Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) domojko válasza htc07 (#2000) üzenetére


domojko
senior tag

Nagyon remélem hogy nem szívom meg. Meglátjuk. :R

(#2002) moli.hu válasza moli.hu (#1951) üzenetére


moli.hu
őstag

tovabbi toltes-tesztek (ha mar beszereztem ilyen usb-toltes-ellenorzoket, kiprobalgatom oket, ezzel tesztelem azokat is egyuttesen)
feher mero feltoltes 8355 mAh
feher mero feltoltes 8152 mAh
fekete mero feltoltes 8344 mAh
fekete mero feltoltes 8312 mAh
feher mero merites 1A ellenallassal 6210 mAh
feher mero merites 1A ellenallassal 6150 mAh
fekete mero merites 1A ellenallassal 6114 mAh
fekete mero merites 1A ellenallassal 6106 mAh

(#2003) TeeJay válasza moli.hu (#2002) üzenetére


TeeJay
félisten

fura nálam 8900-9000mAh körül írja ki a feltöltést
mondjuk még kimeríteni nem tudtam de majd megnézem mit ad arra :D

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2004) stickermajom


stickermajom
addikt

Sziasztok!

Szeretném megnézni a lekapart matricát, de ezt kapom: Please check that your code has been entered correctly and try again

Ilyenkor mi van? :F Kinézetre eredeti, eBay-es topicban linkeltet vettem: [link]

(#2005) Silent77 válasza stickermajom (#2004) üzenetére


Silent77
veterán

Banggood eredetit küld.
Nem jól írtad be a számokat szerintem.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2006) stickermajom válasza Silent77 (#2005) üzenetére


stickermajom
addikt

Többször is próbáltam. Kínai oldalon a captcha-t nem értem, Google Translate sem igazán, angol oldalon pedig nem fogadja el.

73352 61541 10829 11734 -> Ez a kód a matricán. Próbáltam szóköz nélkül, szóközzel, kötőjellel: sehogy nem jó.

(#2007) Silent77 válasza stickermajom (#2006) üzenetére


Silent77
veterán

Igazad van, nálam is ezt írja. :F
Nem tudom mi lehet, őszintén én nem szoktam ellenőrizni. :B
Az biztos, hogy onnan, és gearbestről még mindenki eredetit kapott.

Szerk: Számokat nem nézed el? tudom hülye kérdés, de hátha.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2008) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Végül nekem is lett egy saját 10.000-es. A XRN3PRO-t csak ez tölti fel 1x 0-100-ra. Egy nagyon régi elfelejtett közben visszatérített rendelésem futott be viharvert állapotban úgy, hogy maga a bank nem sérült meg. Újabb negatív rekord.

(#2002) moli.hu! Én is méregettem anno, de most őszintén mire jó? Tudjuk az adatokat. A lényeg, hogy újan tudja amit ráírtak. Legalább kb. Sőt már csak arra használom a mérést, hogy jó e a bank. Azaz jól működik e, nem e merül le ha áll, illetve USB-n kifelé tudja e a 6250-et kb.

[ Szerkesztve ]

(#2009) McLaca


McLaca
őstag

Érdekes dolgot tapasztaltam:
A Blitzwolf töltővel és a 2m-es kétoldalas kábellel a telóm pont annyi idő alatt tölt fel, mint a gyári töltővel és 1,2 méteres kábelével. Viszont a 10.000-s bank pont 2x annyi idő alatt, azaz úgy tűnik, nem veszi fel a 2A-t, csak kb. 1-et.
Kipróbálom még az LG töltő - kétoldalas kábel, és a Blitzwolf töltő - bank saját kábel kombót is, aztán meglátjuk.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#2010) TeeJay válasza McLaca (#2009) üzenetére


TeeJay
félisten

esetleg egy USB mérővel hamarabb rájössz a dologra :D

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2011) McLaca válasza TeeJay (#2010) üzenetére


McLaca
őstag

Gondolkodom rajta egy ideje, csak annyi féle van... :) A telefon 3A-es, 0-ról (kikapcsolásig merült teló) 100-ra kb. 1:40 alatt tölti fel a 2m-es kábellel a blitzwolf, ami ~1,8A, ennyit tud papíron az LG töltője is.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#2012) Drótszamár válasza Silent77 (#2007) üzenetére


Drótszamár
őstag

Nekem ma jött meg egy 10.000-es. Banggood.

Lekapartam, és azt írja a kódot már 1x ellenőrizte valaki :F
This security code has been queried 1 times

Ha újra lecsekkolom, akkor vált 2-re.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#2013) Saccco válasza Drótszamár (#2012) üzenetére


Saccco
nagyúr

Te vagy az 1.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2014) Drótszamár válasza Saccco (#2013) üzenetére


Drótszamár
őstag

Köszi! :)

Én úgy értettem, hogy előttem már valaki 1x ellőtte ezt a kódot. :W

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#2015) atthany


atthany
aktív tag

13.69 dolcsi most az arany is:
[link]

(#2016) kásás


kásás
tag

Sziasztok!

Találkoztatok már ilyen hibával?
Rádugom a telefonomat tölteni és nem kezdi el tölteni. Ha a power bankot egy kicsit töltöm ( 5-10 mp) és utána kezdem tölteni vele a telefont akkor jó. Mikor újra tölteném a telefont, vagy rádugom a lámpát megint nem működik.

[ Szerkesztve ]

(#2017) Watt25 válasza kásás (#2016) üzenetére


Watt25
veterán

Emlékszem, hogy más is járt itt már így, de nem emlékszem a megoldásra. Bár, gondolom nincs is...

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#2018) moli.hu


moli.hu
őstag

megjott a lampa, billentyuzetvilagitashoz vettem ejjeli munkahoz, de arra hasznalhatatlan, mivel ha megy a lampa, akkor az akku 4-es toltottsegi ledjei 2 masodpercenkent felvillannak, amivel a periferias latasban mozgast imitalnak, ezzel folyton elvonva a figyelmet, rohadt idegesito. Ha folyton egnenek a ledek, azzal nem lenne semmi baj, de ez a villogas..

(#2019) htc07 válasza moli.hu (#2018) üzenetére


htc07
addikt

(#2020) DavidQ válasza htc07 (#2019) üzenetére


DavidQ
tag

Amúgy ja! :C

Nem minden kínai szirszar szar!

(#2021) sopruk


sopruk
aktív tag

Sziasztok!

Venni készülök egy Xiaomi 10.000-es PowerBankot, szeretnék kérdezni két dolgot a tapasztaltaktól :) Az első ilyen külföldi vásárlásom lesz, PayPal-om se volt eddig…

1. Jól értelmezem, hogy majd rendeléskor, a termék oldalán kicsit lejjebb görgetve, ezt a kupon kódot felhasználhatom máj. 31-ig? 314a5e
Link

2. Mivel alkalmanként fogom csak használni (hétvégi túrák), ha nem muszáj, nem ruháznék be a drágábbik BlitzWolf töltőbe, amit sokan ajánlotok.
Ennek fényében szerintetek megfelelő választás lenne ez, vagy inkább felejtős?
Link
Nem vagyok egy elektronikai zseni, így pl. nem tudom, hogy az a 3,1A eloszlik 3 felé? Mert akkor 1A jut csak a PowerBanknak és kellene neki majdnem 2A, az itt olvasottak szerint…

Lesz még mellé egy szilikon tok is, így nem szeretném túllépni a 22 eurót sem, hogy ne legyenek plusz költségek. Vagy kár kockáztatni és mindenképp BlitzWolf? (Megoldás lehet rá, hogy külön adom le a rendelést.) Ha igen, melyik típust a sok közül?

Előre is köszönöm segítségeteket!

[ Szerkesztve ]

(#2022) DavidQ válasza sopruk (#2021) üzenetére


DavidQ
tag

Szia!

1. A terméket a kosárba téve tudnád felhasználni a kuponkódot május 31ig. De sajnos már azért nem fogod tudni, mert június 2-ig egy másik promóció zajlik, és ilyenkor nem lehet kuponozni. (Tehát amit most látsz árat, annyiért tudod elhozni.)

2. Azért ajánlott a BlitzWolf töltő, mert bevizsgált, sokak által tesztelt termék, és biztosan nem fog elfüstölni, és nem fogja leégetni a házat (amit egy random kínai töltőről nem mondhatunk el). Nem 1 db forrasztott áramkör, + 2 kondiból áll; hanem minőségi kondikból, chipekből (QC 1,2,3), és több helyen védelemmel is el van van látva. Mindemellett hozza a rá írt teljesítményt.
Nem fontos a legdrágább BlitzWolf töltőt megvenni, teljesen jó vétel már a legolcsóbb is. De hasonlóan ajánlott márka a: UGreen, Tronsmart, Orico. Szerintem nem éri meg azon az ezresen spórolni. Inkább a töltő legyen drágább, mint hogy leégjen a ház.

Nyugodtan rendelheted együtt a powerbankot és a töltőt, az sem biztos hogy egy raktárból küldik. De ha úgy is küldik nem fogják a vámosok megállítani. Nem kell azt gondolni, hogy a 22eurós határt árgus szemekkel nézik. :D Szilikon tokot pedig eBayről, vagy Aliexpressről rendelj, mert ott 1$ körül van az ára. (Már meg is spóroltam neked a minőségi töltő árát. :K

[ Szerkesztve ]

Nem minden kínai szirszar szar!

(#2023) TeeJay válasza sopruk (#2021) üzenetére


TeeJay
félisten

nincs telefonhoz kapott USB töltőd?
Samsung vagy LG 1A körüli töltővel is simán tudod majd tölteni annyi hogy kb. 9óra lesz minimum de ha este felrakod reggelre kész is
mondjuk nekem kuponnal 2ezer sem volt a dupla Blitzwolf töltő és biza az tuti adja a delejt a cuccnak
1x kell megvenni és jó lesz örökké ha a QC nem fontos akkor az alap dupla töltő bőven jó

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2024) moli.hu válasza htc07 (#2019) üzenetére


moli.hu
őstag

1) probaltam szigszalagot mas ledeken, pl 220-usb trafon, nem sokat er, siman atszivarog rajta a feny. meg a feketen is, NEMHOGY a foldesen. Ebayen, alin pedig nem talaltam hasonlo matricat, valamiert a kinaiak nem masoljak.

2) ha leragasztom a ledet estere, akkor vajon hogy latom azt, hogy mennyi toltes van benne, stb nappal?! Minden nap szedjem le, ragasszam vissza?!

(#2025) Magnat válasza moli.hu (#2024) üzenetére


Magnat
veterán

Én vmi pántot tennék rá, szélesebb hajgumit, csukószorítót, ilyesmit. Nem túl elegáns, de biztos meg lehet oldani vhogy.

Ez csak hirtelen ami a kezem ügyébe került.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#2026) saril válasza moli.hu (#2024) üzenetére


saril
senior tag

vedd meg a régi négy cellás 10400mAh-s xiaomi pb-t és annak halvány a visszajelző ledjei

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#2027) Sanyabá


Sanyabá
senior tag

Végül is emellett döntöttem:[link]
Inkább fizetek 2 ezerrel többet, mert ha gond van, csak könnyebben lehet itthon orvosolni.

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#2028) Kolondrum válasza Sanyabá (#2027) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nekem annyi ment át a kezem alatt, hogy nem számolom, de ha neked nyugisabb így.

(#2029) Silent77 válasza Kolondrum (#2028) üzenetére


Silent77
veterán

Szintén, garis probléma esetén is lehet fordulni BG-hoz.
Könnyebb mint annál a webshopnál ahogy hallottam...
Az a 2000ft inkább 3000, mert most 4000ft. közel dupla árat kifizetni. :(

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2030) molnarpeter válasza Silent77 (#2029) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nameg paypal ingyen vissza posta, 180 nap védelem, nem beszélve a korrekt supportról banggoodéknál :)

(#2031) Silent77 válasza molnarpeter (#2030) üzenetére


Silent77
veterán

Pontosan, igaz eddig BG mindig olyan korrekt volt, hogy nem kérte vissza a terméket.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2032) TeeJay válasza Sanyabá (#2027) üzenetére


TeeJay
félisten

Nekem kettő is van, egyik BG pontokkal karácsony napján 2800 másik 2hete szintén BG pontokkal 3800 forint volt és másfél hét alatt itt is van... Szerintem veszek még majd egyet úgy megszoktam hogy ágyban használom a telefont és nem kell konnektorhoz menni soha hiszen erről töltöm már csak a telefont

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2033) molnarpeter válasza Silent77 (#2031) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Xiaomi garancia ügyintézése 2 héttel a vásárlás után már visszapostával megy :)

(#2034) Silent77 válasza molnarpeter (#2033) üzenetére


Silent77
veterán

Nem volt még garis problémám xiaomival. :)
Általánosságba írtam, nekem még egyet sem kértek vissza. Pedig volt ami több hónap után történt.
Ám jó tudni, köszi az infót. :R

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2035) Kolondrum válasza molnarpeter (#2033) üzenetére


Kolondrum
félisten

Akkor elmesélem, a banggood visszaadta a pénzem és a bank meg megjött, de olyan késéssel, hogy keresnem kellett, hogy ez most mi. Megtépve, mint amit megrágtak, de a bank sértetlen volt. Még hó esett mikor rendeltem, de közel 30 volt mikor befutott, nem olyan régen.

(#2036) TeeJay válasza Kolondrum (#2035) üzenetére


TeeJay
félisten

cserébe van egy ingyen powerbank
én is vállalnám ezt amúgy szívesen bár nekem is volt már olyan hogy refund után 1héttel mégis megjött a postán a cucc aztán jól jártam mert ingyen volt :K

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2037) trebrona válasza TeeJay (#2036) üzenetére


trebrona
nagyúr

Refund után megérkezett áru értékét illik visszafizetni, bár mindenkinek saját lelkiismeretére van bízva.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2038) Kolondrum válasza trebrona (#2037) üzenetére


Kolondrum
félisten

Te itt ne tanácsolj ilyen baromságokat. 1x kíváncsiságból jeleztem,h megjött. Én többet nem, az volt a kísérlet. annyit még 1x nem szórakozok mint akkor kellett. Onnantól h jelzes azonnal nagyon elkezdenek kaparni a pénz miatt. Ja ez egy 800ft-os kábel volt.

[ Szerkesztve ]

(#2039) trebrona válasza Kolondrum (#2038) üzenetére


trebrona
nagyúr

Semmit nem tanácsoltam, olvasd el a mondat második részét! :U

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2040) sopruk válasza DavidQ (#2022) üzenetére


sopruk
aktív tag

Nagyon köszönöm válaszaitokat, sokat segítettetek!
Erre nem is gondoltam, hogy ilyen nagy baj lehet belőle :/ Így tényleg marad a BlitzWolf.
Amúgy túlfeszültség védelem is van benne villám esetére?

Telepítettem a Banggood telefonos alkalmazását egy 10%-os kuponért, de sehogy nem engedi aktiválni. Próbáltam levenni a listáról az akciós töltőt, próbáltam az alkalmazásból rendelni, de mindig valami hibaüzenetet küld (nem sikerült felírni, mert néhány próbálkozás után letiltotta) Mit csinálhatok rosszul?

Amúgy cseles a PowerBank akciója, mert tolódik ki a promóció dátuma is, meg a db számot is ma reggelre megemelték :)

Szilikon tokot eBay-en is most 5$-ért találtam csak link :/
Aliexpress-en nincs PayPal, de ott is drága most…

TeeJay (#2023)
Gondoltam én is a telefon töltőjével, de akkor a telefont nem tudom hova dugni (csak egy van). Meg ha mégis gyorsan kell feltölteni őket (pl több napos túra) akkor bajban leszek. Mindent átgondolva, tényleg ez a legjobb választás!

[ Szerkesztve ]

(#2041) DavidQ válasza sopruk (#2040) üzenetére


DavidQ
tag

Nem ismerem ezt a 10%-os kupont, de lehet hogy egy bizonyos összeg fölött tudod csak beváltani, pl ha 10$ fölött, akkor azért nem engedi a 9,99$-os BW töltőre, mert 1centtel kevesebb. :D Egyébként jól csinálod, addig ne tedd kosárba az promóciós powerbankot, amíg meg nem kuponoztad a töltőt, mert nem fogja engedni.
Egy gyors keresés után én ezt találtam eBayen (jelenleg) legolcsóbbnak: [link]
Alin van 1$-ért is: [link], itt való igaz, hogy nincs paypal, de a bankkártyádat használva könnyedén meg tudod rendelni. :)

Nem minden kínai szirszar szar!

(#2042) kingabo


kingabo
őstag

Halil!

Rendeltem én is egy 16000mAh-sat a gearbesttől, ma érkezett meg, viszont az átlátszó matrica a doboz alján volt nem a töltőn, a csatlakozókat védő pedig a töltő oldalára volt ráragasztva. A dobozon lévő kódot én ellenőriztem először, de 1 dobozt kicserélni, vagy le sem kérni, használni és úgy eladni újként simán megoldható...
Járt már valaki így velük? Ticketen kívül mit érdemes még tennem?

(#2043) twine válasza kingabo (#2042) üzenetére


twine
addikt

(#2044) McLaca válasza twine (#2043) üzenetére


McLaca
őstag

Azért ez a QC dolog nekem kissé izzadságszagú.
Szerintem itt ún. "refurbished" jellegű dologról lehet szó. Pl. elállt valaki a vásárlástól, visszaküldte a terméket, ezért ellenőrzés után újra eladták. Vagy kishibás volt, javítás-tesztelés után újraértékesítik.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#2045) thefreeman


thefreeman
aktív tag

Sziasztok.
Van egy 10000mAh-s powerbankom. Egy ideje már észrevettem hogy a portoktól számítva a második led nem mindig világit. Most sem világit pedig teljesen fel van töltve és a telefonom sem tölti. Mikor rádugom akkor elkezdi tölteni majd egy másodperc után be is fejezi és nem tölti tovább. Ötletek, hogy mi lehet a baja?

(#2046) sopruk válasza DavidQ (#2041) üzenetére


sopruk
aktív tag

Végül sikerült igénybe venni ezt a kupont (Banggood app telepítés után 10%). A tapasztalataim vele:
Nem volt rajta értékhatár.
Telefonon érdemes a kosárba rakni és ott lebonyolítani a vásárlást. Ha számítógépen próbáljuk aktiválni, akkor ezt írja: "The coupon is only valid for androidapp, iosapp."
Nem lehet ingyenes postázást választani, hanem csak "Air parcel register" (Még nem tudom, hogy ez nyomkövetős lesz e, még nem mutat semmit...)
A promóciós termék utólag kosárba rakása nem tudatos volt, csak próbálkozás :) Azt végül külön megrendeltem, mert kevés many volt a PayPal-on és nem akartam tovább húzni. Így is mire ideér...

Köszi az eBay-es tippet, már kezdem kapizsgálni, hogy ez olyasmi, mint nálunk a Vatera, hogy több eladó van. Azt hittem, hogy ez is egy webáruház csak, ezért nem keresgéltem tovább, mikor megtaláltam a drága szilikon tokot :) Azóta találtam 1$-at is...

(#2047) kingabo válasza McLaca (#2044) üzenetére


kingabo
őstag

Köszi mind2töknek! :R Tényleg van rajta qc matrica.
Azért ezt illene jelezni, hogy qc volt, vagy refurbished termékről van szó, ahogy nem egy helyen láttam már...
Nem tudjátok, hogy valaki leírta hogy mint ment neki a gb-vel? Nekem jött egy sablon szöveg, hogy küldjek fényképeket. :W

(#2048) DavidQ válasza sopruk (#2046) üzenetére


DavidQ
tag

Bele fogsz jönni ebbe a külföldi rendelésbe meglátod! :D Úgy látom már kezd összeállni a kép, de vigyázz vele, mert addiktív a dolog. :N

Nem minden kínai szirszar szar!

(#2049) Mikemend


Mikemend
senior tag

Arra lennék kíváncsi, hogy a Xiaomi powerbankok quick charge töltéssel tudják-e tölteni a telefont vagy sem? Tehát a kimenetben, a bemenet nem érdekes.

(#2050) dugynok válasza Mikemend (#2049) üzenetére


dugynok
senior tag

Van olyan, igen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.