Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Blindmouse válasza twine (#100) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Azt hittem alszol már, jó látni hogy csak trollkodsz.
Mint mondtam, elefánt.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#102) twine válasza Blindmouse (#101) üzenetére


twine
addikt

Mmm..hmm.hmm.....m......majd nem bánt! ;]

(Ha már tollnak lettem kikiáltva legyen alapja is :P :DDD )

(#103) lazlogogola válasza sto1911 (#35) üzenetére


lazlogogola
tag

[link]

És neked :C

Telt volna,de nem kellett,mert már az első bevált. :DD

(#105) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Kb mennyi a cucc valós kapacitása? Mert nyilvám van egy kis veszteség, így nem feltétlen a ráír kapacitásnyit tud tölteni.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#106) zdanee válasza gyurkikrisz (#105) üzenetére


zdanee
őstag

Milyen hőmérsékleten? Attól is függ, nem csak a kábel hosszától! ;]

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#107) randras_83 válasza twine (#67) üzenetére


randras_83
addikt

Troll on: Vazzeg, nem látod a jobb oldali képen fekete a kábel!? :DDD

Jöhetne már a slim 5k már, de még is transit.

https://www.flickr.com/randras83/

(#108) randras_83 válasza twine (#102) üzenetére


randras_83
addikt

Hehehehe..

Tudod mit kellene kipróbálni töltő +usb hosszabbító + usb kábel + usb hosszabbító + usb kábel +bank. :DDD
amúgy szvsz inkább függ a minőségétől mint a hossztól, nem km-ről beszélünk. :)

https://www.flickr.com/randras83/

(#109) kenand válasza lkristóf (#86) üzenetére


kenand
veterán

Akkor 4 db.....de mérete alapján is a 18650-re gondoltamn szétszedés nélkül is, és igazam volt.
Ez azért is jó, mert ha későbbiekben megfárad, új 18650-est könnyű venni Kínából és ki is lehet cserélni.

Nekem ilyen van, akkor 12 USD volta kcióban, nem oyln minőségi a külső, mint a tesutelt példány, de mint akkis teszi a dolgát.
18650-n nélkül is árulták 7-8 USD-ért (tokot+elektronikát), de úgy külön drágább lenne.

[ Szerkesztve ]

(#110) kenand


kenand
veterán

Egyébként a tesztelt példány is violt már 12 USD körül...az Aliexpressen, EU DX-en 25USD

(#111) kovy79 válasza kenand (#109) üzenetére


kovy79
őstag

Nekem is ilyen van. A valódi kapacitása kb 6000mAh lehet (a 3000-es telefonomat kétszer tudja feltölteni).
A kijelzés pontossága is el lett kalibrálva. 60%-ig lemegy, után pár perc alatt kikapcsol (lemerül).
Egyébként az áráért baromi jó. Én is kb 10-15€-ért vettem.
Asszonynak meg ez. Kínai, belpiacos oldal, az ár kb 2.000.- Forint. :) Mondjuk a valós kapacitása kb 3000mAh, de kicsi és jó. :)

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#112) werszomjas


werszomjas
őstag

5000-es slim MI-t vett már valaki? Honnan érdemes ahonnan eredeti jön? Panda vagy banggood?

Esetleg csere valaki? Van egy 10400-asom (természetesen eredeti), kb 1 hetes, de a slim jobban tetszik :DDD

SymbianOS# Nem tudom, a nagy tesztelgetésben nem hajtottad szét nagyon? ;]

[ Szerkesztve ]

üdv

(#113) Kolondrum válasza werszomjas (#112) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én. Áll a cikk róla, nem érdekel már. Elég annyit tudni, hogy jó és 3300mAh jön ki az USB oldalon. Pont.

(#114) Danex


Danex
addikt

BangGood-on most 4900Ft

(#115) lkristóf


lkristóf
senior tag

Ma megérkezett nekem is a 10400as Banggood -os külső alapján eredetinek felel meg, sajnos a http://order.mi.com/service/dyscode oldalon nem tudom megnézni a kód alapján mert a kínai captcha szöveget sajnos nem bírom elolvasni/begépelni de minden esetre nagyon tetszik, már van hozzá szilikon tokom, lámpám és pont ma jött vele együtt az USB Charger Doctor is. :C

(#116) rasky válasza lkristóf (#115) üzenetére


rasky
senior tag

Érdekes, EZ a lámpa miért olcsóbb? Pedig elvileg ugyanaz, mint amit te linkeltél.

(#117) lkristóf válasza rasky (#116) üzenetére


lkristóf
senior tag

Szerintem ugyan az lehet, csak ezt most leakciózták jobban (ott a számláló, hogy meddig van ilyen áron, bár nem írják, hogy mennyiről lett ennyi, ja de mégis ha frissítesz és figyelsz). Amikor én rendeltem az enyém tűnt a legolcsóbbnak de így is akciósan rendeltem a lámpát meg a power bankot is, de most még olcsóbb... nem vártam eleget. :W Nem bántam meg nagyon jó kis power bank ez!

(#118) Penguin95


Penguin95
senior tag

Ma én is beléptem a boldog tulajdonosok klubjába egy 16000mAh-s szörnnyel. :)
Elvileg eredeti (Banggod-ról van, a csatlakozók bézs színűek, a kábelen nincs Mi logó), de a captcha sajnos rajtam is kifogott. Viszont ha beválik, lehet elkezdek átnyergelni a Xiaomi cuccokra, mert minőségileg eléggé megfogott a cucc.

(#119) ftb01 válasza lkristóf (#115) üzenetére


ftb01
tag

Megrendeltem egyet, ma adták postára :)
Neked mennyi idő volt a szállítás?

I’ve got the chance I have to try

(#120) lkristóf válasza ftb01 (#119) üzenetére


lkristóf
senior tag

Nekem jan. 24. -én adták fel és február 5. -re ért ide. 12 nap ha jól számolom.

(#121) Penguin95 válasza lkristóf (#120) üzenetére


Penguin95
senior tag

Csak megerősíteni tudom, január 26-án indult útjára az enyém, és február 6-án már a Posta szekrényében pihent.

(#122) ftb01 válasza Penguin95 (#121) üzenetére


ftb01
tag

Az nem rossz, két héten belül itt lesz ha minden jól megy.
lkristóf (#120) Köszi :)

I’ve got the chance I have to try

(#123) spanyoll


spanyoll
addikt

Nekem is ilyen van, de azt nem tudom csak, hogy tud-e pass-throught, tehát tölteni magát a power banket, miközben a telefont is tölti?
Még nem volt alkalmam kipróbálni és most nem is lesz, de kíváncsi vagyok.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#124) spanyoll válasza spanyoll (#123) üzenetére


spanyoll
addikt

Gugli alapján csak úgy tud, hogy először a telefont tölti fel és utána az akkut. Ma éjjel mégis le tudom tesztelni, úgyhogy holnap reggelre kiderül.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#125) Penguin95 válasza spanyoll (#124) üzenetére


Penguin95
senior tag

Szerintem ez igaz. Ma töltöm először, és próbaképp rátettem a telefonom tölteni. Ami történt, hogy a telefon töltött, de a power bank merült, hiába volt töltőn. Nem vártam meg a teljes töltés végét, így biztosra nem tudom én sem.

(#126) spanyoll válasza Penguin95 (#125) üzenetére


spanyoll
addikt

Konnektorról töltve nagyon rendellenesen villogott a power bank, úgyhogy nem erőltettem, feltöltöttem laptopról, a telefont meg külön.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#127) tybsen


tybsen
addikt

Grat a cikkhez! Kellene nekem is egy uj akku, ez itt a banggood-on az, amit Te is rendeltel gondolom? Mas nincs, ugyhogy ez elvileg eredeti.

(#128) pepe091 válasza tybsen (#127) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Igen, ez az. :) Most még az 52% kedvezményre is rájön 6% az oldalon írt kuponkóddal, így még jobban megéri.

(#129) tybsen válasza pepe091 (#128) üzenetére


tybsen
addikt

Igen, köszi szépen! :) a kód sajnos nem használható a flash deal-ekre, de így sem rossz :)

[ Szerkesztve ]

(#130) pepe091 válasza tybsen (#129) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Azt nem is néztem, hogy ezekre nem lehet. De igen, még így is bőven megéri. :)

(#131) tybsen válasza pepe091 (#130) üzenetére


tybsen
addikt

Én is azt hittem hogy lehet, de aztán nem engedte és jött a hibaüzenet. Ankert vettem volna egyébként, de ez így ennyiért jobban megéri.

Nagyon jó egyébként a cikked, főleg az összehasonlító képekkel. :R

(#132) pepe091 válasza tybsen (#131) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Örülök, hogy tetszik. :R

(#133) gerii


gerii
addikt

4550Ft-ért én is rendeltem egyet Banggood-ról, köszi a bemutatót! :R

(#134) werszomjas válasza gerii (#133) üzenetére


werszomjas
őstag

Azt hogy?

Úgy látom most 5600ft A gold annyi :R

[ Szerkesztve ]

üdv

(#135) gerii válasza werszomjas (#134) üzenetére


gerii
addikt

A keresőben 4800-at írt, mikor rámentem akkor 5600-at, kosárba téve 4800, mínusz a 6%.

(#136) Baaraanz válasza lkristóf (#115) üzenetére


Baaraanz
tag

Erre van valami megoldás? Látom, hogy van akinél nem kínai a captcha. Jó lenne letesztelni, de így nehéz :)

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#137) lkristóf válasza Baaraanz (#136) üzenetére


lkristóf
senior tag

Kínai ismerőst kell megkérni, hogy gépelje be. ;] Képek alapján régen volt úgy, hogy egy összeadást kellet megoldani esetleg valami egyszerű matematikai műveletet de változtathattak rajta. A többi ismertető jele alapján nekem eredeti. Talán ha van ilyen "segítsünk a másiknak" nemzetközi fórum és ért valaki 2 nyelven kínai/angol akkor le tudnánk kommunikálni, hogy írja mán le nekünk. :D Esetleg ilyen oldalon [link] kattints az ecsetre: és éld ki a fantáziád a kínai karakterek lerajzolásában. :)) :))

(#138) rasky


rasky
senior tag

Nekem is megjött a cucc, egy 10400mAh verzió, viszont csalódott vagyok, mert a tabletemet nem tudja feltölteni 2-szer...4600mAh a tablet akkuja, bírnia kéne, de második töltésnél már csak 62%ig jutott el... :(

(#139) pepe091 válasza rasky (#138) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ez teljesen reális, mert bele kell számítani a veszteségeket is.

(#140) tybsen


tybsen
addikt

Megérkezett a cucc, nagyon jó minőség, köszi mégegyszer ezt a hasznos cikket és a segítséget! :R

(#141) rasky válasza pepe091 (#139) üzenetére


rasky
senior tag

Akkor így kb 7-8000mAh ami használható, kicsit becsapós a 10400mAh.. :U

(#142) Saccco válasza rasky (#141) üzenetére


Saccco
nagyúr

A 2 literes colában sincs 2 liter, csak ~1,9... :U

szerk.: Az 1 terrás winchestert se 1024-el számolják...

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#143) pepe091 válasza rasky (#141) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Miért lenne becsapós? Ennyi a valós kapacitása, de ha töltesz egy eszközt, akkor ott fellép többféle veszteség is. Erre azért akár egy általános iskolás fizika tudással is számítani lehet.

(#144) rasky válasza pepe091 (#143) üzenetére


rasky
senior tag

Nyilván, de ilyen nagy mértékű, ezt nem gondoltam volna... :) 3000mAh veszteségről beszélünk, akkor még jó, hogy nem az 5000-est választottam, annak kb ~3000 lehet a maximuma, fel sem töltötte volna a 4600-os táblagépet.

[ Szerkesztve ]

(#145) randras_83 válasza rasky (#144) üzenetére


randras_83
addikt

Tablet mellé nem is érdemes 10000 mAh alatti venni. Az én 5000esem az N5-öt sem tölti fel kétszer.

https://www.flickr.com/randras83/

(#146) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Sziasztok. A fórumtársaktól más topic-okoban már kérdeztem, de itt is felteszem a kérdést: Miért tölti fel a Nexus 5 telómat 5%-ról 100%-ra egy nemrég vásárolt LG G3 töltő (1,8A) gyorsabban, mint a 16.000-es Xiaomi powerbank, ami elvileg 2,1A-t tud leadni? Az hogy a teló mennyit vesz fel most lényegtelen, mert hogy gyorsabban töltődik az LG töltővel az tény. A powerban nemrég jött meg, elvileg eredeti is, de ellenőrizni nem tudtam, mert az oldal, ahova a számokat kell beírni kínai, és ráadásul kínai captcha is van, kínaiul meg nem spráholok :N
Ha esetleg tud valaki az utóbbiban is segíteni, azt örömmel venném :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#147) GrooveHero válasza GrooveHero (#146) üzenetére


GrooveHero
addikt

Csináltam egy gyorsa szoftveres mérést, és a progi azt mutatja, hogy az LG G3 töltője 1620mA-rel tölt, a Xiaomi 16.000-es Powerbank meg csak 960-1000mA-val a 2,1A helyett. Na ez miért van? :F

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#148) lkristóf válasza GrooveHero (#146) üzenetére


lkristóf
senior tag

Ismét utána néztem és egyik fórumon azt találtam, hogy itt próbálkozzunk: http://www.mi.com/verify/
Miután beírtam a számom ki is írta, hogy The product you are checking is
Mi Power Bank
- szóval gondolom enyém eredeti, de eddig se gondoltam máshogy. ;)

(#149) GrooveHero Ha rossz kódot írok be akkor annyit ír, hogy Incorrect security code. Az igaz, hogy régen zöld pipa is volt a kínai szöveg mellet. Szerintem ha kiírja, hogy mi a termék az már azt jelenti, hogy eredeti, de leellenőrizheted külső alapján is.

[ Szerkesztve ]

(#149) GrooveHero válasza lkristóf (#148) üzenetére


GrooveHero
addikt

Szerintem egy zöld pipát is kellene tenni, hogy igen, a termék eredeti :K
Legalábbis régebben így csinálta

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#150) pepe091 válasza lkristóf (#148) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Köszi ezt a linket, belerakom a cikkbe is. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.