Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

lásd ddr1 - ddr2 :(

(#2) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Várd meg míg elmúlik a karácsonyi szezon. ;)

Rip and tear

(#3) deicide


deicide
veterán

Ez már nem is lesz másként, a DDR3 chipek olcsóbbak a DDR2-nél, kb egy hónapja fordult meg az egyensúly, akkor kb 30%-ot emelkedett a DDR2 ára a kevés kapacitásnak és a nagy igényeknek köszönhetően.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#4) Thunderzolee

Hasonló cipőben járok.
Karácsonyi ajándékba adnék egyik barátnőmnek a meglevő 2GB DDR2 ramja mellé egy másik ugyanolyan modult. Most mit csináljak? :F
Az ajándék az szép dolog, 5-6ezer lett volna eddig a 2GB-os modul, most meg 10 fölött van.. :O Pedig már meg akartam venni régóta, csak úgy voltam vele, ráér, közben meg hirtelen megemelkedett a DDR2 ára... :(

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#5) Szten Márs válasza aero. (#1) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Az még semmi, de lsd: edo - sd :DDD Már, ha van még valaki eki emlékszik ilyesmire is :B

[ Szerkesztve ]

(#6) Thunderzolee válasza Szten Márs (#5) üzenetére

Az a baj az SD ramos konfigokkal, h hiába van benn 1000MHz-es proci, a 100 (esetleg133) MHz-es buszsebesség hazavágja az egészet, hiába teszünk hozzá 1-1.5GB ramot. Nagyon nem éri meg. Mégis folyton beleszaladok olyan emberekbe akik képesek szinte bármennyit kiadni egy 512-es SD modulért.. :U

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#7) Szten Márs válasza Thunderzolee (#6) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Csak arra akartam utalni, hogy mindig ez volt a tendencia, a régi drágul, az újnak esik az ára:
edo <-> sd
sd <-> ddr (rambustól most eltekintünk)
ddr <-> ddr2
és igen most is:
ddr2 <-> ddr3

Ez természetes, és már lehetett várni egy ideje.

(#8) Thunderzolee válasza Szten Márs (#7) üzenetére

...már lehetett várni egy ideje. :O

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#9) Gergő_


Gergő_
őstag

igen sajnos ez van :(
ramot kellett volna venni a nyáron nem fotexet :W

(#10) Depression


Depression
veterán

Nem csak várni lehetett, hanem be is lett harangozva. Aki akkor nem vett, az vessen magára. Én is gondolkoztam rajta, én is elszúrtam, mert ha vettem volna még 4 gigát, akkor most ingyen válthatnék ddr3-ra. Ez van.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.