Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Cathulhu válasza Kronos3000 (#240) üzenetére


Cathulhu
addikt

Nem probalom, mert en csak jatekra hasznalok windowst, ezert nem is er meg nekem teljes arat, ha nem lesz olcso upgrade es nem lesz DX, akkor bizok a Vulkan elterjedeseben, mert minden masra tokeletes a 7 is.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#252) Duck663 válasza Воланд (#248) üzenetére


Duck663
őstag

A szövegből nekem nem ez jött le.

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#253) pzstm válasza Falcon C. (#235) üzenetére


pzstm
titán

Gondolkodom, hogy töröltessem -e, mert véletlen valaki rákeres es elolvassa, az nagyon csúnyán át lesz verve

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#254) Воланд válasza Duck663 (#252) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#255) pzstm válasza Duck663 (#252) üzenetére


pzstm
titán

Hülyeséget írtak....lehet törölni kellene kommentet....

Illetve topik zárható lenne, s irany a Windows10-es topik.....szeritem..

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#256) justaview válasza westcoastog (#231) üzenetére


justaview
őstag

Ez W10 nélkül eddig is így volt.

(De magyar MS-nél segítenek újra beregisztrálni az OEM rendszeredet, ha elszállt az alaplapod. Nekem már volt ilyenem, szó nélkül, és nagyon segítőkészen álltak hozzá; jelezték, hogy rendeljem meg az újat, majd hívjam őket telefonon, ha megjött és regisztrálni szeretnék. :) )

[ Szerkesztve ]

(#257) Tazsam01 válasza Necroman_Mk2 (#47) üzenetére


Tazsam01
tag

Én meg úgy vagyok vele, hogy ha betelik az asztal veszek mellé egy másik monitort, ha már nem fér el több monitor akkor mentés és újratelepítés. 😊

(#259) westcoastog válasza justaview (#256) üzenetére


westcoastog
veterán

Mint írtam már nem tudom hányadik konfig variáció volt a win7-em alatt, és aktiválódik nyugodtan.
Pl 2 hónapja kompletten cserélődött a gépem amd-ről intelre, vga, cpu, alaplap, és aktiválódott. :)

[ Szerkesztve ]

(#260) justaview válasza westcoastog (#259) üzenetére


justaview
őstag

Korrekt az MSHU. :K

(#261) westcoastog válasza justaview (#260) üzenetére


westcoastog
veterán

És mindez online aktiválással, nem kellett telefonálgatnom soha.

(#262) MrM94 válasza Воланд (#233) üzenetére


MrM94
őstag

és nem úgy volt hogy akik bennevoltak az insider previewba azok megkapnak egy licenszet?
micsoda fejetlenség...b@sszák meg a windowsukat! :R

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#263) huskydog17 válasza Bali27 (#87) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Az a hardver 2002-ben jelent meg, vagyis már 13 éves. Ugye te sem gondolod komolyan, hogy egy profit-orientált IT cég egy 13 éves hardverhez fog hivatalos driver supportot adni? Az is egy kisebb csoda, hogy a 10 éves X-Fi-ket és Audigy kártyákat támogatják. A hangkártyádhoz van viszont hivatalos Windows 7 driver, a Win7 életciklusa pedig 2020-ban jár le, addigra pedig csak le tudod cserélni egy frissebb hangkártyára.

Amúgy hangkártya terén az Auzentech tulajok jártak a legrosszabbul. Ahhoz képest a Creative support-ja megváltás.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#264) Zanik


Zanik
addikt

Mikor jelennek meg a dobozos kiszerelések a hazai webshopokban? Mert egyelőre sehol se látom.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#265) vlevi válasza MrM94 (#262) üzenetére


vlevi
nagyúr

"és nem úgy volt hogy akik bennevoltak az insider previewba"
Nem, sose volt úgy. Csak amikor szó volt az insider preview frissítéséről, akkor is féreérthetően fogalmaztak.
Most valahogy úgy van, hogy aki már használja az insider preview változatot (tehát amíg lehetett, addíg letöltötte, telepítette, pl. a 10130, vagy utoljára 10162 buildet), az megkapta a 10240 frissítést is. És mindaddíg, amíg nem lép ki az insider programból, addíg használhatja a windows10-ét, insiderként. Ez azzal jár együtt, hogy folyamatosan kapja majd az újabb fejlesztéseket, béla verzióban. De, ha úgy dönt, hogy kilép az insider programból, akkor megsűnik a jogosultsága az insider preview-ben megszerzett windows használatára..

Én mindenesetre meghagyom. Megvan SSD-n a jól működő, belakott windows7-em, ha majd azt látom, hogy érdemes, akkor talán váltok. De egyelőre tesztelem a 10-est.

(#266) Воланд válasza MrM94 (#262) üzenetére


Воланд
titán

nem, nem ugy volt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#267) MrM94 válasza vlevi (#265) üzenetére


MrM94
őstag

ja vagy úgy,akkor félreértelmeztem...
na hát akkor azthiszem.az lesz,hogy az 1 éves próbaidőszak lejárta után megtartom majd a 8.1et..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#268) Duree


Duree
veterán

Nagyon várom már,korrekt megoldásokat kínál a Microsoft végre.Nem kell megvenni hanem elég csak frissíteni,mondjuk ezt elöbb is megléphették volna.

duree54

(#269) Воланд válasza MrM94 (#267) üzenetére


Воланд
titán

tovabbra sincs egy eves probaidoszak...

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#270) MrM94 válasza Воланд (#269) üzenetére


MrM94
őstag

Az a furcsa helyzet áll elő, hogy aki egy éven túl cseréli a program keretében frissített, Windows 10-et futtató gépét, az eredeti rendszert lesz kénytelen használni, vagy megvásárolhatja a Windows 10-et.

tehát visszaáll az eredeti frissítés előtti win 7 vagy win8 -ra vagy megint hülye vagyok?

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#271) Воланд válasza MrM94 (#270) üzenetére


Воланд
titán

probaidoszak az lenne, ha az egy ev letelte utan minden gepen meg kellene venni, ahol frissitessel kerult fel.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#272) justaview válasza MrM94 (#270) üzenetére


justaview
őstag

Ez igaz, de nincsen 1 éves próbaidőszak.
Az általad idézett szöveg csak arról szól, mi lesz, ha gépet cserélsz, pl. 3 év múlva.
Amíg nem cserélsz gépet, tied a W10-re frissített rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#273) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Amire én kíváncsi lennék, az a következő:

OEM Win8 kulcsom van, azzal aktiváltam a Win8.1-et, amit most használok. Na most, ha frissítek Win10-re az ingyenes upgrade lehetőségével élve, és mondjuk fél év múlva el akarom adni a gépemet és újat venni, akkor mi lesz? Elméletileg a licenc az alaplaphoz van kötve, vagyis az új tulaj is használhatja majd, akinek eladom a masinát? Ez még nem tiszta.

1.: Az oké, hogy nekem az új gépre új Win10-et is kell vennem, OEM-tulajként ezzel tisztában vagyok (Nem gond, ugyanis ha már új gépre lesz keret, akkor mellé egy Win10 nem tétel :P ).

2.: Viszont ha odaadom a géppel együtt a Win8 OEM-et, aminek segítségével frissítettem Win10-re, akkor az új tulaj a saját MS fiókjába bejelentkezve és a kódot beírva tovább tudja majd azt használni, amíg meglesz az alaplap neki? Mert ez a nagyon nem mindegy. :N

Egyelőre még nem esedékes a gépcsere nálam - bár a jelenlegi masinám már nem a legújabb darab -, viszont ha esetleg kipurcan az alaplap idő előtt, akkor megpróbálok zöld ágra vergődni a supporttal. A Windows Vista OEM-nél is volt egy garanciás alaplapcserém, de szerencsére amikor felhívtam az ügyfélszolgálatot, és elmondtam a helyzetet, engedték az aktiválást. Remélem, így lesz most is. :U

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#274) emelhu válasza asdf_ (#149) üzenetére


emelhu
aktív tag

"Igen, csak az, hogy ezt meg tudtad csinalni, meg az, hogy ez megfelelt-e a licencfelteteleknek, hogy harom deszkat csereltel a vas alatt (tippelhetek egy nemet, uigye?), az ket kulonbozo dolog."

Érdekes kérdés ez, mert a magyar törvények szerint szerződést "írásban, szóban vagy ráutaló magatartással" köthetsz.
Van olyan szabály, hogy a sw használati szerződésnek írásos változata is kell legyen. Szokott is lenni licence szöveg. (Bár a magyar jogban az is előírás, hogy ennek magyarul kell meglennie kiskereskedelmi forgalomba kerülő terméknél... ami ms-nál pl. még rendben van, de olyan sok sw van a világban :((( )

Mindenesetre a "ráutaló magatartást" a sw gyártók is használják, hiszen az elfogadó kattintás gyakorlatilag annyit jelent, hogy ha ezen túllépsz és használod, akkor elfogadtad licence felvételt.

Ha egy hivatalos regisztráció elfogadja a harmadik alaplapot is, akkor "ráutaló magatartással" szerződést kötött!
Vagyis érvényesnek fogadta el a módosítási kérést, egy újabb hardverre átvitt sw-t.

Persze ha "rosszhiszemű" a felhasználó, vagyis valójában ez nem ugyanaz a gép a harmadik alaplappal, akkor mint minden szerződés semmissé tehető. De az egy új eljárás, addig érvényes a licence.

(#275) shiftac


shiftac
aktív tag

Meddig lesz Insider? A Win10 életciklusának (amit 10 évnek ígérnek) végéig?

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#276) emelhu válasza Воланд (#157) üzenetére


emelhu
aktív tag

"viszont viccesnek tartom, hogy ingyen ad az ms egy teljesen uj rendszert, egyesek meg itt vergodnek a hasznalati felteteleken"

Azért nem arról van szó, hogy a jó szíve miatt a melissa és bill gates alapítvány támogatja a világ sw felhasználóit...
... arról van szó, hogy a ms egy üzleti céljainak megfelelő irányba akarja terelni a tömegeket (lehet sorolni miért jó neki egy egységesebb sw platform, a verzió töredezettség csökkentése stb.)

Vagyis a MS-nak van egy célja... és ez egy kétoldalú játszma.

Vagyis ha azt kéri, hogy "kövessük" a vágyait, akkor azért adjon valamit cserébe.
Ha nem ad, akkor szenvedje el az oprendszer váltás veszélyét (pl. a lányom laptopjára, aki inkább csak netezik és médiát használ, néha ír egy egy levelet/doksit, már ubuntut tettem, pedig világ életében win használó volt).

Ha meg kétoldalú, akkor hallgattassék meg a vevő is :C
Talán neki is lehetek elvárásai a gyártóval szemben... vagy nem?
Különösen, ha a termék/gyártó erősen monopol gyanús.

Sőt, ha nagy tömege a vevőknek úgy érzi, hogy becsapták, akkor még arra is joga van, hogy az állammal kényszerítsen ki dolgokat vagy adjon választ, retorziókkal a gyártónak.
Remélem a piacszabályozás/állami piacfelügyelet feladatát nem kétled. (különösen kvázi monopol szituációkban!)

(#277) Renok válasza Zanik (#264) üzenetére


Renok
senior tag

Ez engem is nagyon érdekelne.

(#278) Dr. Akula válasza Vistaboy (#273) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Az MS úgy gondolja hogy onnantól hogy aktiváltad, a deszkához van kötve, add el a windowst is a géppel és vegyél újat. Amerikai fizetésbe ez biztos belefér, nálunk nem hiszem hogy sokan vevők lennének erre a logikára.

Notiknál, OEM gépeknél (pl. Dell) a BIOS-ba van beégetve a serial, a win8 telepítő pedig először onnan próbálja kiolvasni, ha nem megy, akkor kér kódot. Ha nem ilyen géped van, hanem egyedileg raktad össze, akkor nincs a deszkában serial, ha továbbadod, az új tulajnak se adsz át serialt.

"Az oké, hogy nekem az új gépre új Win10-et is kell vennem"
Az MS így szeretné. Azonban az OEM win7-et 3-4 havonta újra lehet aktiválni másik gépen (win8-at még nem próbáltam, de valszeg azt is), pont a meghibásodó, szervízben cserélt alkatrészekre gondolva. Féllegálisnak mondanám, mert elvileg nem szabályos, de technikailag nem megoldható másképp, hiszen egy új lapról honnan tudná a windows hogy az most garis csere volt, vagy új gépet vettél. Ha ilyen win7/8-at raksz át az új gépedre, akkor arra ráhúzhatod a win10-et, feltéve hogy a régin még nem tetted meg. Mert az első win10 frissítéskor hozzáköti a serialhoz a hardverazonosítót az MS. A cikk szerint ilyenor kell az ügyfélszolgálatot hívni és elmagyarázni nekik hogy most épp garis csere volt a gépedben, aktiválják szépen. Hogy itt is el lehet-e játszani pár havonta ezt a trükköt, nem tudjuk. Kérdés az is ha 1 év után "döglik be" a lapod, az újra akkor mi lesz.

(#279) hcl válasza emelhu (#276) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ennyi. A kalóz cuccok elleni küzdelmet is azért nem veszik vérkomolyan, mert a kalóz windóz segít fenntartani a hegemóniát.

Mutogatni való hater díszpinty

(#280) Meglivorn


Meglivorn
aktív tag

Lehet, hogy volt szó róla, de a témát figyelve nem láttam:
Régebben olvastam, hogy a Home verzió esetében megszűnik a frissítések telepítésének szabályozása, azaz automatikusan települ minden. Pl. hogy beállíthatom hogy szól, ha van friss, én meg amikor nekem jól esik, kiválogatom mit akarok feltenni és mi az ami hagyjon békén (pl. az opcionális frissítések nagyrésze). És nincs a sokat hallott "a win frissített, reboot" meg ilyesmi.
Erről van valami pontosabb? Gáz lenne, ha csak emiatt kellene egy Pro-t venni :\

(#281) Воланд válasza Vistaboy (#273) üzenetére


Воланд
titán

nincs ms fiok, meg nem kell sehova semmilyen kodot beirni. frissited az adott gepet es kesz, onnantol annyiszor telepited rajta ujra a win10-et, ahanyszor akarod.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#282) Воланд válasza emelhu (#276) üzenetére


Воланд
titán

azert az sem rossz, hogy egy ingyenes frissitesi akcio feltetelei miatt eljutunk a monopol helyzetig, meg a piacfelugyeleti szervekig. :D

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#283) Воланд válasza shiftac (#275) üzenetére


Воланд
titán

nincs meghatarozva idokorlat. az ms-nek nagyon jo ez, hogy kap tobb millio, ingyen tesztelot (ha mar a fizetett teszteloiket elkuldtek).

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#284) Pipó


Pipó
őstag

Nejem pedagógus, tisztaszoftver keretében Vista64 Business van a gépen. Nem röhög, én bírom (mióta megvan, csak egy alaplapcserénél volt újratelepítve, évekkel ezelőtt). Erre nem lehet frissíteni, de a 10-es már érdekelne, így ha megjelenik és beteszik a programba, hozzá lehet majd jutni valami úton? Ahogy nézem most kell előtte valami oem rendszer, hogy frissíthessen az ember, hogy oldom ezt meg a vistával?

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#285) Freel


Freel
tag

Honnan veszitek, hogy az MS-nek az alaplap jelenti a 'gépet' szériaszám szempontjából??? Én a Win8.1 kulcsomat az SSD-mre aktiváltam úgy 2 éve talán. A múltkor Linux miatt áttettem a Win8.1-et a sima HDD-re és nem fogadta el az eredeti kulcsomat a rendszer. Visszatettem a Win-t az SSD-re és kapásból aktiválta a rendszert. Szóval szerintem a komplett hardver van lementve az MS aktiváló szervereire...

Pipo: nem próbáltad, hogy egy 7-es esetleg elfogadja-e a kulcsodat? Nem lehetetlen szerintem... :U

[ Szerkesztve ]

(#286) Zanik válasza Renok (#277) üzenetére


Zanik
addikt

Már hetek óta a Windows 10 folyik a csapból is, hogy kiknek ingyenes, mik a frissíthetőség előfeltételei/követelményei, de hogy azok, akik mondjuk pénzt adnának érte, és fizikai formában (is) birtokolnák a terméket hol tudják megvenni, esetleg előrendelni, na arról sehol semmi info!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#287) Воланд válasza Zanik (#286) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#288) rudi válasza MrM94 (#262) üzenetére


rudi
nagyúr

Igen, ezt a Windows frissítés dolgot példásan rosszul kommunikálták le, óriási öngólt lőve maguknak. Egyébként minden jel arra utal, hogy ők sem tudják mi lesz, mi legyen egy év múlva. Szerintem nem is érdemes ezzel foglalkozni addig, egyelőre menjen a hardverkulcs alapján fel a 10-es akinek kedve van a frissítéshez, aztán egy év múlva majd kiderül mi lesz. Nekem az a tippem, hogy ha akkor visszaváltásra vagy fizetésre kényszerítenek tömegeket, akkor iszonyatos népharagot vonnak magukra, és azt meg nem akarhatják, szóval ki lészen az terjesztve.

Egy kívülálló véleményét teccett olvasni, aki semmiféle kapcsolatban nem áll a Microsofttal!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#289) Воланд válasza rudi (#288) üzenetére


Воланд
titán

vilagosan megmondtak az ingyenes frissites bejelentesekor, hogy az eszkoz tamogatott elettartamaig folyamatosan erkezni fognak a frissitesek, ujdonsagok, nincs semmifele egy eves probaidoszak.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#290) Zanik válasza Воланд (#287) üzenetére


Zanik
addikt

Wow! Pár napja még csak Win8-ak voltak náluk. :Y

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#291) King Unique válasza emelhu (#276) üzenetére


King Unique
titán

"a lányom laptopjára, aki inkább csak netezik és médiát használ, néha ír egy egy levelet/doksit, már ubuntut tettem, pedig világ életében win használó volt"
Biztos örült is neki... :DDD Legalább egy Mintet tettél volna fel.
Ez a monopolos duma meg kész agyf@sz, az a tipikus l...messiás szöveg.

"Ha meg kétoldalú, akkor hallgattassék meg a vevő is"
Abban egyetértek a szakikkal, hogy azért nem kéne ezt annyira túlreagálni. A Windows 10 frissítés ingyenes és opcionális, nem kötelező. Az árakat elnézve, ha már ingyen odaadják a 30-5x ezer forintos rendszert, akkor már nehogy ezen sírjon mki. Ha nem tetszenek a feltételek (géphez kötés, mi lesz a jövőben stb.), akkor meg nem kötelező frissíteni, vagy lehet menni szépen a boltba megvenni a dobozos verziót. ;)

[ Szerkesztve ]

(#292) rudi válasza Воланд (#289) üzenetére


rudi
nagyúr

Meg. Csak aztán mondtak még egy halom mindenféle verziót ilyen-olyan hivatalos források :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#293) Воланд válasza rudi (#292) üzenetére


Воланд
titán

ezekkel kell foglalkozni, nem azzal, hogy xy magyar supportos mit hord ossze.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#294) Dr. Akula válasza Воланд (#289) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Legalábbis amíg alaplapot nem kell cserélned. Rudi sztem erről beszélt.

(#295) b. válasza asdf_ (#49) üzenetére


b.
félisten

Ezen az egészen az MS egy sima MS fiókban történő regisztrálással tudna segíteni, mint pl a Steam vagy többi cég adja a szolgáltatásait. Persze ez így túl egyértelmű és egyszerű lenne,elesnének egy csomó pénztől. Így kell megcsinálni, hogy az egyik kezeddel adsz a másikkal elveszel. Rászoksz a Win 10 felületre és szolgáltatásokra, majd gépet cserélsz és úgy is megveszed , mert nehezen szoksz vissza majd a 8 ra, vagy 7 re.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#296) Воланд válasza b. (#295) üzenetére


Воланд
titán

[link] ;]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#297) asdf_ válasza Zanik (#286) üzenetére


asdf_
veterán

Egyreszt ott van a boltban, masreszt pedig ha win 7-rol es 8-rol ingyenes az upgrade, valamint ezt a kettot kapni is lehet, akkor nem mindegy? :)

(#295) b.
Na meg csak az hianyozna, hogy ehhez is fiokot kelljen letrehozni. Biztos szep meg jo, de azt, aki legal sw-vel ad el keszreszerelt es fullra installt gepet, azt gyonyoruen telibe lehet ezzel szivatni. Ceges kisvalllalati kornyezetben ott egy tonna letrehozott live account, amit a budos eletben nem hasznal senki semmire, csak hogy fel lehessen telepiteni az office-t. Azon kivul soha, semmikor, semmire.

[ Szerkesztve ]

(#298) Renok válasza Воланд (#287) üzenetére


Renok
senior tag

Köszi!

Ez az a verzió, ami nincs alaplaphoz kötve, akárhányszor akármilyen gépre felrakható? (Persze egyszerre csak egy gépre nyilván.)

(#299) Воланд válasza Renok (#298) üzenetére


Воланд
titán

ara alapjan ennek kellene lennie, de meg kell kerdezni a bolttol.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#300) Gomezz


Gomezz
senior tag

Remélem ezen lesz végre megint mini alkalmazás, mint a Win7-en!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.