Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) doongoo


doongoo
addikt

Megérkezett a 16000-es

(többit töröltem - Atesz)

[ Módosította: KrAt ]

(#252) tybsen válasza senki11 (#250) üzenetére


tybsen
addikt

Teljesen mindegy, hogyan toltod - miert ne lehetne ratolteni?

(#253) trialboj


trialboj
őstag

Ez többnyire az új vásárlóknak szól.

Nekem a legkisebb típus van, 5000mah (3300-at ír rajta, már ez is nagyon sovány). Remekül tölti a telefont, viszont magát az egységet 2A-es töltővel is 4 óra alatt csak a 3. ledig sikerült feltölteni. Ez kb azt jelenti hogy majd 6 óra kell ennek is a feltöltéshez, és a nagyobb kapacitásúaknak ennek a sokszorosa.

Tehát ha valaki arra szeretné használni, mint pl én, az vagy éjszaka tölti (ami azért nem a legbiztonságosabb) vagy nem használja minden nap.

Én Banggoodról vásároltam, és sajnos csak így utólag, de már látom hogy mindegyik típus leírásában ott van hogy hány órát kell tölteni hagyni. Sajnos ez tényleg csak vészmegoldásnak jó. Napi szinte nem tudom használni, mert mire este hazaérek már késő hogy berakjam 5-6 órára tölteni, reggel meg kellene.

Gondoltam megosztom, hátha segít valakinek aki még nem döntötte el hogy mit vegyen.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#254) doongoo válasza trialboj (#253) üzenetére


doongoo
addikt

Nekem kedden érkezett a 16000-verzió. 1 led világított, amikor töltőre tettem és egész éjjel rajta hagytam. Reggelre szépen feltöltötte teljesen. Tegnap töltöttem vele a Honor 6-ot (34%-ról 100%-ra, bekapcsolt állapotban), feltöltötte kb. 1,5-2 óra alatt és közben még mindig világít mind a 4 led, azaz nem vesztett még 25%-kot sem a töltöttségből.

(#256) senki11


senki11
aktív tag

Én már lassan 48 órája tolom egy htc desire töltővel (1A) és még mindig csak a 3. led villog. Remélem nem fogtam ki egy hibás darabot. Megrendelés után próbaképpen rátettem a tabletemre. Akkor 2 led villogott. Aztán már csak egy, viszont a tablet be sem akart kapcsolni. Azóta van töltőn. Remélem tényleg nem valami selejt. Szintén banggoodról rendeltem, akkor amikor pár hete nagyon le voltak árazva.

Looser manualt nem tud valaki linkelni? :DDD

(#257) Avicularia válasza senki11 (#256) üzenetére


Avicularia
veterán

Ott valami nem stimmel. Én a 10400-ast egy oneplus one 2.1A-es töltőjével töltöm és pár óra alatt felnyomja maxra. Érdemes megnézni a töltőkábelt, mert hiába tud a töltőfej 2A-t ha mondjuk hosszú a kábel vagy nagy az ellenállása. Érdemes olyan kábelt használni, ami garantáltan átviszi a 2A-t. Pld ezt [link]

Manual ott a 230-as hsz-ban.

[ Szerkesztve ]

(#258) senki11 válasza Avicularia (#257) üzenetére


senki11
aktív tag

Köszi! Most átraktam huawei töltőre huawei kábellel külön aljzatba. Eddig htc töltőn volt a saját kis rövid vezetékével egy hosszabbítón. Most már villog a 4. led is. Remélem hamarosan végez. Nem szeretnék problémát. Nem éri meg visszaküldeni. Bízok benne, hogy én bénáztam.

2A-s töltőt honnan érdemes rendelni és milyet?

(#259) trebrona válasza senki11 (#258) üzenetére


trebrona
nagyúr

Mondjuk innen, ilyet.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#260) senki11 válasza trebrona (#259) üzenetére


senki11
aktív tag

Na bevásároltam... Rendeltem töltőt is, és kábelt is. De azért remélem, hogy mire ezek megérkeznek, addigra már normál töltővel is sikerül feltölteni.

(#261) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Ezt rendelve, akkor tuti eredeti ugye?

Power Bank

(#262) lkristóf válasza 8nemesis8 (#261) üzenetére


lkristóf
senior tag

:K

(#263) tybsen válasza 8nemesis8 (#261) üzenetére


tybsen
addikt

Igen, nagyon sokan rendeltünk innen és eredeti. :)

(#264) 8nemesis8 válasza lkristóf (#262) üzenetére


8nemesis8
veterán

Köszi!

tybsen Neked is köszi!

Van aki Iphone-hoz használja esetleg? Kellene egy jó minőségű utángyártott ligthning kábel még hozzá! Ami tuti jó :)

(#265) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Berendelve....kíváncsian várom! Elsőbbségivel kértem, betartják a max 10 napot?

(#266) lkristóf válasza 8nemesis8 (#265) üzenetére


lkristóf
senior tag

Volt róla szó, hogy számít e, hogy ingyen vagy pár száz forintot fizetsz a postáért de kb. ugyan annyi idő alatt futnak be. Változó, hogy most éppen felkerül az első gépre vagy ott rostokol valahol. Shipped státusztól ~2hét mire megjön.

(#267) 8nemesis8 válasza lkristóf (#266) üzenetére


8nemesis8
veterán

Oké, akkor lehet felesleges volt, hát sebaj, de legalább tracking tuti lesz :)
Köszi!

(#268) QbHead


QbHead
aktív tag

Csatlakozom hozzátok 1 hete rendeltem most várom hogy meghozzák :)

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#269) 8nemesis8 válasza QbHead (#268) üzenetére


8nemesis8
veterán

Kaptál már trackinget? Valóban elküldték már? :)

(#273) QbHead válasza 8nemesis8 (#269) üzenetére


QbHead
aktív tag

Tracking nélkül vettem véletlenül :( de azt írják már hogy shipped.

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#274) tybsen


tybsen
addikt

Banggood alkalmazáson keresztül történő rendelés esetén 10 % kedvezmény van éppen.

(#275) peestheee válasza trialboj (#238) üzenetére


peestheee
tag

nem igazán értem amit írtál, meg tudja valaki mondani, hogy mire kell az a 2V-os adapter? alapból nem jár töltőkábel a csomaghoz?

(#276) Saccco


Saccco
nagyúr

Nekem is megérkezett! Elég minőségi benyomást kelt, nem is túl nagy (külméretre). :K

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#277) TommyX_ válasza peestheee (#275) üzenetére


TommyX_
őstag

De jár hozzá, csak egy töltőfej kell még.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#278) peestheee válasza TommyX_ (#277) üzenetére


peestheee
tag

ja értem, különben 1-1,5en menne usb-n(az a V amúgy A akart lenni)..kábel az mind1 gondolom milyen, átviszi..?

énis megvettem a magam 10ezresét, fejjel, tokkal együtt, fesztiválokon remek szolgálatot fog tenni, ennyiért meg abszolút instant get

[ Szerkesztve ]

(#279) trialboj


trialboj
őstag

Teszt a legkisebb modellről. slim 5000mah.

Ár érték arányban nem ez a bajnok, de nekem azért kellett, mert pont akkora mint egy 5 colos telefon, és könnyen felragasztható a hátára.(duplafalú ragasztóval, könnyen el is távolítható)

A design szép minimál és elegáns, habár az élek nincsenek eldolgozva, és ha (nagyon) szerencsétlenül fogjuk meg könnyen megvághat, szóval csak óvatosan.

A Kapacitás megfelelő. 5000-et ír ugye a címben, de 3300 van az oldalán. Nos szerintem a valós érték valahol 4000-4200mah között van.
Egy 2400mah-es telefont egyszer 12%-ról 96%-ra majd 23%-ról 94%-ra töltötte fel (telefon nem volt közben használva). A töltés elég gyors volt, szinte mintha fali töltő lett volna. Sőt ha komolyabban merítve van a telefon, akkor is tudja úgy tölteni, hogy ne épp hogy csak stagnáljon hanem lassan kússzon felfele a töltöttségi szint.

Adapter nem jár hozzá, ahogy láttam egyik modellhez sem. Én a telefonét használom, ami csak 1A(amperes) azért minimum 5 óra a feltöltési idő. (persze a leírásban sem írnak 4-nél gyorsabb töltést)
Súlya 140g körül van, pont mint egy átlag telefon. Zsebben elfér, de telefonra erősítve is hamar megszokható.

Nagyjából ennyi. Remélem akit foglalkoztat a vásárlás, az talál benne hasznos infót.

[ Szerkesztve ]

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#280) tybsen


tybsen
addikt

Megérkezett ma a fehér szilikon borítás a 10400-as modellhez, nagyon szuper. Nagyon jól védi minden oldalról plusz a peremét is, szóval nem gond becsúsztatni mondjuk a táskába vagy valami. Ráadásul nagyon jól néz ki ebben a fehér színben :)

(#281) doongoo válasza tybsen (#280) üzenetére


doongoo
addikt

Én a 16000-re rendeltem narancs színben (ha már xiaomi), de még úton van

(#282) hamham válasza tybsen (#280) üzenetére


hamham
tag

tokot honnan érdemes venni?

(#283) peestheee válasza hamham (#282) üzenetére


peestheee
tag

ebay

banggood

én banggoodról rendeltem zöldet, de akkor még nem tudtam hogy ebayen olcsóbban is megkapom..:D de nem baj, így nagyjából egyszerre megérkezik minden hozzávaló

[ Szerkesztve ]

(#284) tybsen válasza peestheee (#283) üzenetére


tybsen
addikt

Ezek szerintem utánzatok azért kerülnek ennyibe. Én tudatosan inkább bg-ról rendeltem, lényegesen nem volt drágább, de legalább eredeti és így legalább biztosan azt kapom amit... Persze nyilván egy ilyen gumi vacaknál nem sok mindent lehet elrontani, de simán el tudom képzelni hogy nem olyan az anyagminőség vagy éppen tágabb vagy nem olyan jó az eldolgozása. aztán persze az is lehet hogy simán ugyanarról van szó. :DDD

(#285) QbHead


QbHead
aktív tag

Nekem ma megérkezett a banggoodról 2-án rendeltem a 10400-ast így hétvégét beleszámolva 15 nap alatt érkezett meg nagyon jó bank nagyon gyorsan indeért (szerintem) :C és a kód is eredeti volt én írtam be először

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#286) trebrona válasza tybsen (#284) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ebay $ 0.99 ilyen.

Felrakva1;2

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#287) gerii válasza trebrona (#286) üzenetére


gerii
addikt

Na most már tudom mire vannak a vágások :))

(#288) trebrona válasza gerii (#287) üzenetére


trebrona
nagyúr

Akkor már megérte belinkelni! :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#289) napocska2 válasza gerii (#287) üzenetére


napocska2
senior tag

Nekem is egy megvilágosodás volt. :DD Szentül meg voltam győződve, hogy az optimális szellőzést szolgálja.

trebrona: Köszi a képért! :R

[ Szerkesztve ]

(#290) tybsen válasza trebrona (#286) üzenetére


tybsen
addikt

Köszönet, én is megvilágosodtam! :DDD :T Nem akartam elhinni, hogy azért van ez, hogy övre csíptesse valaki :DDD

Amúgy ez 1:1 megegyezik az én eredetinek mondott bangood-os tokommal, csak az enyém fehér. Egyébként iszonyat jól néz ki. Majd teszek képeket, de semmi különös persze. :)

(#291) Avicularia válasza tybsen (#290) üzenetére


Avicularia
veterán

Én azt gondolom, hogy a vágás az övre felrakás miatt van, de lehet a kábelt is így belefűzni.

(#292) tybsen válasza Avicularia (#291) üzenetére


tybsen
addikt

Na akkor mégiscsak kitaláltam volna, hogy arra (is) való? :D Mondjuk olyan szempontból nem rossz, hogy legalább nem húzza le a nadrágot meg mindig kéznél van. Cserébe elég furán néz ki ha ott van :) mint az övre csatolható telefon tok vagy övtáska kb., az is nagyon praktikus de mostanában nem túl megszokott látvány :)

(#293) Saccco válasza trebrona (#286) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én meg olyan tokot keresgéltem, amin van kábeltartó (addig is rendeltem egy ilyet)...

Én zöldet rendeltem, de ez a sárga is jól néz ki. :K

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#294) tybsen válasza Saccco (#293) üzenetére


tybsen
addikt

A zöld is jó pedig, én is még ezen gondolkodtam, aztán fehér lett végül.

(#295) skyli


skyli
senior tag

Sziasztok!
16000-eset szeretnék venni, tudtok ennél olcsóbbat?

Kuponkód: LGUAUTDA
Ár kuponnal: 23.69$ ~ 6600Ft

http://www.geekbuying.com/item/XIAOMI-Original-5V-3-6A-2A-16000mAh-Power-Bank-Smartphone-Tablet-Silver-External-Battery-338665.html

(#296) REXIS


REXIS
tag

Banggoodról sikerült ~4200-ért beszerezni kuponkód segítségével. :C
Aki ilyen tokot rendelt, annak mennyi idő alatt jött meg?

(#297) trebrona válasza REXIS (#296) üzenetére


trebrona
nagyúr

27-én rendeltem, 9-én kaptam meg.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#298) lkristóf válasza REXIS (#296) üzenetére


lkristóf
senior tag

Ugyan innen rendeltem én is, 10 nap alatt ért ide. :))

[ Szerkesztve ]

(#299) Silent77


Silent77
veterán

Sziasztok!

Ma nekem is megjött a jó árasított 10400-as power bank.
Le is teszteltem, 2 óra alatt töltötte fel a note 3-at 25%-ról. Akár a gyári töltő. Kíváncsi leszek háromszor feltudja e tölteni. Jelenleg három ledet jelez.
Még régebben vettem lámpát hozzá, most már legalább tudom használni. :)

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#300) Silent77


Silent77
veterán

Ismét jó áron a xiaomi 10400 power bank!
4522ft banggood-on!

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.