Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Gedeon31 válasza szpali (#1448) üzenetére


Gedeon31
addikt

Ilyen még nem volt. A korábbi postás értelmesebb volt nem fért bele a postaládába ,akkor oda adta a lépcsőházban valakinek úgy megkaptam.

(#1452) szpali válasza Gedeon31 (#1451) üzenetére


szpali
addikt

Khm... kérd trackinggel és probléma megoldva. ;)
lesz mondjuk +1 vagy 2$ a szállítás és alá kell írnod, hogy átvetted. pont
ha meg azt látod a csomag nyomkövetésnél a posta oldalán, hogy kézbesítve van a csmag, de neked mégsem érkezett meg, akkor kikérheted a postától, hogy mégis ki a rák írta alá és milyen személyi igazolvány számmal?

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1453) Gedeon31 válasza szpali (#1452) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm ez jó ötlet :)

(#1454) Saccco válasza Gedeon31 (#1451) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én pont nem szeretném, ha lépcsőházban másnak adná... volt rá példa, nem örültem.
Egyébként nem követett csomag esetén is kell értesítőt bedobnia a postásnak, csak nem követési kódot ír rá, hanem származási országot.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#1455) busman


busman
addikt

Nekem is megjött közben a 10400 as.Voltak apróbb hiányosságok.9 óra töltés után 93%ra tudta feltölteni a telefont.A lekaparós sorozatszám is kamu volt,már 22518-an lekérdezték ugyanezt a kódot. Második feltöltése után nem lehetett kikapcsolni..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#1456) Saccco válasza busman (#1455) üzenetére


Saccco
nagyúr

Hamisat vettél...

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#1457) busman válasza Saccco (#1456) üzenetére


busman
addikt

Nem mondod?.... :U a hirdetésben"100% Original" szerepelt."
"Aliexpress",a kollégám ugyanilyet rendelt szintén innen,az övével semmi gond.

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#1458) Magnat válasza busman (#1457) üzenetére


Magnat
veterán

Honnan rendelted?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#1459) TeeJay


TeeJay
félisten

remélem a banggood-os 10000-es valódi mert tervezek egyet venni mostanság
bár csalogató hogy 500forinttal drágább csak a 10400-as de ha hamis akkor nem kell :U

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#1460) lkristóf


lkristóf
senior tag

Nem is értem, hogy minek kell ide beírni, hogy hamisítványt kaptál, vagy ha nem bírod ki és még is beírod akkor linkelnéd, hogy honnan vetted, hogy más semmiképpen se vegyen onnan hamisat. Nem fényezni akarom a Banggood -ot, de onnan még senki sem kapott hamisítványt 10000esből és 10400asból se. :U

(#1461) twine válasza TeeJay (#1459) üzenetére


twine
addikt

mondhatni a kezdetektől olvasom a xiaomi PB. "őrületet" (nem pejoratív értem, én is rendeltem már 3-at)
Eddig nagyságrendileg cca. 200 emberből kettőt olvastam, hogy banggoodról rendelt, és nem volt eredeti...
Ezt az összesen 2 példát én fenntartásokkal kezelem...
Banggood-ról fent említetteken kívül mindenki eredeti xiaomi-t kapott... :K
Szvsz. felesleges aggódnod ;)

(#1462) Criminal017 válasza twine (#1461) üzenetére


Criminal017
őstag

Egyébként is, ha hamisat kap az illető, akkor küldenek egy újat vagy full refundot kapsz.

(#1463) Gedeon31 válasza Saccco (#1454) üzenetére


Gedeon31
addikt

Elhiheted nem örülök neki ,ha másnak adják a csomagomat. Pont ezért kínlódtam most az Edigitallal szívtam is miattuk pedig nem külfödröl rendeltem hanem itthon, de kintről kell rendelni inkább adja oda valakinek a lépcsőházban minthogy lenyúlja.

(#1464) TeeJay válasza twine (#1461) üzenetére


TeeJay
félisten

tény hogy a 10000-es mellett ez van Sold: 102525
10400 mellett meg Sold: 42336

ha hamisat kaptak volna már csomó reklamálás lenne az eladónak
és mégis 5csillagosak

végül 10000-es mellett döntöttem, ha 2500-as telefon akkut 2x felhúzza akkor már megéri :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#1465) RocknRoller


RocknRoller
aktív tag

sziasztok

megjöttek nekem is a 10.000-es powerbankok, én kettőt rendeltem, a dobozon levő érvényesítőkódot csekkoltam, kiírta a honlap hogy powerbankhoz tartozik a kód, szal ez stimmel. A kábelen sincs rajta a mi logo, ledek is kicsik és a végén levő feliratok is stimmelnek. Öntöltést nem ellenőriztem, de nem akarom róla leszedni a fóliát mert ajándékba lesznek. szerintem eredetiket kaptam.
Azért azon meglepődtem, hogy november 20.-a körül rendeltem meg és ma hozta a futár...nem semmi. ezek után nem látom értelmét itthon boltból megvenni kétszer ennyiért.

szerk.: nem bírtam magammal és kipróbáltam a zöntöltést. nem csinál semmit ha mind két kébelt beledugom, szal ez is rendben van, nem villannak fel ledek. az usb foglalatban látni a MI logot is

[ Szerkesztve ]

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#1466) TeeJay válasza RocknRoller (#1465) üzenetére


TeeJay
félisten

én Blitzwolf töltőt rendeltem nov21.-én és pénteken jött az értesítő a postától
ma vettem át és patent nagyon
ha a powerbank is ilyen hamar megérkezik akkor baromi jó :R :R :R

mondjuk most már nem rendelem meg mert karácsony miatt csak két ünnep között jönne ki vagy januárra...
majd akkor megpróbálom hátha olcsóbb is lesz picit :K

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#1467) purpledonkey


purpledonkey
tag

Nekem egy ilyen power bankom van, csekkoltam a kaparós kódot és azt írta az oldal, hogy egy alkalommal kérdezték le. Teljesen jól működik, szoktam vele tölteni telefonokat és DS4 kontrollert is.

(#1468) Freeman007 válasza TeeJay (#1464) üzenetére


Freeman007
aktív tag

és (#1466) TeeJay

én is egyszerre rendeltem a töltőt és a powerbankot, hát sajnos az utóbbi jóval később érkezett meg (hajóval küldik mert aksis dolgot nem küldhetnek repülővel vagy mi...)
Nexus 4-em van 2100 mAh-s akkusival 3-3,5 x 20%->100% tölt, szerintem a te 2500as aksidat is fel fogja tölteni 3szor biztosan :)

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#1469) Saccco válasza Gedeon31 (#1463) üzenetére


Saccco
nagyúr

Pofátlan tolvajok. :(

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#1470) TeeJay válasza Freeman007 (#1468) üzenetére


TeeJay
félisten

köszi
én is megbékéltem a 10000-es akkuval és tényleg jó árban van
bár most 4ezer felé emelkedett, majd megnézem ünnepek után mi lesz és rendelek is magamnak :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#1471) Magnat válasza Freeman007 (#1468) üzenetére


Magnat
veterán

Attól függ, milyen töltöttségről tölti ... elhangzott már itt, h a 10000-esből kb 6000 mAh jön ki... A te telefonod akkuja esetében (lineáris töltéskijelzést és 100%-os akku kapacitást feltételezve - utóbbiban azért nem vagyok biztos, ha nem cserélted mostanság) 2100 mAh x 0.8 = 1680 mAh kell a 20 -> 100%-hoz, ami 3,5 feltöltést számolva 1680x3.5= 5880 mAh, tehát az általad mért érték teljesen reális. Viszont ha ő nulla közeli értékig meríti, akkor nem lesz meg a 3 feltöltés - igaz, a 10400-assal sem lenne :)

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#1472) TeeJay válasza Magnat (#1471) üzenetére


TeeJay
félisten

a mért érték 1,8A terhelés mellett adott annyit
gondolom ha csak 1A-el van terhelve picit több is kijöhet új korában
telefonomban 2460mAh akku volt új korában gyárból kihozva
1,5év használat után remélhetőleg még 2A felett van mert nem naponta töltöm csak 2naponta

szóval reménykedek közel 3x feltöltésre :D

természetesen ahogy megveszem az LG G4-et ott már nem lesz érvényes mert 3Ah-s akku van benne

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#1473) Magnat válasza TeeJay (#1472) üzenetére


Magnat
veterán

Jah, de még azt is feltölti kétszer, annyi idő alatt meg már csak találsz vhol egy konnektort :)
Az 1A melletti kapacitástöbblet viszont nem feltétlen lesz jelentős, tekintve, h itt 3 cella van párhuzamosan kötve, szóval 1.8 A mellett is csak 0.6 A jut egy cellára, ami egy 18650-nek nem különösebben megterhelő.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#1474) Freeman007 válasza Magnat (#1471) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Teljesen igazad van. Nem cseréltem aksit még, bár megvan az új aksi.
Az 1356os hsz-ben írtam, hogy:
"Nohát. Okt. 17-én rendeltem 10Ah-s powerbankot és Blitzwolf töltőt. A töltő nagyon hamar megérkezett (10 nap múlva), viszont a powerbank csak nov. 11-én.
A nexus 4 telefonomat (2100 mA-s akkus)
3szor 32-35% -> 100%, 1szer 40% ->100% és 40% ->53% ra tudta feltölteni.
Megérte :) "

Ez viszonylag pontos mérés, csak nem emlékeztem a pontos számokra és ezt lusta voltam visszakeresni :)

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#1475) htc07


htc07
addikt

Gondoltam megosztom: van új ZMI powerbank széria (a Xiaomi power bankjait is ők gyártják).

[link]

Amit ő tud, az az, hogy lehet QC2.0 szabványú töltővel is tölteni (=hamarabb feltölt), sajnos outputon nem él a funkció de ha jól értem, bluetooth-al vezérelhető (pl. ha ventilátor, lámpa lóg rajta). :DDD

(#1476) bwoay válasza htc07 (#1475) üzenetére


bwoay
nagyúr

és azt se feledjük el, hogy ez li-polimer cellás, valamint írja, hogy "supports micro current charging"!
nem vágom, hogy a Xiaomik ezt tudják-e, de marhára foglalkoztat a kérdés amúgy, szóval ha valakinek van ilyen téren tapasztalata, az ossza meg pls! ugyanis az általam használt Yoobaok nem tudnak feltölteni egy iPod Shuffle-t, vagy Nano-t az alacsony feszültség miatt, és pár perc után lekapcsolnak.

amit viszont nagyon hiányolok a kínálatból, azok a jónevű gyártók vésztöltői, értsd: ami tényleg csak arra való, hogy para idején beletoljon a készülékbe annyi kraftot, amivel még kihúz az ember 1 órányi beszélgetést, vagy pár óra készenlétet. cserébe apró, könnyű, és kis túlzással kulcstartóként használható. tudom, hogy van pár ilyen, de azok sokszor Kickstarteres koncepciók, vagy egzotikus valamik, amikhez nem feltétlenül van az embernek bizalma. Szerintem 800 mAh elég lenne ilyen célra. Ha 4-500-at ki lehet belőle nyerni, az is elég egy 3000 mAh-s akkumulátor 0-ról 12%-ra való feltöltésére.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1477) htc07 válasza bwoay (#1476) üzenetére


htc07
addikt

10400-as power bank nem tudja tölteni a miband-et.

Kulcstartóra? Bár kissé borsos az ára.

Esetleg ez mégdrágábban :DDD Jó nagy haszonkulcs lehet rajta.

[ Szerkesztve ]

(#1478) bwoay válasza htc07 (#1477) üzenetére


bwoay
nagyúr

pont ezekre gondoltam, amiket az ember kb egy 100 Ft-os bolt polcain képzel el. pláne ezt a solar csodát.
thx az infot a mi bandet illetően! egyre jobban tetszik ez az új ZMI

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1479) Magnat válasza htc07 (#1475) üzenetére


Magnat
veterán

Vajon a conversion rate mit jelenthet?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#1480) htc07 válasza Magnat (#1479) üzenetére


htc07
addikt

Hogy mennyit képes leadni a 10000 mAh-ból. A többit elviszi az elektronika miközben a ~3,7V-ből 5V-t csinál.

[ Szerkesztve ]

(#1481) Magnat válasza htc07 (#1480) üzenetére


Magnat
veterán

Én is erre gondoltam, de nem sokat 93 %? A topic tárcában szereplő bankok a teljes kapacitásuk 60-70%-át adják le mérések szerint. Ok, h ez lipo, de én akkor is sokallom.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#1482) bwoay válasza Magnat (#1481) üzenetére


bwoay
nagyúr

mert ez nem is a valós adat, hanem valami olyasmi, mint a telefonok elméleti üzemideje.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1483) htc07 válasza bwoay (#1482) üzenetére


htc07
addikt

Vagy néhány kocsi károsanyag-kibocsátása :DDD

(#1484) bwoay válasza htc07 (#1483) üzenetére


bwoay
nagyúr

közben utánaolvastam egy kicsit, és a 93% inkább azt jelenti, hogy nagyjából 9300 mAh-t tudunk belepaszírozni a 10000-es akkuba. egyébként érdekes, hogy kb 2 cm-el hosszabb csak a slim 5000-es Xiaomi power banknél, szélesség és vastagság tekintetében pedig szinte elhanyagolhatóak a különbségek.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1485) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Rekord idő alatt jött meg a 10.000-es bangiról. Meg is lepett. Most mondjam ,hogy jó? Jó! :))

(#1486) Atii91 válasza Kolondrum (#1485) üzenetére


Atii91
tag

Nekem is ma jött meg banggoodról, mondjuk vártam rá majd egy hónapot :DDD
De frankó kis cucc, rendeltem 2öt is, remélem asszonynak is tetszetős lesz.
Súlyán meglepődtem, azt hittem könnyebbek az ilyen töltők :B

(#1487) twine


twine
addikt

Nekem is rekord idő volt most a 10000-es...eddig mindhárom power bankom 3 hét körül volt banggood-rol...
Most kellet a feleségemnek is egy...úgyhogy
délelőtt megnéztem mennyibe kerül banggoodon, délután megvettem hardveraproról egy ezressel drágábban:DDD :D

(#1488) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Én valami 3060ft-ért hoztam. Karácsonyra, nekem ezek a batár nagy bankok nem nyerőek egy 9cm széles telefonhoz. a lipo-s 5000-es a nyerő.
Már nem is ellenőrzöm a kódot, tudom, hogy eredeti.

(#1489) twine válasza Kolondrum (#1488) üzenetére


twine
addikt

+1
Én is az 5000 slim-el szaladgálok...

(#1490) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Szerintetek melyek az ajánlott USB kábelek?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1491) Saccco válasza Predator2 (#1490) üzenetére


Saccco
nagyúr

Tronsmart 6-Pack ~2.000ft
Bliztwolf kétoldalas átfordítható. ~900ft

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#1492) Kolondrum válasza Saccco (#1491) üzenetére


Kolondrum
félisten

Elsőnek rendeltem november elején a kétoldalast, de mai napig nem jött meg. Itt van mo-n valaki lenyúlta.

(#1493) Saccco válasza Kolondrum (#1492) üzenetére


Saccco
nagyúr

BTW ma nem tudok írni... Blitzwolf akart lenni. :B

A bunkója, amelyik lenyúlta... :(

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#1494) Kolondrum válasza Saccco (#1493) üzenetére


Kolondrum
félisten

Bangiék meg mondják, hogy dehát itt van nálunk nov 16 óta. Bosszantó! Eltörném a kezét meg a lábát annak aki lenyúlta.

Én sem kértem, kaptam amikor írtam hol a cucc. Nekik van, csak nem adták oda, eddig.

[ Szerkesztve ]

(#1495) Magnat válasza Kolondrum (#1494) üzenetére


Magnat
veterán

Én pont emiatt szoktam le majdnem teljesen az Ebayről (a legtöbb eladónál nincs vagy drága a tracking) és kérek minden szir-szarhoz trackinget... pedig nem sok mindenem veszett el, szerencsére a postás aki hozzám jár, qrva jó arc, sosem nyúlna le semmit... úh csak a lánc többi részében veszhet el nálam bármi is.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#1496) beldeczki válasza Saccco (#1491) üzenetére


beldeczki
aktív tag

Kétoldalast rendeltem, meg is kaptam. Jó cucc.

(#1497) Criminal017 válasza Kolondrum (#1494) üzenetére


Criminal017
őstag

A Banggoodra sem lehet adni semmit, sajnos. Egy MiBandet rendeltem október 21.-n és a napokban jött meg, úgy, hogy írták nekem, hogy október 30.-n már itt volt az országban. Persze.
Én is várom a kétoldalas kábelt, megjön az, csak lassabban. Ha meg nem, akkor paypal-full refund.

[ Szerkesztve ]

(#1498) Magnat válasza Criminal017 (#1497) üzenetére


Magnat
veterán

No offense, de sztem nem nagyon vagy tisztában a netes rendelésekkel meg a postázással ... a trackinget leellenőrizted? Az alapján mit láttál? Egyáltalán mit jelent, h a Banggood azt mondta? Ők is csak a tracking alapján tudnak bármit mondani, azt az infót meg nem ők adják, hanem a fuvarozó (posta). Egyébként amit mondtál (mondtak) egyáltalán nem lehetetlen, nekem volt olyan csomagom ami több mint 5 hétig utazott úgy, h másfél hét után már itt volt az országban, az idő többi részében meg csücsült az Orczy téri vám-posta hivatalban.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#1499) Criminal017 válasza Magnat (#1498) üzenetére


Criminal017
őstag

No offense, de nagyon is tisztában vagyok. Ahogy a magyar posta, úgy a kínaiak is simlisek. Írtam nekik, hogy hol van, erre csatolt egy képet, hogy itt van. Aztán elkértem a TN-t, ami egy holland csomagra mutatott, amit már rég kézbesítettek hollandiában. A hiba abban volt, hogy nem vettem normális (RSxxxCN) tracking numbert, hanem ilyen kamu TN-t kaptam a reklamáló e-mail válaszában, amit ők használnak...
Tanulság, hogy 5$ felett érdemes TN-t venni, könnyebb reklamálni mind a királyi posta fele, mind az eladó fele.

[ Szerkesztve ]

(#1500) Magnat válasza Criminal017 (#1499) üzenetére


Magnat
veterán

Az mit jelent, h nem vettél normális tracking numbert? Lehet nem normálisat is venni? Én eddig azt hittem, h ha nem veszel akkor jelöletlen csomagként adják fel amit ők sem tudnak követni.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.