Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Kevés!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#2) Воланд válasza Oppenheimer (#1) üzenetére


Воланд
titán

egy - akkor mar - ket eves, raadasul ennyire megoszto rendszertol?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3) Blyan válasza Воланд (#2) üzenetére


Blyan
félisten

Azért 10% jobban hangzana. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4) Воланд válasza Blyan (#3) üzenetére


Воланд
titán

amig nem vagyok reszvenyes addig nem igazan erdekel. kukazni szvsz ugysem fogjak a rendszert.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5) johnny_gold


johnny_gold
tag

Nem először hallom, hogy ilyen-olyan felmérés szerint milyen nagy lesz majd, meg lenyomja az iOS-t egy éven belül.. Közben pedig amikor a valós adatokról van szó, mindig kiderül, hogy nevetségesen áll, és alig van kimutatható részesedése. Például egy legutóbbi lista szerint:

Szóval én egyelőre azt mondom: álmodj királylány.
Hiszem, ha látom... :D

(#6) Oppenheimer válasza Воланд (#4) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Kevés rá még mindig a minőségi app, egy csomót amit használok laggos és ez nagyon zavar... Ezért kéne a nagyobb részesedés, hogy nagyobb legyen verseny a marketplacen és te ilyen összehányt appok legyenek

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7) Воланд válasza johnny_gold (#5) üzenetére


Воланд
titán

te egyebkent el is olvastad azt az "elemzest" vagy csak random belinkelted? konkretan azt mashol kirohogik es le is irjak, hogy miert. azokbol az adatokbol messzemeno kovetkeztetest nem igazan lehet levonni - es akkor meg finoman fogalmaztam -, foleg, ha figyelembe vesszuk azt, hogy hany szolgaltatonal, egyeb boltnal szerepel dobogos helyen az eladasokat tekintve.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8) mrhitoshi válasza Oppenheimer (#6) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Attól hogy egy Mobil OS-nak mondjuk 57%-os a részesedése, még nem jelenti azt, hogy csomó minőségi App van rá. Vegyük például az Android-ot. Abból a rengeteg alkalmazásból, jó ha van 100.000 alkalmazás ami tényleg jó, mert a többi nevetséges. :U

PS4

(#9) Peat;) válasza mrhitoshi (#8) üzenetére


Peat;)
veterán

Én megvagyok azzal a 100.000 tényleg jóval is.

(#10) mrhitoshi válasza Peat;) (#9) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Most nem arról volt szó, hogy mennyi, hanem milyen. Szóval lényegében a mennyiség =/= a minőséggel. Az meg, hogy van 100e jó alkalmazás (tegyük fel), hát egészségére az Androidos közönségnek, mert biztos, hogy max 50-nél nem használ senki se többet. :U

[ Szerkesztve ]

PS4

(#11) Stag90 válasza johnny_gold (#5) üzenetére


Stag90
csendes tag

Valóban, olvastam erről az elemzésről egy cikket, a lista alapján összesen 180 Lumia 800-at adtak el az Egyesült Királyságban Novemberben.

Biztosan tényszerű adatok, mikor az egyik legkelendőbb telefon azokban az országokban, ahol hivatalosan elérhető. :R

(#12) Dunbar


Dunbar
senior tag

A Zune sem terjedt el, nem tudom, mennyit számít, hogy Microsoft áll mögötte. Szerintem a készülékek túlárazottak, 60k-ért megérte az Omnia, de 100 feletti ár túlzás az újaknál úgy, hogy alig van fejlődés. Persze lehet, hogy az ár nem számít Angliában, USA-ban ennyire, előfizetéssel.

A diagramban meg összecserélték a színeket: a gusztustalan zöld a droid, a kék az iOS, a piros a WP7 :D

(#13) johnny_gold válasza Воланд (#7) üzenetére


johnny_gold
tag

Igen, elolvastam, egy konkrét felmérésen alapul.
És valahogy inkább tűnik objektívnek és hitelesnek, mitn a te oldalad (wmpoweruser), aminek a nevében is benne van, hogy elfogult az egyik oldal mellett. Ráadásul végigolvastam, és semmi konkrét dologgal nem tudják megcáfolni az adatokat, csak azzal, hogy szerintük márpedig több volt. Hát, ha ilyen wmpoweruser oldalakra járkálnék, valószínüleg én is szeretném azt hinni, hogy az a kevés igazából több, de semmilyen adat nem szól mellettük, sehol nincsenek...

(#14) Воланд válasza johnny_gold (#13) üzenetére


Воланд
titán

Nokia Lumia 800 tops o2 Germany best selling list
Nokia Lumia 800 also a Vodafone Netherlands best seller
Nokia Lumia 800 also a bestseller on 3 UK
Nokia Lumia 800 bestseller at Expansys Finland,Norway,Australia
Nokia Lumia 800 outselling all Android phones on Vodafone UK, KPN Netherlands online stores
Nokia Lumia 800 the 4th best selling phone at Expansys UK this week, ahead of iPhone 4S and Blackberry

"Igen, elolvastam, egy konkrét felmérésen alapul."

ez a szep a statisztikaban meg az ilyen felmereses dolgokban, hogy 5,377 eladott keszulekbol ilyen szep, hiteles eredmenyeket lehet kihozni.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15) Peat;) válasza mrhitoshi (#10) üzenetére


Peat;)
veterán

Ironizálni próbáltam, androidot írod negatív példának hogy elterjedtség csak egy dolog a programok szempontjából. Aztán mégis leírod hogy 100.000 jó van rá, most még rá is kontrázol (amire én is sugalltam hogy ez bizony elégséges szám). Én ellentétet érzek, de tökmindegy, nem is a hírhez kapcsolódik.

(#16) nicu71


nicu71
addikt

én úgy gondolom,és sejtem,legfőképp a blackberry,meg egyéb mobilOS/bada stb szerencsétlenkedései láttán,hogy reális a prognózis.Számokba ne menjünk bele,de a harmadik hely a wp7-nek mindenképpen garantált.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#17) CimbiX válasza Воланд (#14) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Na de stop! Ezeket is a wmpoweruseren olvastad, nem? Akkor csak baromsag lehet... :C

(#18) Varszegig


Varszegig
veterán

Reuters

[ Módosította: 7 ]

(#19) Воланд válasza CimbiX (#17) üzenetére


Воланд
titán

persze, nyilvan feltortek a szolgaltatok oldalat, vagy csak szimplan fotoshoppoltak a kepeket. a kovetkezo gondolom az lesz, hogy wp-t csak az ms dolgozok es azok csaladtagjai vesznek. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.