Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) #79335424


#79335424
törölt tag

Egy tipp és egy kérdés. Tudomásom szerint a telóknál nem csak a kábelek hossza és vastagsága befolyásoló tényező, hanem az USB lábak bekötése is. Ha táp+adat kábelt csatlakoztatunk, akkor kevesebb töltőáramot enged, mint csak táp esetén. A jelenség biztos, csak azt nem tudom, hogy mely szálak, hogyan vannak kötve, ami a különbséget eredményezi.

Keresek olyan powerbankot, ami párhuzamosan képes leadni min. 5V 2A -t és 12V 2A -t, a töltőfeszültsége lehet 12/24V, vagy 12-24V és terhelés közben is tölthető. Tisztában vagyok a fizika korlátaival. A méretre max. egy 3,5" -os külső tár házának méreteit gondoltam. Az elvárás kettős funkció lenne.
1. A telót párszor fel tudja tölteni.
2. Hordozható szünetmentesként, teljes terhelésnél biztosítson addig energiát, ameddig a mögötte levő szerver biztonságosan leáll.

Láttam a neten olyanokat, amik a leírt paraméterek alapján alkalmasak lennének, de sajnos, a powerbankoknál (is) az elmélet gyakran köszönő viszonyban sincs a gyakorlattal. Tud vki tippet adni, hogy melyik lenne a jó vétel? Esetleg összerakásról is lehet szó. Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.