Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) babkukta


babkukta
senior tag

Nem rossz kütyü :) Bár ez a rockos chip engem eltántorít :S
Egyébként lehet most hülyének fogtok nézni, de a WayteQ milyen gyártmány is? Kínából jön ez is?

Üdvözlettel, Tibi

(#2) Csapoati válasza babkukta (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kinai, ja. Ezert is a Rockchip SoC.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) Fr0z3n válasza babkukta (#1) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Kínai átcimkézett készülékek.
Egyébként tényleg nem rossz, de a GPU gyenge a kijelzőhöz, az akku egy közepes, semmi extra.

(#4) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Jó kis kütyü. A hardver az árához képest nagyon jó. :)
Most így belegondolunk, 53 ezerért van egy full HD-s, 9"-os, 2 GB RAM-os, 4 magos tabunk. Ez nagyon ott van. :C
Bár az akksi nem combos, és inkább egy jobb 2 magos is mehetett volna bele.

[ Szerkesztve ]

(#5) Polllen


Polllen
nagyúr

Anyám már jó ideje sóhajtozik egy 10"-s gépért, a mostani 7"-s low end helyett. Szerintem kiegyezünk 9"-ban. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6) vgergo


vgergo
aktív tag

Cikkben és a gyártó honlapján is több helyen szerepel, hogy kijelző Full HD és 1920 x 1280 pixel felbontású.

(#7) halkow


halkow
őstag

8 magos mtk val +2,3GB rammal jobb lenne.....
kijelző egész szép színeket használ .....

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#8) crue válasza f(x)=exp(x) (#4) üzenetére


crue
őstag

Ez így is kevés, hát még egy kétmagossal milyen lenne. Kisebb felbontás kellene ide vagy grafikában erősebb soc. Ez így nagyon kompromisszumos gép még 53 ezerért is.

(#9) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nemrég van nálam egy ilyen kütyü, általános felhasználásra tényleg nagyon jó, a GPU gyenge, sajnos nem ezzel kell játszani.

Az erősebb SoC ha érkezne ebbe is, akkor egyértelműen ajánlottabbá tenné :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) vlevi válasza crue (#8) üzenetére


vlevi
nagyúr

Kisebb felbontas azert nem nyero, mert akkor meg vacak a kép. Ez van. A rockchip nagyon regota nem fejkezstett a gpu teren, a 3066-ban is ugyanez a mali volt. Na, majd az rk3288. De lehet, hogy az ujabb, tablakba tervezett mediatek sem rossz valasztas, mint pl a cube talk9x
http://www.cube-tablet.com/news/cube-talk-9-tablet-pc/

(#11) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Jó cikk, jó cucc :R

Wifi jelerőssége rendben volt? Elődnél páran panaszkodtak rá, bár nálam azis remdben volt.

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#12) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Jó kis tab. Nem mindenki akar játszani a tábláján. Valaki csak böngészne, tanulna róla (mint pl az asszonypajtás). Ha valakinek nem alapvető dolog a játék, annak tökéletes, főleg 50-ért... Majd azért később még visszanézek ebbe a fórumba, hogy a tulajdonosoknak mik a tapasztalataik, mert a wayteq táblákkal általában szoftveresen szokott több gond lenni...

Minden szavam magánvélemény!

(#13) vlevi válasza vlevi (#10) üzenetére


vlevi
nagyúr

(#14) FET-MEN válasza tothmaxy182 (#12) üzenetére


FET-MEN
veterán

+1
Én sem játszom 7x-en. Itt a felület hipersebes, és multimédiás központ az autómban, gps, zenét szolgáltat, ha kell netet is, és itthon mindíg erről böngészek. Abszolút nem játszom rajta :)

Iphone 7

(#15) aholy válasza FET-MEN (#14) üzenetére


aholy
tag

gps-nek mennyire hasznlható a 7x? a kijelző fényereje elegendő az autóban? arrol is azt írták hogy elég gyenge

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#16) zsolty28 válasza babkukta (#1) üzenetére


zsolty28
tag

Mivel jobb egy Sony, amikor az is Made in China?

Új Letöltés - A friss hírek és letöltések paradicsoma: https://ujletoltes.hu

(#17) FET-MEN válasza aholy (#15) üzenetére


FET-MEN
veterán

Abszolút jó. Nekem a műszerfalon van, nem az ablakban, így ra megy a klíma is, nem öli a nap. + nem takar a kilátásból.

Iphone 7

(#18) zsolty28 válasza vlevi (#13) üzenetére


zsolty28
tag

És még telefonálni is lehet vele LOL! Nagyon gáz, hogy már van 8.9-es tablet telefon is.

Új Letöltés - A friss hírek és letöltések paradicsoma: https://ujletoltes.hu

(#19) Graphics válasza zsolty28 (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem a telefonfunkció a lényeges. Hanem hogy mobilnet képes! :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) gabancs


gabancs
addikt

Kérdés, hogy a wifi, hogy teljesít. A 7,9".os kistesója abban elég gyenge,

(#21) mrnobody


mrnobody
tag

Vajon mikor fog a Wayteq kiadni egy MTK-s tabot? Ez a RK3188 nem rossz (volt egy 100qcr-em), de az MTK szerintem jobb.

(#22) apeelme válasza mrnobody (#21) üzenetére


apeelme
addikt

Éppen itt feletted beszélnek a 7x-ről ami MTK-s.

(#23) FET-MEN válasza apeelme (#22) üzenetére


FET-MEN
veterán

:DDD :C

Iphone 7

(#24) Atteszka007


Atteszka007
tag

Megmondom őszintén én csak a tesztek összegzését szoktam elolvasni, de ezt a szexepil dolgot nem értem, most akkor jó ez a kijelző vagy rossz, de ettől olyan kívánatos?

[ Szerkesztve ]

(#25) kelzsoca válasza Fr0z3n (#3) üzenetére


kelzsoca
félisten

Kínai átcimkézett készülékek.

Már megint a szitázás/átcímkézés...

A készüléket a WayteQ gyártatja le a CUBE-al, mit jelent ez? azt jelenti, hogy a tervezéstől a kivitelezésig mindenbe beleszólásuk van, mind hardveres-mind szoftveres téren, igény esetén bármelyik hardverelem megváltoztatható-kicserélhető-lecserélhető stb..

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#26) tothmaxy182 válasza Atteszka007 (#24) üzenetére


tothmaxy182
őstag

"Szexepil

Szexuális vonzerő; Megjelenésben, mozgásban, viselkedésben megnyilvánuló olyan sajátosság, melyet az ellenkező neműek nagyon vonzónak találnak."

Magyarul, ha ellenkező nemű vagy, mint a tablet, akkor vonzódni fogsz hozzá szexuálisan...

Minden szavam magánvélemény!

(#27) FET-MEN válasza Atteszka007 (#24) üzenetére


FET-MEN
veterán

Az erőssége a készüléknek.

Kelzsoca : +1

Iphone 7

(#28) mrnobody válasza apeelme (#22) üzenetére


mrnobody
tag

Köszönöm! Eddig nem is tudtam, hogy van. :)
Őszintén megvallva nekem eddig az összes készülék közül a 70dci tetszett, hiába elavult hardver, akkor is a legjobb. Talán újra veszek egyet a 100qcr helyett!

(#29) ollie válasza halkow (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És a 2,3GB ram hogy jön ki?

***

(#30) Csapoati válasza ollie (#29) üzenetére


Csapoati
nagyúr

1536+768. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#31) RedCactus


RedCactus
senior tag

A cikkben micro HDMI szerepel, a táblázatban pedig mini HDMI... Most akkor melyik?

(#32) kelzsoca válasza RedCactus (#31) üzenetére


kelzsoca
félisten

Micro HDMI van a készüléken.

https://vertigostore.eu

(#33) Urshini


Urshini
tag

Hát nem tudom... én egyszer vettem WayteQ tabletet de az a full gagyi kínai kategória volt és 6 hónap alatt minden elromlott rajta ami csak tudott. Nem bízom az ilyen noname termékekben ennyi pénzt (55 ezer) meg nem ér!
Tavaly decemberben vettem 60 ezerért (hivatalos gyári garanciával) Asus Memo Pad 10-et amiben kisebb órajelű proc van de mégis jobban teljesít mint ez. Szeintem inkább Asus.

[ Szerkesztve ]

"ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

(#34) Graphics válasza kelzsoca (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De ettől függetlenül ez sincs negváltoztatva. Mint ahogy a 7X sincs hardveresen.
Nem?

@Urshini: nem bizalommmal mennek a tabletek. Az még egy masik egxuttmukodes terneke volt

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) FET-MEN válasza Urshini (#33) üzenetére


FET-MEN
veterán

Mikor volt ez? 5 évvel ezelötti kezdeti készüléknél? :N :))

Iphone 7

(#36) tjb007 válasza halkow (#7) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egy nyolcmagos Xeonnal meg még jobb lenne.

(#10) vlevi

Csak a pontosság kedvéért.
A MediaTeknek egyetlen egy direkt tabletekbe tervezett SoC-je van, az pedig az MT8135. Ami abban a linkelt modellben is található telefonokba lett tervezve, amiből aztán egy sima átnevezéssel csináltak egy tabletes változatot.

(#33) Urshini

Az ASUS MeMO Pad 10-ben pontosan ugyanez a SoC van, csak ott egy alacsonyabb felbontást kell kiszolgálnia, ezért is teljesít jobban.

(#35) FET-MEN

Ha tudsz mutatni egy ötéves WayteQ tabletet fizetek neked egy sört ;]

(#37) Samott válasza kelzsoca (#25) üzenetére


Samott
addikt

Azontul hogy lefeleztek a hattertarat, miben kulonbozik ez az egy eve bemutatott Cube U39GT-tol? Nyilvan a szoftver frissebb lesz ha kijon a 4.4, de a sok kicserelhetobol mi lett kicserelve?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#38) gghrtz


gghrtz
őstag

A hátlap is más! :DDD Meg vannak rajta Wayteqes appok. Nem szidom a wayteqet egyébként, mert korrektek. Egyik srácnak a Talk 5H is elromlott és kicserélték. Igaz egy kicsit sokáig tartott nekik, de akkor is korrektek voltak.

(#39) Graphics válasza gghrtz (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nagyon jo telefon amugy a Talk 5H. En egy ideje tesztelem. Le a kalappal.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) FET-MEN válasza tjb007 (#36) üzenetére


FET-MEN
veterán

4 az már stimmel biztosan :) de a sört buktam :DDD

Iphone 7

(#41) tjb007 válasza FET-MEN (#40) üzenetére


tjb007
nagyúr

3 :)

(#42) deph válasza gghrtz (#38) üzenetére


deph
tag

Én tegnap vettem egy ilyet, ma vittem is vissza a wifi és más dolgok miatt.
A készülék szép, a képe is egyébként semmi baj nem lenne vele, de:
Első bekapcs után bárhová léptem random kilépett a főképernyőre
Gyár visszaállítás után 2 órával a hangerőt automatikusan levette, bármit csináltam, hangosítottam, azonnal visszanémította.
Wifi 25/5-ös netemből 1/1-et tudott speedtesten. Ráadásul rá volt kapcslódva a wifire mégsem volt net.Persze a boltban a srácnál mikor visszavittem azonnal tudta amit kell.Nézett is rám hülyén. Az akku használatbó 65 % volt a Rádiós rész GSAM alatt. Szóval wifi ugyanolyan instabil, mint a többi 79 és 100-as wayteqnél. Vagy lehet az én TP-Link routerem nem elég neki. Másik 6 wifis készülék itthon nem panaszkodik rá.
Most bevizsgálás alatt van, kíváncsi vagyok mit hoznak ki. Szerintem szoftver problémái vannak és gyenge wifis rész.
Ezen kívül jó kis tablet.

A férfiak sztoriznak, a nők meg pletykálnak.

(#43) gghrtz válasza deph (#42) üzenetére


gghrtz
őstag

A legnagyobb probléma a wifivel szerintem az, hogy leárnyékol a hátlap.

(#44) gghrtz válasza gghrtz (#43) üzenetére


gghrtz
őstag

Kifutottam a szerkesztési időből... Ha a WayteQ-nek akkora beleszólása van mindenbe, akkor vajon miért nem csináltatták meg a hátlapot olyanra, hogy műanyag legyen az antenna résznél? Ja tudom már miért! Mert csak át van cimkézve...Meg le van felezve az eMMC, hogy még kedvezőbb ára legyen. :K

(#45) apeelme válasza gghrtz (#44) üzenetére


apeelme
addikt

Miért kellene műanyag oda? Csak azért mert egy kolléga belefutott egy hibás darabba? Értem... Semmi baja a wifinek...szuper a vétel, és az adatátviteli sebesség...még TP-Link (1043ND) routerrel is!

"Meg le van felezve az eMMC, hogy még kedvezőbb ára legyen" - ahogy mondod...főleg hogy kis hazánkban elintézték hogy külön ARTISJUS díjat kelljen ilyen "tárhely" után is FIZETNED! Szerintem csak örülj neki!

Egyébként látom hogy nagyon kardoskodsz a készülék ellen, mit akarsz elérni? Mi a célod?

(#46) FET-MEN válasza tjb007 (#41) üzenetére


FET-MEN
veterán

Nyertél :D

Apeelme: +1

Iphone 7

(#47) hjanos1 válasza apeelme (#45) üzenetére


hjanos1
senior tag

+1

TP-LINK WR841ND routerrel 16/1-es neten (:F) hozza a teljes sebességet.

[ Szerkesztve ]

The Factory Must Grow

(#48) kátú


kátú
őstag

Mind1 mert lefikázta a Galaxy Tab 4 7.0 is ami pedig simán jó

It still works!

(#49) Graphics válasza kátú (#48) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azbegy rahedli szutyok... Neked tetszik a Samsung logo rajta... Amugy meg hurkale...

Az nem jo. Hanem draga.... ;]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#50) kelzsoca válasza gghrtz (#44) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azért, mert ahhoz az alaplapot is át kellett volna tervezni, illetve egy másik ház esetén külön szerszámot is kellett volna készíttetni, ezek a plusz költségek viszont megjelentek volna árban is, és akkor meg azért trollkodnál, hogy milyen drága lett.

https://vertigostore.eu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.