Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) keIdor


keIdor
titán

Ezek szerint sokáig terveznek még ezzel a generációval.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2) #08052480 válasza keIdor (#1) üzenetére


#08052480
törölt tag

Ezek szerintem bőven nem biztos.

(#3) SzlobiG válasza keIdor (#1) üzenetére


SzlobiG
félisten

Egyáltalán elbírná már ez az öreg hw?:U

(#4) Necroman_Mk2 válasza SzlobiG (#3) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

A PS3 elbírja. Igaz, nem FullHD-ben, de mennek rajta 3D filmek.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#5) Zirowe válasza Necroman_Mk2 (#4) üzenetére


Zirowe
nagyúr

3d film az más, ott csak le kell játszani.

De ezt vajon mekkora felbontásban fogja nyújtani a box?
Még 720p-nél is alacsonyabban?
Érdekes..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6) #08052480 válasza SzlobiG (#3) üzenetére


#08052480
törölt tag

Butított felbontással perszehogy elég. PS3-on is csodákat alkottak vele.

(#7) SzlobiG válasza Necroman_Mk2 (#4) üzenetére


SzlobiG
félisten

De a játékok sokkal több erőforrást igényelnek mint a filmek, én arra gondoltam. Vagy ez csak a filmek lejátszását tenné lehetővé? Kétlem.

Jah igen lebutítják felbontást...mondjuk nem tudom 3D-be ez mennyire érzékelhető.

[ Szerkesztve ]

(#8) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Na ez jó.. Néhol a bekapcsolt 3D mellett a GTX 460 is megfeküdt 1440x900-as felbontáson, de meglátjuk mi sül ki ebből. :C

PS4

(#9) Sundesz válasza SzlobiG (#7) üzenetére


Sundesz
őstag

Összes új PS3 exkluzív támogatja a 3D megjelenítést, nem hiszem, hogy akkor pont a box nem bírná majd.

Hörcsög Powa'

(#10) pzstm válasza keIdor (#1) üzenetére


pzstm
titán

2014-ig nagyjából, jelenlegi helyzet szerint ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11) UnSkilleD válasza Zirowe (#5) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

a legtöbb játék 2dben is 720p alatti felbontáson megy akkor gondold el 3d-ben...

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#12) nofi


nofi
őstag

A Microsoft mindig is értett az E3-as bejelentésekhez, egyszerűen ilyenkor senki nem képes megszorongatni őket. Bevallom (bár nincs még itthon) a Kinectben nagyobb potenciált látok és ezt a 3D őrületet kifejezetten nem bírom - bár lehet csak a filmipar általi agyonhypeolása csapta ki többször is nálam a biztosítékot.

Xbox GT: nozsolt

(#13) Abu85 válasza keIdor (#1) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Még legalább két évig biztosan. Bár nincs megerősítve, de hallottam, hogy az egyik nextgen konzolban az NVIDIA Maxwell APU/HPU lehet. Az majd 2013-ban jelenik meg leghamarabb, így az arra épülő konzol 2014-ben jöhet.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#14) Löncsi válasza mrhitoshi (#8) üzenetére


Löncsi
őstag

[link]

Érdekes, itt meg tudták oldani.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#15) Xirtam válasza Zirowe (#5) üzenetére


Xirtam
veterán

720p-nél alacsonyabb felbontásban?! :) Új játékok között mutass már légyszíves olyat ami PS3-on full HD-s...

Segítek, se a SOCOM, L.A Noire, Dirt 3, egyik sem tudja! :)

PS3 leggyengébb hardveres eleme a VGA . . .

(#16) Enton válasza SzlobiG (#7) üzenetére


Enton
addikt

DVD-n te nem fogsz 3d-s filmet nézni, bluray meg hddvd meghajtó külön opció, ha még van nemtudom régebben volt hozzá.
Plusz kéne 1.4 hdmi is hozzá az is hiány xbox-on.
Szóval biztos nem a filmek támogatása itt a fő cél hanem a játékok.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#17) tDr1v3r válasza Enton (#16) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A FAT PS3-okon sincs 1.4-es HDMI, mégis mennek a 3D BR-ek...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#18) kingabo


kingabo
őstag

"Az informátor szerint az Xbox360 nem csak, hogy alkalmas erre, hanem többet is ki tud hozni a témából, mint a PS3."
Ez most tuti? Se blu-ray meghajtó, se 1.4-es hdmi nincs benne, a hw is (papíron) gyengébb...

[ Szerkesztve ]

(#19) heihachi válasza kingabo (#18) üzenetére


heihachi
addikt

Se blu-ray meghajtó Játékokhoz nem is kell, attól még lehetnek 3D-sek.
se 1.4-es hdmi nincs benne Az se kell, példa előző posztok egyikében.
hw is (papíron) gyengébb Papíron...

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#20) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Black Ops-ban van 3D, nem? :F Vagy az más?

3D filmekhez meg pendrive? :D

mp

[ Szerkesztve ]

(#21) Zirowe válasza Xirtam (#15) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Hol mondtam én, hogy a ps3 tudja?
Full hd-t is csak nehezen bírja kinyögni a ps3 játékoknál, 3d-ben el sem merem képzelni mekkora felbontásban futnak a játékok, és ugyebár a box meg elvileg gyengébb is..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#22) pocokmz


pocokmz
csendes tag

Szerintem simán bírnia kell a boxnak. Nézzük más szemszögből a dolgot: a 3DS-nek 800x240-es képernyője van (szemenként 400x240). Tehát a boxnak 1280x720-at kéne bírnia (szemenként 640x720). Erre pedig lazán képes lenne. Már ha jól értelmezem.

(#23) Gergosz2


Gergosz2
veterán

de most ez , hogy lesz?

Patch formájában érkezik , vagy kiadnak egy 3d képes frissített hardveres boxot?

A cikkből ezt nem tudtam kihámozni.

Amúgy kiváncsi vagyok rá mert , a mai jobb vga-kat is megizzatja a 3d megjelenítés, a box meg ugye nem mai vas.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#24) Gergosz2 válasza Zirowe (#21) üzenetére


Gergosz2
veterán

ja sajna mindegyik csak felskálázza(ez eléggé látszik is :(( )

(#16) Enton

3d filmnek full hd-ban van értelme(szerintem) amihez hddvd nem elég :N

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#25) tDr1v3r válasza Gergosz2 (#24) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Dehogy csúnya az upscaling, én pl Forza 3-on nem is látom hogy felkonvertálná.
Pedig, azért az ilyen dolgokra érzékeny vagyok eléggé...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#26) Zirowe válasza pocokmz (#22) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nem inkább 2*1270*720at kéne renderelnie, ami már kicsit sok lenne?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#27) Gergosz2 válasza Löncsi (#14) üzenetére


Gergosz2
veterán

ezért van ott rendesen 20- meg 22 fps.

Így elég élvezhetetlen .

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#28) Gebriel


Gebriel
veterán

Aha 3D meg Kinect. :C
Na lesz aztán a durva. :DDD ;]

Sonynak bele kell húznia. A Wii-ról másolt Move kevés lesz már. :(

(#29) fasterware


fasterware
aktív tag

Majd jönnek a 3D - s CRT tévék :) , jó az a 3D 800*600 - ban is :) .

(#30) Angel1981 válasza keIdor (#1) üzenetére


Angel1981
veterán

Tudtommal csak 2015 tájékán várható az utód.

(#31) Löncsi válasza Gergosz2 (#27) üzenetére


Löncsi
őstag

Azért elég az a framerate.
Csak poén, hogy PC-n egy atom GeForce kell 3D-hez mert felezi a teljesítményt, addig egy régi box megbírkózik Crysis2+3D kombóval. Szerintem no comment.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#32) keIdor válasza Zirowe (#5) üzenetére


keIdor
titán

Sok jatek mar most 720p alatt megy. Kivancsi leszek meddig mennek meg visszafele...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#33) keIdor válasza Löncsi (#31) üzenetére


keIdor
titán

Crysis 2 mindket konzolon lemegy nehany helyen 10 fps ala is... ha ranyomnak a 3D-t az tonkrevagna a maradek jatekelmenyt is. Amugy pl. azon a jatekon nagyon latszik, hogy kicsi a felbontas. Hiaba skalaz fel, nem valami szep.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#34) kingabo válasza heihachi (#19) üzenetére


kingabo
őstag

Ok, csak kérdeztem, mert furcsának találom.
Remélem nem a Batman Goty-s 3d-t jelentik be

(#35) joocek


joocek
aktív tag

jó reggelt vagy jó estét. Az most mindegy. Én ki próbáltam. Pontosabbn játszottam 3D ben a black ups ott . Samsung tv-n. Hibátlanul ment gyönyörű volt. Teljes élethű. De mivel a játék jellege olyan ezért nagyon nagy tapasztalat kéne az ilyen játékhoz. Ha valaki lőt már igazi fegyverrel. Az tudja két szemmel célózni nagyon nehéz. Ha nem marók fegyver van nálad, és nem közelre célzól. Csak úgy tudsz ha be csukod az egyik szemed. Úgy meg az elég szűk látó néző még kissebb. Így nagy hátrány volt a többiekel szemben. Ilyen stílust játéknak nem hiszen ,hogy el tud terjedni bármilyen szép is. Hozzá teszem mint a filmeknél ez a játék nem kimondottan erre készült. Így hiányzik a speciális efekt belőle. A szálló tárgyal szépek. A tér érzet nagy , a fegyver nagyon franko. De egy korlát pl nagyon gáz tud lenni. Pl berlini pályán. A teljesség hez az is hozzá tartozik az új pályákat nem néztem még.

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.