Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) twine válasza Maximum1 (#49) üzenetére


twine
addikt

Igen ez(yoobao) valóban jó választás lehet,,,legjobb tudomásom szerint a minősége megegyezik a tesztelt Xiaomival...
CSak nem egy árkategóriában játszanak....némi túlzással gyakorlatilag a duplája árban...
Persze az "azonnalt" mindig meg kellet fizetni! :)

A cikkhez:
Én a második xiaomit rendelem,,az első a 10400-as volt, és annyira szeretem, hogy be is rendeltem az 5000-est is...
Ez utóbbi jó lesz a zsbembe, mert vékony, lapos kényelmes,,az előbbi meg bárhova...
Hogy őszinte legyek telefonhoz soha nem volt szükségem rá, mert a a készülékem kibirja a napi bioritmusomat...a gyereknek vettem egy quadcoptert, és gondoltam a "játszótéren" jó lesz majd tölteni a cuccost, ha lemerül...
Mióta megjött, a fali töltőt alig használtam...mindig a powerbankról töltöm a telefonom, mert igy fel tudom kapni és átvinni a másik szobába, az emeletre ,,este is kényelmesebb erről tölteni a mint a faliról NEKEM....most nem magyarázom el miért...
Szóval én inkább ezt töltöm egyszer, majd (majdnem)4x vele a telefont...
és mivel akár 2 A-el is képes tölteni, ugyanolyan sebességgel tölti a telefont mint a fali töltő...
védelmek garmadája.....Egyszóval kva jó....főleg amenyniért az USD erősödése előtt lehetett venni...
Mindenki azt vesz amit akar... :R :R De a személyes véleményem, hogy egyszerűen nem érdemes mást venni..:
ÁR/ÉRTÉK/MINŐSÉG bajnok :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.