Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu



Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#161) kelly416 válasza Donki Hóte (#155) üzenetére


kelly416
veterán

Ugye most csak trollkodsz, és ezt nem gondoltad komolyan? Ez nem csúcs készülék, de még nem is mondanám, hogy középkategória. Így marad a belépő szint, amit a tesztben is így említenek.

Tudod, hogy gyártják a procikat az alsóbb kategóriás telefonokba? Ami a felsőbb kategória átlagát nem ugorja meg, de még stabilan működik (mondjuk a legyártott 8 magosból nem működik csak 6 mag, de olyan konstrukciót nem árulnak, csak 4 magosat, akkor még két magot letiltanak, és kész a 4 magos proci a telefonba), az kerül bele. Akárhogy nézed, gyakorlatilag kiselejtezik A ligából, aztán ezeket már B ligából is, így pottyannak le C ligába. Innen kiindulva szerintem sokkal nagyobb az esély eleve egy meghibásodásra, ami jelenleg be is következett, de a gyártó zokszó nélkül visszaadta a készülék árát. Miért kell ezért lehúzni a gyártót a klotyón? Ráadásul nagyközönség előtt? Az LG pl. a G4-be olyan alaplapokat tett jó nagy szériában (az enyém is ilyen volt), ami egyszer csak megdöglött. Mit mondott? Persze, gariban cseréljük 2 évig, akkor is, ha a készülékre 1 év gari volt. Én pl. kifizettem az 1 év, másfél hónapos telefon alaplapcseréjét, mert a garancia lejárt és nem állt módjukban kicserélni. Akkor kérdezem én, melyik gyártó a feletősebb ezek után? Mégsem kiabálom bele minden LG topikba, hogy "soha többet LG, mert nekem egy megdöglött". Ez etikátlan szerintem. Max. annyit írnék le, hogy soha többet G4, de tudom, hogy egy idő után javították az alaplapokat, így még ez sem állja meg a helyét.

Na mindegy, nem vitatkozom Veled, meg mással sem, mert parttalan. Béke néktek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.