Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) szpali válasza htc07 (#1864) üzenetére


szpali
addikt

Hali!

Ma érkezett meg a 10.000 mAh-s slim powerbank. (PLM01ZM)
Szép sötét szürke, meglepően nehéz (ez 226g , a másik pedig 156g)
Ugyan olyan csomagolásban érkezett, mint anno az 5.000-es (NDY-02-AM), a hozzá kapott kábel viszont hosszabb, és van a végén egy Type-C adapter is. Minden irányban nagyobb, de kézbe véve/zsebbe rakva nem zavaró az a 2-4mm

Most töltöm :))

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1902) katona.jozsi válasza katona.jozsi (#1890) üzenetére


katona.jozsi
aktív tag

Sziasztok!
Eddig jónak tűnik minden. Sima USB-ről 0.5A-al töltve kb. 20 óra volt a töltés. Most 1x már feltöltötte a Z3 telefonom. Kb. 2.5 óra alatt felnyomta, azt hittem, hogy lassabb lesz. Jelenleg így a led sor 3-on villog. Így szerintem még minimum 2x feltölti a telót. :C De a végén még megírom, hogy hányszor sikerült.

"Impossible only means that you haven't found the solution yet."

(#1903) htc07 válasza szpali (#1901) üzenetére


htc07
addikt

:C

még nem szántam rá magam, talán jövő hónapban.. :D

(#1904) szpali válasza htc07 (#1903) üzenetére


szpali
addikt

Akkor kellett volna, amikor kérdezted :)
Most 31$-ba kerül, én 26-ért rendeltem

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1905) Burki válasza Magnat (#1899) üzenetére


Burki
aktív tag

Köszi a válaszokat!

(#1900) tboy93:
Azt néztem ki elsőre én is, de ahogy számolgattam, nem egész 2.000 Ft-tal drágább a Blitzwolf így akciósan, és jól jöhet még a QC később. Úgyhogy meg is rendeltem.

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#1906) htc07 válasza szpali (#1904) üzenetére


htc07
addikt

akkor lehet várok még vele egy kicsit :N

(#1907) zsolthee


zsolthee
senior tag

Sziasztok!

Innen szeretnék power bankot vásárolni. Mennyire valószínű, hogy a kiszemelt termék eredeti?
:R

[ Szerkesztve ]

(#1908) Silent77 válasza zsolthee (#1907) üzenetére


Silent77
veterán

Eredetinek tűnik. :K
Itt is annyi ha van pontod, akkor tudsz faragni az árból. Lehet kupon is van rá.
Itt még olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1909) dugynok válasza zsolthee (#1907) üzenetére


dugynok
senior tag

Valószínű, de nem sokkal többért (500-1000) itthon is megkapod hardveraprón és nem kell várnod.

[ Szerkesztve ]

(#1910) zsolthee válasza Silent77 (#1908) üzenetére


zsolthee
senior tag

Köszi! :R

Regisztráláskor még kaptam óriási, 2% kedvezményt is. :D :))

(#1911) -=Starwing=-


-=Starwing=-
tag

Sziasztok!

A korábban linkelt GB-es Original Xiaomi Pocket 10000mAh Mobile Power Bank jelenleg kb. 4.000.-

De itt egy 8%-os kód: GBSite8 :)
Így már csak 3.700.- sacc. :)

[ Szerkesztve ]

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#1912) zsolthee válasza -=Starwing=- (#1911) üzenetére


zsolthee
senior tag

Most már mindegy! :DDD 4700Ft-ért jön nekem, de a WebShop és használt piac áraihoz képest még így is olcsóbban jutottam hozzá. Amúgy is rendeltem volna onnan más cuccot is, így kényelmesebb volt. Várni meg tudok...

(#1913) TeeJay válasza -=Starwing=- (#1911) üzenetére


TeeJay
félisten

hihetetlen jó ára van még mindig :D
nem is értem ki az a marha aki GSM-es boltokban képes 10-12ezret kiadni egy 5000mAh körüli power bankra ami ráadásul olyan noname kínai csoda hogy ihaj :U

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#1914) htc07 válasza TeeJay (#1913) üzenetére


htc07
addikt

Megtaláltad a piaci rést, hajrá :K

(#1915) cserix


cserix
tag

Sziasztok!
Power bankot szeretnék vásárolni, Cube I7 Stylus tabletemhez. A tápja 12V 2,5 A.
Annyi félét lehet kapni, hogy fogalmam sincs milyenbe/mekkorába szabad beruházni.
Légyszi ajánljatok párat.

HP ProBook 650 G1, BlackBerry Q10 - Bold 9900 - Passport - KeyOne - realme GT 5G

(#1916) QbHead válasza cserix (#1915) üzenetére


QbHead
aktív tag

Hát ez a power bank nem fog neked ezen segíteni :N ez a bank max 5v 2A tud kiadni magából ami messze van a 12volt 2,5A-tól én még olyanról nem is hallottam hogy hordozható már már laptop töltőről :(

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#1917) cserix válasza QbHead (#1916) üzenetére


cserix
tag

Pedig létezik. Jó sok fajta van ilyen nagyból is. Ezért is kérem a segítségeteket, hátha nektek van tapasztalatotok.

HP ProBook 650 G1, BlackBerry Q10 - Bold 9900 - Passport - KeyOne - realme GT 5G

(#1918) molnarpeter válasza cserix (#1917) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Quick charge-dzsal tudja a 12V-on töltést? Az újabb Xiaomi akkubankok közül a 20000 és a slim 10000 mAh-s verziók megfelelnének.

(#1919) QbHead válasza molnarpeter (#1918) üzenetére


QbHead
aktív tag

20 000-es és újabbik 10 000-es aligha felelne megy (még ha elő is tudnátok csak úgy hozni a Qualcomm technológiáját) a maga 12V 1.5A-jával hiszen 2,5A kell. :U

Ahogy így hirtelen körbenéztem létezik olyan cucc ami neked kell de azt szerintem nem ebben a topikban fogod megtalálni :( keress meg valami nagy laptopokkal foglalkozó topikot hátha tudnak segíteni :(

[ Szerkesztve ]

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#1920) cserix válasza QbHead (#1919) üzenetére


cserix
tag

Köszönöm. Próbálkozom... :)
:R

HP ProBook 650 G1, BlackBerry Q10 - Bold 9900 - Passport - KeyOne - realme GT 5G

(#1921) moli.hu


moli.hu
őstag

Mindenek elott: tisztaban vagyok vele, hogy van sajat/eredeti xiaomi lampa, tudom, hogy az a lampa bekapcsoloval mukodik, mert minden masodik csatlakozasra kapcsol at. Olvastam a topikot.

Fentiek utan: probaltam ilyen es ilyen lampat is a bankkal, de mindkettot nehany masodperc utan lekapcsolja. Emlekszem, hogy itt a topikban probalt mas is masik markaju lampat, de a keresovel nem talalom. Tehat a kerdes: soha, semmilyen 3rd party lampaval nem fog mukodni, keptelenseg, lehetetlen? Vagy valakinek itt a topikban sikerult?

(#1922) TeeJay válasza moli.hu (#1921) üzenetére


TeeJay
félisten

nekem Xiaomi lámpa van hozzá és ha gépbe dugod ott is egyik bedugásnál ON másiknál OFF módban van
a bankon a kapcsoló is valszeg ezt fogja csinálni

más USB-s LED lámpát még nem néztem sőt most rendeltem a Xiaomi lámpából a nagyobb verziót amin már a lámpa szárán van kikapcsoló illetve 5lépcsős teljesítmény szabályzó
és nem 1,2wattos hanem 2,5wattos
szóval erősebb lesz és 5szinten szabályozható
gearbest-en 1400 volt és mivel LED-es szerintem elég sokáig működni fog :D

banggood-on a bank 44% leárazáson van most
aki akar rendelni ne habozzon :R

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#1923) Silent77 válasza TeeJay (#1922) üzenetére


Silent77
veterán

Ez lenne az?
Mert itt 1,2-t ír. Elírás lenne?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1924) Silent77 válasza Silent77 (#1923) üzenetére


Silent77
veterán

Nem lényeg, tinyin most 4 dollár. Vettem is kettőt. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1925) katona.jozsi


katona.jozsi
aktív tag

Immáron megerősíthetem, hogy a vásárolt xiaomi powerbankom eredeti. A Z3 készülékem 2x már feltöltötte és még maradt benne valamennyi, szerintem még majd félig feltudja tölteni. Szépen automatikus érzékeli, amikor a készülék feltöltődött és kikapcsolja magát. :) Remek kis energia bank.

"Impossible only means that you haven't found the solution yet."

(#1926) Sanyabá válasza katona.jozsi (#1925) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Pontosabban melyikről is van szó?

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#1927) moli.hu válasza TeeJay (#1922) üzenetére


moli.hu
őstag

ez oke, de csak azt erositetted meg, hogy a xiaomival mukodik :)

kulsos gyarto led-lampajat sikerult itt a topikban barkinek is rendes mukodesre birnia a bankkal?

(#1928) dugynok válasza moli.hu (#1927) üzenetére


dugynok
senior tag

Üdv,

Szerintem nem, a hamis Xiaomi lámpa sem kapcsolható a bankkal.
Lehet azért, mert kell neki egy minimális terhelés, amin érzékel, hogy rá van dugva valami és a fake Xiaomi lámpa ezt nem éri el.
Ez alapján egy akkora vagy nagyobb teljesítményű lámpa esélyes, hogy jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1929) TeeJay válasza dugynok (#1928) üzenetére


TeeJay
félisten

alapból van avlami extra a lámpa USB dugójában mivel ha 1x bedugom világít, ha kihúzom és újra bedugom nem világot, ha megint kihúzom és újra bedugom világít és így tovább
mintha lenne valami kapcsoló benne hogy csak minden 2. bedugásra kapcsoljon be
az újabb LED lámpában már van kapcsoló rajta amivel ki lehet nyomni illetve 5fokozatra állítható
amint megjön tesztelem mivel jobb mint a sima :R
amúgy 1200ért tökre megérte és este mindig azzal mászkálok csak a sima lámpa 1,2wattos teljesítménye nem túl acélos egész szobás bevilágításra :B

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#1930) katona.jozsi válasza Sanyabá (#1926) üzenetére


katona.jozsi
aktív tag

[link]

:R

"Impossible only means that you haven't found the solution yet."

(#1931) Sanyabá válasza katona.jozsi (#1930) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Köszönöm!

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#1932) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Olvasom a Xiaominál, hogy "Mi Power Bank automatically adjusts its output based on the connected device." ezt azt jelenti, hogy tud 2.1A-nál kevesebbel is tölteni? Lehet, hogy iPhone 4S, 5S-nél jobb lenne az 1A.

(#1933) tboy93 válasza pinnacle (#1932) üzenetére


tboy93
nagyúr

Persze hogy tud. Nem a bank hatarozza meg, hogy mennyivel tolti a telefonod, hanem a telefon elektronikaja. Tehat ha olyan a telod, akkor nem fog felvenni 1A-nel tobbet, hiaba dugsz ra 8A-es bankot vagy toltot.

[ Szerkesztve ]

(#1934) pinnacle válasza tboy93 (#1933) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Ezt már régebben is hallottam, hogy a telefon szabályozza mennyit vesz fel, csak a TP-Linknél írták, hogy 2A-el gyorsan tölt fel, de akkor lehet, hogy ez téves.

(#1935) tboy93 válasza pinnacle (#1934) üzenetére


tboy93
nagyúr

Valoszinuleg az iphone is engedi a 2A-el toltest, igy igen, jo esellyel gyorsabban feltolt vele mint 1A-el. Kart nem tud benne tenni, a telefon csak annyit vesz fel amennyi nem karos neki :)

(#1936) pinnacle válasza tboy93 (#1935) üzenetére


pinnacle
nagyúr

OK! Köszi!

(#1937) katona.jozsi


katona.jozsi
aktív tag

A nem rég vásárolt 10.000 mAh-s Xiaomi Power Bank a Sony Z3 telefonom 2x teljesen, harmadjára 30%-ig töltötte. Elvileg a Z3 akksija 3100 mAh, bár közel 1 éves lesz a készülék, de a Lítium alapú akksiknál nem nagyon jellemző a teljesítmény vesztés, így maximum olyan 7000 mAh-errel számolok 5V-on.

"Impossible only means that you haven't found the solution yet."

(#1938) Criminal017 válasza katona.jozsi (#1937) üzenetére


Criminal017
őstag

Rajta van az alján, hogy mennyit tud leadni 5V-on, így nem is kell saccolgatni. :)

(#1939) dugynok válasza katona.jozsi (#1937) üzenetére


dugynok
senior tag

A 10.000mAh powerbank 5V-on 6250mAh tud leadni, ahogy elöttem írták, rajta is van.
Sajnos de, a Lítium-os akkuk sokszázadik töltési ciklusukra vesztenek a teljesítményükből.

(#1940) katona.jozsi válasza Criminal017 (#1938) üzenetére


katona.jozsi
aktív tag

:R

"Impossible only means that you haven't found the solution yet."

(#1941) chatran


chatran
őstag

Ti honnan rendelnétek meg a 10000-es bank-ot most, Banggood vagy Gearbest? GB-en most olcsóbb nagyjából egy dollárral, de azt hallottam, ha eltűnik útközben, akkor nagyon nehéz kiszedni belőlük a refund-ot.
Banggood meg nagy késéssel küldi a "tenoristák" miatt.
Ha Gearbestről tracking numberrel rendelném, azzal lehetne minimalizálni az esetleges eltűnést?

(#1942) tboy93 válasza chatran (#1941) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem kell ezt annyira tulparazni. Ott rendeld ahol olcsobb.

(#1943) Silent77 válasza chatran (#1941) üzenetére


Silent77
veterán

Jobban kedvelem BG-t, de én is azt mondom, ahol olcsóbb. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1944) chatran válasza Silent77 (#1943) üzenetére


chatran
őstag

Köszi nektek :) És TN-t kérjek?

(#1945) DavidQ válasza chatran (#1944) üzenetére


DavidQ
tag

BG-n eleinte még kértem tn-t, de később rájöttem, hogy felesleges. Ráadásul tn nélkül gyorsabban meg is jön. :D

Nem minden kínai szirszar szar!

(#1946) Silent77 válasza chatran (#1944) üzenetére


Silent77
veterán

Nem szoktam, eleinte gb-ről kértem, de most már ott sem.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1947) moli.hu


moli.hu
őstag

teszteltem az 10000-es bankom ilyen usb toltesmerovel, 100%-rol meritettem 0%-ig a bankot, 6225 mAh-t mert a kutyu.
Ugye az akkura 6250 mAh/5.1V van irva, tehat ezek alapjan meg jo is lenne.
A gond csak az, hogy mig az az ertek 5.1V-ra van megadva, addig a kutyu 4.9V-vel toltott, ami atszamolva viszont mar csak 5980 mAh-re jon ki.
Persze nyilvan a meronek is van fogyasztasa, de ezt nem tudom, eleve belekalkulalja-e, es korrigalt erteket hazudik-e ki.
Tudja valaki, hogy ezek az usb-s merok mi alapjan szamitjak a mAh erteket? Epp mert aktualis erteket azonnal atvaltja 5.0V-ra es ugy adja hozza?

[ Szerkesztve ]

(#1948) TeeJay válasza moli.hu (#1947) üzenetére


TeeJay
félisten

feszültség és áramerősség szorzata?
ha 5 volt helyett 6volton mér 1A-t akkor máris változik a fogyasztási érték
nemde?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#1949) dugynok válasza moli.hu (#1947) üzenetére


dugynok
senior tag

Ennyit simán csalhat a mérőd. Ugye ezek nem egy magas minőségű, hitelesített vagy hitelesítésre alkalmas mérőeszközök. Nekem van 4 szivargyújtós Volt-mérőm, abból 3-nál van 2-3 tized eltérés, a 4.-nél 7 tized eltérés.
Nálad is igazából 2 tized eltérés van, lófütty.

(#1950) moli.hu válasza TeeJay (#1948) üzenetére


moli.hu
őstag

"""feszültség és áramerősség szorzata? ha 5 volt helyett 6volton mér 1A-t akkor máris változik a fogyasztási érték nemde?"""

huu, ezt nem ertem, mit akarsz mondani, de mivel a meron a mAh ertek mindig no (sose csokken), ezert egy biztosnak tunik: nem az epp aktualisan mert V ertekkel szamolva irja ki az eddig mert adatot. Ugyanis akkor ha none az aktualis V, akkor csokkenne az eddig me'rt mAh (jol irom? vagy forditva? keso van) Ezert gondoltam, hogy az allandoan valtozo ertekeket normalizalja mondjuk fix 5V-ra, es eleve ugy tarolja el.

@dugynok: oke, hogy hibahatara van a meronek, a gond az, hogyha mindig csak egy iranyba, lefele me'r. A fogyasztasa is kerdes, mennyit eszik egy ilyen mero, a hattervilagitasaval.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.