilyet is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#828) artid válasza fa4hu (#810) üzenetére


artid
aktív tag

Köszi, most sikerült kipróbálnom.
A B megoldás segített, igaz a gyári Xiaomi alkalmazásokat nem tudtam letörölno, tiltani.

Tud valaki valami jó szülői felügyelet programot?

Köszi.

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#829) atees


atees
őstag

Sziasztok! Adott egy ilyen telefon, hozzá csatlakoztatva egy mediatek mt854 okokskartötő.

A telefon és a karkötő között a kapcsolat egy fél óra után megszűnik és ha csak az appban csatlakoztatom újra akkor látják egymást.

Kérdés ezt lehetne androidba állítani, hogy ne dobja el a jelet? Vagy ennyit tud ez az "okoskarkötő"?

Köszi!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#830) kefe13 válasza atees (#829) üzenetére


kefe13
tag

Hi. Nekem zeblaze plug valmi wearfit appal simán megy ha használom. Még szépen újra is csatlakozik némi távollét után.

[ Szerkesztve ]

(#831) atees válasza kefe13 (#830) üzenetére


atees
őstag

Koszi, meglesem.
Bár lehet h a mi band 3 lesz a befuto ezek utan.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#832) carr válasza djbahool (#620) üzenetére


carr
őstag

Privi.

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#833) Skillet válasza atees (#831) üzenetére


Skillet
addikt

Nekem volt az is. Lecseréltem Honor Band 4-re. Aliról jött, 8e Ft körül volt.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#834) Ernesto78


Ernesto78
aktív tag

Az normális, ha a telefon aksija kikapcsolt állapotban merül 7%-ot 6 óra alatt?

(#835) szimi57 válasza Ernesto78 (#834) üzenetére


szimi57
őstag

:Y

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#836) twollah1976 válasza Ernesto78 (#834) üzenetére


twollah1976
őstag

Szerintem nem normalis.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#837) dave987 válasza Ernesto78 (#834) üzenetére


dave987
aktív tag

Ki\be kapcsoláskor vagy újraindításkor van hogy lejjebb ugrik pár százalékot. Egyik telefon sem mutatja minden pillanatban hajszálpontosan az állást,szoktak késni kicsit, főleg intenzívebb hasznàlatkor.
Úgyhogy szerintem nincs ebben semmi különös,föltéve ha bekapcsolva, használatban normálisan merül.

[ Szerkesztve ]

(#838) Skillet


Skillet
addikt

Használja valaki Mi Band 3-mal vagy Honor Band 4-gyel?
Lenne kérdésem...

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#839) atees válasza Skillet (#838) üzenetére


atees
őstag

Nálunk, holnap jön a mi band 3 hozzá

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#840) Skillet válasza atees (#839) üzenetére


Skillet
addikt

Légyszi majd dumáljunk... Nálam sem a Mi Band, sem a Honor Band nem jeleníti meg az üzenetek (pl Viber, mail) tartalmát. Maga az értesítés átmegy a karkötőkre, de a tartalmuk nem. Érdekes, de az sms-ek tartalma átmegy.
Nem sikerült úgy beállítani a telefont, hogy ez megoldódjon. Hátha te rájössz valamire :R

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#841) Ramo válasza Skillet (#840) üzenetére


Ramo
tag

Szia! Töltsd le a Notify and Fitness appot és azzal működni fog. Ha szánsz rá egy ezrest akkor vedd a prémium verziót és minden tökéletesen fog működni. Én amazfit bippel használom hónapok óta és tökéletes. Üzenetek, emailok hívások és edzés. Minden működik.

(#842) atees válasza Skillet (#840) üzenetére


atees
őstag

Megnézem, nem én fogom használni, de én állítom be :) Este összepárosítom, meglesem

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#843) Skillet válasza Ramo (#841) üzenetére


Skillet
addikt

Ööööö.... Honor Band 4-hez is jó ez az app? Mert a Mi Band 3 már nincs meg. Ahogy nézem, nem. Ez a xiaomi modellekhez van :O

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#844) Ernesto78 válasza dave987 (#837) üzenetére


Ernesto78
aktív tag

Őszintén nem tudom mi a normális működés ennek a telefonnak. Nem tudom mennyit kell kibírnia, ha Spotify-t hallgatok 2 órát naponta Bluetooth-on, skypeolok 2 órát és böngészek kb. 1 órát. Most megfigyelem mennyit vesz el az aksiból ez egy nap alatt. Köszi. :R

@twollah1976: Nekem is soknak tünt.

(#845) Landsmann válasza Ernesto78 (#844) üzenetére


Landsmann
addikt

Nekem 32,5 óra alatt 17 %-ot merült. Egy-két rövid telefonálgatás, kevés nyomkodás. Éjszakára sem volt kikapcsolva.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#846) atees válasza Skillet (#840) üzenetére


atees
őstag

csak írja, hogy van üzenet, de a tartalmat nem adja át

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#847) Alarikman


Alarikman
senior tag

Helló. A VoLTE-t sikerült már valakinek működésre bírni? Feloldattam a tiltást és a bizonyos kódot amit most nem írok le beírtam és engedve van. SMS megjött, újraindult, de nem megy. Redmi Note 5-ön így megy a VoLTE...

(#848) Landsmann válasza Alarikman (#847) üzenetére


Landsmann
addikt

Nekem sem sikerült még működésre bírni. (Telenor) Egyelőre nincs a támogatott készülékek között. Kérdeztem, mikorra várható, de nem tudtak időpontot adni. Én is rákérdeztem a tiltásra, azt mondta a hölgy, ha a készülék támogatott lesz, a tiltás automatikusan feloldódik.
Mondjuk én nem értem ezt az egészet. Nem egy szabványon alapuló dolog lenne ez? Mi az, hogy egyik készüléket támogatja a szolgáltató, a másikat nem, annak ellenére, hogy a készülék alkalmas rá és be is van állítva? Ez nekem nagyon sufnituning megoldásnak tűnik. Ennél fogva vannak kétségeim a stabil működést illetően.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#849) Skillet válasza atees (#846) üzenetére


Skillet
addikt

Fasza. Az sms viszont meg fog jönni, teljes egészében. Próbáld ki! De ezek szerint neked lesz rá megoldás, amit a fórumtárs korábban ajánlott. Nekem viszont a Honor Band 4-re nem igazán van ötlet. Kicsit morcos is vagyok a miui-ra...

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#850) Alarikman válasza Landsmann (#848) üzenetére


Alarikman
senior tag

Gondoltam, hogy ez van a háttérben. Pedig a Telenor árulta is a Redmi 6-ot. Várunk akkor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.