Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) ates válasza punky10 (#14) üzenetére


ates
aktív tag

+ 1. A Note4 és Redmi 3(pro, s) egy etalon telefon a saját kategóriájában, még talán most is. Hova lett a 4000-es (mérnöki csoda ahogy Bone fogalmazott) akksi és vele a brutál üzemidő, valamint a fém ház ami a kategória királyáva tette R3-t Ja és a textúrázott hátlap :)

(#52) Postas99 válasza Cyrin (#50) üzenetére


Postas99
senior tag

Te sokeszű, vannak fogyatékkal élők is az országban...
Nagyothalló készülékes emberről még nem hallottál?

(#53) nobela válasza Cyrin (#50) üzenetére


nobela
senior tag

"Hangszórón kell zenét hallgatni?"

Nem, mondjuk ha kihangosítva telefonálsz akkor azon keresztül hallanád. Ha nem a hátulján lenne, amire éppen le van rakva, mert így nem fogod hallani.

De az is király ha mondjuk egy fontos értesítést vagy ébresztőt nem hallasz e miatt.

[ Szerkesztve ]

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#54) Titmouse09 válasza ates (#51) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

Nem is tudom mire cserélném a Redmi 3-at. Azt sajnálom nagyon, hogy anno nem tudtam, hogy a sima után 1-2 héttel jön a Pro és így megvettem.
Mit vennék helyette?
RM 5 Plus? SD625 nekem már régi.
RM 6? Nagyobbak a kávák oldalt, nem Snapi
RM 6 Pro? Notch + SD625
RM S2? SD625....
RM N5, MI A2 oké lenne, de tepsi nekem.

Hát remélem még sokáig húzza a mostani.

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#55) <Adamsky> válasza nyisziati (#41) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

És ez így is marad egész úton? Illetve - nagy melegben - nem "rottyan" meg a telefon? Szvsz. nem lehet valami kényelmes így használni. Miért nem veszel egy tartót?

"Én leggyakrabban ágyon fekve telózok ... " - ágyban szinte soha nem használom a telefont. Ott vagy alszom, vagy mással vagyok elfoglalva. :)
Mind1, engedjük el, mert szemlátomást mások az igényeink :R

(#56) Hallosz


Hallosz
senior tag

Oda ahová szánták, megfelelő. Jól összerakott, még szól is, bírja az akku, és mindösszesen 40K. Előfizuval ez akár nulla Ft. is lehet.
Megcélozták a legszélesebb vásárlói réteget, és nem lőttek mellé.

[ Szerkesztve ]

Mert lakni, muszáj.

(#57) #73029888


#73029888
törölt tag

Lassan 3 napja használom a készüléket. Tetszik hogy apró,mégis hosszú a kijelző,sebessége megfelelő,kamerái is. Pici fájdalmam hogy műanyag az egész+no infra és 5Ghz Wifi. Remélem sokáig lesz támogatva. Azért választottam mert kiváncsi voltam a Mediatek Helio P22 és PiwerVR GPU-ra. Eddig nem csalódtam benne!

(#58) joey04 válasza nobela (#6) üzenetére


joey04
titán

Hát ez valóban nem üt akkorát... az a nagy szerencséjük, hogy ebben az ársávban alig van értelmes konkurencia, így megtehetik, mert így is nagyon jó ajánlat.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#59) AliceWake válasza vanye (#47) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

A Nokia 5 70 ezer forint volt akkor. Hetven.
Másrészt panel és panel között is van különbség. Itt például látsz valamit akkor is, ha rápillantasz a készülékre, erősebb a kontraszt etc. :U

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#60) petyametyo


petyametyo
aktív tag

Jók lennének ezek a telefonok de hogy kijelző 1 éves korára mindnek be sárgul az azért elég szánalmas

(#61) joci86


joci86
senior tag

"... de a HDR valószínűleg minden körülmények között kelleni fog."
"A színek rendben vannak, a fehéregyensúllyal sincs baj, a HDR-t viszont kell."

Elég kínos, ha ez tényleg így van.

szerk.

(#60) petyametyo
Lassan 2 éves a(z) R4A-m, semmi sárgulás.

[ Szerkesztve ]

(#62) dave987


dave987
aktív tag

Azért szerintem felesleges annyira hangsúlyozni hogy kisebb mint az 5ös. Az a pár milli magasságkülönbség nem sokat számit.
Szerintem senki nem választana a méret alapján ha mindkettőt kézbefogná.

[ Szerkesztve ]

(#63) Graphics válasza petyametyo (#60) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem hiszem, hogy mindnek

@dave987: Pedig viszonylag sokan, tényleg sokkal karcsúbb

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#64) logitech1


logitech1
tag

Ekkora kijeézőbe ilyen kis felbontást :C

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#65) Graphics válasza logitech1 (#64) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

5"-on a HD megfelelő volt, akkor ugyanazon szélesség mellett magasabb kijelzőn miért nem az? :U

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#66) zaskar


zaskar
senior tag

Két ismerősöm is vett az elmúlt hetekben Redmi 6-ot, egyikük 3/32-est, másikuk 4/64-est. Régebbi S-es Samsungot, ill. P8 Lite-ot váltottak le, de eddig nem panaszkodtak semmire, csak dícsérték a telefont. Ja, és mindketten a mérete miatt választották, mert ettől nagyobbat semmiképpen nem akartak.

(#67) Solten


Solten
addikt

Az ember azt gondolna (mar hozza van szokva a tobbi gyarto miatt) beleraknak valami gagyi chipsetet ami 2015 ota valami raktarban all halomban, erre betolnak egy 12nm-es furge es takarekost. Kivalo telefon ez az araert. Infra? Volt anno a Note-omon, disznek kb.

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#68) Skillet válasza dave987 (#62) üzenetére


Skillet
addikt

De. Nekem mindkettő volt. Redmi 5 rövid ideig volt, igazi péklapát. Eladtam és jött a redmi 6, ez is tepsi, de sokkal kellemesebb. És igen, az a pár mm nagyon sokat számít.

Sacc 1 hónapja van meg. Nagyon kellemes telefon. Eddig semmi különösebb gond nem volt, teljesen rendben van. Mérete jó, üzemidő nekem megfelelő, gyors. A hátlapon egyetlen karc sincsen. A MI logo kezd lekopni, gagyi festékkel szitázták, de ezt leszámítva rendben van. Használtam erős napsütésben, de láttam a kijelzőt. A hangszóróval sincsen bajom, sem minőségre, sem amiatt, hogy hátra került. Szerintem a videó és a kép minősége is jobb, mint redmi 5 alatt. A videó amúgy is, hiszen ott voltak hang problémák, itt ilyesmit nem tapasztaltam.
Infra nekem a legkevésbé sem hiányzik.
A tesztet már vártam, kíváncsi voltam, de nem minden részletét értem.
Összességében nekem előrelépés a redmi 5-höz képest. Kisebb, erősebb, gyorsabb, frissebb. Én ajánlottra hoztam volna ki. Mert ha ebben a kategóriában ez nem ajánlott, akkor mi?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#69) nyisziati válasza <Adamsky> (#55) üzenetére


nyisziati
veterán

Így marad egész úton, a szilikon tok megszorul a szélvédő és a műszerfal között. Nagy melegben rátixózom a szellőzőrácsra, ha hosszabb útra megyek (bár mostanában ez ritka). Rövid távokon nem számít.

Dehogyisnem kényelmes. Tartót pont azért nem veszek, mert takarná a hangszórórácsot, így meg kvázi az egész szélvédő erősítőként üzemel. :))

"Mind1, engedjük el, mert szemlátomást mások az igényeink "
Hát igen, lásd a vonatkozó LGT dal. :D

(#70) vanye válasza AliceWake (#59) üzenetére


vanye
senior tag

Felteszem, tudod (hiszen mégiscsak te írtad a teszteket), hogy az idézett soraidban az árazás és a mobil PPI-értéke között valójában csak a Nokiánál vontál párhuzamot; akkor is csak mellékesen.
Engem az bosszant, hogy nincsen igazodási pont a megállapításaidnál. Ami tavaly so-so volt, az most tök oké? Értem, hogy 70 vs 40, de az idézett állítások egyrészt nincsenek kontextusba helyezve, másrészt a számokban az a szép hogy összevethetőek egymással. 282 vs 290 PPI. Beszélhetsz most persze a panelok közötti különbségekről, de ha az egyik írásodban ugyanaz a PPI-érték nem megfelelő, a másikban meg "teljesen rendben van", sztem ne az árat vedd elő, mert ami drágán sz@r volt, az olcsón sem lesz jó.
Amúgy ha a Nokia 5 felbontása a "kategóriájában viszonylag elégtelen", remélem, az iPhone XR-nál alkalmazott, idestova 8 (!) éve stagnáló, szintén 300 PPI körüli felbontásról már most be van készítve a keresztvizet is leszedő kolumna.

[ Szerkesztve ]

Stern des Südens!

(#71) yericho800


yericho800
aktív tag

Engem tökéletesen kiszolgàl. Nem vagyok egy kamera matyi. Fagyni nem fagy. Netezni lehet vele gyorsan. Képek is elég jók. Asszem szàllitàssal együtt volt 40890ft. Ebben az àrsàvban csak fostenger telók vannak a "nagy"màrkàk palettàjin. :)

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#72) #73029888 válasza yericho800 (#71) üzenetére


#73029888
törölt tag

Így van!

(#73) punky10 válasza vanye (#70) üzenetére


punky10
addikt

Azt írtad,hogy érted 70 vs 40.
De úgy látszik mégsem... :U

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#74) kovbandi82 válasza vanye (#70) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Kijelző kijelző között is van különbség. Mellesleg remélem a MA is lehozza az alábbi cikket magyarul, eléggé rendet tenne a fejekben. Felbontáshuszárok figyelmébe:
https://m.gsmarena.com/iphone_xs_max_with_the_best_display_in_town_according_to_displaymate-news-33437.php

(#75) #41360896


#41360896
törölt tag

370 nit?!!

Kuka!
Még jó, hogy nem az eustocktól rendeltem egy hete hanem az alza-tól és postán maradó mert nem kell átvennem. Az eustocktól másnap hozta volna a futár és küldhetném vissza / szórakozhatnék vele meg várhatnék a pénzemre!

vanye:
igen a Nokia 5 vacak "lett". Mégsem találok helyette ár érték arányban megfelelő készüléket mondjuk minimum 3giga Rammal 32giga háttértárral dual simmel lehetőleg ujjlenyomatolvasóval az előlapon kis ráfizetéssel. Mondjuk én 40ezer pár százért vettem egy éve. Mert amiket nézegettem azoknak ugyanilyen vacak a kijelző fényereje. Melléteszem a boltban és megsimogatom a Nokiám!

Alsó kategóriás Xiaomit sem vennék már! Írom ezt úgy, hogy 2db Redmi 5A van idehaza a csajoknál és köszönik szépen imádják és nyüstölik őket rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#76) judas13 válasza Cyrin (#50) üzenetére


judas13
addikt

Mindig van az embernél füles v külső hangszóró amit akar és tud is használni az adott környezetben, szituációban.
Ja nem.

és külön grat a cégnek a hátsó hangszóróért!

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#77) pozanos


pozanos
tag

Meg vagyok vele elégedve, lassan egy hónapja használom. Lurdyban vettem, 45990ert. Redmi 5 ugyannyi egyébként ott.

(#78) Skillet válasza #41360896 (#75) üzenetére


Skillet
addikt

Emiatt feleslegesen nem veszed át. Hibátlan a fényerő.
Valahol meg kellene tapogass egyet személyesen, nem a leírt dolgokra hagyatkozni. Elég sok dologban félrement ez a cikk.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#79) #73029888 válasza Skillet (#78) üzenetére


#73029888
törölt tag

Élmény használni a telefont ;)

38 ezerért vettem 1 év garanciával ajándék.

Remélemesz 6A teszt is,kiváncsi vagyok milyen az A22.

[ Szerkesztve ]

(#80) Viktor0610 válasza kovbandi82 (#74) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem is lettél volna igazi Apple fan ha egy tök off, de apple-ős dolgot bele nem szősz a mondandódba. :DDD

Meddig lesz a legjobb? Amíg ki nem jön a köv flagship. Naaaaaagy dolog. :))

Samsung Galaxy A54

(#81) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Hulladék. De legalább olcsó.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#82) Mezcal válasza Lackooo84 (#34) üzenetére


Mezcal
addikt

A 4X-et semmi pénzért nem adnám oda érte, ez egy szar...

Abban egy gyenge Snapdragon 435 van, igazad lehet...

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#83) MineFox54


MineFox54
őstag

Mihez képest tartotta meg a dualsim+SD-t? A Redmi5-ben dualsim vagy 1+SD van, nem?
Amúgy 4 hónap után, elég kicsinek érzem a Redmi5-öt. Lehetne nagyobb :D

(#84) Graphics válasza HarleyCustom (#81) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A hulladék nem itt kezdődik. Nem mindenki veszi a csúcskategóriás cuccokat. .

Van gyártó, aki több pénzért kínál Mt6737-es telefont, 2Gb rammal. .. az hulladek

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#85) #73029888


#73029888
törölt tag

Remélem jönnek a custom romok is:

[link]

(#86) Doki42


Doki42
őstag

Szerintem ezt is sokan fogják választani akinek nem kell tepsi és csak alap dolgokra használja...
Szerintem... 😜✌️

[ Szerkesztve ]

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#87) #41360896 válasza Skillet (#78) üzenetére


#41360896
törölt tag

Lehet, hogy igazad van! De Győrben erre sajnos nincs lehetőségem!

A félrement teszt pedig itt nem újdonság!
Mindenesetre bármit nézek neten (edigital, euronics, mm, eustock, gerabest stb, stb)
nem találok nekem megfelelőbbet!
A kritériumok a következőek fontossági sorrendben...
135mm alatti méret ( ez már csak álom maradt,,, alma kizárva) meg ugy a N5 sem ekkora de nem tudom nyáron zsebre vágni ezt sem!
Megfelelő fényerő!!!
A felbontás mizéria szerintem baromság így elég a HD 4,7-5,2"-ig!
Ha van akkor előlapi ujjlenyomatolvasó mert kamionban tartóban nekem így kényelmes.(esetleg ha az oldalán van pl Elephone A4 Pro de ezt sem mertem megrendelni).
A meizu M6 Note-ot nézegettem mikor félretettem a méret miatti aggályaimat de ott nincs update meg vagy 2Gb ramot eszik alapból. A N5 ben is 0,9 szabad bekapcsolás után mikor felállt a rendeszer és 5 app fut a háttérben nettel és semmi gondom vele pedig még elindítom a Waze-t meg a Vibert melléjük állandóan bekapcsolt képernyővel.

Szóval egyenlőre marad a N5. Pedig elegem van a Google elbaxott frissítéseiből meg kellene az app klónozás de ez van! Talán majd év vége felé lesz merszem bevállalni vmi mást.

Amúgy mennyi alapból a szabad ram a Redmi 6-ban?

[ Szerkesztve ]

(#88) #81733120 válasza HarleyCustom (#81) üzenetére


#81733120
törölt tag

Nem kötelező megvenni. :D

;]

(#89) jswilly


jswilly
csendes tag

Én még Redmi 3s-t használok, nincs vele semmi nagyobb gondom. Most lesz két éves, de sem a Redmi 5, sem a Redmi 6 szériában nem találtam olyan telefont, amire szívesen lecseréltem volna. Illetve mégis, a Redmi 6 Pro minden szempontból rendben van, csak épp nincs Global verziós belőle. Talán majd a hetedik széria jobban kedvemre való lesz...

[ Szerkesztve ]

(#90) Örni válasza jswilly (#89) üzenetére


Örni
senior tag

Nekem Redmi 4X van és nem tudom mire fogom majd cserélni 1-2 év múlva.
Egy 5"-es noccsos teló milyen jó kis kompakt méret lenne...

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#91) Graphics válasza Örni (#90) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

18:9-es/19:9-es kijelzővel az 5" nagyon karcsú lenne, túl keskeny.

Nézd meg esetleg a A2 Lite méreteit.

UTóbbi csak 2mm-vel szélesebb, kényelmes cucc [link]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#92) jswilly válasza Graphics (#91) üzenetére


jswilly
csendes tag

Az A2 Lite szuper, gyakorlatilag megegyezik a Redmi 6 Pro-val. De én kedvelem a MIUI-t...

[ Szerkesztve ]

(#93) kovbandi82 válasza Viktor0610 (#80) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Ha nem csak a rosszindulatot látnád mindenkiben, elolvasnád a cikket. Volt itt a cikkíró kritizálva valamiért, arra reagáltam, hogy nem csak a tiszta specifikációkat kell nézni.

Mellesleg akkor a kínai, pont a Xiaomi telókat vettem, amikor még kis hazánkban a szarkínait jelentette. Mindenki a Samsung/Sony/Htc-t vette. Első Miuis telóm mint custom romot kapta azt meg egy HTC HD2 személyében!
Az első a Mi 2s majd így sorban - Redmi széria is köztük - egészen a Mi5-ig. Ott szálltam ki.
Sőt ha androidos telefont vennék, csak a Xiaomi jöhetne szóba. Hiába problémás a Miui, még mindig a legjobb androidos rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#94) Örni válasza Graphics (#91) üzenetére


Örni
senior tag

Az 1cm-el hosszabb mint a 4X. És miért kéne 19:9-nek lennie az 5"-os kis telónak?

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#95) Graphics válasza Örni (#94) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

16:9-est nem fognak már mostanság gyártani, erre készülj azért fel.

18:9/19:9 a tendencia, ez látható

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#96) Viktor0610 válasza Örni (#94) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#97) Örni válasza Graphics (#95) üzenetére


Örni
senior tag

Ez a másik baromság a gyártóktól... Zsiráfnak vagy gibbonnak kell lenni az új telefonokhoz.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#98) Graphics válasza Örni (#97) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hidd el, nem tehetek róla :Y Nekem is rövid ujjaim vannak, ami nem épp csajozós méret ;]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#99) Örni válasza Graphics (#98) üzenetére


Örni
senior tag

:)

Viszont a csajok meg imádják a tepsiket.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#100) HarleyCustom válasza Graphics (#84) üzenetére


HarleyCustom
veterán

“...Nem mindenki veszi a csúcskategóriás cuccokat...”

Ennek mi köze ahhoz,hogy szerintem ez egy szar?
Volt Xiaomi telefonom bőven,úgyhogy nekem ne! :N

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.