Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pilsner


pilsner
aktív tag

mintha láttam volna ezt a játékot a régi ruhájában autós üldözés nélkül. valami bloodrayne... :U

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#2) juliabrilke


juliabrilke
addikt

A lassított felvételes megoldás tetszik, viszont az autós rész továbbra se nyerte el a tetszésemet. :U

(#3) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Szerintem, ha innen-onnan is van összeollózva Rubink storyja, attól még akár egészen jó kis móka lehet majd vele játszani - és tudom közhely - de akkor sincs új a nap alatt...

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#4) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

ha eliza duscku és malcolm mcdowell elmerte vállalni a szinkronokat, akkor rossz nem lehet... rosszabbik esetben egy 6/10 lenne a játék, sztem :)) ha 6 alatti ítéleteket fog kapni kül. szaksajtóktól, akkor sztem én nagyot fogok koppani ;] és nem fogok bízni a saját játék meglátásaimban sem :DDD

egyébként manapság egyre több híres színész vállal szinkronmunkálatokat :)

[ Szerkesztve ]

(#5) fricz19


fricz19
őstag

szerintem nem rossz
szerintem a mászkálós/ugrálós játékokat
ami nem monoton
remélem ez is ilyen lesz
majd meglátjuk.... :)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#6) nrgia


nrgia
őstag

Gyerekek a videóban látott trükköket képzett kaszkadőrök hajtják végre...nyomatékosan kérlek titeket otthon semmilyen körülmények között NE próbáljátok utánozni !!!! ... ;)

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#7) nemethati


nemethati
senior tag

Imádom Eliza hangját, tökéletes választás, a hangulat pedig nagyon ott van!
Jó is lenne már végre egy "Hercegnő" én Lara-t már unom :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.