Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) gghrtz válasza kelzsoca (#50) üzenetére


gghrtz
őstag

Ez nem trollkodás. Az U39GT topicban mindenki szidja a wifit, hogy nem túl nagy a hatótávja. Ebben igazad van, hogy drágább lett volna. Onda v975m ex-tabletemen volt egy kis műanyag rész a gombok és csatlakozóknál, ahova a wifi antenna is be volt suvasztva, mert ugye a fém hátlap azért rendesen letud árnyékolni.

Egyébként, hogy pozitívat is mondjak: A kijelző mocsok jó, és ez a képarány pont jó.

[ Szerkesztve ]

(#52) vlevi válasza gghrtz (#44) üzenetére


vlevi
nagyúr

"nem csináltatták meg a hátlapot olyanra, hogy műanyag legyen az antenna résznél?"
Azzzé, mert akkor (olvasss vissza teszteket) azért fikázzák a tableteket, mert gagyi műanyag hátlapja van :DDD
Persze, biztos igaz az, hogy a nagyobb gyártók talán több figyelmet fordítanak az ilyesmikre, és megoldják, de emlékszem arra, hogy az apple is belefutott egyszer abba, hogy az egyik szériájukat, ha úgy fogtad, akkor rövidre zárta a térerőt.
Inkább az, hogy kiciocccókínaiak nem tanulnak belőle és a tizedik szériát is kiadják javítás nélkül...

(#53) gghrtz válasza vlevi (#52) üzenetére


gghrtz
őstag

Igazabol nem arra gondoltam, hogy az egesz legyen muanyagbol, hanem valami ilyesmi megoldásra gondoltam.

(#54) mrnobody válasza deph (#42) üzenetére


mrnobody
tag

Nem védeni szeretném a Wayteq termékeket, mert tényleg van néha kivetni való rajta egy Sony vagy Samsunghoz képest. Nekem volt már pár darab és garantálom, hogy a wifi gondok többsége router oldali beállítással megoldható. Nekem soha nem volt komolyabb gondom vele, max annyi, hogy a mellék helységen már nem volt térerő és nem ment a Youtube. :D
Egy dolog miatt váltottam csak egy MTK chipes készülékre, rettenetesen legyalázza a neves gyártók készülékeit és nekem fontos volt, hogy a Real Racing 3 hasítson a gépen. :)

(#55) FET-MEN válasza mrnobody (#54) üzenetére


FET-MEN
veterán

Erre csak +1-et tudok adni :)

Iphone 7

(#56) Freiherr


Freiherr
őstag

Ebbe nem lehetett volna belerakni a WayteQ xTAB-100qcr 10000-es akksiját?Kicsivel több pénzért,dupla akkora üzemidővel bestbuy lenne szerintem,bár én akkufetisiszta vagyok,de akkor is,amúgy jó kis cucc.

XXX

(#57) deph válasza mrnobody (#54) üzenetére


deph
tag

Én beállítok bármit csak mondja meg valaki, hogy mit?
Van még másik 6 wifi eszköz, azoknak simán jó a beállítás semmi gond nincs, csak ezzel van baj.
Egy TP-Link TLWR741ND router teszi a dolgát. Még 4 fallal odébb is tudja a 25/5-ös netet az asztali PC.
Remélem valami szoftver dolog és simán jól visszakapom, mert jó a cucc. :Y

A férfiak sztoriznak, a nők meg pletykálnak.

(#58) BOBAKILL válasza Freiherr (#56) üzenetére


BOBAKILL
őstag

#00KID: Adnak hozzá töltőt. :DDD
A viccet félre téve tényleg baromi jó kis cucc lehet ez, nekem a régebbi kisöcsikéje van és az is frankó.
Bár azért akksiban javulhatnának csöppet. Ez a 9" elég barátinak hangzik, bár nekem eddig a 8" volt az ideális.
Nem nagy, nem is kicsi. Egy tabletben amúgy is a kijelző a legmagasabb prioritású dolog. Ez a FHD kijelző nagyon szép lehet. :K
Továbbá az sem utolsó hogy jön a legújabb rendszer rá. Ami már a javított kitkat. Remélem a 79qci-re is jön. :D

(#59) kelzsoca válasza Freiherr (#56) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nincs hely az eszközben, tehát nem is férne el, egyébként nem olyan rossz az üzemidő.

Bekapcsolt WiFi-vel, közepes fényerő mellett, maximális hangerővel, egy filmet végtelenre állítva a gyári videólejátszóban, teljesen feltöltött állapotról indítottam a tesztet reggel 09:47 perckor, és a készülék 18:29 perckor kapcsolta le magát, tehát összesen 8 óra 42 percig működött akkumulátorról.
Tehát ennyi ideig a kijelző is folyamatosan működött, megállás, vagy altatás nélkül, szerintem nem rossz eredmény.

A teszt alatt készített grafikonok itt és itt elérhetőek.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#60) gghrtz válasza kelzsoca (#59) üzenetére


gghrtz
őstag

[link]
Nincs hely? ;] Csávó belepaszírozott egy 7800-ast. :Y No offense, biztos oka van, hogy miért nincs benne nagyobb. :R
Egyébként az üzemidő teljesen oké. Nem hinné az ember, hogy egy 5200-es akkuval ennyit bír. (PMU)

[ Szerkesztve ]

(#61) Mokó


Mokó
aktív tag

Jó a design szerintem,és igazából el kell dönteni mit akarsz:YT és egyebek tuti megy,filmek tuti mennek,ha a
Modern Combat 4 "röcög" hát most istenem :) Majd nézem YouTube-on ahogy mások játszanak :C

Jól néz ki,ennyiért elgondolkodtató a maga kategóriájában annyi biztos.

(#62) gaben1117 válasza kelzsoca (#59) üzenetére


gaben1117
senior tag

Ez abszolút jó valóban. Az eszközről ment a film, vagy wifi-n keresztül?

(#63) kelzsoca válasza gaben1117 (#62) üzenetére


kelzsoca
félisten

Eszközről, konkrétan a belső tárhelyre másoltam fel, a WiFi-t csak az életszerűbb felhasználás miatt kapcsoltam be, teszt közben folyamatosan jöttek értesítések, levelek stb..

https://vertigostore.eu

(#64) nyesix


nyesix
senior tag

Sziasztok, nekem egy wayteq xtab qcr em van, kb egy éve. Hatdverkonfig és ár alapján választottam, hiba volt. Nem vagyok megelégedve vele, netezni nehézkes róla, a full Hd film akad, a csatlakozoi kilazultak. Soha többé wayteq tablet

[ Szerkesztve ]

(#65) ebegab92 válasza babkukta (#1) üzenetére


ebegab92
senior tag

Pontszámok alapján a Galaxy S3 hardverével egyező teljesítménye van ennek a tabletnek :D

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#66) Hintalow


Hintalow
senior tag

Nem rossz cucc ez, bár a tebleteknél kategóriánként nem sok eltérés található.
Ha valamiért megdöglendene a jelenleg használ concorde novumom, akkor tökéletes utód lenne, a grafikai rész gyengesége nem zavar, a 2D-s játékokhoz így is tökéletesen elegendő.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#67) mrnobody válasza deph (#57) üzenetére


mrnobody
tag

Szerintem a szervizben újra fel fogják rakni a gyári romot és teszteli, majd visszakapod, hogy jó.
Eddigi fórum tapasztalataim alapján a legtöbb esetben az volt a gond, hogy a wifi hálózaton volt olyan készülék ami nagyobb sebességet tudott, mint a tablet és ehhez volt beállítva. A tablet viszont ezt nem szerette és vissza kellett venni mondjuk G-sre a kommunikációt. Néha viszont elég a mixed módot kikapcsolni, mert azt sem minden készülék szereti. Ami még gond lehet az, hogy olyan csatorna van kiválasztva amit nem szeret. Anno nagyon rég az alapértelmezett a 6-os volt, majd idővel az 1-es lett. Abból az időből valahogy megragadtak a gyártók a 6-osnál és találkoztam olyan Sony telefonnal amelyik nem volt hajlandó csak a 6-oson rendesen kommunikálni. Ma már ilyen talán nincs, de erre azért nem vennék mérget. Sajnos ezt végig kell játszani és egyszer csak jó lesz. Esetleg a router firmware frissítés szokott néha segíteni.
Nem szeretném, hogy bárki azt gondolja, hogy védeni szeretném a Wayteq készülékeket, de az ilyen hibák más gyártóknál is jellemzőek.

(#68) Twinsen2


Twinsen2
tag

Nem rosz cucc ez, de a GPu lehetne izmosabb

(#69) deph válasza mrnobody (#67) üzenetére


deph
tag

Szerencsére ma szóltak, hogy jóváírják az árát és ha akarom visszakaphatom a pénzt. Mivel ebből elegem lett, választottam egy 100qcr-t, mert egy árban voltak.
Hazahoztam és ez simán jó. Szép képe van, és a wifije is tökéletes.
Asszem maradok a 100qcr-nél.

A férfiak sztoriznak, a nők meg pletykálnak.

(#70) babo91


babo91
csendes tag

Sziasztok!
Vettem egy ilyet de a google fiók elkészítésénél lefagyott ... a háttérvilágítás megy meg minden csak be van fagyva a gép, gombok nem működnek, szóval valami restart gomb/gombkombinációra lenne szükségem.

(#71) gghrtz válasza babo91 (#70) üzenetére


gghrtz
őstag

Le+power folyamatosan, amíg le nem áll. De lehet, hogy fel+power, mar nem emlekszem.

(#72) babo91 válasza gghrtz (#71) üzenetére


babo91
csendes tag

Nagyon jó! Köszönöm szépen! :) :R

(#73) FET-MEN válasza babo91 (#70) üzenetére


FET-MEN
veterán

Sima power gomb hosszan nyomása is kikapcsolja :)

Iphone 7

(#74) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Mégsem kap 4.4.3-as frissítést a készülék... mert azt átugorva egyből 4.4.4 KitKat frissítés érkezik a készülékre. :)

https://vertigostore.eu

(#75) Duree


Duree
veterán

Nem valami nagy szám,egy picit jobb vga azért beleférhetett volna az árba,akkor azt mondom vegyük meg,de így nem.

duree54

(#76) FET-MEN válasza kelzsoca (#74) üzenetére


FET-MEN
veterán

:C

Iphone 7

(#77) kcsa válasza Duree (#75) üzenetére


kcsa
veterán

És azt mégis hogy kellene kivitelezni? :)

De a cikkben ez a mondat: "FM-rádiómodullal nem rendelkezik a lapkakészlet, így a Szenzor nevezetű műsorunkat sem lehet internet nélkül hallgatni, hiszen az a Gazdasági Rádió hullámhosszán érhető el. "

pff... :P

(#78) gabancs válasza kcsa (#77) üzenetére


gabancs
addikt

és mi nem érthető?

(#79) kcsa válasza gabancs (#78) üzenetére


kcsa
veterán

melyik bekezdésre gondolsz?

(#80) Duree válasza kcsa (#77) üzenetére


Duree
veterán

Na ezt nem tudom.

duree54

(#81) Kazasi


Kazasi
tag

Vagy mindenki teljes megelégedettséggel használja a tabletet, akinek ilyen van,vagy a kutya sem veszi és ezért nincs komment már egy hete . . .

(#82) hue2000


hue2000
tag

jól néz ki bár a kijelzőt jobban is kihúzhatták volna

Az élet mindig drága

(#83) kelzsoca válasza hue2000 (#82) üzenetére


kelzsoca
félisten

Micsoda?

(#81) KékOsztriga

Mit szeretnél tudni, mire vagy kíváncsi?

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#84) Kazasi válasza kelzsoca (#83) üzenetére


Kazasi
tag

Csak a mindennapi használat során szerzett benyomások érdekelnének.Amit érdemes volt róla elolvasni vagy megnézni,azt már láttam itt a Mobilarénán,stb. Ár és specifikációk alapján tetszene,de több átlagfelhasználó véleménye nyilván többet nyom a latba.Wifi probléma esetleg,vagy hasonlóra gondolok, ami nem biztos,hogy előjött Legendd mesternél a teszt alatt.Több szem többet lát.Tudok várni még a vásárlással,nem annyira sürgős.Két-három évig tervezem használni,és ez lesz az első tabom.Nem szeretnék nagyot csalódni... :)

(#85) kelzsoca


kelzsoca
félisten

WayteQ xTAB 9 KitKat 4.4.4 release candidate (kiadásra jelölt szoftver)

Letöltés

MD5 hash: e69628464a76134cb065799ce5372567

Telepítési segédlet

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#86) FET-MEN válasza kelzsoca (#85) üzenetére


FET-MEN
veterán

Azigen. Ezt nevezik supportnak :)
Aki kipróbálta, érdekelne a véleménye :)

Iphone 7

(#87) Cranberries válasza kelzsoca (#85) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Örvendetes, csak így tovàbb! :)

(#88) Kazasi válasza kelzsoca (#85) üzenetére


Kazasi
tag

Szia!

Próbálom frissíteni de a leírás szerinti 3. lépésnél elakadtam.Sehol nem találok RKBatchTool alkalmazást a gépemen.Mi lehet a gond? :R

Szép és jó ez a terméktámogatás meg minden,de ez a sok ezt töltsd le,ide dugd-oda kattints már szinte felér egy Root+főzött ROM telepítéssel.Bárcsak jönne rá egy CM10...
Ráadásul ahogy olvastam egy másik terméknél a WayteQ oldalán, a frissítéssel elvesznek az adatok.
Az OTA frisítés csak a nagy nevek kiváltsága?

(#89) tjb007 válasza Kazasi (#88) üzenetére


tjb007
nagyúr

Innen le tudod tölteni: [link]

(#90) kelzsoca válasza Kazasi (#88) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szólj ha valahol megakadnál. :)

Az OTA-val most nem sokra mennél, ez nem egy végleges szoftver, ilyet sehol nem küldenek le OTA-val a userek felé, illetve az OTA frissítés esetén nincs visszalépési lehetőség a korábbi szoftverre OTA-n keresztül, tehát a user megint ott van, ha nem jön be számára a friss rendszer, teheti fel manuális módon a szoftvert, feltéve ha az a gyártó oldaláról letölthető, mert sajnos ez sem minden esetben igaz.

Az OTA nem az A brandek kiváltsága, a WayteQ több eszközén is elérhető ilyen jellegő frissítés.

https://vertigostore.eu

(#91) Kazasi válasza kelzsoca (#90) üzenetére


Kazasi
tag

és tbj007

Köszönöm szépen a segítséget,így már ment minden zökkenő mentesen.Nagyon gyorsan megvolt az egész.
Viszont a youtube alkalmazás folyton leáll,az egyetlen böngésző a Chrome 3-ból kétszer leáll.Nem is tudom miért nincs rajta az alapértelmezett böngésző.Tudom itt a chrome az alapértelmezett, de tudjátok mire gondolok.Bezzeg a haszontalan kamera működik.Egyébként az általános használat jónak tűnik bár még nincs belekva a rendszer,nem telepítettem a kedvenc alkalmazásaimat.

(#92) Kazasi válasza Kazasi (#91) üzenetére


Kazasi
tag

a google kereső is leáll...
vissza tudom tenni a gyári romot? Mert ez így nagyon halovány,még akkor is ha RC verzió. :(

[ Szerkesztve ]

(#93) kelzsoca válasza Kazasi (#92) üzenetére


kelzsoca
félisten

Természetesen vissza lehet tenni, de privátban leírhatnád, hogy milyen alkalmazásokkal volt problémád.

https://vertigostore.eu

(#94) Kazasi válasza kelzsoca (#93) üzenetére


Kazasi
tag

PÜ ment.

(#95) renzo79


renzo79
tag

Üdv

Én fotózásra vettem, mármint élőbe visszanézni a canon dslr képeit wifin keresztül. Iszonyatosan jó a kijelző, kirootoltam és pár appot kidobtam, plus finomhangoltam, tökéletes lett erre a célra. De samsung note 3 után lassúnak érzem, így is. Amúgy tetszik, anyag használat, össze szerelés, design, 5-ös ebbe az árkategóriában.

[ Szerkesztve ]

(#96) Kazasi


Kazasi
tag

Hogyan lehet az,hogy ebben a tesztben már Kitkat 4.4.4 fut a készüléken de a WayteQ honlapján még semmi nincs erről?
https://www.youtube.com/watch?v=fF5fj0IvTWc
Gondolom csak stabil verziót adnak ki tesztre,akkor meg már igazán elérhetővé tehetnék a földi halandóknak is.

[ Szerkesztve ]

(#97) kelzsoca válasza Kazasi (#96) üzenetére


kelzsoca
félisten

Jövő hét elején már biztosan elérhető és letölthető a végleges szoftver a gyártói weboldalról.

https://vertigostore.eu

(#98) Kazasi válasza kelzsoca (#97) üzenetére


Kazasi
tag

Az jó lenne...

(#99) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Kedves felhasználók!

Várhatóan a mai napon a készülékre megjelenik a 4.4.4 KitKat rendszerszoftver.

Pár információ:

- A szoftver telepítése nem változik a korábbi verziókhoz képest.
- A szoftverek között "ugrálni" is lehet, így a régebbi szoftver (4.2.2) is telepíthető lesz (downgrade lehetőség)
- A korábbi szoftverhez képest gördülékenyebb működés.
- Grafikus chip optimalizáció.

https://vertigostore.eu

(#100) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Kikerült a hivatalos fórumra a szoftver, a weboldalra is pár napon belül kikerül ez a verzió.

https://vertigostore.eu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.