Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Rövid leszek, de ne sértődj meg:

SZART!

Egy olyan óra, ami az általad támasztott követelményeknek megfelel, nagy valószínűséggel nem lesz túl jó. (Amit ide akartam írni, az már tényleg durva lett volna.)

Szerk.: ja ott van a mai divatos színes gumi/műanyag óra. Az a tökéletes neked szerintem. Belefér az árba, és digitális. Sok jót ne várj tőle.

Órának nem nevezném, max. mutatja az időt. Az óra ott kezdődik, hogy van rajta min. 2 mutató.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2) Wictor


Wictor
senior tag

Enjoy! ;]

Pedig elég jól néz ki az, amit használsz...

(#3) JColee


JColee
őstag

Mi a gond a fémszíjjal?

(#4) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Akkor neked Tokyo Flash óra kell.
Nézz körül, találsz 20k alatt neked megfelelőt.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5) TazLeacher válasza Dluinet (#4) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ja, a normális mutatós óra túl bonyolult neki, akkor ez sima ügy lesz... :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6) #04441088


#04441088
törölt tag

Válassz egyet: LINK

(#7) kmisi99


kmisi99
addikt

Az a legjobb hogy az ilyen páva órának darabja kb 500ft az ebayen aztán itthon meg eladják a sok pávának ilyen 5000ft okért azok meg örülnek a jó vásárnak hogy még pávábbak lehetnek.

(#8) Def26


Def26
félisten

Szerintem itt találsz. [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9) KYZRR


KYZRR
őstag

Én ezt ajánlom neked, egy kicsit régi óraszerkezet, de nálam már '92 óta teljesít szolgálatot. :)

You can only die once, make sure it is worth it...

(#10) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Na akkor szép sorban a válaszok:

jer1cho: Nem, nem bonyolult :) Csak kicsit lusta vagyok, szeretem, ha kapásból meg tudom mondani bárkinek, mennyi az idő. Tudom, nem azon a két másodpercen múlik az életem, de... áh, ezt már úgy se magyarázom ki. Akkor maradjunk annyiban, hogy nem szeretnék megint analógot.

Wictor: :DDD. De rég láttam már ilyet.
Igen, először nekem is nagyon tetszett, csak mint mondtam, elég sok a probléma vele, és én általában a használatot helyezem elsősorban a kinézet elé (szar példa, de azért leírom: nem vennék iPhonet, csak azért mert jól néz ki)

JColee:: Az elmúlt pár hónapban háromszor kellett állítani a szíjon, most, mivel van benne egy plusz szem, így bő, és inkább legyen benne egy plusz szem, hogy ne feszüljön, mert az nem tesz jót neki. Ráadásul nem tudom hogy mi történt, de az egyik szem meg is hajlott, pedig semmi olyat nem csináltam, ami így betett volna neki. Meg nyomot hagy a kezemen, amikor kezd szűkülni.

Dluinet: Ez egész jól néz ki, hol lehet ezt újonnan beszerezni valami megbízhatóbb helyről?

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#11) Dluinet válasza X3B6O0X (#10) üzenetére


Dluinet
nagyúr

(#12) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Na, most nézem, megállt fél kettőkor az órám.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#13) Valed


Valed
tag

Mutewatch, kicsit drágább mint a keret, de digitális és tuti senkinek sincs ilyen.
Itt egy videó róla.

(#14) Ocarina válasza Dluinet (#4) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Ezek marhará tetszenek. :R Mondjuk, van egy két brutál, amihez kellene, vagy fél perc mire megtudod az időt. :DDD

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#15) D1Rect


D1Rect
félisten

(#16) TazLeacher válasza D1Rect (#15) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Olvastad a bejegyzést, kolléga? :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#17) D1Rect válasza TazLeacher (#16) üzenetére


D1Rect
félisten

Ja bocs, analóg nem jó. :B

Kicsit egyértelműbben is megfogalmazhatta volna, de én néztem be.

[ Szerkesztve ]

(#18) mrlt


mrlt
tag

A Casio-nak hatalmas órakínálata van, bizonyára fogsz találni egy neked tetszőt 20K-n belül.

(Hopp már ajánlottak casio-t, nembaj. 5 éve nyúzok egy Databank DB-34H órát mindenhol járt már sárban vízben porban és semmi baja.)

[ Szerkesztve ]

Go Pack Go!

(#19) Gergő_


Gergő_
őstag

valami napelemes(e?)t

[ Szerkesztve ]

(#20) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Binárisat. Ha az analógot lassabban olvasod le a digitálisnál, akkor a bináris órára már rá se kell nézned!

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#21) dr.bubo


dr.bubo
őstag

Vegyél ilyen órát. :)

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#22) Thunderzolee

Jövök trollkodni én is a borzalmas Too Late órámmal: :D

Ilyet vegyél.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#23) máyköl


máyköl
veterán

Nautica órákat nézd meg.

(#24) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Talán még aktuális...

Ez nem jó?

;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.