Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) nmolnar válasza INGJOKE (#100) üzenetére


nmolnar
csendes tag

Értem. Köszi! Akkor idővel az is menni fog, majd próbálkozom.

(#102) beyruth82


beyruth82
veterán

Szerintem jól sikerűlt, de nagy kár a pocsék szelfiért. A szelfi nemcsak az önimádóknak fontos hanem a videóhívás is mindennapos lett a különböző csevegő alkalmazások elterjedésével, vagy az oktatásban az online oktatás elterjedése miatt is ma már alap egy normális szelfikamera. A legalább nincsen notch és kameralyuk nem lehet magyarázat erre a borzalmas minőségű szelfi kamerára, mert a xiaomi és más telefonokon is alkalmazott pop-up előllapi kamera ezt a dolgot kiküszöböli tökéletesen és nincs kijelzőn éktelenkedő lyuk. Koncepció telefonnak tökéletes a mix 4, de ha kiadják pop-up szelfikamerával annak sokkal több értelme lett volna és biztos nagyobb sikere is.

(#103) pusszycat válasza beyruth82 (#102) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Valamiért hanyagolják a pop-up kamerát, úgy tűnik elfelejthetjük, h valaha létezett, pont úgy mint a projektoros telokat azoknak is meszeltek.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#104) vadászcsiga válasza pusszycat (#103) üzenetére


vadászcsiga
félisten

És még csak azt sem mondhatjuk hogy a vizallosag miatt mert azt valamiért mindig lehagyjak a telefonjaikrol, ahogy a qi töltést is. Van egyaktak vízálló xiaomi? Ip68-ra gondolok.

[ Szerkesztve ]

(#105) pusszycat válasza vadászcsiga (#104) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Van a Xiaomi 11 Ultra az IP68-as.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#106) Segal válasza beyruth82 (#102) üzenetére


Segal
veterán

Ez olyan tipikus első fecske lett. Kategóriájában veri a konkurenciát (többi kijelző alatti előlapi kamerás), de azért gondosan odafigyeltek arra hogy az utódba maradjon bőven újdonság.
Gyűlölöm a pixelhibákat (kamera) a kijelzőben, de amikor dönteni kellett hogy a jóárasított oldalrról a 11 Ultra vagy a Mix4 jöjjön mégis az Ultra mellett döntöttem.
Nekem a hátlapi kamerája lett a borzalom kategória a Mix4-nek.
Az előlapit azt lesz*rom, nem vagyok önimádó.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#107) VicKing válasza nmolnar (#61) üzenetére


VicKing
tag

Szia!
Most pár hónappal később...
Gondolom már frissült is, mik a tapasztalatok?
Én Mix 3-ról váltanék, de nem tudom erre-e vagy megvárjam a xiaomi 12-t (simát, nem pro-t)?

(#108) VicKing válasza VicKing (#107) üzenetére


VicKing
tag

Megvettem, eddig boldogság 😃

(#109) mgTerminator válasza VicKing (#108) üzenetére


mgTerminator
veterán

Tényleg le van kerekítve a kijelző széle mint ahogy a videókon látszik?

(#110) VicKing válasza mgTerminator (#109) üzenetére


VicKing
tag

igen

(#111) mgTerminator válasza VicKing (#110) üzenetére


mgTerminator
veterán

Mennyire vagy megelégedve vele? Megvennéd újra?

Engem zavar a lekerített kijelző, de nem tudom a Poco F2 Pro-t mire cseréljem le...

(#112) VicKing


VicKing
tag

Sziasztok!
MIUI V13.04.0 van a telómon, de felajánlja frissítéshez a V13.0.8.0-t viszont rányomva nem frissít...
létezik itt olyan aki tud segíteni a frissítésben?
:R

(#113) raulicio


raulicio
senior tag

Kíváncsi lennék, hogy meddig kerül majd még elő az SD kártya meg a jack dugó hiánya? És mikor látjuk már be, hogy elmúlt az idejük. Illetve a Mi Mix 4 óta megjelent telefonok közül hányon volt jack dugó? Ezt minden telefonnál, amit éppen nem szeretünk fel kell hozni negatívumként?
Amúgy jelenleg 550 EUR-ért kapható nyilván a kínai verzió (mert más nincs is). A Mi 11 Ultra mennyiért is kapható most?
jelenleg 3 telefon jöhet nálam szóba Oneplus 10 Pro, Moto X30 Pro és Mi Mix 4. A mobilarena mindet lesajnálta, szóval nem sok segítséget kaptam. :)
Amúgy nekem nagyon is sokat számít, hogy ne legyen égtelen noccs, csepp, kameralyuk, stb. Szóval képes lennék egy papíron gyengébb Mix 4et is megvenni ugyanannyi pénzért.

(#114) Freeman961 válasza raulicio (#113) üzenetére


Freeman961
csendes tag

A Oneplus legutóbbi szériáját nem csak az aréna húzta le. Többek között MKBHD is teljesen elengedte a márkát akkor, most lát talán valami reményt, hogy az idei széria már jónak tűnik újra. Például visszahozták rajta a némítógombot ami egy elég signature dolog volt rajtuk régebben.

De azzal egyetértek még mindig, hogy ez a teszt eléggé lehúzós lett, és csomó olyan dologba kötöttek bele amibe felesleges. Azt mondjuk nem tudom, hogy google nélkül mennyire tudnám elviselni. Van erre vajon xiaomi.eu rom? :F
Edit: Van! Na úgy már mondjuk érdekes lehet!

[ Szerkesztve ]

(#115) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Sziasztok!

Mix 3 cseréjén gondolkozom és vártam a Mix 5-re de úgy tűnik abból nem lesz semmi.
A 4-re érdemes még beruházni? Android fő verzió és egyéb frissítések várhatóak e még ?
Ez a mindenmentes kijelző nagyon tetszik főleg emiatt maradnék , de egyébként is teljesen elégedett vagyok.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#116) Mok28


Mok28
csendes tag

Nekem egy Mix 4 telefonom van ami hasonlít ezekhez. Kínából jött és eu.dev van telepítve rá és Orange fox töltené be a TWRP szerepét.
Sajnos egyik megoldás sem vezet eredményre, hiába van a főkönyvtárba másolva a legutolsó release.
Recovery módban nem hozza fel a főkönyvtár tartalmát, csak mindenféle program elemeket. A rejtett tartalom is engedélyezve van és elvileg minden könyvtár látható. Az Orange Fox menüben nem jelenik meg az Install menü.
Hiába indítom bármilyen módszerrel, a főkönyvtárba letöltöttek nem láthatók.
Próbáltam a gyári adatok visszaállítását is, de az csak a Recovery módba visz.
Ha fastboot módban próbálom flashelni a számítógépről akkor nem csatlakozik sehogy a géphez.
Sajnos egy google frissítés a telefon legtöbb funkcióját elérhetetlenné tette (pl fotózás, telefonálás, galéria megtekintés) a többi pedig rosszul vagy nem teljesen működik.
Valakinek van vmilyen javaslata mit lehet tenni vele?
Köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.