Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:57

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3351) Teagol


Teagol
aktív tag

Biztosan öregszem, de nem értem, miért kell 300-400 000 -ért telefont venni egy átlag felhasználónak?
Nexus-ról váltottam és nem bántam meg. Amire használom, azt tökéletesen tudja ez a telefon is.
Persze, lehetne egy csomó "de azért ... " is, de átlagos felhasználásról beszélek és kb. a jó nép 95%-a az.

[ Szerkesztve ]

(#3352) darvinya válasza Teagol (#3351) üzenetére


darvinya
titán

Mondhatni presztízsből, vagy magamutogatásból.
Ez pont, mint menő buta alma.
Aztán miből lesz kiköhögve, az más kérdés.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3353) Ryoo


Ryoo
senior tag

Kint van a szeptemberi update. Én fel is raktam, minden gond nélkül fel ment. Eddig semmi változást nem vettem észre.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#3354) ntomka válasza Ryoo (#3353) üzenetére


ntomka
nagyúr

Felment nekem is. Tényleg leginkább security update lehet, mert nagyon pici volt a frissítő csomag.

ツ Headphones on - World off

(#3355) darvinya válasza ntomka (#3354) üzenetére


darvinya
titán

Lehet már gyúrnak 10-re.?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3356) ntomka válasza darvinya (#3355) üzenetére


ntomka
nagyúr

Remélem. De karácsony előtt tuti nem kapjuk meg.

ツ Headphones on - World off

(#3357) ntomka


ntomka
nagyúr

Talán annyi, mintha pontosabb lenne az ujjlenyomat olvasó.

ツ Headphones on - World off

(#3358) darvinya válasza ntomka (#3357) üzenetére


darvinya
titán

Lehetséges, mert most gyorsabban old fel.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3359) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Várható valamikor hogy érkezik e a telefonra camera api 2 támogatás?
Nem értek a root-hoz, mókoláshoz, nem erőltetném.

(#3360) ntomka válasza Bagoly01 (#3359) üzenetére


ntomka
nagyúr

Talán a 10-essel, de kicsi az esélye annak is. Ha nagyon akarták volna, már engedélyezték volna.

ツ Headphones on - World off

(#3361) Csepy válasza ntomka (#3360) üzenetére


Csepy
senior tag

Biztosra veszem, hogy nem fogják engedélyezni. Már réges régen megethették volna. VOlt már minden, ígérgetés, petíció, amit sokan aláírtak, de semmi. Az A3 tudja, ezzel ők szerintem letudták.

Regards: Csepy

(#3362) dh66e


dh66e
veterán

Frissítésen túl vagyok,nem tudom hogy emiatt ,de határozottan jobb lett a 4g vételem.

(#3363) anaqer válasza Bagoly01 (#3359) üzenetére


anaqer
veterán

Melyik RAW feldolgozó progihoz van egyáltalán normális támogatás Android telókhoz? Lencseprofil (torzítás, CA, vignettálás), meg ilyesmik?

Én próbáltam A1-en hackelt Gcam2 vagy hogy hívták appot, de annyira nem láttam értelmét, hogy csak na. Pedig azért középszinten ugatom a Lightroomot...

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#3364) dh66e


dh66e
veterán

Most nézem hogy ha kikapcsolom a digis 4g-t akkor kikapcsolja a Mobiladatokat miközben a T-s 4G be van kapcsolva.Net meg ilyenkor nincs.Az utolsó frissítésig tuti tudtam vátani a hálózatok között.
Esetelg akinek két kártyás rendszere van meg nézné nála mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

(#3365) ntomka válasza dh66e (#3364) üzenetére


ntomka
nagyúr

Hogy kapcsolod ki?

ツ Headphones on - World off

(#3366) Shyciii válasza dh66e (#3364) üzenetére


Shyciii
veterán

Tegnap voltam kb 4 órát a gyári szeptemberi romon, és ez volt tapasztalható nekem is, ha slot1-ről slot2-re kellett váltania. Másik irányba jó volt.
Szerencsére android 10-nél ez nem gond, pedig a fejlesztők még nem javasolják napi használatra, pedig nekem jól működik.

(#3367) Frawly válasza Frawly (#3349) üzenetére


Frawly
veterán

Hála istennek ez az android 9-es szeptemberi frissítés megoldotta az alacsony hangerő problémám. De az alacsony fényerő maradt. Remélem Android 10-zel megjavul.

(#3368) dh66e válasza Shyciii (#3366) üzenetére


dh66e
veterán

Köszi hogy visszajeleztél. :R
Akkor megvárom a 10-et.

(#3369) Shyciii válasza dh66e (#3368) üzenetére


Shyciii
veterán

Az szerintem még pár hónap, de talán az októberiben kijavítják.

(#3370) muszi0521


muszi0521
aktív tag

A Wifit nem tudom elinditani ! bocs erre elindult ! négy napja szarakszom !

[ Szerkesztve ]

(#3371) dh66e válasza muszi0521 (#3370) üzenetére


dh66e
veterán

Értem,csak ki akartam próbálni valamit és feltűnt hogy ez most nem fog menni. Kívárom.

(#3372) muszi0521 válasza dh66e (#3371) üzenetére


muszi0521
aktív tag

Csak beindultam pár napja ,és ez lett a vége . Twrp- szeretem volna ! Na mindegy . Majd leg közelebb !

(#3373) dh66e válasza muszi0521 (#3372) üzenetére


dh66e
veterán

Bocsi,Shyciinek szántam a válaszom. :B

(#3374) Jabby válasza Frawly (#3367) üzenetére


Jabby
őstag

"De az alacsony fényerő maradt"

No, erről a 9-es hibáról nem is tudtam...

[ Szerkesztve ]

(#3375) darvinya válasza Jabby (#3374) üzenetére


darvinya
titán

Én sem találkoztam vele.
Persze verőfényes napsütésben melyik kijelző látszik minden.
Még Xperia P is szín.inverzálodással volt látható.

Lehet döglött a kijelzője?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3376) Frawly válasza Jabby (#3374) üzenetére


Frawly
veterán

Nem mindenkinél jön elő. Én is onnan tudom, hogy a 9-es Android hibája, hogy itt a topikban olvastam, hogy másoknak is egy 9-es Android valamelyik főbb havi update-je után lett ilyen. Először azt hittem, hogy csak nekem ilyen és a kijelzőm öregszik a kelleténél gyorsabban. Nem, ez egy szoftveres bug. Örülj neki, ha nálad nem jön elő.

Nem verőfényes napsütésről van szó, hanem a kijelző maximum fényereje csökken. Észrevehetően.

[ Szerkesztve ]

(#3377) darvinya válasza Frawly (#3376) üzenetére


darvinya
titán

Azt ugye tudod, hogy 9-es droidba nem lineáris a fényerő állítás, hanem logaritmusos.
Pl: lineárisos 50% fényerő, az most logaritmuson 75%-ot jelent

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3378) Frawly válasza darvinya (#3377) üzenetére


Frawly
veterán

Igen, ezeket a köröket lefutottuk már múltkor. Nálam 100%-os manuális csutkára húzással is kicsi a fényerő, sose hagyom automatán. De múltkor azt is kiderítettük a szervizmenüben teszteléssel, hogy nem a kijelző, meg a fénydetektor hardveres hibája, mert a szervizmenüben érzékelte a max. világosságot, és a kijelző fényerejét is max. csutkára húzta úgy, hogy nem volt sötét. Utána szervizmenüből kilépve jó is marad a kijelző fényereje. Egész addig, míg nem indítom újra a telepfont. Ez valami szoftveres bug, ami miatt nem engedi a maximum fényerőt, hiába mutatja, hogy a csúszka 100%-ra van húzva, hiába kapcsolom ki az automata fényerőszabályozást, sokszor kicsit sötét, főleg ha filmeket nézek rajta VLC-ben meg Netflixen.

Az alacsony hangerő problémáját (ami megoldódott) úgy kell elképzelni, hogy amikor adtam rá a hangerőt, akkor néha 100% környékén feldobott egy figyelmeztetést, hogy a hallásom akarom-e károsítani azzal, hogy engedélyezem a maximum hangerőt. Csak az a baj, hogy ezt az esetek 99,9999%-ban elfelejtette megkérdezni. Viszont mostanában, mióta felment a szeptemberi Android 9 update, azóta ezzel nincs gond, mert 100%-ra állítva a hangerőt kellően hangos. Fülhallgató nem változott.

Természetesen annyit kell még tudni, hogy ez is ilyen amerikai polkorrekt egészségreform, természetesen max hangerőn sem károsítom a hallásom, csak nem halk cincogás lesz belőle. De örülök, hogy jenki Uncle Sam-ék a Google-nél aggódnak a hallásom miatt. Persze előtte ezzel a buggal is megtanultam együttélni, mert sok progi (videó és zenelejátszó appok) engedi saját EQ-val használni a telót, ahol 100% feletti erősítést is be lehet kapcsolni. Viszont pl. a Netflix olyan, amiben nincs ilyen funkció, így erre külön Volume Booster appot tartottam. De az update óta nincs rá szükségem, kényelmesebb így.

[ Szerkesztve ]

(#3379) darvinya válasza Frawly (#3378) üzenetére


darvinya
titán

Arra nem gondoltak a szervizesek, hogy alaplappal van a hiba, emiatt újraindításkor hibába fut a rendszer diagnosztikai felállás.
Kellene debug.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3380) Frawly válasza darvinya (#3379) üzenetére


Frawly
veterán

Nem szervizesek voltak, hanem a szakik ebben a topikban. Ha alaplaphiba lenne, akkor már a szervizmenüben sem lenne jó. Meg Android 8-cal sem lett volna jó, amivel a telefon érkezett. De Android 8 esetében rendben volt, meg egy ideig Android 9-cel is, annak valamelyik havi frissítőpakkja tett be, azóta nem jó.

Ilyen debugot hogy csinálok?

(#3381) darvinya válasza Frawly (#3380) üzenetére


darvinya
titán

Nem éppen, mert szerviz menü közvetlenül vezérel, ezért szerviz menü.
Fw váltáskor eltérően kezeli a HW, ami véglegesítheti a hibát.
Vissza kellene rakni azt a jó fw-t, ami biztosan jó volt.
Ha ekkor sem javul meg, akkor végleges.

Fejlesztői beállításokban bekapcsolható, bár nem biztosan tudja azt is monitorozni. [link]

Ha nem tudja, akkor komoly Linux mágusnak kell lenni, hogy külső PC-vel monitoroz boot folyamatot.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3382) Shyciii válasza darvinya (#3381) üzenetére


Shyciii
veterán

Zárjuk ezt rövidre azzal, hogy sem alaplap hiba, sem firmware probléma nincsen. Aki kicsit is járkál nevesebb fórumokban, az tudja, hogy ez a hiba kb 2-3 hónapja van. A hiba vagy úgy szüntethető meg, hogy régebbi verziót rak fel az illető, vagy áttér custom romra, és akkor szintén nincs ez a hiba (sem). Épp ezért is független a firmwaretől.

(#3383) darvinya válasza Shyciii (#3382) üzenetére


darvinya
titán

Ha sem alaplap hiba, sem firmware… , akkor mi?
Mert áttérés custom fw-re vagy régi fw-re térés első kijelentéseddel ellentétes.
Kizárás régi fw-vel kell kezdeni, s ha visszaáll, akkor kijelző annyiban eltérő, hogy az új fw nem jól kezeli.
Ezen egy másik fajta kijelző segít.
Stb.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3384) Shyciii válasza darvinya (#3383) üzenetére


Shyciii
veterán

Kevered a dolgokat. Én azt mondtam, hogy az is megoldás, ha valaki custom rom-ra tér át. A custom rom és a firmware nem ugyanaz. A custom rom - mint pl aicp, aosp extended, pixel experience, aosip - maga az androidra épülő teljes rendszer, mint pl a miui is. A firmware pedig ennek csak egy kis apró része. Bármelyik custom rom-ra te telepíthesz (bizonyos korlátok között) akármelyik firmware-t fastboot alatt. Többek között ezzel is próbálkoznak eggyesek, hogy még több akkuidőt, jobb érintőkijelzős érzékelést, gyorsabb ujjlenyomatolvasót érjenek el. De ennek csak akkor van értelme, ha valamit nagyon elbaszerintottak. Régen még android 2-esnél több értelme volt, mert nem volt még eléggé kiforrva, így jobb wifi, mobil vételt is lehetett elérni egy jó custom rom + firmware kombóval.

[ Szerkesztve ]

(#3385) darvinya válasza Shyciii (#3384) üzenetére


darvinya
titán

Custom ROM csak gyári fw változata, maga ROM a firmware, nincs különbség, max. elnevezésben.
Senki nem tud fordítani forráskód és egyéb HW összetevő driver nélkül új ROM/firmware-t.
Nagyon sok minden kódolva van, emiatt csak egy az egyben emelhető át.
Pl: Sony kamerához csak Sony által aláírt és fordított driver-el lehet valóban használni, annélkül csak alap funkció érhető el legkisebb felbontásban.
Érthetőbben: nélküle a fénykép egy interpolált paca halom lesz.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3386) Shyciii válasza darvinya (#3385) üzenetére


Shyciii
veterán

Akkor mégegyszer hátha megérted. A custom rom az egész összessége. Tartalmazza az éppen használt firmware-t (amelyik gyáriról áltál át). De ez a firmware bármikor cserélhető a custom rom alatt úgy, hogy maga a rom nem változik (mint ahogy kurva sokan megcsinálták már, köztük én is). Tehát továbbra sem ugyanaz a rom és a firmware. Részemről itt lezárva, mert látom, hogy a szokásos megy, amibe már mások is belefutottak veled kapcsolatban.

Arról nem beszélve, hogy a sony hiába nem adja ki a kamera driverét mikor ha ugyanaz van egy másik eszközben, akkor annak a driverével már lehet működő kamerát varázsolni aosp alá (egy jó fejlesztővel). Volt már rá példa nem egy, de ez már megint másik téma.

[ Szerkesztve ]

(#3387) apeelme válasza darvinya (#3385) üzenetére


apeelme
addikt

Egy nagyon egyszerű kérdést fogok feltenni: Fordítottál már forrásból valaha is bármely android verzióból??? :F

(#3388) darvinya válasza apeelme (#3387) üzenetére


darvinya
titán

És Te?

Kérdésedre 4.3-at SP-re.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3389) user112


user112
senior tag

Sziasztok!
Normális, hogy minden rendszerfrissítés után az összes app-nál ott a frissítés gomb, vagy csak nálam van elállítva valami?
Nincs automatikus frissítés de az értesítések be vannak állítva; de mégsem jön semmi a frissítések között.

(#3390) darvinya válasza user112 (#3389) üzenetére


darvinya
titán

Play áruház nem mindig küld 3rd app frissítésekről értesítést.
Amit eddig észre vettem, hogy Play áruház és Play szolgáltatások frissítése után ad értesítést 3rd app frissítésekről, vagy telo újraindítás után.
Mivel részben a rendszer frissítéskor van újraindítás, emiatt értesít.
Amúgy észre vehető, mikor van 3rd app frissítés, mert ekkor kicsit akad a rendszer.

Legújabb Play áruházban olyan bug van, hogy 3rd app frissítésnél nincs rövid leírás.
Azaz lenyitó nyíl változik, csak leírás nem jelenik meg. :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3391) Emil777


Emil777
csendes tag

Sziasztok
Már egy éve használok egy Xiaomi Mi A2 készüléket. Nem zsúfoltam tele appokkal. A levelezéshez az eredetileg is rajta levő Gmail-t használom.
A (privát) leveleim, naptárbejegyzések és a kontaktjaim az outlook.com-on vannak. A kontaktjaim nem csak telefonszámokat tartalmaznak, itt vannak a címek, születésnapok, jegyzetek is.
A születésnapoknak van gyárilag egy felhasználható mező, ami szépen jelen van az outlook.com-on és a telefon kontaktok közott is.
A problémára néhány hete figyeltem fel: néhány születésnap bejegyzésem eltűnt az outlook.com-ról miközben a telefonon megmaradt.
Miután pótoltam az elveszett szülinapokat, készítettem egy backup-ot, majd elkezdtem tesztelni.
Azt vettem észre, hogy akkor törlődik (az outlook.com-ról) a születésnap, ha az adott kontakt hív engem vagy én hívom őt.
Mivel évek óta a True phone tárcsázót használom, először őt gyanúsítottam. De ugyanez volt a helyzet a gyári (beépített) tárcsázóval is.
Röviden: ha olyan emberrel beszélek, akinek van születésnap bejegyzése, annak - akár már a beszélgetés közben - törlődik az outlook.com-ról.
Valaki találkozott hasonló jelenséggel?
köszi
p.s.: nem (azaz) nem akarok véltani Gmail-re, ezt ne is javasoljátok :)

(#3392) darvinya válasza Emil777 (#3391) üzenetére


darvinya
titán

Gmail-t használod outlook-ra is?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3393) Emil777 válasza darvinya (#3392) üzenetére


Emil777
csendes tag

szia

uhhh, pontatlan voltam. A Gmail android app-ot használom, nem pedig a Gmail levelezőrendszert...

Mellesleg kipróbáltam az Outlook-ot (android app) is... Ott még rosszabb volt a tapasztalatom. A születésnapokat ez is törölte az outlook.com-ról, de ez mellett a telefonból is kitörölt véletlenszerűen névjegyeket!!!! :(

Időközben kiderült, hogy az Anniversary dátumot is törli :( :(

(#3394) darvinya válasza Emil777 (#3393) üzenetére


darvinya
titán

Az meg milyen Gmail android app?
Mert erről nem tudok, csak Gmail mint rendszer része és ez maga levelező Gmail is.
Nekem is van Microsoft email fiók az alap Google email fiók Gmail levelező appban.
Mivel rendszer része a Gmail levelező app, emiatt összetett fiókot hozott létre, ami névjegyek és naptárat kezel.

Mikor létrehoztad Microsoft fiókot Gmail-ben, akkor jött email, amiben Gmail app -nak adsz M. fiók használati engedélyt.
Ez azt jelenti, hogy írhatja is, nem csak olvashatja.

Ez azért fontos, mert ilyenkor telon felvett új adat, a következő szinkronizációnál törlődik, mert M.fiókba tárolt adatba nem szerepel.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3395) Emil777 válasza darvinya (#3394) üzenetére


Emil777
csendes tag

Szia,

Erről az android appról beszélek (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.gm)

Az outlook.com-ról semmiféle level nem jön, amiben nekem engedélyezni kellene a Gmail app hozzáférést.
A telefonon lévő Gmail app segítségével 5 email accountot használok:
Gmail.com account
Exchange connector, saját outlook.com account
O365 connector, céges outlook.com account
IMAP connector, saját account
SMTP/POP3 connector, freemail account

Ezeket az accountokat szépen, elszeparálva kezeli. Természetesen contact sync csak az O365, Exchange és IMAP accountoknál van értelmezve. Ott tökéletesen, kétirányban működik, nem keverednek az accountok adatai.
pl. amikor felviszek egy új névjegyet vagy naptárbejegyzést, kiválaszthatom, hogy melyik accounthoz akarom társítani.
Ha letörlök egy accountot, az CSAK a hozzá tartozó adatokat (email, naptár, névjegy, task) törli.

De egy kicsit elkanyarodtam a problémától...
Nem tudom, hogy ez a Xiaomi MI A2 specifikus probléma-e.

Miért törlődik - nem a telefonon, hanem az outlook.com szerveren - az éppen hívott (vagy akkor is, ha ő hív) személy névjegyéből a Születésnap és az Évforduló ?!?! :)

(#3396) darvinya válasza Emil777 (#3395) üzenetére


darvinya
titán

Ez a gyári Gmail levelező app. :)

Pedig küldött.

Szerver oldalról nem törlődik, mivel soha nem lett létrehozva.
Nincs írás jog, emiatt nem íródik fel szerverre.

Próbáld ki, hogy a Névjegy app-ba készítesz és M. fiókba mentesz próba névjegyet.
Előtte böngészőben lépj be abba M. fiókba és névjegyek közé.
Ha meg van a névjegy mentés, várj max. 5 percet.
Ezután böngészőben ellenőrizd le(oldal frissítés) ott van.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3397) Emil777


Emil777
csendes tag

Szerver oldalról nem törlődik, mivel soha nem lett létrehozva.
Nincs írás jog, emiatt nem íródik fel szerverre.

Ha jól értem, ezzel azt akarod mondani, hogy a kontaktok esetében az adatáramlás egyirányú, a szerverről a telefonra...

uhhh…. ez egy kicsit ellentmond önmagának...
Ha új névjegyet hozok létre, az pár pillanaton belül megjelenik a másik oldalon is, azaz szinkronizálódik… Ezt már évek óta így használom, és működik rendesen.

Az Exchange connector már a kezdetek óta tudja a kétirányú szinkront, ezért választottam sok-sok évvel ezelőtt...

de mégegyszer, a probléma nem az általános szinkronnal van... hanem egy számomra megmagyarázhatatlan mellékhatás :( :(

(#3398) darvinya válasza Emil777 (#3397) üzenetére


darvinya
titán

De látom még mindig nem érted.
Ameddig nincs engedélyzeve Oulook app-on kívüli app használata, addig nem mentődik szerverre ilyen adat.

Végig csináltad amit írtam próbáról?
Mert írásodból ezt szűrőm le, hogy csak emlékekből írsz.

Ez különben nem készülék hiba, hanem egy védelmi Microsoft mechanizmus.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3399) Emil777


Emil777
csendes tag

Szia

Ahogy már előzőleg is említettem, a szinkronizáció műkődik oda és vissza.
Azaz, ha a telefonon veszek fel egy nevjegyet, az pár pillanat mulva megjelenik a szerveren is. Ha a szerveren veszek fel új névjegyet, pár pillanat múlva megjelenik a telefonon is.

Ezek után a MINDKÉT helyen megmarad a névjegy.
Ha BÁRMELYIK oldalon módosítok, az szinkronizálódik a másik oldal fele is.

A "tökéketes" szinkronizáció alól a Születésnap és az Évforduló a kivételek.

még egyszer leírom, mi történik:
1. A szerveren kitöltöm a Születésnapot
2. a Születésnap szinkronizálódik a telefonra
2.1 várok 15-20 percet… a Születésnap még mindig megvan mindkét helyen!!!
3. ha felhívom az adott kontaktot (vagy ő hiv engem), pár percen belül a Születésnap eltűnik a szerverről

(#3400) user112 válasza darvinya (#3390) üzenetére


user112
senior tag

Köszi! Még az akksiról szeretnék kérdezni.
Normális, hogy éjszaka, akkukimélővel 21%-ot esik (7óra alatt)? Reggel azután 20 perc alatt visszatölt.
10 hónapos a teló, 20-80% között probálom tartani. Mindenestre korábban elég volt csak reggel tölteni. Most már este is kell kicsit, ha nem akarom, hogy 10% alá menjen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.