Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #78687232


#78687232
törölt tag

Még jó hogy nem vettem meg, pedig majdnem bevásároltam, annyira olcsó egy-két oldalon. Marad a DRally :)

(#2) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ilyen kis képeken elég jól fest. Telóra jó játék lenne (ebben a formában). :U :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Én is majdnem megvettem, mert olcsón be lehet szerezni PC-re. De ez az országonkénti 4 pálya komoly? Még csak fordított útvonalak sincsenek?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) wolfman


wolfman
veterán

Ez a színvonal vállalhatatlan, és teljességgel hihetetlen, hogy 2016-ban ezt valakik komolyan gondolták, megnézték, és rábólintottak.

Ez mondjuk rettentő sok más játékra is igaz.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#5) dreampage válasza Csapoati (#3) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Nincsenek. Minden szakaszon csak egy irányban lehet végigmenni.

A játéknak soha nincs vége.

(#6) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Szóval a fejlesztők pont annyira tehetségesek mint az első 4 részt fejlesztő Milestone... (ha ezt a nevet meglátom hogy köze van egy adott játékhoz, már élből skipelem is..)

[ Szerkesztve ]

(#7) Csapoati válasza dreampage (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na jó, akkor át is tettem a játékot a "max. 5 euróért" polcra. Még szerencse, hogy ott van nekünk a FH3 (egy clubban vagyunk :P). :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) Darabokra


Darabokra
senior tag

ez a játék a Mafia III rally változata

(#9) Forestgreen


Forestgreen
aktív tag

Bár nem xbox-on, hanem PC-n játszom, de azért nem olyan katasztrófális...

[link]

MSI Z690 Torpedo + Core i5-12600K+Noctua NH-D15S, EVGA RTX 2070 XC Gaming, 1 TB SSD, ADATA 2x 16GB DDR5 Corsair Crystal 680X RGB

(#10) dredbiro


dredbiro
senior tag

PC tulajdonosok kicsivel jobban járnak, hiszen ott – megfelelő konfigurációval – elérhető akár a 60 fps is. - ezekszerint ha sz@r 30 fps-n , 60-on nem lesz az ? :D egyébként valamelyik évben találtam store-ban egy wrc-s játékot, elgondolkodtam a megvételén, de a hangok valami borzalmassak voltak így letettem róla....

Good hunting,STALKER !

(#11) intelMMX


intelMMX
senior tag

A WRC3 azért nem volt rossz. Legalább lehet billentyűzettel is játszani. (Na meg szerintem a grafikája is jó)
A WRC5ben bíztam anno, hogy lesz egy új kissé árkádosabb játék a Dirt Rally-hoz képest....ahha, demot próbáltam. i3 3240, 8GB rammal és GT730 640x480 lowon volt képes 12FPS-re...A DR meg futott korrekt módon

(#12) Csapoati válasza intelMMX (#11) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A WRC 3 volt szerintem is a sorozat legjobb része. Imádtam a karrier módot.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13) Darabokra válasza intelMMX (#11) üzenetére


Darabokra
senior tag

rally játékot billentyűzettel? nagy élmény lehet.

(#14) Csapoati válasza Darabokra (#13) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én is azzal játszottam, nem volt rossz. Nem szimulátorról beszélünk, illetve beszéltünk anno.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15) Darabokra válasza Csapoati (#14) üzenetére


Darabokra
senior tag

már bocs, de szerintem billentyűvel nem lehet jó ilyen játékokat játszani. Tökmindegy hogy szimulátor vagy nem, nyílakkal csak rángatni lehet az autót, nem teszi lehetőve a rendes irányítását az autónak. Controllerrel sokkal jobb.

(#16) .LnB válasza Darabokra (#15) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez csak gyakorlás kérdése. Szerinted a Colin 1-es időkben kinek volt pénze kormányra, vagy még korábban F1GP-nél? És a Colin 1 fizikája lehet volt is ilyen jó mint ez, hanem jobb. Bár csak tippelek. :U (Ezt a WRC sorozatot én rég óta csak "kartondoboz" szimulátornak gúnyolom.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17) Darabokra válasza .LnB (#16) üzenetére


Darabokra
senior tag

de most nem a Colin1 korszakában vagyunk. És a nagy vicc az, hogy sokan még mindig reklamálnak ha nem jó a Project Cars, Fifa billentyűzettel...

(#18) jorgoszka válasza Maxtreme (#6) üzenetére


jorgoszka
tag

Azért a Milestone-nak volt/van néhány egész jó játéka, a Screamer-sorozat anno pedig óriási név volt, de való igaz, hogy sok szemét fűződik hozzájuk.

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#19) .LnB válasza Darabokra (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az igaz. De ettől még ha lehetőséget ad rá a játék akkor bárki tolhatja billel. Nekem van kormányom, de mondjuk a Forza Horizon 3 nem támogatja. Tegnap jött meg az Xbox One kontrollerem, szóval eddig azt is billel toltam, és nem volt rossz, de persze jobb a gamepad. Project Cars már valóban nem alkalmas bill-el való játékra, de az közelebb is van a szimulátorhoz, mint ez a WRC sorozat.

Röviden, vannak játékok amik jogosan megkövetelik a kormányt, (Dirt, AC, PC, R3R stb stb), van ami a gamepadot (FH3). De vannak amik nem indokolt módon nem játszhatóak billel, mint ez az arcade rally WRC sorozat. Ilyen szintű fizika nem indokol akkora precizitást mint amit egy kormány/gamepad nyújt. A legutóbbi NFS-t is billel toltam végig, és a The Crew-t is, sőt ott sok online versenyt is nyertem billel.

Csak ennyiről lenne szó. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) Forestgreen


Forestgreen
aktív tag

Én kormánnyal játszom és tetszik az irányítás, elég nehéz a játék.

MSI Z690 Torpedo + Core i5-12600K+Noctua NH-D15S, EVGA RTX 2070 XC Gaming, 1 TB SSD, ADATA 2x 16GB DDR5 Corsair Crystal 680X RGB

(#21) Csapoati válasza Darabokra (#15) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért remélem megengeded, hogy én élveztem 4 évvel ezelőtt. :) Van és volt is kormányom, de tudtam, hogy nem szim a játék és jól lehetett menni billel is. pCarst, Assettót eszem ágában nem lenne kormány nélkül nyomni.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#22) Darabokra válasza Csapoati (#21) üzenetére


Darabokra
senior tag

igen, tudom billentyűvel sokkal jobban lehet játszani :)

(#23) D.Va


D.Va
senior tag

Ez a cikk egy nesze semmi fogd meg jól... Ennyit az is tudott volna írni aki nem is játszott a játékkal csak megnézte a trailert youtubeon...

1
ESL E-SPORT?

Az előzó WRC-be én eddig 200+ órát toltam. Persze nem azért mert annyira jó, hanem mert a WRC világbajnokság-on indultam.( ESL WRC e-sport ) Bejutottam a középdöntőbe, ami most hétvégén lesz, ha ott továbjutok akkor küldik a repülőjegyet és repülök a WALES RALLY GB (igen az igazi!) futamra, ugyanis ott a helyszínen lesz a döntő (legjobb 16 játékos jut ki.)

Az előző évben az e-sport-hoz fizetős DLC-ként lehetett hozzájutni, most ezt ingyen adják.
Az e-sport pályákkal együtt országonként 6 pálya volt már a WRC 5-ben is, ha itt is megjönnek ezek akkor az már nem kevés pálya egy rally játékban... 14*6 az bizony 84 (azan NYOLCVANNÉGY) KÜLÖNÁLLÓ szakasz. És ez nem úgy értendő hogy variációk, hanem TELJESEN egyedi szakaszok.

2
JÁTÉK

Az új résszel még nem sokat játszottam mert nem volt időm, csak kipróbáltam pár pályát megnéztem (olyat ami ami már a wrc5-ben is benne volt) Nos a WRC 5-höz képest a pályák óriásit fejlődtek. Az egyik legnagyobb probléma a WRC 5-ben e-sport versenyzői szempontból az volt hogy pályaelhagyással óriási levágásokat (sokszor akár 200 méteres levágás a füvön pl...) lehetett csinálni. WRC 6-ban sokkal több a tereptárgy, a levágásokat ellehetetlenítették, rá vagyunk kényszerítve az úton maradásra, és ez így sokkal realisztikusabb.

A grafika tényleg nincs tele modert effektekkel, de nem mondanám hogy csúnya. Kifejezetten szép a játék néha. A grafika és a látvány inkább realisztikus mintsem árkád-cslilivili-színbomba. A pályák pedig változatosak nem unalmasak. Nincs két ugyanolyan kanyar, táj benne. De tényleg, nézzetek meg pár jobb screenshotot a játékról, az összkép tényleg nagyon szép sokszor a játékban. Egyáltalán nem rossz a grafika attól hogy nem a legmodernebb...

A CS:GO-nak is ratyi a grafikája mégis 10 millióan játszák, a grafika nem minden...
Én PC-n játszom, viszonylag régi PC-n (Phenom2 X4 DDR2 4GB, R9-270X) és nem volt sebesség gondom, és a sebességérzettel se volt különösebb bajom... (mondjuk nem maxoltam ki mindent)

A fizikát nem volt időm alaposan tesztelni (G27-el tolom a WRC5 bajnokságot)
De a WRC 6-ot billenyűzettel próbáltam ki és már itt is érezni az óriási különbséget az előző részhez képest. Az előző részben olyan volt mintha műanyag dobozokat vezetnék, bár sok óra alatt hozzászoktam és annyira nem volt rossz az sem egyáltalán. (idő kellett hogy jó beállítást találjon az ember)

De a WRC-6-ban még billentyűzettel is sokkal jobban érezni az autó súlyát, és a különböző erőhatásokat...

A tartalom meg... Végülis ez egy Rally játék ahol az idő ellen küzdünk. A Dirt-ben sincs SW KOTOR szintű cselekmény... Ahogy az Assetto Corsa-ban sem. Pályák meg autók vannak. A játék lényege hogy az autókkal végig megyünk a pályán. Mi kellene még? Aki rallizni akar az nem Halálos iramban szintű lapos értelmetlen sztori módra vágyik hanem hogy kitapossam a gázpedált azonnal.

Azt se felejtsük el hogy a Dirt is azért ilyen jó mert 4 évig csiszolták a játékot... Nézzétek meg a Forma 1 sorozatot a Dirt fejlesztőitől amit ők is évente adnak ki mert muszály (mint a WRC-t) Nos az F1 is unalomba fulladt valami, amiben alig van évente valami változás...
Ehhez képest most a WRC-re 1 év volt és óriásit fejlődött 1 év alatt... Én csak tudom hisz az előző részben a legtöbb pályát csukott szemmel is végignyomom, minden zeg-zugát ismerem a pályáknak.

Egyáltalán nem olyan rossz ez a játék mint ahogy ez a cikk leírta. Ez a cikk egyrészt tartalmatlan, másrészt marha hiányos.
Az egyik legfontosabbat a cikk a pozitívumoknál fel sem tüntette:
A vezetési élmény elég jó, az irányítás és a fizika nagyon kellemes, és óriásit fejlődött az előző részhez képest. És egy rally játéknál ez elég fontos pozitívum szerintem.

A játékosok (köztük az én) kérései, tanácsai közül meg tényleg sok mindent változtattak a fejlesztők. Azt se felejtsük el hogy a Codemasters 20 éve csinál rally játékokat, a Kylotonn csapatnak meg ez a második játéka... Az Assetto Corsa sokkal jobb játék tény, de hány évig készült? 5? :C Jó munkához idő kell... :U

________________

Az ESL WRC e-sport meg nagyon jó dolog. Nem csak pár nap a bajnokság hanem egész évben zajlik. Amikor a valóságban relly hétvége van, akkor a játékban is. Csütörtöktől vasárnapig 4 nap időmérők vannak, és vasárnap a 8 legjobb játékos bejut a vasárnapi kvalifikációs döntöbe amit TWITCH-en közvetítenek műsorvezetőkkel ahogy más ESL játékoknál. Egy évben 2 középdöntő van, itt a legjobb 16 jáékos kijut a döntőre. Az utat fizeti az ESL-RedBull-WRC szervezet. A fődíj idén pedig egy igazi autó egy Hyundai i20-as. Na persze nem WRC verzió... :))) Viszont a díjátadó az igazi pilótákkal együtt lesz ugyanazon a színpadon... :R

Tudnék még pár oldalt írni a játékról, de időm sincs és még nem sokat játszottam az új résszel...
Ez csak egy pár gondolat így hirtelen amit muszály volt leírnom a (túlságosan) lehúzó hangulatú cikk után.

Akit érdekel a téma, az szerintem próbálja ki, én 1 óra "teszt" után nem bántam meg hogy megvettem!!! Egy próbát megér a rally fanoknak mindenképp!

(#24) .LnB válasza D.Va (#23) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mindenek előtt sok sikert kívánok a versenyhez!

Kérdésem:

FFB kezelés milyen? És valójában összehasonlítva a Dirt Rally-val, hogy jellemeznéd a WRC-t? Ha nem nézzük, hogy mit mennyien fejlesztenek, és hogy rengeteget játszol vele. Reálisan hol helyezkedik el a ha mondjuk a Dirt az etalon (ezt talán kijelenthetjük)?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#25) D.Va válasza .LnB (#24) üzenetére


D.Va
senior tag

Köszi ;)

A WRC 6-ot pár percig teszteltem eddig csak kormánnyal, be se állítottam semmit, minden alapbeállításon, de ez alapján az 5-höz képest sokkal jobb. Dirt-höz nehéz lenne pár perc alapján viszonyítanom. De sokkal könnyedebb, valószerűbb lett a force feedback. Külföldi versenytársakat kérdeztem, ők is azt mindták hogy sokkal jobb most az FFB és az autókezelés kormánnyal. Azért mindenképp jobb a Dirt (ne feledjük hogy mikoz az megjelent, ott is nagyon sok gond volt a kormányokkal és az FFB-vel az elején, később sokat patchelgették)
Mindenesetre már most sokkal közelebb van az irányítás a Dirt rally-hoz mint az előző rész.

Az az érzésem hogyha továbbra is ilyen ütemben fejlődik a játék, akkor a WRC 7 (de a 8 biztosan) már lehet hogy le is pipálja a Dirt-öt (ha grafikában nem is...)

De pontosat akkor tudnék mondani a dirt-höz viszonyítva ha legalább 3-5 órát játszottam volna már kormánnyal.

Én a WRC 5-ben is tudtam viszonylag jól (látványosan) menni:
De nagyon nehéz volt, a WRC 6 sokkal könnyedebbnek látszik pár perc után is...
(itt vannak levágások mert időre mentem és a többiek is vágnak rendesen... :P )

(wrc5 saját gameplay)
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#26) Darabokra válasza D.Va (#25) üzenetére


Darabokra
senior tag

csak azzal nem számolsz, mire lesz WRC 8, addigra Dirt Rally 2 is lehet:D mindenképp le lesz maradva ez a sorozat attól.

(#27) D.Va válasza Darabokra (#26) üzenetére


D.Va
senior tag

Igen ez nekem is eszembe jutott... :D

(#28) DoxaM válasza Darabokra (#13) üzenetére


DoxaM
aktív tag

namost...minden viszonyítás kérdése. a Valódi autóversenytől még egy kis műanyag kormánnyal is fényévekre van a pc/ps-es bohóckodás. tehát nah.....pályát betanulni jó lehet.

(#29) Forestgreen válasza D.Va (#25) üzenetére


Forestgreen
aktív tag

Én G29-el játszom, ami végülis egy "konzolosított" G27. Alap beállításon nem volt jó a játékban, de 1-2 csúszkát megráncigálva már egész jól megy. Még a Fék érzékenységen kellene kicsit állítani, mert nagyon harap a fék...

MSI Z690 Torpedo + Core i5-12600K+Noctua NH-D15S, EVGA RTX 2070 XC Gaming, 1 TB SSD, ADATA 2x 16GB DDR5 Corsair Crystal 680X RGB

(#30) D.Va válasza Forestgreen (#29) üzenetére


D.Va
senior tag

Hát érdekes hogy mondod... :) Ezen mondjuk lehet hogy már nem sokat tudsz majd hangolni mert egy fejlesztői interjúban hallottam hogy direkt ilyen vad a fék mert állítólag ezek a mai kicsi méregzsák WRC autók állítólag ilyen harapósak... hogy minél később kelljen a pilótának fékezni, szóval elvileg ez direkt ilyen... Biztosan persze nem tudom mert nem ültem még mai modern 200 millió forintos WRC verdában a fékre taposva... :DDD

Majd én is finomhangolom a technikát csak még nem volt időm, most a héten meg nem is lesz a középdöntő miatt, most arra gyakorlok (szenvedek) a WRC5-ben... :O :))

(#31) Forestgreen válasza D.Va (#30) üzenetére


Forestgreen
aktív tag

Még nem nyúltam a Break Sens. csúszkához, szerintem ott lesz a megoldás, de igazad van WRC én sem ültem, így nem tudom mi a reális, csak TV-ben követem, már amennyit adnak....

MSI Z690 Torpedo + Core i5-12600K+Noctua NH-D15S, EVGA RTX 2070 XC Gaming, 1 TB SSD, ADATA 2x 16GB DDR5 Corsair Crystal 680X RGB

(#32) oriic válasza D.Va (#23) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az esportos szöveget konkrétan miért is írtad ide be, amikor köze nincs a WRC 6-hoz? Tök király, hogy kijutottál meg jó vagy a játékban csak légy szíves ezt ne ide írd mert nem itt van a helye. Thx.

"A CS:GO-nak is ratyi a grafikája mégis 10 millióan játszák, a grafika nem minden."

Almát a körtéhez esete. Két teljesen más típusú játékot hasonlítasz össze. Azért ne legyen már annyira eget rengető kérés, hogy jól nézzen ki egy autós játék, főleg egy olyan világban ahol van már egy Forza Horizon 3, ami egy árkád játék. :U

"De a WRC-6-ban még billentyűzettel is sokkal jobban érezni az autó súlyát, és a különböző erőhatásokat..."

Ezt hogy érted? Hogy lehet érezni ffb nélküli billentyűnél a különböző erőhatásokat? Tök komolyna kérdezem. Mert pl LnB tud játszani billentyűvel, de én kontroller/kormány nélkül nem mernék autós játék elé ülni.

"Egyáltalán nem olyan rossz ez a játék mint ahogy ez a cikk leírta. Ez a cikk egyrészt tartalmatlan, másrészt marha hiányos.
Az egyik legfontosabbat a cikk a pozitívumoknál fel sem tüntette:
A vezetési élmény elég jó, az irányítás és a fizika nagyon kellemes, és óriásit fejlődött az előző részhez képest. És egy rally játéknál ez elég fontos pozitívum szerintem."

Nem igazán vagyok biztos benne, hogy egy-egy teszt/cikk az adott játékról miről is szól valójában. A tesztelő leírja a saját véleményét az adott alkotásról ami egy kiinduló pont lehet a vásárláshoz az olvasó számára. Attól hogy egy véleményt írt valaki egy játékról, nem szép dolog leszólni, ha esetleg nem egyezik az a user véleményével.

Félreértés ne essék lehet a játékról véleményet alkotni, de ne legyen leszólva, ha valakinek nem jön be. Ez a játék sajnos 4-5 pontnál nem ér többet, nem véletlen, hogy alig van külföldi teszt is róla, hiszen nem igazán akarnak még a tesztelők sem játszani vele. (pár külföldi kollégától például kaptam olyan visszajelzést, hogy visszaadta inkább a tesztpéldányát, hogy ne kelljen írnia róla)

Ha valaki normális és jól kinéző rally-s játékot akar, az talál sokkal jobb konkurenciát a mai piacon mind konzolokra mind PC-re.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#33) D.Va válasza oriic (#32) üzenetére


D.Va
senior tag

Az ESL e-sport-os szöveget azért írtam mert igenis köze van a WRC-hez, sőt képzeld az eredeti WRC6 játék borítóján is rajta van hogy "INCLUDED FULL WRC 2017 E-SPORT SEASON" (vagy valami ilyesmi) tehát van némi köze a játékhoz már bocs. És erről a cikk pl egy szót sem írt, pedig nem mellékes, sőt elég nagy dolog hogy ezt a FIA-val közösen szervezik.
És bocsánat már hogy egy mondat erejéig megemlítettem hogy én játszom a WRC e-sporttal-vel... Ha gondolod bannoltass... Szerintem nem OFF (de mindegy mert látom csak kötekedni akarsz...)
És írtam hogy a WRC5 e-sport miatt toltam az előző részbe 200+ órát... komolyan ezzel most mi a bajod?

Az hogy nem érted a "billentyűzetes" részt megint kötekedés szagú.
Ha Te kedves orichalos, billentyűzettel játszol egy Need for Speed-et meg egy Assetto Corsa-t, az neked ugyanolyan?! Mert szerintem nem. Billenytűzettel játszva is teljesen máshogy érzed a két említett játékot... sőt a külön autó setupolás után is más-más a vezetés érzet attól hogy billentyűt nyomkodsz. Más az autó vezetése, vagyis máshogy érzed az erőhatásokat attól hogy nem egy FFB-s kormány rángatja a kezed... (Én egyébként G27-et használok.. - ja bocs ez is OFF :U ) Máshogy nem tudom magyarázni, remélem érted miről beszélek...

Képzeld nem azért nincs róla neten sok teszt mert annyira szar a játék. (még ha nem is RBR) Hanem mert sok országban még MEG SEM JELENT!!! (pl USA, kanada, meg egy csomó más ország-ban később jelenik meg talán 1-2 héttel, de pár nappal biztosan mert pár külföldi e-sport-os ismerős szintén nem tudta emiatt még megvenni...) Szóval ezzel kapcsolatban kissé tájékozatlan voltál... :B

[ Szerkesztve ]

(#34) oriic válasza D.Va (#33) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az hogy te kötekedésnek veszel mert valaki nem istenít egy nyilvánvalóan rossz játékot, az a te problémád. :) Köszi már hozzá szoktam a hasonló hsze-khez. Ilyennel nem tudsz te sem felhúzni, meg amúgy is szerencsére megvan rá az eszközöm hogy ne lássam a hsz-eid.

"Képzeld nem azért nincs róla neten sok teszt mert annyira szar a játék. (még ha nem is RBR) Hanem mert sok országban még MEG SEM JELENT!!! (pl USA, kanada, meg egy csomó más ország-ban később jelenik meg talán 1-2 héttel, de pár nappal biztosan mert pár külföldi e-sport-os ismerős szintén nem tudta emiatt még megvenni...) Szóval ezzel kapcsolatban kissé tájékozatlan voltál... :B"

Nyilvánvaló hogy nem vagy tisztában a review időtartamokkal és egyéb tesztelési időtartamokkal valamint NDA és embargós dátumokkal. Szóval ebbe még úgy sem megyek bele. :U Nem gond, ez nem a te bajod, nyilván nem is kell tudnod ilyenekről mint átlag user.

Versenyzéshez további sok sikert, offot továbbra is hanyagoljuk a topikban, és kéretik a WRC 6-ról beszélni. Köszöntem.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#35) D.Va válasza oriic (#34) üzenetére


D.Va
senior tag

Nem tudom miből jött le neked az hogy istenítem a játékot, megint sarkítasz... :F

Idézem az első hsz-em végét:

"Akit érdekel a téma, az szerintem próbálja ki, én 1 óra "teszt" után nem bántam meg hogy megvettem!!! Egy próbát megér a rally fanoknak mindenképp!"
Illetve ezt is idézem:
"Egyáltalán nem olyan rossz ez a játék mint ahogy ez a cikk leírta."

Szóval mikor istenítettem... :C
Nem mondtam hogy isten a játék, csak hogy nem olyan rossz... de m1... én léptem...

[ Szerkesztve ]

(#36) dino_m válasza D.Va (#23) üzenetére


dino_m
senior tag

Egyetértek veled. Szerintem ez most jól sikerült. Igaz hogy még mindig nem beszélhetünk vérbeli szimulátorról, de elég jól elmozdultak a készítők abba az irányba. A Dirt Rally-val teljesen pariban van. Itt jegyzem meg, hogy az F1-et nem a Dirt Rally fejlesztői készítik. :N A DR-t is nemrég vettem meg. Kb. 7 órát tettem bele, ebbe meg tegnap óta 4 órát. Ami még tetszik, hogy eldönthetem az elején, hogy amolyan árkádos fannolást akarok-e vagy realisztikusabban szeretnék játszani. Határozottan érezhető a két mód között a különbség. Természetesen PC-n és kormánnyal játszom ezt is, tehát akit érdekel a játék az inkább a kormánnyal készült teszteknek szenteljen több figyelmet, mert lehet hogy a gamepad-es tesztek kicsit csalókásak, mivel ez már nem egy sima árkád fullgázas autós játék. Sajnos szerintem elrontották a cockpit nézetet, legalábbis nekem nem jön be, de talán jön valami patch vagy mod hozzá. Végül is jó vétel volt nem bántam meg, ráadásul aktuális WRC-ből úgyis kellet már valami jobb féle. :K

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#37) Darabokra válasza dino_m (#36) üzenetére


Darabokra
senior tag

pariban a dirt rallyval ez? mondod ezt úgy, hogy 7 órád van benne, ebben meg 4. Azt tedd hozzá, hogy szerinted van pariban. Nap poénja ez a hozzászólás

(#38) #78687232 válasza Darabokra (#37) üzenetére


#78687232
törölt tag

:C
Meg se közelíti.

(#39) dino_m válasza Darabokra (#37) üzenetére


dino_m
senior tag

Jaja! Szerintem. De szerintem ennél több azért nem nagyon kell, az efféle szimcadeknél, hogy megállapítsuk, hogy melyik, mit tud. Végül is ez nem rakétatudomány. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#40) #48967168 válasza dino_m (#39) üzenetére


#48967168
törölt tag

Ide most úgy beszúrnék egy facepalmos képet, de majd valaki biztosan megteszi helyettem... :)

Anyám borogass!

(#41) .LnB válasza dino_m (#39) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

Gala jó lesz? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#42) #48967168 válasza .LnB (#41) üzenetére


#48967168
törölt tag

Tökéletes, köszönöm! :)

(#43) dino_m válasza .LnB (#24) üzenetére


dino_m
senior tag

"...a Dirt az etalon..." :F

Oké! Köszi. Most jól megnevettettél. :K

Szerintem rallyban még mindig az RBR az etalon. A Dirt Rally csak azért kerülhetett ilyen magasságokba, mert nincs más alternatíva ebben a műfajban. Ez éppen olyan, mint az F1. A Codemasters nagyon ért az űr kitöltéséhez.
A WRC 6 viszont tényleg előrelépés az elődökhöz képest és tényleg közel van a Dirthöz. Nem azt mondom, hogy a DR nem jobb, csak azt hogy szerintem van amiben hiányérzetem van a benne. Például az autók súlya, vagy az aszfalton való vezetés, ami a WRC-ben már most jobban tetszik. Végre van a WRC-ben FFB, ami igaz hogy elég egyszerűre sikeredett, de legalább nem papírmasé autókat vezetünk benne. Szerintem ha így folytatják, akkor végre lehet megint egy jó, élvezhető hivatalos, aktuális WRC játék, ami ugyebár a Dirt Rallyból hiányzik.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#44) .LnB válasza #48967168 (#42) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nincs mit, szóljál ha ilyen van, ez a "szakterületem" :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#45) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Hat teszt ide vagy oda nekem most Dirt Rally-nal nincs jobb. Kiprobaltam a WRC 5 demot hat kacagnom kellett. Arcade-nak is rossz. Megneznem azert a 6 demojat is, ha lenne.

(#46) szupermacs válasza Darabokra (#17) üzenetére


szupermacs
veterán

A vicc az, hogy mindenkinek más igényei vannak és te ezt nem veszed figyelembe. :U

(#47) Gainka


Gainka
őstag

Dirt 3-at nyomtam sokat, de utána a wrc5 jobban bejött, nem úgy éreztem hogy egy csúszkáló szappan darabot kell a pályán tartani. Persze ez csak ilyen árkád magán vélemény, lusta vagyok levenni a kormányt a szekrény tetejéről...

Ezt pedig jővöre megveszem ha majd ennél is ocóbb lesz. :D grafon meg kár pörögni úgy sem arra koncentrál az ember egy rallys játékban.

(#48) intelMMX válasza Gainka (#47) üzenetére


intelMMX
senior tag

Nekem sikerült olyan kormányt vennem relatív drágán, hogy a játékok egy jelentős része (Pl a WRC3 vagy idesorolhatnám az összes Codemasterses játékot) akkora holtjátékot produkál, hogy nem igaz.

(#49) szupermacs válasza Gainka (#47) üzenetére


szupermacs
veterán

Engem nem nyűgözött le a D3. A második rész sokkal élvezetesebb volt. Talán még a droidos CMR is jobb nála.

(#50) Gainka válasza szupermacs (#49) üzenetére


Gainka
őstag

Akkoriban fm2-es cuccom volt és elment igp-n is mig nem lett új vga. Ezért nyomtam oly sokat. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.