Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pécsi gyerek


Pécsi gyerek
addikt

Én most vettem 2 hete Tescoban akciósan 7000 ft volt.A fej hozzá ugyan csak Tescoban 4000 ft.Az én bőröm sem bírja a pengét,evvel szinte megszünt a borotválkozás utáni irritáció :)) Nem tudom a drágább variációk mennyivel jobbak,de ennyi pénzért fasza cucc.

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#2) Pécsi gyerek


Pécsi gyerek
addikt

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#3) Xaels válasza Pécsi gyerek (#1) üzenetére


Xaels
félisten

A QP2530-as ledben meg +1 vágófejben tud többet. A Pro változatban jobb az akku, van hozzá dokkoló és állítható vágófej is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) petipetya válasza Pécsi gyerek (#1) üzenetére


petipetya
nagyúr

Körkéses esetén tudok nyilatkozni: míg a Philips series 3000 kis irritációt okozott a nyaknál, addig a Philips series 8000 egyáltalán nem.

"nincs rá lezsóidő"

(#5) csepelball


csepelball
tag

Szuper cucc! Imádom, amióta megvettem!

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#6) Xaels válasza csepelball (#5) üzenetére


Xaels
félisten

Nem csodálom. Ahol a sima pengével szenvedek ott ez gyorsan megvan

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) sonar válasza Xaels (#6) üzenetére


sonar
addikt

A 3 pengés gilette-hez képes mennyire lesz sima az ember bőre?

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#8) Xaels válasza sonar (#7) üzenetére


Xaels
félisten

Közel van hozzá, géllel még nem próbáltam de szárazon majdnem annyira sima a végeredmény.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) szente válasza Xaels (#8) üzenetére


szente
addikt

Ezzel is el lehet magadat vágni? Általában kómásan éjjel szoktam borotválkozni és gyakran kaszabolom magam. Ha nem tudod magad megvágni és tényleg majdnem annyira le viszi, mint a sima borotva, akkor veszek egyet.

(#10) Xaels válasza szente (#9) üzenetére


Xaels
félisten

Az arcomon nekem nem sikerült még megvágni magam vele, az álamon pedig kifejezetten problémás szokott lenni de ott sem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) csepelball válasza Xaels (#8) üzenetére


csepelball
tag

Próbáltam géllel: Simábban csúszik, de azt vettem észre, hogy utána nem lesz olyan rövid. Tudom, hogy tizedmiliméterekről beszélünk, de nekem ez a tapasztalatom.
99%-ban szárazon használom, maximum közben mosom ki vízzel és az már érezhető vágáskor.

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#12) nullpoint


nullpoint
senior tag

Az elmúlt 25 évben azt hiszem a lehetséges verziók mindegyikét kipróbáltam a borotválkozáshoz.

Az összes fajta pengést, kezdve a leghagyományosabbtól. Többféle fajtájú és márkájú körkésest és rezgőkésest.
Nem találkoztam olyan módszerrrel amitől ne fájna és pattogzana ki a bőröm.

Kissé szkeptikus vagyok ezzel a cuccal kapcsolatban.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#13) Xaels válasza nullpoint (#12) üzenetére


Xaels
félisten

Most jövőhéten a Glamour napok alatt kuponnal olcsóbban lehet majd a DM és a Rossmann bolrokban is megvenni, illetve a Media Markt-ba is van Philips-es kupon.

Ez olyan dolog amit próba nélkül nem tud az ember meg. Ahány ember annyi féle bőr és szőrzet.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14) nullpoint válasza Xaels (#13) üzenetére


nullpoint
senior tag

Na, ha veszek akkor megírom milyen.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#15) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Philips webshopban 30% kedvezmény és ingyen szállítás! Vettem is egy One Blad-et.

Pixel 8 Hazel

(#16) ._.Dante._. válasza Xaels (#10) üzenetére


._.Dante._.
tag

Annyira viszi le, hogy a borosta nem látszik, viszont ahogy az összevagdosásnak, úgy a szőrtüszőgyulladásnak sincs esélye.
Amíg meg nem vettem, addig az áll alatti területeken kizárt volt, hogy borotvát használjak, mert egyből tele lettem gyulladásokkal, és ezen semmiféle kímélő hab, meg arcszesz nem segített.
Utazáshoz sem kellett magammal vinnem a töltőt, mert egy gyors borotválkozás 5-10%-ot merít, ha ezt hajnyírással is egybekötöm, akkor max 25%-ot merítek az akkuból, és ebben van vágás, formázás, és borotválás.
Röviden: Nekem minden fillért megért a legdrágább változata.

(#17) Xaels válasza TaylorPro (#15) üzenetére


Xaels
félisten

Rég néztem be ide valami miatt. De remélem beválik neked is, én nagyon kedvelem, számomra egy remek termék lett és ahogy néztem fejlesztik is a kiegészítőket.

(#16) ._.Dante._. neked is köszönöm a választ, igazad van, az ál alatti terület nagyon problémás tud lenni nekem is és ezzel pár perc alatt lent van aminek lent kell lennie. Formázni is könnyebb vele mint egy klasszikus hajnyíróval.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18) g0dl


g0dl
addikt

A penge mennyire tartós, mennyi ideig bírja? Tudom, hogy ez szőrzet függő is, de mégis nagyságrendileg érdekelne. A penge nem olcsó ( persze a Braun sem az)
Én Braunt használok, régebben volt Panasonic is. Megszoktam, nincs vele különösebb gondom, de azért elég sokáig tart.
Philips körkésesem sosem volt, pengést ritkán használok.

(#19) Xaels válasza g0dl (#18) üzenetére


Xaels
félisten

Heti 2 használattal 4 hónap körül. Jelzi is a pengén ha cserés. 5000.- a csere.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#20) ABE válasza g0dl (#18) üzenetére


ABE
őstag

1 éve használom a OneBlade-et, és a tapasztalatom, hogy kb. 25-30 borotválkozást bír a penge. A dupla kiszerelés akár 8000 Ft alatt is megkapható, de fajlagosan így is sokkal drágább, mint a Braun fej, ami típustól függően ugyan 2-3x annyiba kerül, de az élettartama meg kb. 8-10x akkora.

(#21) Dino69


Dino69
aktív tag

Sziasztok, ebay-en 3ezer körül van a penge.. Esetleg valaki bátorkodott már rendelni onnan??
A tok is 1200 ft körül alakul 😊

[ Szerkesztve ]

(#22) Xaels válasza Dino69 (#21) üzenetére


Xaels
félisten

Még nem próbáltam, de ha úgy döntesz majd szívesen vesszük a tapasztalataidat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23) Dino69


Dino69
aktív tag

Na jó... :)

(#24) szente


szente
addikt

Hali!

Nektek mennyit bír az akksi? Tavaly tavasszal vettem, de már nem bír végig egy borotválkozást, pedig csak heti egyszer használtam. Elvileg sima tölthető ceruza van benne, de tápos vagyok ahhoz, hogy a szétszerelős videón látható módon széthúzzam a készülékházat. Illetve a külsőt le tudtam húzni, de van alatta még egy amit szét kellene húzni :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.