Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-10 10:51:36

LOGOUT.hu

Ár-érték arányban verhetetlen a Xiaomi Mi2, napjaink egyik legerősebb hardvere mellett a MIUI is jobb, mint valaha. Ha kérdésed van a készülékkel vagy a használatával kapcsolatban, kérlek előbb olvasd el ezt az összefoglalót.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15051) <Adamsky> válasza Karavik (#15050) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Köszi a beszámolót!

"Vezeték lehetne vastagabb, csíptető nincs."
A vezeték nem ilyen "cipőfűzős", mint az előző generációé? A csíptetőért kár. Edzésnél ill. mozgás közben jó, ha az ember oda tudja csíptetni valahová. Gondolom a kábelezése ennek is szimmetrikus.

(#15052) Karavik válasza <Adamsky> (#15051) üzenetére


Karavik
veterán

De "cipőfűzős" a dugótól az Y elágazásig, utána pedig a hangszórókig nincs cipőfűző. Igen, szimmetrikus kábelezés jobb oldali vezetéken van a vezérlő három gombbal: Fel-Állj-Le és mikrofon. Fel Le gombokat menüből konfigurálni lehet hogy hangerő vagy szám léptetés funkciója legyen.

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#15053) zdanee válasza <Adamsky> (#15051) üzenetére


zdanee
őstag

Kábel szimmetrikus, a "cipőfűző" az elvileg kevlár, hogy ne szakadjon, és de, olyan. A csiptetőt azért hagyták ki, mert a mikrofon felkerült a jobb oldali füles kábelére középre. A gombok kicsit keményebben járnak. A hangja szerintem jobb, mint a Piston 2-é volt, főleg a középmagas tartományban. És poén, de énnekem is CX200 II volt a Pistonok előtt :)

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#15054) ginola válasza zdanee (#15053) üzenetére


ginola
addikt

Szerintem még mindig nagyon sziszeg-csilingel, mint az Update Piston 2 is. Erősen színezett mélyekkel, és előrehozott énekhanggal bír.

(#15055) zdanee válasza ginola (#15054) üzenetére


zdanee
őstag

Próbáld ki egy rendes hangkártyába dugva is és jó minőségű zenével. Valóban nem egy Audio Technica ATH IM70, de nem is kerül annyiba :)

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#15056) Karavik


Karavik
veterán

FYI:

MIUI böngésző most már támogatja a YouTube linkek és beágyazott YouTube videók lejátszását. Google könyvjelzőkkel való szinkronizálását is betervezhetnék, hogy teljes legyen az öröm....
Ha így haladnak a végén nem marad issue amit meg kellene oldani :)

Ha jól számolom már csak a Camera Driver probléma van hátra (16:9 mode=2Mpx / 4:3 mode=12Mpx)

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#15057) ginola válasza zdanee (#15055) üzenetére


ginola
addikt

Nem szoktam gépen zenét hallgatni, rendes erősítővel, bakelittel inkább! A véleményem attól még nem változik:D
Áráért nem rossz, de hosszú távon nagyon fárasztó a hangja!

(#15058) Neck válasza Karavik (#15056) üzenetére


Neck
veterán

Úgy látom, mégis visszatették az 5.5.1-et.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#15059) Karavik válasza Neck (#15058) üzenetére


Karavik
veterán

Igen, úgy látszik sikerült kijavítani a cleaner FC-t és ez már biztosan rebuilt, mert ennek már más a fájlneve és az MD5 Hash sem egyezik a csütörtökön visszavont kiadással. Összehasonlításként itt csütörtökön visszavont release:
http://bigota.d.miui.com/5.5.1/aries_images_5.5.1_5.0_cn_f7a4254464.tgz

Ebből is látszik, hogy ez az utóbbi forrás nemhivatalos, maradt hibás kiadás.

Csütörtökön egyébként még az volt a hivatalos közlemény, hogy a global MIUI levette és skip-eli az 5.5.1-et Cleaner FC miatt ezért írtam, hogy nem lesz global 5.5.1.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#15060) Karavik válasza Karavik (#15059) üzenetére


Karavik
veterán

Hülyeséget írtam, ez nem rebuilt! Szerencsétlenek kiadták ugyan azt amit visszavontak csütörtökön, röhej!

Először véletlenül a fastboot .tgz Hash-t hasonlítottam a ROM .zip Hash-el, ezért nem egyezett az MD5 Hash :W
Tehát helyesbítek a csütörtökön visszavont kiadás teljesen megegyezik a most újra kiadottal!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#15061) DrKapocs válasza Karavik (#15060) üzenetére


DrKapocs
őstag

Elég sok apró hibával dolgoznak, minden hétre jut valami malőr.

[ Szerkesztve ]

(#15062) Attipapa válasza Karavik (#15060) üzenetére


Attipapa
aktív tag

A miui.com-on sokan emlitenek valamilyen hívóképernyővel kapcsolatos hibát. E miatt a mindennapos használatot nem javasolják. Random hiba! Te még nem tapasztaltad? Én még maradtam az AOSP-nél.Már csak apró kernel hibáról ír Ivan a z 5.1.1-el kapcsolatban és most teszteli. Ha ok. akkor még ma feltölti.

(#15063) vicces1 válasza DrKapocs (#15061) üzenetére


vicces1
aktív tag

Ez külön szórakoztató :DDD egy samu topic-ba pl. nincsenek ilyen heti témák!

Xiaomi Mi2s, Mi4c, Mi5s plus

(#15064) DrKapocs válasza vicces1 (#15063) üzenetére


DrKapocs
őstag

Az biztos. Egyszer sem kaptam frissítést rá. De ígéret az volt.

(#15065) Karavik válasza Attipapa (#15062) üzenetére


Karavik
veterán

Nem tudom konkrétan miről lehet szó, de azt biztosan tudom és elfogultság nélkül állíthatom, hogy az 5.5.1 kiadás gyakorlatilag teljesen jól használható, stabil, FC és problémamentes (leszámítva a camera és DND csendes üzemmód kiforratlanságát, de ez egyik sem major issue). Ezt egyébként a xiaomi.eu weekly release fórumon a hozzászólások is hűen tükrözik, mert Mi2S-el kapcsoltban nem nagyon van már negatív hsz, viszont egyre többen elégedetlenkednek a más típusú készüléket használó userek.
Amit Te olvashattál, az kizárásos alapon csak az USSD issue lehet, ami USSD kóddal történő ügyintézéshez kell:
Hívásindítás menüből pl. Telekom esetén be kell pötyögni *111# kódot majd hívás indítás gomb. Erre normál esetben meg kellene jelenni egy számozott menünek szolgáltatásokkal. Ehelyett most csak egy kínai popup ablak jelenik meg amiből mégse gombbal ki lehet menni, ennyi! Én ezt az USSD kódos ügyintézést soha nem használtam és soha nem is fogom tehát ez nekem személy szerint nem issue. Mivel itt ezen a fórumon nem volt ezzel kapcsolatos visszajelzés állítom sokan nem használják vagy nem is hallottak még USSD kódos ügyintézésről.

Ivan 5.1-nél működik az USSD?

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#15066) Attipapa válasza Karavik (#15065) üzenetére


Attipapa
aktív tag

Nem. A hívóképernyőről időnként eltűnik minden, miközben kapcsolatban vagy. Nem lehet semmi opciót elérni hívás közben! Ezt a hibát többen is jelezték, de nem minden hívásnál fordul elő. Ha ez a hiba létezik, azt csak a folyamatos használat mellett lehet észlelni.Ugyanez volt a CM12 mikrofonnal, volt úgy hogy 10-ből 1-szer jött elő, volt úgy hogy 10-ből 5-ször,de olyan is volt,hogy 10-ből 10-szer jó volt. Ezért írtam,hogy ha előfordul,nem kell meglepődni,mert tudnak a hibáról.
Az USSD-t nem használtam soha,bár sokat olvastam róla. Nem tudom,hogy 5.1-en működik-e.
Valószínűnek tartom,hogy több kínai felhasználó van,mint EU-s,így több a lehetőség arra,hogy valaki belebotlik egy hibába.

[ Szerkesztve ]

(#15067) Neck válasza Karavik (#15060) üzenetére


Neck
veterán

Felraktam Fastboottal az 5.5.1-et, rá a multilang 5.5.1-et, semmi baja az égvilágon.
Sőt, most már nem "felejti el" a mibandom, mindig kinyitja a screen lockot.

Illetve van egy gondom, hogy nem hajlandó a MiFit bejelentkezni, de ez nem ROM hiba, mivel a MiBand fórumon mindenki panaszkodik...

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#15068) Karavik válasza Attipapa (#15066) üzenetére


Karavik
veterán

Erre viszont azt tudom mondani, hogy ha ez a hiba nálam nem jött elő, akkor az a hiba gyakorlatilag nem létezik! Munkanapokon átlagban napi 3 órát beszélek telefonon, mindenféle formában, kihangosítva, anélkül, beszélgetés közben váltogatva a bejövő hívások között miközben a másikat várakoztatásba teszem, ezen felül használom a konferencia beszélgetést is néha, de ilyet egyszer sem tapasztaltam, sőt a xiaomi.eu-n sem jelzett ilyen hibát senki, pedig ott aztán minden apró hülyeséget reklamálnak.

USSD-t kipróbálnád légyszi Ivan 5.1-el?
*111# hívás indítás

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#15069) Attipapa válasza Karavik (#15068) üzenetére


Attipapa
aktív tag

Kipróbáltam. Egy kínai szöveg,mégse és küldés lehetőséggel,semmi más. Akkor ezek szerint itt sem működik.
Nem tudom,hogy miért irkálnak hülyeséget a miui.com-on, de ez már nem az első eset.Volt ilyen az Ivan féle rom-ról is,de én soha semmit nem tapasztaltam. Az is lehet,hogy ilyen nagy "tömegben" több olyan felhasználó van, aki ugyanazt a hibát követte el a ROM felrakásakor,ezért van a bug.

[ Szerkesztve ]

(#15070) Karavik válasza Attipapa (#15069) üzenetére


Karavik
veterán

Köszi szépen, akkor USSD kóddal kapcsolatban tök ugyan az a jelenség, mint MIUIv6-L esetén.
Úgy látszik más EU országokban USSD kóddal szokták intézni mobiltelefon szolgáltatásokkal kapcsolatos ügyeket. Állítólag KK alatt működött rendesen...bár engem ez teljesen hidegen hagy! USSD-ről is csak a MIUIv6-L kapcsán hallottam először :)

Egyébként Mi2S MIUIv6-L témában én is találkoztam olyan visszajelzésekkel, amik érthetetlenek számomra. Többen jelezték pl. hogy a híváslistában minden hívott szám ismeretlen számként jelenik meg, akkor is, ha a hívott fél benne van a névjegyzékben és onnan van elindítva a hívás :F :Y

Szóval hasonlókkal volt tele a topic (proof):

"every call i do is recorded as unknown number, even if i select a call from my contact list.. And then i don't find any call record "

"Some calls are shown as "unknown" while the caller's name is mentioned in the telephone book, also some calls are not displayed."

Szerintem ilyennel se találkozott még egyikünk sem....

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#15071) Neck válasza Karavik (#15070) üzenetére


Neck
veterán

Érdekes, mivel ez inkább Xiaomi Hongmi hiba, ott tömegesen fordul elő, unokatesóm Hongmiján pl én is tapasztaltam ROM frissítés után. Organize contacts / Rebuild index data megoldja elvileg.

5.5.1 tapasztalatok: eddig bejön, hogy végre működik a BT unlock a Miband-del megbízhatóan :B :D Valamint, lehet, hogy a friss telepítés miatt, de gyorsabbnak tűnik, mint Unified előtt volt.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#15072) Karavik válasza Neck (#15071) üzenetére


Karavik
veterán

Igen, és remélem az akku idő is felfejlődik hamarosan MIUI-KK szintjére (vagy legalább a közelébe). Tegnap reggeltől estig 4, 5 óra kijelzőidőt és 1 óra telefonbeszélgetést bírt ki az akksi (javul)...én speciel még a DND csendes üzemmód tökéletesítésére várok nagyon!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#15073) Neck válasza Karavik (#15072) üzenetére


Neck
veterán

Egy keveset nálam is javult, de a 4.4 szintje sajnos messze van...

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#15074) hera77


hera77
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek mit lehet kérni egy MI2-ért?
40körül reális lehet?
Adok hozzá egy bumpert.

(#15075) zdanee válasza hera77 (#15074) üzenetére


zdanee
őstag

16 v 32-es? Fehér hátlap mennyire gányos. 40 szerintem elég méltányos amúgy, ha 32 GBs, akár még 45 is belefér egy szép állapotúért. Szigorúan elfogult magánvéleményem szerint.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#15076) hera77 válasza zdanee (#15075) üzenetére


hera77
csendes tag

16-os,a hátlap szinte original,végig volt rajt tok.
Szívem szerint megtartanám(mivel nagyon szeretem),de kaptam a cégbe egy újat és nincs rá szükségem...

[ Szerkesztve ]

(#15077) zdanee válasza hera77 (#15076) üzenetére


zdanee
őstag

Akkor a 40 teljesen korrekt szerintem. Vagy ha nem kell a pénz, tartsad meg, jobb ez, mint egy átlag céges Huawei és nem kell visszaadni a végén :)

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#15078) Neck válasza hera77 (#15076) üzenetére


Neck
veterán

Megy PÜ.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#15079) redbiro


redbiro
őstag

sziasztok!

nekem még sima mi2-m van, és kb egy éve csak a gyerekek játszanak rajta, úgyhogy teljesen elveszettem a fonalat, viszont most fel kéne upgradelnem a telót a feleségemnek.

jelenleg 6.0.5.0 cwm és egy ivan féle stock android 4.4.2 van rajta :).

letöltöttem a xiaomi.eu_multi_aries_5.5.1_v6-5.0.zip-et, és a kérdésem, hogy pontosan milyen lépéseken kell végigmennem, hogy legyen egy teljesen legyalult, de rootolt telefonom a végén.

becsülettel visszaolvastam az utolsó kb 600 hsz-t, de sajnos elment mellettem az élet. :)

előre is köszi,
red

it never gets easier, you just go faster

(#15080) Neck válasza redbiro (#15079) üzenetére


Neck
veterán

Szia,

MIUI V6L 5.5.1 telepítés (először MiFlash is kell, később már csak MiRecovery / Updater app is elég)

Először is feltöltöd a telefont (én elővigyázatosságból így szoktam, mivel a MiFlash sokáig is tarthat), illetve lemented az SD kártya tartalmát.

Letöltöd a legfrissebb 20150327-es MiFlash-t, feltelepíted. Letöltöd az 5.5.1-es Fastboot TGZ-t.

Kicsomagolod a TGZ-ből a TAR-t, a TAR-ból pedig magát a mappát, az egyik meghajtó gyökerébe, mondjuk a D:\ mappába. KÉP.

Kikapcsolod a telefont, majd lenyomva tartod a hangerő-le gombot, és bekapcsolod a telefont, a hangerő-le gombot nyomva tartva.
Cuki MiTu heggeszti a robotot képnek kell(ene) bejönnie.

Elindítod a MiFlash programot, bedugod USB-be a telót, a refresh gombot megnyom, megvárod, míg megtalálja a telódat. KÉP.

A Browse gombbal betallózod az imént a TAR-ból kicsomagolt mappát (mondjuk D:\aries_images_5.5.1_5.0_cn).

Lent a progi alján a bogyót átboggyintod flash_all -ra. Én speciel a Browse advanced menüpontjával még 1x végig szoktam menni a fájlokon (az nv_flash-t kivéve), hogy minden jól van-e betallózva.

Ujjakat keresztbe rakod, és megnyomod a Flash gombot. Innentől ügyelj, hogy még véletlenül se tépd ki az USB-t a processz alatt. Vársz, sokat vársz, még többet vársz, amíg ki nem írja, hogy "The operation completed successfully (0x00000000)", és zöld minden.

Ezután a telefon újra fog indulni, és baromi sokáig a boot screen MI feliratát fogod bámulni.

Addig, amíg tölt a teló, te is tölts, töltsd le ezt itt: Xiaomi.EU Multilang 5.5.1
De komolyan, szerintem vagy 10 percig legalább bootol a teló,addig simán lejön. Nevezd el update.zip-nek.

Ha bebootold a teló, másold rá ezt az Update.zip-et az "SD kártya" gyökerébe.

Kapcsold ki a telót, és lépj be a MiRecoverybe: Lenyomva tartod a hangerő-fel gombot, és bekapcsolod a telefont, a hangerő-fel gombot nyomva tartva. KÉP.

A wipe menüben nyomsz egy wipe cache, wipe user data kombót, majd Install Update.zip to system. Ezután Wipe Cache, wipe user data, wipe SD card, Wipe all data (babonából). Ezután reboot to system 1.

Tadamm, van egy tutira működő MIUI V6L 5.5.1-ed :)

Valószínű ettől sokkal jobban vágod a processzt, de ezt a HSZ-t legalább be lehet majd linkelni mindenkinek. (szóljatok, ha valami kimaradt / elírtam).

Sok sikert!
Neck

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#15081) Neck válasza Neck (#15080) üzenetére


Neck
veterán

Ja, és majd elfelejtettem, természetesen érdemes minden letöltött cuccnak a hash / crc checkjét megnézni, hogy azt töltötted-e le, amit neked szántak. CWM viszont nem lesz. :B

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#15082) redbiro válasza Neck (#15081) üzenetére


redbiro
őstag

köszi sikerült minden. eddig szimpi a rendszer.

it never gets easier, you just go faster

(#15083) Neck válasza redbiro (#15082) üzenetére


Neck
veterán

Szuper! Ha mindent jól csináltál, elvileg Unified storage is van ;) legyen benne sok örömed!

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#15084) redbiro válasza Neck (#15083) üzenetére


redbiro
őstag

jah, még egy kérdés.
root jog van ebben?

it never gets easier, you just go faster

(#15085) Neck válasza redbiro (#15084) üzenetére


Neck
veterán

Van! Security app, jobb alul permissions, alul root access. (angolul használom) Itt fel fognak jönni azok a programok, amiknek szüksége van root jogra, és be tudod kapcsolni nekik.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#15086) redbiro válasza Neck (#15085) üzenetére


redbiro
őstag

szuper, köszi

it never gets easier, you just go faster

(#15087) redbiro


redbiro
őstag

ha esetleg lenne valakinek eladó 3000mah-os akksija hátlappal, dobjon egy privit lécci.
köszi

it never gets easier, you just go faster

(#15088) ginola


ginola
addikt

Ivan ROOM-ból melyik a leghasználhatóbb?

(#15089) <Adamsky> válasza ginola (#15088) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Az 5.1-es és az 5.1.1-es is (tegnap küzdöttem fel Attipapa segítségével) teljesen jól használható. Előbbit még a klasszikus partíciós felosztással használtam, míg utóbbihoz már az új, unified storage-os ("us") ajánlott. Az "us" miatt viszont új CWM kellett, ami egyelőre csak kínaiul tud (na, ehhez kellett Attipapa, aki folyékonyan beszéli érti a kínai nyelvet :) ) szóval kicsit küzdelmes volt a telepítés.
Az 5.1-be egyetlen hibát találtam. A kedvenc kamera app-om (Camera FV-5) FC-zett. Minden más szépen, gördülékenyen működik. Az 5.1.1-el is - eddig legalábbis - hasonló a helyzet, de itt még csak pár órás tapasztalatról beszélhetünk (ja, az előbb említett app itt is FC-zik, mert a driver valószínűleg ua.).

[ Szerkesztve ]

(#15090) ginola válasza <Adamsky> (#15089) üzenetére


ginola
addikt

Kössz.
Most a Miuiandroidos 5.2.27-et használom, megint előjött, hogy az értesítési led néha nem jelez, és nem értem, hogy miért.
Az akkuhasználat a KK-hoz képest mennyivel lehet rosszabb?

Volt kezemben Meizu MX4, nagyon tetszett a felülete, ikonjai, gyorsasága!

[ Szerkesztve ]

(#15091) <Adamsky> válasza ginola (#15090) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Az akkuhasználat a KK-hoz képest mennyivel lehet rosszabb?"

Erről sajnos nem tudok nyilatkozni. A "special edition"-ös KK-s ROM-okat, nemes egyszerűséggel "átugrottam" (elég sokáig v5 nyúztam). Talán Attipapa ...

(#15092) vornia


vornia
senior tag

NA ma belefutottam én is az eu-s verzió "hibájába" tegnap volt egy nem fogadott hívásom, némítva volt a telefon (bár rezgést bekapcsoltam, mégsem éreztem a zsebemben, a led meg "elfelejtett" villogni.
Ja és megtaláltam ezt..

[link]

ehem....ha jól nézem ezt még utol kell(ene) érnie az L-nek..

(#15093) ginola válasza vornia (#15092) üzenetére


ginola
addikt

KK alatt is volt ilyen, és van is nálam, de miért?

(#15094) vornia válasza ginola (#15093) üzenetére


vornia
senior tag

A nem fogadott hívás jelzés értesítés felejtésre gondolsz?
Nekem eddig sosem volt ilyen ..

(#15095) Karavik válasza vornia (#15094) üzenetére


Karavik
veterán

Lehet, hogy csak megnyomódott a bekapcsoló gomb véletlenül a zsebedben miközben villogott a led. Mert ha ilyenkor egyszer megnyomod a bekapcs gombot és felvillan a kijelző, utána már nem villog tovább a led mert azt hiszi, hogy megnézted az értesítést.

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#15096) ginola válasza vornia (#15094) üzenetére


ginola
addikt

Arra. Nem először találkoztam vele

(#15097) Valaki87


Valaki87
senior tag

üdv urak

megéri ilyen telefont venni ? van egy szinten mondjuk az Optimus G-vel ?
illetve a sárga kijelző problémára mennyibe kerül a megoldás ? :)

(#15098) zdanee


zdanee
őstag

Lehet, hogy a Dolby a ludas a dologban, de ma jó sokat utaztam és kb 3 óra zenét hallgattam. Ezalatt kb 4-5 alkalommal a zenelejátszás elkezdett akadozni (különösebb háttérben futó programok nélkül is). Visszatekertem, másodjára megette gond nélkül ugyanazokat a számokat, és tök random időpontban máshol megint akadozni kezdett. Grafikon alapján nem volt ezekben az időpontokban magas a fogyasztás, tehát a procit sem húzhatta túlságosan. A Dolby-t kikapcsolva még egyszer előfordult. Ez a ROM az első, amivel ez előfordult. Csak a gyári lejátszóval próbáltam. Valaki látott (hallott) már ilyet?

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#15099) HornedReaper válasza Valaki87 (#15097) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Szia!

Mióta megvettem használtan, van egy kis sárga folt a hangerőszabályzónál, és már egyáltalán nem zavar.
Erőforrásigényes játékkal is melegítettem többször a telót, és nem terjedt tovább a folt. 1 éve az enyém a telefon.
Optimus G-ből én a koreai verziót használtam volna, de nem sikerült az EU ROM-ot összehozni rajta úgy, hogy a szenzorok is megmaradjanak, így ment vissza Kínába :) Annak nagyobb a kijelzője, ennek sokkal jobb a gyári ROM-ja..

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#15100) Valaki87 válasza HornedReaper (#15099) üzenetére


Valaki87
senior tag

Rom stb nem izgat :)

nem értek se a root-hoz se semmi ilyenhez....

full gyáriba használnám, kamera legyen elfogadható és az akku jól bírja, illetve stabil legyen normálisan lehessen rajta beszélni, mert sajnos sok hulladék telefon van amire panaszkodnak a hívás minőség miatt..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.