Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) Surda- válasza Chaser (#1700) üzenetére


Surda-
őstag

Banggood 18$ és tuti eredeti.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1702) Chaser válasza Surda- (#1701) üzenetére


Chaser
titán

:R Itt akartam régebben is csak elfelejtettem. Tavaly valami 11$ volt kb két hónapig, úgy látom az már nem jön vissza:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1703) hargitomi válasza Chaser (#1702) üzenetére


hargitomi
tag

Én is arra várok 1 ideje, de csak drágul most. :D

Xiaomi Redmi Note 5 - Whyred 4/64

(#1704) Chaser válasza hargitomi (#1703) üzenetére


Chaser
titán

Sztem azt már buktuk:) Tán év végén vagy közvetlen év elején felemelték, azóta nem csökkent. Hülye voltam, akkor kellett volna venni egy dobozzal:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1705) Surda- válasza Chaser (#1702) üzenetére


Surda-
őstag

Sajnos egy ideje nem akarják akciózgatni.
MOndjuk most legalább a dollár esett kicsit.

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1706) trebrona válasza Chaser (#1704) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha netán van 1080 banggood pontod, azt átválthatod $5 kuponra és lejön az árból.

Bangood-on elég könnyen össze lehet szedni pontokat a különböző játékokkal.
Most ez az aktuális: [link] + facebook postolás 100 pont stb.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1707) Chaser válasza Surda- (#1705) üzenetére


Chaser
titán

$-t tudom, kb 15%-kal olcsóbb mint kb 2 hete, ezért is kezdtem el nézelődni, ha venni akarok valamiket azt mostanában kellene.

trebrona Nem vásároltam onnan még, utóbbi években más helyekről sem. Szóval pont az pont nincs:)

szerk: annyit nem ér ilyen ponthajkurászás nekem hogy időt szánjak rá meg nézegessem :R ennyiért is korrekt, kár volt kihagyni a 11$-os ajánlatot pedig vagy 2 hónapig élt, naivan úgy gondoltam marad is

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1708) Surda- válasza Chaser (#1707) üzenetére


Surda-
őstag

A főoldal közepén van egy 50$ kupon,ha regisztrálsz.
Persze ez nem valódi 50 dodó,fele akkor jár,ha 100$ fölött rendelsz stb. ,de 1-2$ kedvezményt lehet erre is kapsz.

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1709) trebrona válasza Chaser (#1707) üzenetére


trebrona
nagyúr

16BGSF kupon 6%. Így hirtelen. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1710) Chaser


Chaser
titán

Köszönöm :R

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1711) szimla65


szimla65
aktív tag

Sziasztok!
Köszi a választ Saccco és Frenky89.

Frenky89
Megpróbáltam amit ajánlottál,így elértem a 0,8-0,9A-t
De ha megmozdítom akkor rögtön vissza esik.

(#1712) TeeJay válasza szimla65 (#1697) üzenetére


TeeJay
félisten

én ilyen OLED-es mérőt rendeltem ami USB3-as már
[link]

1,7A körül van a max amit eddig láttam hogy felvett a bank töltésekor
illetve 9Ah körül tud beletolni mindig, szóval a bank továbbra is jól teljesít :R :R :R
párom rágja a fülem hogy ő is akar egyet de ugye még mindig 5ezer körül van és nem akarják akciózni újra :O :O :O mondjuk van bőven elég pontom így 4200-ra le tudom csökkenteni de karácsony napján meg 2800körülre sikerült lecsökkenteni :D :D :D

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#1713) szimla65 válasza TeeJay (#1712) üzenetére


szimla65
aktív tag

Köszi a segítséget.

(#1714) SYABi79


SYABi79
csendes tag

Sziasztok, vettem egy ilyen [link] bluetooth hangszórót. Müködik rendesen, viszont nem tudok rájönni, hogy kell vele microSD kártyát lejátszani. Minden kinai rajta, a leirásban sincs semmi hasznositható. Ha esetleg lenne vkinek itt ötlet, kérem irja le, mert hiányzik ez a funkció.

(#1715) trebrona válasza SYABi79 (#1714) üzenetére


trebrona
nagyúr

Esetleg kikapcsolt állapotban kártya be, majd Play gomb röviden, vagy hosszan?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1716) senki11


senki11
aktív tag

Üdv! Tudnátok ajánlani olyan forgatható kábelt ami a powerbankkal való töltés során is átengedi a 2A-t? Sajnos a 16000-es bankom csak azzal a rövid kábellel tudja megtolni a tabletemet, amit gyárilag is hozzá adtak. Így viszont töltés közben használhatatlan, vagy foghatom az akksit is. :DD
Első körben egy ilyenre gondoltam.

(#1717) hargitomi válasza senki11 (#1716) üzenetére


hargitomi
tag

Ugyanilyet rendeltem pár napja ( csak 1 dollárral többért :(( ), csak jót írnak róla szerintem mindenképp rendelj egy ilyet.

Xiaomi Redmi Note 5 - Whyred 4/64

(#1718) senki11 válasza hargitomi (#1717) üzenetére


senki11
aktív tag

Köszi az infót... Fentebb írta valaki, hogy a minőségibb kábelekből sem mindegyik engedi át a 2A-t. Különbség van aszerint, hogy milyen hosszú. Azt reméltem, hogy esetleg valakinek van ilyen vagy hasonló, amit otthon le is mért. Így még nem merem megvenni.

(#1719) Gedeon31


Gedeon31
addikt

USB amper mérőt hol érdemes venni, amivel lehet mérni tökéletesen ezeket a kábeleket :U

(#1720) TeeJay válasza Gedeon31 (#1719) üzenetére


TeeJay
félisten

tessék
USB3 portos, OLED kijelzős
gyors pontos tökéletes és olcsó is
[link]

nekem is ilyen van, ezzel mértem a power bankot is meg minden kábelemet.
1,8A-ig szerintem a legtöbb 1méteres kábel oké lesz, a 2méterhez viszont olyat vegyetek ami legalább 22AWG vagy 20AWG kábeles belül

Blitzwolf kábelek jónak tűnnek, de a Tronsmart is oké lehet
vagy szerezni kell LG G2-G3-G4 kábelt mert az 20AWG és garantáltan átvisz 2A-t 5V-on :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#1721) randras_83 válasza TeeJay (#1720) üzenetére


randras_83
addikt

és a gyári xiaomi usb kábel?

https://www.flickr.com/randras83/

(#1722) tboy93 válasza randras_83 (#1721) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ez szerintem hamisitott xiaomi usb kabel, az eredetin nincs xiaomi jel!

(#1723) molnarpeter válasza senki11 (#1716) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ilyet használok, nagyon bevált :K Áramot viszont nem mértem még rajta, mivel a telefonom gyári töltője is csak 1A. Blitzwolf, ami már alapból is garancia a minőségre - ha mégsem vinné át, partial refund :D

[ Szerkesztve ]

(#1724) senki11 válasza molnarpeter (#1723) üzenetére


senki11
aktív tag

Köszi a válaszokat! Tegnap megrendeltem végül azt amit linkeltem.
Wire Core: 30 AWG(Data) + 24 AWG(Power) -- szóval remélem ezzel minden okés lesz

(#1725) Gedeon31 válasza TeeJay (#1720) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm :) ilyet néztem szintén lehet jó lenne.

(#1726) TeeJay válasza senki11 (#1724) üzenetére


TeeJay
félisten

2A-t átnyomja szerintem
én is azért vettem USB mérőt hogy lássam melyik kábel jó és melyik tré itthon
mondjuk mivel a powerbank max 1,7A-t vesz fel mikor töltöm azt a legtöbb kábelem tudja is, ettől nagyobb áramot meg nem teszteltem még

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#1727) randras_83 válasza tboy93 (#1722) üzenetére


randras_83
addikt

a 2A-es kábelen nincs is, gyári kis csomagolásban jött, szóval nem gondolnám, hogy hamis. Színre szagra megegyezett a Redmi Note 2 mellé kapott kábellel, a telefont is ugyanúgy töltötte.

https://www.flickr.com/randras83/

(#1728) Oroszlánom


Oroszlánom
tag

Sziasztok! Szeretnék 5000mAh Xiaomi vagy másik megbízható power bankot vásárolni. Tudtok olyan linket adni, ahol nincs probléma a kapacitással? Sok ilyet megnéztem már, de mindenhol reklamálnak miatta. Sok a hamisított is/ Xiaomi/. Köszönöm!!!!

(#1729) trebrona válasza Oroszlánom (#1728) üzenetére


trebrona
nagyúr

Original XIAOMI 5000mAh Ultra-thin 9.9mm Power Bank For Mobile Phone banggood

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1730) Imy válasza trebrona (#1729) üzenetére


Imy
veterán

Én ilyet rendeltem barátnőmnek karácsonyra, akkor még 9.9$ volt (-15% pontok)...

(#1731) Freeman007


Freeman007
aktív tag

Hali. Nem pont powerbak-os kérdés, de banggood-os. Van valakinek tapasztalata blitzwolf szivargyújtós töltővel? Milyet, melyiket? A 230V-os fali töltő bejött :) Köszi előre is.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#1732) Kolondrum válasza trebrona (#1729) üzenetére

Tedd neki hozzá, nehogy félre értés legyen, hogy az 5000 a cella oldal, az USB oldal ~3250mAh, de rá is van írva.

(#1733) Oroszlánom válasza trebrona (#1729) üzenetére


Oroszlánom
tag

Köszönöm! Aliexpressről jobban szeretek rendelni, mert olcsóbb, ,csak több a hamisított.

[ Szerkesztve ]

(#1734) trebrona válasza Oroszlánom (#1733) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nyilván nem véletlen olcsóbb.

Ezeket az alcorokat is dicsérik, less rá: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1735) Oroszlánom válasza trebrona (#1734) üzenetére


Oroszlánom
tag

Köszi! Közben ezt találtam. Nem sokkal olcsóbb: http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Power-Bank-5000mAh-Ultra-Slim-Thin-9-9mm-Portable-Mobile-Charger-For-Xiaomi-Mi4/32373006891.html?spm=2114.01020208.3.21.zTSBik&ws_ab_test=searchweb201556_2,searchweb201644_1_505_506_503_504_301_502_10001_10002_10017_10010_10005_10011_10006_10003_10004_10009_10008,searchweb201560_1,searchweb1451318400_-1,searchweb1451318411_6451&btsid=12fb0ada-ab7e-495a-85a6-b095e01134d4

(#1736) TeeJay válasza Oroszlánom (#1733) üzenetére


TeeJay
félisten

helyedben hanyagolnám
a banggood-on 100+ ezer eladott példány után is csak pozitív vélemény van
garantáltan eredetit fogsz kapni és jó áron ingyen szállítással

bár most nincs kedvezmény egyik bankra sem, tavaly év végéig végig volt rá akció és jóval olcsóbb volt mint most

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#1737) Oroszlánom válasza TeeJay (#1736) üzenetére


Oroszlánom
tag

Köszönöm, lehet várok akcióig.

(#1738) EnterR


EnterR
veterán

Üdv.

Tervezek beruházni egy powerbankra, 2 típust néztem Banggood-on: 10000mAh és 10400mAh. Különböző írások szerint a 10000-res újabb (Panasonic) cellákkal rendelkezik és valamivel modernebb a panel benne. Kérdésem az lenne, hogy (ártól eltekintve) melyiket érdemes beszerezni? Az új cella alkalmazása hatással van az élettartamra is? Ha gyakorlatban is jobb a 10000-res, akkor nem fog papíron 400mAh-n múlni a választás.

Következő kérdésem kicsit primitív. Jelenleg egy 4400mAh-s powerbankot használok, amint rendszerint USB porton keresztül töltök, már csak megszokásból. Nyilván ez a kapacitás töredéke a fentebb említett Xiaomi modelleknek, ezért a kérdésem az lenne, hogy van akármilyen hátránya a hálózatról való töltésnek? Telefonos akksikból kiindulva idővel a gyorsabb töltés jobban csökkenti az élettartamot, itt mennyire kell erre ügyelni? 1A-es Samsung töltőfej + egy fogalmam sincs milyen specifikációkkal megáldott LG kábel töltené.

Elnézést előre is, ha hülyeséget kérdezek. :R

PSN ID: marquuard

(#1739) trebrona válasza EnterR (#1738) üzenetére


trebrona
nagyúr

10 ezres olcsóbb is kompaktabb is. Van mindkettő nekem, nem sok a különbség. Személy szerint mindkettőt 2A-es hálózati töltővel töltöm. A 10400-as 1 éve, a 10000-es fél éve van használatban a családban, egyiknél sem tapasztaltam teljesítmény csökkenést.

Egzakt méréssel nem tudom alátámasztani, csak a saját szubjektív tapasztalatom. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1740) Saccco válasza trebrona (#1739) üzenetére


Saccco
nagyúr

+1 a 10.000-re, kisebb arányosabb. :K

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#1741) EnterR


EnterR
veterán

Akkor el is dőlt, köszönöm. :R

Ti le szoktátok meríteni teljesen, vagy mindig hagyjak benne kraftot töltés előtt?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#1742) trebrona válasza EnterR (#1741) üzenetére


trebrona
nagyúr

Abszolút nem szoktam/tunk rá figyelni,ha lemerül, hát lemerül.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1743) TeeJay


TeeJay
félisten

17% akció van most a power bankokra még pár napig
bár sajnos ehhez nem lehet pontokat adni úgyhogy 4200körül van most az ára
kíváncsi vagyok fog-e még lentebb menni :K

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#1744) bajaki válasza TeeJay (#1743) üzenetére


bajaki
őstag

Én is, nagyon gondolkozom rajta, hogy megrendeljem-e most, vagy várjak míg lentebb megy - hátha.

(#1745) trebrona válasza EnterR (#1741) üzenetére


trebrona
nagyúr

Viszonyításként: kép

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1746) EnterR válasza trebrona (#1745) üzenetére


EnterR
veterán

Köszönöm, 10000-res lesz. :R

PSN ID: marquuard

(#1747) TeeJay válasza bajaki (#1744) üzenetére


TeeJay
félisten

ahogy nézem banggood-on most a 10400-as nagyobb akcióban van és annyiba kerül mint a 10000-es
cserébe ugye 3 vs. 4 cella
akinek pl a méret nem számít annak utóbbi lehet jobb mert tovább fogja bírni meg 3 cella helyett 4 van terhelve tehát tovább is tart majd.

én is várok még kicsit mert párom mindenképpen arany színűt akar és az meg drágább a 10000-es példányból mint az ezüst ami nekem van.
persze 4300 vs. 5000 nem egy hú de nagy összeg :D

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#1748) Imy válasza TeeJay (#1747) üzenetére


Imy
veterán

Több cella, nagyobb a meghibásodási lehetőség... ;)

(#1749) TeeJay válasza Imy (#1748) üzenetére


TeeJay
félisten

Több cella = kevesebb terhelést kap, így tartósabb meg ugye azonos cellaméretnél 2600x4 vs. 3300x3...
Annyi hogy szélesebb de lehet abból is rendelek egyet

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#1750) EnterR


EnterR
veterán

BlitzWolf 2.4A-es kábel Banggood-ról jó lesz a PB töltéséhez? 2.1A-es is van, nem tudom melyiket vegyem.

PSN ID: marquuard

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.