Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) myckey


myckey
veterán

Gratuláció !

Igényes munka, akár a játék. :R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#2) Xaels válasza myckey (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Köszönöm, igyekszem mindig kitenni magamért.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

nagyon vártam, és nekem hatalmas csalódás volt.
Szerintem a játékmenet pocsék, kotor után a jedi képességek kimerülnek ennyiben... no comment.
(pedig elméletben nincs bajom az ilyesmi játékmenettel, AC sorozat bejön)
A grafika már 2 évvel ezelőtt is gagyinak számított volna.
Pár óra után abba hagytam, nekem élvezhetetlen volt.

...csak én vagyok helikopter?

(#4) Xaels válasza Sethdobaloah (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Mármint mennyiben? Ahogy haladunk előre úgy "tanul" meg Cal egyre több mindent.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) myckey válasza Sethdobaloah (#3) üzenetére


myckey
veterán

A játékmenet max. annak pocsék, akinek nem jön be a stílus.
Egyébiránt semmi gond nincs vele.

A képességek kimerülnek ennyiben?
Ok. No comment.

A Grafika ( PC ) nagyon hangulatos, helyenként nem kicsit látványos!
Gagyi?!
Valótlan...és szerencsére ezt a többség is így látja.

Nem a te játékod....előre lehetett tudni a fő játékmechanikákat, nem kellett volna beleszagolni ha nem jön be.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6) Xaels válasza myckey (#5) üzenetére


Xaels
félisten

Konzolon is vannak nagyon szép és látványos részek a játékban, persze nem ér fel 1-2 exkluzív címhez de nem mondanám, hogy csúnya játék lenne.

Játékmenetre meg képességekre nem tudom mit várt. Hozza itt a KOTOR-t, de ott is bele kellett tolni jópár órát mire meglettek a Jedi/Sith képességei az embernek. Itt is megkapunk mindent ami a Jedikre jellemző, ja villámot nem szórunk meg nem fojtogatunk és nem félistenként rohanunk végig a pályán...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) myckey válasza Xaels (#6) üzenetére


myckey
veterán

Igen, tudom.
Láttam sok sok Konzolos bemutatót,infot stb......követem tisztességesen az eseményeket :B

Csak azért raktam zárójelbe, mert nekem PC van. Tiszta sor legyen.

Vannak benne elnagyolt, kevésbé kidolgozott részek...grafikai hibák is. Persze. Nekem sem tetszik mindenhol...- mondjuk helyenként a talaj . Egy példát mondtam.

De nagyon nagyon látványos dolgok és helyek is, az Összkép pedig nagyon is rendben van.
Meg kell nézni játék topicját például....Vagy amiket Te mutattál a cikkedben . Zseniális képek.

"Csúnya, szar,gagyi...."
Ezek nagyon durva ferdítések ! Valótlan.






Nem is értik sokan mások sem, mire fel jön egy egy ember a grafikával......(persze ez nyilvánvaló a számomra.)

A Játékmenet, a különböző elemek amikből felépül....az olyan, amilyen.
Akinek nem tetszik, annak nem a játékban kell keresni a hibát, hanem saját magában.
A kivitelezéssel semmi komoly baj nincs. Minden elemében élvezhető .

Akinek nem ízlik, annak nem kell hozzászagolni.
Szerencsére nem vagyunk egyformák.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#8) Xaels válasza myckey (#7) üzenetére


Xaels
félisten

Több mint 40 képernyőképem van meg pár videó is elmentve, alig tudtam dönteni mit tegyek be az írásba.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) myckey válasza Xaels (#8) üzenetére


myckey
veterán

Csupa csupa Valótlan erőlködés.
Szerencsére nem ez az általános

Nem véletlen olyan a játékosok véleménye, meg a kritikusoké.....amilyen. Pozitív. Teljességgel.

Nagyon durva dolgokat lehet kivenni a megjelenésből! Nem győzök fotózni.
A fenti képek, nem is mind maximum beállítások mellett készültek. Nem is egy azon platformokon.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#10) sheep


sheep
addikt

Köszi a leírást, jó volt olvasni!
Nagyjából egyetértek a Te véleményeddel, bár nálam egy kicsit kevesebb pontszámot kapott volna a játék :)
Én is nagyon régóta várok már egy jó SW játékra, az utolsó ami tetszett az talán a Battlefront 2 volt, de sajnos annak nem az igazi az egyjátékos kampánya.
Ami nekem nem tetszett az a harcrendszer (pc-n játszom). Ugyan ezt sokkal egyszerűbben, átgondoltabban, kevesebb gomb használatával is meg lehetett volna oldani szerintem. Ha rajtam múlott volna, akkor olyasmi harcrendszert rakok a játékba mint pl. a Witcher 3-ban volt (egy gombon van az erős és a gyors vágás, az erő használat pedig egy külön gombon van amit ha megnyomsz az idő kicsit lelassul és addig ki tudod választani melyiket akarod használni). Néha nagyon idegesített hogy nem találtam egy a megfelelő billentyűt, és emiatt az ellenfelek a sarokba szorítottak, egymást kaszabolta mindenki, és a rossz kamera kezelés miatt nem lehetett semmit látni. A kamerával néha meggyűlt a bajom akkor is amikor beállt egy nézőpontba, nem lehetett változtatni, a karakter pedig nem látszódott és emiatt leestem valahová.
A látvány helyenként áll leejtős, helyenként elnagyolt, cserébe jól fut.
De mindezekkel együtt örülök ennek a játéknak, nem rossz az irány, és remélem hogy lesz folytatása.
Nálam az etalon a Jedi Knight 2 volt, ha egy ahhoz hasonló fps is jönne valamikor az lenne a csúcs.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#11) Xaels válasza sheep (#10) üzenetére


Xaels
félisten

Ja a Battlefront 2 kampányának alapsztorija érdekes lenne, a karaktereiben is volt potenciál de a küldetések felépítése és "folytonossága" nagyon gyenge, egyszerűen nem érzed, hogy a részese lennél egy történetnek ráadásul rövid is.

Az irányításról bill+egér kombóval nem tudok nyilatkozni, PS4-en minden kézre esik.

A harcrendszer szerintem nagyon jól illik a játékhoz. A kardozás nem kelti az esztelen hadonászás illúzióját, földhöz ragadtabb.

Nálam azért ez a pontszám mert igazán csak a technikai oldal ami hagy maga után kivetnivalót. BD-1-t imádtam végig, nem volt idegesítő sőt. A történet rendesen van vezetve és a hozzá tartozó felfedezni valók is látványosak, átgondoltak. A zene zseniális, a tipikus SW-os dallamok mellett vannak újak és izgalmasak. Nem utolsó sorban szerintem a játékmenet nagyon szórakoztató.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12) Lord Myn válasza sheep (#10) üzenetére


Lord Myn
senior tag

+1 Ugyanezt gondolom én is, nagyon tetsztik a játék, de a harc (bill+egér kombóval) egy kicsit idegesítő.

Nálam is Jedi Outcast a SW jták etalon (bár abban meg elakadni volt nagyon könnyű, akkoriban még nem volt divat a segítség a játékban), de megosztva a KotOR I. részével (annak idején a SW: Best of PC DVD válogatást e két játék miatt vettem meg, pedig még olyan játékok is voltak benne, mint a Republic Commando vagy az Empire at War).

"War does not determine who is right - only who is left."

(#13) S e t h


S e t h
nagyúr

A teszt kitért arra, hogy a történetnek vannak hiányosságai, sőt talán sablonos is, de a konklúzió alapján meg jó a tartalom, számomra ez kissé ellentmondásos.
Szerintem a történet abszolút középszerű és igen, ezt ellensúlyozza a játékmenet és az SW feeling.
Azt kell mondanom, hogy történetre nekem még a Sekiro is szimpatikusabb volt a maga japán feudalista miliőjével, itt viszont egy hosszú idő vágyott SW játék miatt megelégszünk a kevesebbel, ami nem von le az élvezeti értékéből, de tény, hogy ennél többet is kaphattunk volna.
Nálam a poncsók keresése, de legyen szó akármilyen skinről, agyhalál egy ilyen játékban. Ahelyett, hogy vmi korrekt történetvezetése lett volna ( gondolom a The mandalorian sorozat forgatókönyve ismeretlen volt az EA előtt is), inkább kaptunk egy olyat, amitől felcsillant a szemünk és ugyanúgy élveztük sokadjára fénykardunk zümmögését, de a sokadik gárdista, pók, kosfejű csiga után azért felmerült bennünk, tényleg ennyi elég nekünk?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#14) Xaels válasza S e t h (#13) üzenetére


Xaels
félisten

"Mivel a játék erősen történet orientált ezért nem árulnék el konkrét részletek azzal kapcsolatban. Maga a sztori egyébként szerintem jó, sajnos kicsit tipikus SW-os sablonokból építkezik és elég kiszámítható helyenként, viszont hosszú és jól ki van dolgozva" - itt hol írtam, hogy hiányos lenne?

Nem hiányos, de tipikus SW sztori. Cal olyan mint Anakin, Luke vagy Rey. De ettől még elejétől a végéig fel van építve a történet. Kerek egész és nincsenek benne olyan hézagok mint a BF2-ben. Jól van vezetve a sztori, a mellék karakterek is jók.

Poncsókat, LS alkatrészeket meg Force Echo-kat sem muszáj keresni, az csak egy lehetőség, azok nélkül is végig lehet menni a játékon. Azok olyanok mint a GOW-ban a hollók pl., akiknek kell a gyűjtögetnivaló azoknak ott van.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15) S e t h válasza Xaels (#14) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ja, az meg kimaradt, hogy a teszt a szokásos, magad színvonal, köszönjük! :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#16) Xaels válasza S e t h (#15) üzenetére


Xaels
félisten

Én is köszönöm az elismerést.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17) myckey


myckey
veterán

FANTASZTIKUS In Game képek

Természetesen, sajátos megoldásokat használt az Úriember. Érti a dolgát !

(#13) S e t h

Nem a Poncho miatt kell nekifeszülni a játéknak, vagy a sok egyéb összekapkodható dolog miatt, de ezek is kellenek. Pláne ha legnehezebb fokozaton megy az ember/játékos. Pláne ha érdekli a SW világa, meg amit összeraktak a készítők. Pláne ha tetszik neki a játék.... Pláne.... ;) :)

A Történet már az elején tartogat fordulatot, a karakterek is rendben vannak.

Adott volt az idősík, ahova megtervezték a sztorit. Ezt hozták ki belőle.
Tisztes munka, élvezhető.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#18) Xaels válasza myckey (#17) üzenetére


Xaels
félisten

Jó képek., igazából rengeteg helyen meg lehet állni bámészkodni. A Dathomir-on van az egyik legepikusabb harc tele jobbnál jobb beállításoknál

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19) myckey válasza Xaels (#18) üzenetére


myckey
veterán

Tényleg látványos helyek vannak.
Jó munkát végeztek a felelős tervezők a design/art terén. :R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.