Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#634) idegen lény válasza BiP (#631) üzenetére


idegen lény
őstag

Nekem az egész ámítógép egy virtuális kulimász. Olyan, mint az elektromosság. Azt se értjük, hogy hogyan működik, de működik, és ez a lényeg. Ez a gép a gépben meg olyan, mint egy álom az álomban a nagy illúzióceánban, amit világnak hívunk. Nem szeretek tesztelni, örülök, hogy még működik a gépem, hamarosan úgyis újra lesz telepítve, aztán, ha igaz, akkor W8, és Classic Shell. Csak még azt nem tudom, hogy a Ninitével vagy a Solutoval rakjam föl a Classic Shellt? Szerinted? Melyik hasznosabb? A Ninitét amúgy is föl kell raknom, de csak a legszükségesebb programokat akarom fölpakolni. Ezek közül fogok majd válogatni: https://sites.google.com/site/szandras23/home/amire-az-uj-szamitogepen-szuekseg-van Remélem, hogy nem ez lesz majd belőle: [link]

"Kevésbé népszerű alternatív böngésző az Opera, ennek leginkább letöltésgyorsító megoldása említésre méltó, ez a gyatra internetkapcsolatot használók számára lehet hasznos." Ez még igaz, vagy már a Chrome is elég gyors ebben is? Nekem rendkívül gyenge az internetem. A Chrome-ot jobb szeretem.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.