Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Watt25 válasza Kolondrum (#848) üzenetére


Watt25
veterán

Neked sikerült 2A-t mérned?
[link]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#852) Kolondrum válasza pumukli56 (#849) üzenetére


Kolondrum
félisten

[link] - Ebből is már többet hoztam.
Nem adhatta meg magát, mert ha csonton is jár az nem jelenti azt, hogy meg kell döglenie. A fentire a gyártó 5 év élettartamot ad. Ez esetben nem éred el a max terhelést soha, mex ha direkt műterhet adsz rá. Még tablettel sem éri el. Igazat megvallva a xiaomi bankok terhelik csak közel maxon. Cserébe pikk pakk feltöltenek.

(#853) pumukli56 válasza Kolondrum (#852) üzenetére


pumukli56
tag

Én is jónak látom
már le is ütöm
Köszi :R

Pü-re válaszolni nem bűn! / LG Nexus 5 White 16GB

(#854) bump3r111 válasza Compaku (#850) üzenetére


bump3r111
tag

Üdv! Engem is hasonló dolog érdekelne mint a kollégát. Nekem október elejére kellene egy 10.000-es töltő, honnan kellene megrendelnem hogy kb 4 hét alatt megérkezzen?

(#855) ciceroo


ciceroo
tag

Bangood.com

nekem 16 naptári nap alatt megjött

(#856) Tangerine


Tangerine
senior tag

Vett valaki 16000-est?
Ekkora kéne kollégának, de félek, hogy fennakad a vámon az ára miatt (~28USD)

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#857) laci06 válasza Tangerine (#856) üzenetére


laci06
senior tag

Nem fog fennakadni. A határ elvileg 22 USD, de úgysem írják rá az árát, meg ha rá is van írva, általában 50-60 dollárig békénhagyják őket, nekem legalábbis ez a tapasztalatom (pont tegnap jött egy 55 dolláris dobozom meg minden gond nélkül).

Én Hollandiába rendeltem a Banggood-ról, és 10 naptári nap alatt ideért (nem kértem semmi prémium cuccot).

Más: valaki tud valami tartóstesztről? Ahol azt nézték, hogy hány feltöltés bírnak ezek ki, illetve hogy romlik a kapacitásuk? (10000-esem van)

Egyébként hogyan lehet kikapcsolni, hogy ne villogjon a töltöttségjelző?:)

[ Szerkesztve ]

(#858) Tangerine válasza laci06 (#857) üzenetére


Tangerine
senior tag

Köszi!

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#859) tgbrfv válasza Tangerine (#856) üzenetére


tgbrfv
tag

nem jobb két 10000-es ugyanannyiért?

(#860) ricsi0307 válasza laci06 (#857) üzenetére


ricsi0307
senior tag

A ledek csak akkor villognak ha töltöd magát az aksit.Ha csak megnyomod a gombot akkor abbahagyja fél percen belül.Ezen nem tudsz változtatni.

[ Szerkesztve ]

(#861) Tangerine válasza tgbrfv (#859) üzenetére


Tangerine
senior tag

Ilyet akart.

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#862) McLaca válasza ciceroo (#855) üzenetére


McLaca
őstag

Nyomkövetéssel, vagy anélkül?
Nekem 31-én már a svédeknél volt, onnan illene 5-10 napon belül ideérnie, ha az ausztráloktól ideért egy levélként feladott csomag 1 hét alatt... (az is regisztrált levél volt).

laci06#857: Nem USD, hanem 22 EUR a vám- és áfamentes határ. Ha már fentebb emlegettem az ausztrálokat, anno az onnan érkező, 22€ alatti értékű küldemények is vámkezelésen voltak 2-3 napig (a nyomkövetés szerint), a legutóbbi csomag már az országba érkezés után egyből át volt adva a postának feldolgozásra, szóval mintha enyhítettek volna kicsit a dolgokon. De ismerősöm is rendelt többször 22€ feletti csomagot (szintén az ausztráloktól), és sosem akadt fenn a vámon. Szerintem 100€ alatt nem foglalkoznak az értékével, vagyis azzal, hogy magánszemélytől kapod-e, vagy üzleti levél (mert utóbbi esetben alacsonyabb az értékhatár).

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#863) laci06 válasza McLaca (#862) üzenetére


laci06
senior tag

Az USD-t elírtam, vagyis nem figyeltem rá, mert valóban lényegtelen.

Ahogy én néztem (tapasztaltam) az is szokott számítani, hogy melyik csomagszállító hozza illetve hogyan van feladva. Ha DHL, UPS (szal a nagyobbak) hozza és csomagként (követhető stb.), akkor inkább vámolják, mintha a kisebb cégek leveleként jön csak. De nekem már vámoltak 70 dollár körüli csomagot (vagyis ott még csak ÁFA volt, de a lényeg, hogy nem voltam boldog), amit nagyobb csomagszállító hozott, de a kis leveleimet (valójában csomagok voltak, csak mivel kis súlyúak, ezért levélként voltak feladva) amik általában 50-60 dollár között voltak sosem kerültek megsarcolásra, pedig mindig rájuk volt írva hogy mekkora az értékük (a cég akitől rendeltem ráragasztotta nyomtatva, hogy mi van benne, és a pontos értéket). Ezek a csomagok Amerikából jöttek egyébként a kis hazánkba.

(#864) Mr.Csizmás válasza McLaca (#862) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+Laci06

nem a ráírt adatokat nézik, hanem a röngtent, és a méretet, ergo egy 5e ft-ot érő, alkatrésznek való tükrös fényképezőgépet előbb kifognak, mint egy 300$-os ram kitet, vagy ssd-t.

100vhány rendelés tanulsága, ami tenyérben elfér, az általában átmegy :U (pendrive, sd kari, etc)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#865) csuzda


csuzda
aktív tag

Sziasztok.

Most nézem ezen a Banggood oldalon, hogy 3500 Ft ez a 10.000mAh-s akku. Ennyi pénzért ez ingyen van. Innen rendeltétek ti is? Úgy látom megbízható, mindenki 5*-os értékelést adott. Valami ellenvetés, hogy ne rendeljem meg még most? :D

(#866) ciceroo válasza csuzda (#865) üzenetére


ciceroo
tag

ugyanezt, ugyaninnen rendeltem augusztusban. bő 2 hét alatt ideért. működik, szép. vedd meg ;)

(#867) napocska2 válasza ciceroo (#866) üzenetére


napocska2
senior tag

Nem tudom, hogy az én 10.000mAh-som hol dekkolhat, de azt hiszem utoljára választottam a nyomkövetést. A tracking állapota 08.12 óra annyi, hogy Célországba elküldve. :U Július 27-én rendeltem, talán már időszerű lenne, hogy ideérjen...

Szerk: Ez volt a délelőtti állapot, most megint ránéztem és talán már vám elé van állítva vagy mi. Ezek szerint van remény, hogy karácsonyig ideér. :DDD
Lehet, hogy valaki gyalog hozta a kis kezében és csak ma délutánra ért vele Magyarországra.

[ Szerkesztve ]

(#868) csuzda válasza ciceroo (#866) üzenetére


csuzda
aktív tag

Trackingot kértél hozzá?

Én be....ok :( MIÉRT?!

[ Szerkesztve ]

(#869) Silent77 válasza napocska2 (#867) üzenetére


Silent77
veterán

Valami gubanc van a júliusi rendelésekkel, nagyon lassan jönnek.
Többen panaszkodnak rá, köztük én is.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#870) napocska2 válasza Silent77 (#869) üzenetére


napocska2
senior tag

Tisztában vagyok vele, a kütyüs topikban is feljött témaként ez az érthetetlen csúszás, csak már elszakadt a cérna és kibukott belőlem a felháborodás. Mindig az nem jön meg a szokott időben, amire szüksége lenne az embernek. :W

(#871) Silent77 válasza napocska2 (#870) üzenetére


Silent77
veterán

Ez így szokott lenni. :(
Nekem is az nem jött meg ami fontosabb.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#872) hoffman_


hoffman_
nagyúr

sziasztok!

a legutóbbi banggood akció keretein belül én is meglőttem a 10000mAh verziót, 3k-ért ajándék volt. azt szeretném kérdezni, hogy miképp reagálna arra, hogyha nem a PC/laptop USB portjáról tölteném, hanem megkapná a 2.1A-es Nokia gyorstöltőmet. elvileg nem okozhat gondot. gyakorlati tapasztalat van?

köszi előre is :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#873) Kolondrum válasza hoffman_ (#872) üzenetére


Kolondrum
félisten

Sőt olyannal illik tölteni, mert nagyon lassan tölt fel. Kimatekoztam a majnem 1A-es a 10400-at 24 órát töltené.

(#874) hoffman_ válasza Kolondrum (#873) üzenetére


hoffman_
nagyúr

nem tudom, hogy mennyit adott le az asztali gépem előlapi kivezetése, bár USB 3-as portról töltöttem, egy fél nap biztos volt, míg felküldte, talán több is. okés, köszi a választ :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#875) Kolondrum válasza hoffman_ (#874) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én gépet nem szoktam büntetni töltéssel. Only adapter.

(#876) hoffman_ válasza Kolondrum (#875) üzenetére


hoffman_
nagyúr

baja nem lesz tőle, dolgozzon csak, azért van :) de tény, hogy a töltő gyorsabb, a jövőben maradok annál.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#877) Watt25 válasza Kolondrum (#873) üzenetére


Watt25
veterán

Hogy sikerült ezt kimatekozni? :)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#878) McLaca válasza Watt25 (#877) üzenetére


McLaca
őstag

Az engem is érdekelne... Legrosszabb esetben is ~12 óra 1 Amperrel...

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#879) Kolondrum válasza Watt25 (#877) üzenetére


Kolondrum
félisten

Marha egyszerű, ha az 1A-es nem maxon ketyeg, illetve a végén ugye lassul a töltés, nem az utolsó percig 1A-el tolja.

(#880) Watt25 válasza Kolondrum (#879) üzenetére


Watt25
veterán

a végén ugye lassul a töltés, nem az utolsó percig 1A-el tolja.
Ez igaz, de a gyakorlati tapasztalat szerint bőven nem kell neki 24 óra. (Inkább a 12 van hozzá közelebb.)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#881) Magnat


Magnat
veterán

Nah, ma megjött a 10400-as mellé egy 10000-es is. Közben viszont kiderült, h nincs szükség kettőre, de nem tudom eldönteni, melyik maradjon. Jó lenne tudni, h a 10000-es a kevesebb de nagyobb kapacitású cella miatt mennyivel lehet problémás elöregedés tekintetében ... mert méretben és súlyban jelentősen jobb.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#882) atees


atees
őstag

Sziasztok!
Aug 20.-ai rendeléssel ma megjött egy 10000-es!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#883) Kolondrum válasza atees (#882) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nekem is az lesz, rem valóban 4 nappal később jön a másik.

(#884) McLaca válasza atees (#882) üzenetére


McLaca
őstag

Egy "shipped date"-et tudnál mondani? Én 25-én rendeltem, 30-an postázták. Követést kértem rá, bár korábbi megnyilvánulásokból ítélve feleslegesen. Tracking szerint 31-én már a svédeknél volt-van. Nem aggódom, mert e-bayről már sokat rendeltem követés nélkül és tisztában vagyok az átfztási időkkel, de jó lenne, ha legkésőbb jövő hétfőn-kedden itt lenne, mert utazom és jól jönne. (Ausztráliából amúgy 7-10 nap a regisztrált posta, de Hong-Kongból is jött már regisztrált cucc 2 héz alatt. Ezeknél nem kértem, hanem járt hozzájuk a követés.)

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#885) user2211


user2211
tag

Üdvözletem! :)

Kb. 3-4 hete rendeltem ezt a XIAOMI power bankot. Ma érkezett meg. :) Első használat előtt fel kell tölteni teljesen? Vagy van bármilyen tanács/javaslat a használattával kapcsolatosan?

#McLaca:

Nem kértem rá tracking számot, nem is adott hozzá, de megbízhatónak tűnik, és az is, nekem ma érkezett meg. :)

[ Szerkesztve ]

(#886) Kolondrum válasza user2211 (#885) üzenetére


Kolondrum
félisten

Mivel nem fullra töltve kapod illik feltölteni. 99%-ban a 75%-ra töltve küldik. Az első amit nem így kaptam azt most töltöm. Ennek is meg van az oka amúgy.

(#887) user2211 válasza Kolondrum (#886) üzenetére


user2211
tag

Rendben, köszönöm. :R Hogyan jelzi ha fullra fel van töltve? Kb. fél óra múlva érek haza, még nem bontottam ki, lehet hogy van használati útmutató is benne, de azért megkérdezném itt is ha nem gond. :)

(#888) Kolondrum válasza user2211 (#887) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ha fullra töltött mind a 4 led világít rajta.

(#889) Magnat válasza user2211 (#887) üzenetére


Magnat
veterán

Ha mind a négy led folyamatosan világít, akkor feltöltött, ha jól tévedek.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#890) user2211


user2211
tag

#SymbianOS; #Magnat:
Köszönöm. :)

Közben kibontottam, nagyon jól néz ki, és kaptam kínai használati útmutatót is. :)

[ Szerkesztve ]

(#891) atees válasza McLaca (#884) üzenetére


atees
őstag

Így alakult:

Nem kértem tracking number hozzá.

Más:

Ez vajon az akciós power bankra is jó lehet? Mert ha igen rendelek mégegyet.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#892) ricsi0307 válasza atees (#891) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Általában az akciós dolgokhoz nem tudsz hozzácsapni semmilyen kupont.Én is próbáltam már :)

(#893) Kolondrum


Kolondrum
félisten

A 10.000-esből, most mértem 6060mAh jött ki. Végig 1.8A-el terheltem.
A 10.400-asból 6930mAh. Azt is végig 1.8A-el.

[ Szerkesztve ]

(#894) Magnat válasza Kolondrum (#893) üzenetére


Magnat
veterán

Ejha, elég nagy a difi.
Azt esetleg nem tervezed kimérni, h mennyi megy bele?

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#895) atees válasza ricsi0307 (#892) üzenetére


atees
őstag

Azért meglesem, hátha vannak véletlenek :)

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#896) Kolondrum válasza Magnat (#894) üzenetére


Kolondrum
félisten

Dede, most megy bele 0-ról. Reggelre talán kész. Az nekem 4 előtt van.

(#897) Magnat válasza Kolondrum (#896) üzenetére


Magnat
veterán

A 10400-ast gondolom már kimérted, abba mennyi fért?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#898) Kolondrum válasza Magnat (#897) üzenetére


Kolondrum
félisten

Fúú most jót kérdeztél, valami 10XXX, de nem érte el a 10400-at.

(#899) sfbalazs


sfbalazs
tag

Vámosok fogták meg valakinek a powerbankot?

(#900) Magnat válasza Kolondrum (#898) üzenetére


Magnat
veterán

És a 10000-essel mi lett az eredmény?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.