Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Kazasi


Kazasi
tag

Én csütörtökön megszabadultam az enyémtől.Vettem helyette egy A brandes tabot és azóta jobban alszok. :C

(#152) F1DO válasza fecus (#150) üzenetére


F1DO
senior tag

Nekem - igaz csak 2 nap után - tetszik a gép. Igaz nem játékra használom.
Persze nyílván a gyorsabb jobb, ezért szeretném kihozni a maximumot amit lehet belőle.
Van valahol teljes, összeszedett írás ilyesmiről?

Trooper1987 kolléga írását lehet alapul venni ([link]), vagy van még egyéb a témában?

Android 4.4.4 rendszer már rajta van..

[ Szerkesztve ]

(#153) fecus válasza F1DO (#152) üzenetére


fecus
őstag

Én nem találtam jobb információforrást mint ez.
A többit az általános android meg android alkalmazások topic-okból tudhatod meg.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#154) fecus


fecus
őstag

Ugye jól gondolom, hogy a Cube U39GT minden külső paraméterében megegyezik a WayteQ xTAB 9-cel? Tokot szeretnék rendelni.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#155) bdani94


bdani94
tag

Sziasztok!

Szeretném Downgradelni a Tabomat de nem találok sehol 4.2.2 szoftvert hozzá..esetleg nem tudtok linkelni nekem egyet hozzá? :(

Elöre is köszönöm :)

Kütyük: Matebook d15 Samsung Galaxy S23 Galaxy Tab S8

(#156) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Sziasztok! Van valamelyikőtöknek problémája az aksijával? Nekem kb 20 perc alatt lemerül. Nektek tovább bírja? :B

KÖszi!

Vuff!

Ui: Amúgy tényleg hulladék ez a gép, egy Ipad Mini 2 Retinát használok mellette, és besírok, valahányszor működés közben látom ezt a "szörnyecskét"!

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#157) F1DO válasza A 2. Vesztes (#156) üzenetére


F1DO
senior tag

Hát igen. Furcsa hogy kaphatott ez a termék PH!-n Tetszett kategóriát..
Bár teljesen csupaszon, a gyári rendszerrel nekem is fürgébb volt. Nem is értettem a sok panaszt. Aztán ahogy kezdtem belakni megértettem, illetve nem értem miért áll be néha teljesen, merev mozdulatlanságba.
Vajon mivel van elfoglalva olyankor a proci?

Szerintem ezt a kütyüt E-Book olvasóként kell 'értelmezni' amivel szükség esetén lehet 'kontaktálni' (chat-elni, kapcsolatot tartani) és ennyi. Akkor úgy ahogy béke van a géppel.. :-)

Akku idővel nincs gond nálam. bár nem sokat használom az is igaz.. (egy phablet mobil mellett kicsit felesleges ez a tablet téma..)

[ Szerkesztve ]

(#158) A 2. Vesztes válasza F1DO (#157) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Köszi a reakciót, nem hittem, hogy válaszol majd valaki! Örülök hogy te meg vagy vele elégedve, a tapasztalatod alapján rossz az anyósom aksija. Mármint hogy az öve a gép és az aksi. :))

Megy vissza gariba.

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#159) Lacics25


Lacics25
aktív tag

Sziasztok!
Tegnap vettem én is egy ilyen gépet a talk5 mellé. 4.4.4 rendszerrel jött.
Kérdésem, ezen is megoldható valahogy az átparticionálás?
Érdemes ART futtatási környezetet használni? - Alap rendszer teljesen elfoglalja a 1 Giga tárhelyet -

Köszönöm!!

[ Szerkesztve ]

(#160) kelzsoca válasza Lacics25 (#159) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv!

Ez nem mtk chipset, itt az átpartícionálás teljesen másképp működik, de nem készült hozzá ilyen módosítás.
Az ART használható.

https://vertigostore.eu

(#161) F1DO válasza kelzsoca (#160) üzenetére


F1DO
senior tag

Felhomályosítana valaki hogy mi ez az ART?

Keresek egyéb eljárásokat a tablet felgyorsításához...

Köszönöm.

(#162) kelzsoca válasza F1DO (#161) üzenetére


kelzsoca
félisten

[link]
[link]
[link]

https://vertigostore.eu

(#163) Lacics25 válasza kelzsoca (#160) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Köszönöm, akkor valahogy meg kell oldani az SD kártyára telepítést, mert ART környezetben nem marad szinte semmi hely.

(#164) fecus


fecus
őstag

Engem is érdekel az ART lehetőség és a rendszer áttelepítése is egy SD kártyára. Ha visszajön a gép a szervizből, akkor kipróbálom.
Mi a helyes sorrend? Factory reset, ART átkapcsolás, root, és valamelyik progi ami segít SD-re átköltözni?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#165) kelzsoca válasza fecus (#164) üzenetére


kelzsoca
félisten

A rendszert nem tudod SD kártyára mozgatni.

https://vertigostore.eu

(#166) fecus


fecus
őstag

Én ezt (157. hozzászólástól) gondoltam kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#167) Lacics25


Lacics25
aktív tag

Sziasztok!

ART környezet beállítása a blogomban.
Válaszolni,vitába szállni csak késő este tudok. Sorry.

(#168) F1DO válasza Lacics25 (#167) üzenetére


F1DO
senior tag

Üdv,

Elolvastam a leírásod a blogodban, szeretném én is megcsinálni a gépemen.
Annyit kérdeznék hozzá, hogy a használt programok lelőhelyét be tudnád linkelni, meg tudnád osztani?

Azért jól jön ennél a gépnél minden apró sebesség gyorsítás.

A korábbiakban ajánlott program bezárogató, meg memória tisztító szoftverek futtatása a háttérben nekem valójában nem gyorsított a rendszeren..

Mondjuk van nálam pár állandó jelleggel futó program, mint víruskereső, meg touch blocker (adott gomb megnyomására blokkolja a képernyő tapintás reagálását - ez olvasásnál, e-book olvasó 'módban' tud jól jönni)
meg ezek a tisztogató programok, lehet hogy ezek fogják meg túlzottan?

Azt a jelenséget nem értem, hogy van hogy egy-egy programindításnál hosszú másodpercekre merevre megáll, mintha kifagyna a gép, aztán meg folytatja a folyamatokat és reagál, működik 'normálisan'.
Hogy ezt a várakozást mi okozhatja nála...? :F

[ Szerkesztve ]

(#169) Lacics25 válasza F1DO (#168) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Szia!
A használt programok a google play-ről vannak, kivétel nélkül.
Kérlek ne vedd személyesnek, de egy kicsit át kell vegyük az alapokat.
Amikor elindítassz egy programot, a rendszer azt jól kicsomagolja, felhasználva a rendelkezésre álló 2 giga ram tárhelyet, majd elkezded használni.
Amikor kilépsz a programból, a tárhely kiürül, te pedig boldogan nézed, hogy van 1,6 giga szabad ramod.
Újra indítod a programot, újra kicsomagol, kezdődik minden előlről. Ezt teszik a tisztogató programok.
Durva hasonlattal élve, ha olvasol egy könyvet, telefon csörög (megszakítod az olvasást) te becsukod a könyvet, felteszed a könyvespolcra, elintézed a telefont. Majd ezek után, leveszed a polcról a könyvet, megkeresed hol tartottál és olvasol tovább. Miért nem teszed kinyitva az asztalra. hogy amikor újra kézbe veszed ne kelljen keresgélni hol tartottál?
2 giga ram áll rendelkezésre! Bízd a rendszerre, mit zár be, hogy a következő alkalmazásnak legyen hely!
Az ART annyit segít ezen, hogy elvileg eleve kicsomagolva tárolja az adatokat, ezért foglal több helyet maga a rendszer is. Ezért kell kiegészíteni egy SD kártyán létrehozott particióval, ami ugyan kicsit lassab mint a beépített tárhely, de még így is érezhető gyorsulást eredményez.
Bocsánat a kicsit hosszúra sikerült okoskodásért!

(#170) F1DO válasza Lacics25 (#169) üzenetére


F1DO
senior tag

Köszönöm az infót, nem vagyok járatos a témában.
A tisztogató programokat ebben a topikban ajánlották, azért próbáltam ki.
Aztán használatukkor azzal szembesültem, hogy nem lett gyorsabb tőle a rendszer, plusz idegesítő módon egy kis állapot kijelzőben (frissítési időintervallumonként) kiírogatta, hogy most ennyi programot zárt be és annyi memóriát szabadított fel. Közben meg én nem érzékeltem az egészből semmit.

Ez az ART rendszer tényleg érthető módon hasznos lehet.

Ami még nem tiszta nálam:
Arra nincs megoldás, hogy tablet egybefüggőnek lássa a rendelkezésre álló 'saját' 8 GB-nyi memóriáját?
Inkább megoldható / bevonható egy külső micro SD kártya mintsem a saját memóriája? :F

(#171) bdani94


bdani94
tag

Megéri Feltenni a 4.4et? :)

Kütyük: Matebook d15 Samsung Galaxy S23 Galaxy Tab S8

(#172) Lacics25 válasza F1DO (#170) üzenetére


Lacics25
aktív tag

A 159 hsz-ben tettem fel az erre vonatkozo kerdesemet. Válasz Nem

(#173) fecus


fecus
őstag

Van ilyen: "init.d support " támogatás a wayteq android 4.4.4-ben?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#174) fecus


fecus
őstag

Úgy néz ki az ART futtatási környezetben nem működik az Xposed keretrendszer és ha jól olvasom a fejlesztő nyilatkozatait, nem is fog. Most álltam át. Dönteni kell a reklámok vagy a gyorsabb futás között. :O

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#175) geratn válasza Lacics25 (#172) üzenetére


geratn
tag

Az 1GB app tárhely nevetségesen kevés volt, nem is értem hogyan adhatták ki ezzel 2014-ben a tabletet, hiszen a google saját kötelezően települő alkalmazásai elfoglalnak 3-400 MB-ot és akkor még a nagyobb böngészőkről nem is beszéltünk, amik használat közben is híznak. Én személy szerint nem szeretem a Link2SD-t és társait mert érezhetően lassítják a rendszert, és sok hibát is okoznak, nekem sok érv van ellenük, így nem opció nálam.

Egyedül az maradt, hogy nekifogok és elkészítettem a partícionált 4.4 ROM-ot így 4GB app tárhely lett, hétvégén lett kész, már tesztelem, minden hibátlan eddig, teljesen gyári a ROM csak ezek a részek lettek módosítva. Nemsokára elérhető lesz mindenkinek :)

(#176) geratn


geratn
tag

[Nagyban]

[ Szerkesztve ]

(#177) geratn


geratn
tag

(#178) szumoo@gmail válasza geratn (#177) üzenetére


szumoo@gmail
tag

Nem lehet ezt megoldani rom főzés nélkül, particionáló programmal?
Megoldható hogy a 8Gb egyben legyen a rendszernek, és külső sd kártya minden másnak?
Volt pl. olyan rom gyárilag 1-2 telefonomon, hogy egy fényképet se tudtam csinálni sd kártya nélkül, mert a belső tárhely nem használható semmi másra, csak a rendszernek.
Az általad készített romra felmennek a frissítések, vagy azokba is be van égetve a partíciókiosztás?

[ Szerkesztve ]

(#179) geratn válasza szumoo@gmail (#178) üzenetére


geratn
tag

Ezeket kézzel kell paraméterezni hexában, nincs erre külön program, ez a ROM sem főzött mert teljesen eredeti benne minden .img, tehát teljesen gyári, csak át van paraméterezve, így felrakásnál máshogyan osztja ki a rendelkezésre álló tárhelyet.

Ahogy néztem egyben már nem lehet 8GB, kb eddig érdemes menni szerintem, de ha lesz időm még erre, akkor kísérletezem, de inkább már gyorsítanám (scroll, lag, stb ), a tárhely nekem így már teljesen jó.

A frissítéssel kapcsolatban, a wayteq ROM-ot ad ki ha frissít, és azt is így kell felrakni, ha felrakod vagy visszarakod az eredetit, akkor minden visszaáll aszerint, a 4.4-hez szerintem már nem lesz wayteq frissítés, esetleg ha kész lesz Loollipop, akkor fog kiadni újabb rom-ot.

Az alkalmazások pedig ugyanúgy működnek/nem működnek mint az eredetiben.

Hamarosan készítek egy blog postot, és minden elérhetővé teszek, és leírom amiket eddig tudok, tesztelők segítségét is kérném, csak az írjon aki már telepített rom-ot.

[ Szerkesztve ]

(#180) F1DO


F1DO
senior tag

Szuper!

Bár még sosem mókoltam androidos kütyükön, Én készen állok szétbombázni a sajátom. ;]

(#181) gottika válasza geratn (#179) üzenetére


gottika
csendes tag

Engem érdekelne a módosított ROM-od, szívesen kipróbálnám én is.

(#182) include777 válasza geratn (#177) üzenetére


include777
aktív tag

Üdv !
Ha nem nagy probléma a romot tudnád valamilyen úton módon publikálni ?
Vettem a gyerekeknek egyet (40e volt össz) karácsonyra, de az 1 giga tárhely kevés lesz :)
Előre is köszönöm ha meg tudod oldani.

keep calm and learn powershell

(#183) include777


include777
aktív tag

Olvasom itt, hogy sokaknak merül gyorsan az akku.
Ezt esetleg egy beragadt app is okozhatja.
Rootoljátok fel a tabot, majd wakelock detectort fel kell rakni, ez logolja hogy milyen appok használják a rendszert, sajnos a battery drain nem újkeletű a droidnál, de nekem úgy tűnik (kitkatos telefonom van, de 2.3.6 os is van a családban meg 4.2-es is) hogy a kitkat appkezelése jobb mint a többié, kevésbé hajlamos a battery drainra. Az ATR-t meg ajánlatos bekapcsolni, hogy az legyen a futtatási környezet, ne a dalvik.
Szubjektív tapasztalataim szerint az appok érezhetően gyorsabban indulnak el (a telepítés valamivel hosszabb időt vesz igénybe).

keep calm and learn powershell

(#184) szumoo@gmail válasza include777 (#183) üzenetére


szumoo@gmail
tag

Kérdeztem már máshol is, de akkor megkérdezem tőled is.
Jól értem, hogy az ART csak a programok indítását gyorsítja fel, a futását nem?
Vagyis a telepítéskor fordítás miatt helyet veszítek a háttértáron, de gyorsul az alkalmazás indítása, hiszen nem runtime kell lefordítania.
Viszont amint lefordult és elindult az alkalmazás pontosan ugyanolyan gyors, mintha eleve lefordítva töltötte volna be a rendszer a memóriába.

(#185) geratn válasza include777 (#182) üzenetére


geratn
tag

Lehet nem ajándékon kellene tesztelned, szerintem várd meg amíg páran kipróbálják, és ha megy mindenkinek akkor rakd ajándékra.

Kirakom a ROM-ot nemsokára egy postban a logout-ra, csak sok a meló, és kevés az idő, de rajta vagyok.
Azokat trükköket is beleírom, amikkel sikerült jobb sebességet elérnem, és most is próbálkozom pár build.prop tuninggal, meglátjuk mi lesz belőle.

(#186) include777 válasza geratn (#185) üzenetére


include777
aktív tag

flasheléstől őszinte leszek nem félek, mert átfutott már jópár telefon és tab is a kezem között, így mivel a preloadert nem fogom írni, innentől nyugodtan felrakom.Pont azért akarom még most letesztelni, hogy egy komplett stabil tabot adjak a gyerekeknek ajándékba. A gyári rom meg már letöltve,így ha akad max azt visszarakom :)

keep calm and learn powershell

(#187) include777 válasza szumoo@gmail (#184) üzenetére


include777
aktív tag

Futás közben nem vettem észre sebességkülönbséget, antutu (egy leagoo lead 1es telefonom van, azon állítottam át a dalvikot art-re.) 10x futtatásra is közel ( 100 pontnyi szóráson belül volt) azonos eredményt produlkált dalvikkal és art-vel is. - de az is igaz, hogy a legerőforrászabálóbb program a subway surf a kislányomnak :)
Annyiban érdemesebb art-re átállítani a futtatási környezetet, hogy egy idő után már erre fognak kijönni csak az appok. A dalvik felett eljárt már az idő kicsit.Most még volt 1-2 app ami nem indult el art-n de azokat is már orvosolták (pl ilyen volt még nyáron az angy birds epic).
Összegezve nagyon szubjektív alapon - a telepítése kicsit lassabb, több helyet foglalnak az appok, viszont gyorsabban indulnak, sebességben[futásnál] nem vettem észre különbséget.

keep calm and learn powershell

(#188) szumoo@gmail válasza include777 (#186) üzenetére


szumoo@gmail
tag

Én még egyelőre hanyagolom, ez a tábla nincs nagyon kitömve tárhellyel, az hogy egy-egy alkalmazás mennyi idő alatt tölt be nem nagyon foglalkoztat, viszont feljebb elhangzott hogy xposed nem megy ART-on.

(#189) Cápa78


Cápa78
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap hozta a postás ezt a kütyüt a MediaMarktól, de sírva tudnék fakadni tőle. A WIFI használhatatlan, több hálózaton is teszteltem úgy, hogy mellette volt (több) másik eszköz, amin szintén nyomogattam a netet. Állandóan megszakad, ha jelez kapcsolatot, akkor is hosszú percekig nem látszik semmi egy sima weboldal letöltésből, és sokszor még aktívnak jelzett kapcsolat mellett is kiírja, hogy időtúllépés történt. A Playből nem lehet letölteni szinte semmit, látszólag nem halad előre a letöltés. Több androidos eszközt is használok, de ilyennel még nem találkoztam. Elég fura az is, hogy a futó alkalmazások közt váltó gomb megnyomására feljövő listából hiába választok bármit is, mindig az épp előtérben lévő programra ugrik vissza, kivéve ha az asztalról indítottam a választást. Még az android is szar rajta? Valakinek van ötlete?
A legnagyobb baj, hogy ennyiért (36000 Ft), nem fogok még hasonló tudásút sem kapni, bár ha ennek annyi a tudása, mint ami látszik, akkor sajnos el kell fogadni, hogy ennyiért ne akarjon az ember tabletet. Esetleg tudtok vmi használhatót ajánlani csak olvasgatásra, netezésre szép kijelzővel?

Üdv! Cápa

(#190) kelzsoca válasza Cápa78 (#189) üzenetére


kelzsoca
félisten

Esetleg megpróbálhatnál egy szoftverfrissítést elvégezni a készüléken.

https://vertigostore.eu

(#191) Z4


Z4
tag

Sziasztok mindenkinek
A kérdésem az lenne van egy xtab 9 tabom hogy kezeli az USB internet sticket ?
Sajnos nekem nincsen és a gyártó oldala semmit sem ír rola

(#192) Cápa78 válasza kelzsoca (#190) üzenetére


Cápa78
csendes tag

Köszönöm a tippet, de sajnos itt falakba ütköztem: a leírás szerint mentem volna, de az első lépésnél a Switch gombra már egy fail-t kaptam, a tab leáll, csak kb. fél perc múlva indítható megint. Nyomtam egy factory resetet, de utána sem tudok túllépni az előző ponton a frissítés során.

Üdv! Cápa

(#193) include777 válasza Cápa78 (#192) üzenetére


include777
aktív tag

Szia !
Mikor rádugod bekapcsolt állapotban a tabot (tehát megy rajta a droid), akkor Ő feltelepíti a drivert,
amennyiben nem, akkor kézzel kell alárakni !
A kitömörített mappa (rkbatchtool-v1_7.zip) drivers könyvtárának megfelelő mappájából kézzel felrakod a drivert (ismeretlen eszközként fogja felismerni az eszközkezelőben, itt illesztőprogram frissítése->illesztőprogram keresése a számítógépen->mappa megadása.
Ekkor majd még bejön egy ablak, hogy nincs aláírva megbízol-e benne, igen megbízol.Szütyköl a gép 1-2 percet, majd az elindított RKBatchTool-ban lila az 1es szám.Megnyom switch, ekkor a tab átkapcsol frissítő üzemmódba. Ha nem lesz zöld, akkor újfent a fenti metódus alapján felrakod a drivert (nekem bekapcsolt állapotban felrakta a drivert, de átváltva frissítőbe kézzel kellett, ez azért van, mert ilyenkor más hardvereszköznek látja a tabot) Ha sikerült itt is alárakni, akkor zöldnek kell lennie valamelyik számnak.
Ha ilyet látsz akkor megadod neki a 4.4.4-es img állományt és rányomsz a restore-ra. A gép kb 4-5 percig frissít, újraindítja a tabot, ami elég lassan fog elindulni. (kb 2-3 perc, de ez csak az első elindításnál ilyen lassú).
Kb ennyi.

keep calm and learn powershell

(#194) Cápa78 válasza include777 (#193) üzenetére


Cápa78
csendes tag

Köszönöm a segítséget! Érdekesen sikerült, mert nem látta a Win ismeretlen eszközként, de addig dugdostam különböző usb aljzatokba (elvileg nincs köztük különbség), meg próbálgattam a switch gombot a progiban, hogy az egyik switch és a szokásos képernyő elsötétülés közben feljött az új hardver telepítése buborék. Itt sikerült feltenni a drivert, aztán már ment is a frissítés. A futó alkalmazások közt váltó gomb problémáját pl. megoldotta a frissítés, de a Wifi nem változott (állandóan eldobja, szinte egyáltalán nem jön adat stb.). Sajnos én így nem fogom tudni használni, megy vissza a feladónak.

Üdv! Cápa

(#195) kelzsoca válasza Cápa78 (#194) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azért én szétnéznék a router körül is.

https://vertigostore.eu

(#196) gottika válasza Cápa78 (#194) üzenetére


gottika
csendes tag

Én fix IP címmel használom, így még egyszer sem dobta el a Wifit.

(#197) include777 válasza Cápa78 (#194) üzenetére


include777
aktív tag

Ilyen akkor van ha az usb port vacakol.akkor van ez(jellemzően előlapi usb csatlakozóknál fordul elő)

keep calm and learn powershell

(#198) geratn


geratn
tag

Sikerült időt rászánnom és publikáltam a ROM-ot, kérem először csak hozzáértők teszteljék, pl akik kérdés nélkül felrakták a 4.4-et, várom a visszajelzéseket.

http://logout.hu/bejegyzes/geratn/wayteq_xtab_9_android_4_4_4gb_app_tarhely.html

[ Szerkesztve ]

(#199) urbi107


urbi107
tag

A táblagépem volt már szervízben, több mint 1,5 hónap alatt kaptam vissza.
Ami miatt beküldtm. A wifit nem lehetett bekapcsolni,csak újraindítás oldotta meg.
Nem sikerült bekapcsolni a wifit,tehát kikapcsolta,,hogy újraindítsam.Kapcsolnám be se kép se hang.
Hiába dugtam töltőre,nem akart bekapcsolni.Wifi chippet cseréltek.
Ahogy vissza jött a szervízből rá 13napra lemerült és kikapcsolt magától.
Több mint 2 órán keresztül volt a töltőn.Most próbáltam bekapcsolni szintén se kép,se hang.
A töltést se jelzi.A töltőt megmértem az ad áramot.

(#200) F1DO válasza geratn (#198) üzenetére


F1DO
senior tag

Köszi, amint lesz szabad pár órám neki látok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.