Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) geratn


geratn
tag

4.4-en
Ezzel elérhető jelentős gyorsulás.

Terminal emulator:

su
wm size 1344x896
wm density 200

REBOOT mert a menük beragadhatnak az előző densityn
Lehet egyéb beállításokkal is próbálkozni, de csak óvatosan, mert nagyon elmászhatnak a menük.

Eredetire vissza:

su
wm size reset
wm density reset

[ Szerkesztve ]

(#252) geratn válasza geratn (#251) üzenetére


geratn
tag

A density-vel 180 és 220 között érdemes játszani.

(#253) FET-MEN válasza geratn (#251) üzenetére


FET-MEN
veterán

Itt találtok 4.2-es szoftverhez linket.

Iphone 7

(#254) misa479


misa479
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék valamiféle tokot rendelni az ebay-ről a xTAB 9 tabletemre. Kifejezetten ehhez való tokot nem találtam. Valaki rendelt már hozzá tokot. Esetleg tudnátok segíteni, hogy milyet vegyek hozzá. Minden linket szívesen fogadok!

Apropó még egy kérdés: 4.4-es ROM van a tableten. A wifit a lakásunk legvégében már nem érzékeli. Erre tudtok valami megoldást?

(#255) fecus válasza misa479 (#254) üzenetére


fecus
őstag

A Cube U39GT minden külső paraméterében megegyezik a WayteQ xTAB 9-cel

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#256) include777 válasza misa479 (#254) üzenetére


include777
aktív tag

Szia !
A nagy semmit sajna, nekem a routertől 3 métere, egy légtérben nem látja a netet, úgyhogy küldöm vissza garanciába.
Ráadásul belassul sokszor olyan szinten, hogy csak ki és bekapcs segít rajta. Ez a tab sajna egy genetikai szemétdombsz@r úgy ahogy van, a kijelzőhöz a mali 400 kevés de nagyon.

keep calm and learn powershell

(#257) fecus válasza fecus (#249) üzenetére


fecus
őstag

Válaszolok magamnak, hátha segít másnak.
A kínai kábel volt a rossz. Nem szakadt, mert azt egyszerűen megtaláltam volna. Forrasztottam egy eredeti, jó minőségű (vastag) USB kábelből és egy csatiból egy rövid (30cm) kábelt és lőn. Most már tölt az USB-ről több gépen is.
A sárgák @&#&@@@&#&{}}{ !!

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#258) include777 válasza include777 (#256) üzenetére


include777
aktív tag

No garanciából a tab visszajött, a wifi egységek kicserélték, így már használható, a romot visszarakták 4.2-re szerintem egy hangyányival gyorsabb, de még1x nem veszek ilyet.

keep calm and learn powershell

(#259) maxxenergie válasza include777 (#258) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Nagy sz..r az egész senki ne vegyen ilyet, nekem is 3-szor volt szervízben, először ua. mint neked 3M-re nem látta a WIFIT kicsélték állítólag egy fokkal jobb lett de 5M túl így sem nagyon lehet vele semmit kezdeni míg egy 4 éves ASUS tablet repked 30MBit/S-al cserétek memóriát stb de senkinek nem ajánlom én megbántam ilyet vettem...... :W :W

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#260) fecus


fecus
őstag

Nekem csak egyszer.
Ezt találtam még az egyik Cube U39GT főzött rom topikban:
"install nova launcher, increase sd cash to 2mb with an app like sdbooster, set all animations to 0.5 in develloper options, use uc browser, install sEFIx and set it to 256."

Arra írja ezt, hogy lassú a gép és ennyit lehet tenni.

Beállítottam. Nem rontott, de nem sokat hozott.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#261) vieri2000


vieri2000
tag

Számomra rossz vétel volt. Garanciába feltették a 4.4 -et de nem lett gyorsabb. A wifit 2-3 m után alig érzékeli. akadozik rendesen, a párom már többször akarta a falhoz vágni (megértem ). Szívem szerint eladnám de senki nem jelentkezett rá pedig még garanciális.
Csak netre használná az asszony de hát csak idegeskedik vele. Lassú többször kiakad, hát hót nem tudok mondani róla.

[ Szerkesztve ]

(#262) include777 válasza vieri2000 (#261) üzenetére


include777
aktív tag

Küld vissza gariba. Nekem is 4.4-el valami eszméletlen fos volt a wifi, a szervíz visszarakta a 4.2-őt + cserél wifi modult, azóta használható netezésre (De másra sajna nem).

keep calm and learn powershell

(#263) maxxenergie válasza include777 (#262) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Gondolom Netezésre is csak a Wifi-től 3M-re mert utánna már drasztikus sebsség csőkkenések vannak kb 10 Cm-ként 2Mbit/S csökkenés 5-6M-re már nulla a speed :W :W

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#264) include777 válasza maxxenergie (#263) üzenetére


include777
aktív tag

nem.
netezni lehet ott is most, ahol idáig nem lehetett 2 panelfalat is átjátszva még használható a sebesség.
gari előtt csak 1 légtér és max 3 méter, most gyk az egész lakásban lehet.

keep calm and learn powershell

(#265) F1DO


F1DO
senior tag

Sziasztok,

Van egy eladó ilyen tabletem ha netán valakit érdekelne..
Karcmentes, alig volt használva, kihasználatlanság miatt is lett eladó..

(#266) maxxenergie válasza F1DO (#265) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Fórumon tilos hirdetni - egyébként meg pont nem is a legjobb hely erre, mert itt ha visszaolvasol szinte mindenki elégedetlen ezzel a készülékkel többek között én is megbántam, hogy ilyet vettem, mert egy rakás hulladék az egész, főleg a WIFI része Aprón tedd fel a készüléket szerintem a megfelelő helyre.

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#267) fecus


fecus
őstag

Valaki rákötötte már a tabletet TV-re? Vettem egy HDMI - micro HDMI kábelt és rákötöttem a plazmára de nincs képem. A beállításokban engedélyeztem a HDMI-t és FHD 50Hz-re állítottam.
Kell még valamit tennem?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#268) osztszoroz válasza fecus (#267) üzenetére


osztszoroz
aktív tag

Wifi displayt próbáltam csak. Az ment gond nélkül.

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#269) szundi111


szundi111
csendes tag

Sziasztok! Nem tudom hogy olvassátok még ezt a fórumot? Lenne egy kérésem. Rootolni szeretném, de ami program lenne hozzá letöltésre, sajnos már nincs fent. Ha valakinek meg van lenne kedves feltenni valahova letöltésre? Köszönettel

(#270) osztszoroz válasza szundi111 (#269) üzenetére


osztszoroz
aktív tag

amennyire én tudom,preroottal kerültek forgalomba,csak a SuperSu-t kell telepíteni playből.Nekem legalábbis így működött..

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#271) szundi111 válasza osztszoroz (#270) üzenetére


szundi111
csendes tag

Szia! köszönöm. Megcsináltam és müködik.

(#272) include777 válasza osztszoroz (#270) üzenetére


include777
aktív tag

gyárban nekem nem prerootos 4.2-őt raktak vissza.

keep calm and learn powershell

(#273) Szpisti


Szpisti
addikt

Sziasztok!
Valaki esetleg nem tudja, hogy hol tudnék egy szilikon tokot venni hozzá, bármilyet? Semmi ajtó, semmi hajtogató, csak a hátlapján legyen a tabletnak...
Köszi!

(#274) maxxenergie válasza Szpisti (#273) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Szerintem olyanból csak univerzálisat veszel Ebay-en sem láttam kimondottan ehhez szilikon tokot, viszont ilyen van elvileg hozzá nálunk és nem vészes az ára :K

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#275) Szpisti válasza maxxenergie (#274) üzenetére


Szpisti
addikt

Szeva! Köszi, de pont ilyen nem kell... (ilyennel tele van a net)
Olyan kellene mint ez: [link]
Csak persze ehhez való méret. Nem fontos az sem, hogy a kamera, vagy a gombok nem ott vannak, valahogy megoldanám.
Azt gondoltam, hogy valaki tudja, hogy melyik tablet rendelkezik ezzel a mérettel, amit erre is rá lehet rakni...

(#276) Samott válasza Szpisti (#275) üzenetére


Samott
addikt

Ezt keresd, de szerintem mar nem kapni sehol: Cube U39GT Protective PU Leather (a ket gep ugyanaz a gyartmany)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#277) stigi02


stigi02
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap használtam a tabletet suliban, olvastam róla másfél órát, nem merült le, majd képernyőzár és csak kb 3-4 óra múlva vettem elő otthon a készüléket, viszont már ki volt kapcsolva és nem kapcsolt be. Először azt hittem, csak lemerült, de hiába dugtam töltőre, semmi reakció nem volt(egész este rajta volt azután). Ma rádugtam a gépre usb-vel, akkor olyan két óra "töltés" után eljutott a Wayteq feliratig először, aztán kapcsolt ki, a második ilyen töltés mennyiség után már a töltő karika is megjelent, aztán kapcsolt ki, de azóta már nem tudok belőle életjelet kicsikarni.

Létezik, hogy meghalt az aksi valahogy egyik pillanatról a másikra?(egész tegnapig simán 3-4 órát ment)

Vagy valami más lehet a probléma? Már nem garanciális, vajon mennyiért javítanák?(annyira nem álom készülék, hogy komolyabb összeget adjak érte, de én szinte csak pdf-ek olvasására, videólejátszásra, meg kodi távirányítására használtam, arra viszont tökéletes).

A válaszokat előre is köszönöm!

üdv: Gábor

(#278) include777 válasza stigi02 (#277) üzenetére


include777
aktív tag

Üdv !
Ha az aksi halt meg benne, akkor az nagyrészt egyszerűen cserélhető.
Le kell szedni a hátlapot, ott van benne az akkumulátor, amin van egy számsor.
E típusszám alapján ebay-ról kell rendelni egy másik aksit, amit a régi helyére be kell rakni (gyakorlatilag 2 apró forrasztás elméletileg az egész). Most munkahelyen vagyok, de otthon pontosan megnézem Neked a típusát az aksinak. Az akkumulátorok ára 2-5e ft között mozog (most rendeltem myaudio 7-be, az 2e ft volt pl)

keep calm and learn powershell

(#279) stigi02 válasza include777 (#278) üzenetére


stigi02
csendes tag

Köszönöm!

remélem nem kell forrasztani, mert már a hátlap levétele se megy :(
sikerült :D

azt nem tudom megérteni, hogy mehet tönkre az aksi egyik pillanatról a másikra, mert ha még folyamatosan csökkent volna az idők folyamán nullára, akkor oké, de így hogy pár órával előtte még több órát bírt, az hihetetlen számomra.

[ Szerkesztve ]

(#280) include777 válasza stigi02 (#279) üzenetére


include777
aktív tag

nekem a kijelző lett kontaktos 1ik pillanatról a másikra, mákom volt, még 4 nap garim volt, egyből telefonáltam a szervíznek, ahol meg is csinálták. Nem púpos egy picit ? Ha megvan a levétel, megírod a számot az aksiról? szétnézek a neten mennyibe is fájna

keep calm and learn powershell

(#281) stigi02 válasza include777 (#280) üzenetére


stigi02
csendes tag

Nem éreztem púposnak, már amennyire meg tudtam állapítani.

az aksira csak ez van írva(kétszer, mintha két aksiból állna, úgy néz, csak össze van ragasztva :) ) :
- JJV 3070105/3.7
+ 2600mAh/1312/LA

(#282) fecus


fecus
őstag

Frissítés során elveszett a root. Mindig telepíteni akarja a binárist, de nem sikerül neki. Azt írták, hogy recovery-ből is telepíthetem, de nem tudok belépni. Tudtok segíteni?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#283) dAnky


dAnky
aktív tag

Sziasztok. Lenne egy olyan kérdésem hogy a kolleganőmnek xTAB 9-es készüléke a kis halott android babát jelzi. Én beléptem hogy csinálok egy factory resetet de nem segített rajta. Kérdésem az lenne hogy tudnátok nekem adni egy oldalt ahonnan letölthetek a tabletnek megfelelő android verziót vagy egy leírást akár kis segítséget ebben a témában? Köszönöm szépen!

(#284) maxxenergie válasza dAnky (#283) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Szia!

Talán ITT WIN alól megcsinálni ANNO én is így csináltam ezen oldal alapján és sikerült

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#285) fecus válasza dAnky (#283) üzenetére


fecus
őstag

Ez nekem bevált.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#286) gottika válasza dAnky (#283) üzenetére


gottika
csendes tag

Szia! Sikerült megoldanod a problémát, mert ma nálam is ezeket a tüneteket produkálja a tablet. Az istenért nem tudok életet lehelni belé.

(#287) Szpisti


Szpisti
addikt

Könnyen lehet, hogy flash memóra (háttértár) hiba. Hardveres....

(#288) tonyihu


tonyihu
újonc

Sziasztok!
Nekem is hasonló problémám van:
Egyszer lemerült teljesen a tabl
Azóta nem indul.
Megpróbáltam a Recoveryben instalálni a gyári frissítést.
Mindig elindul, de pillanatokon belül "instal aborted" üzenettel leáll.
Mi lehet a probléma?

(#289) include777 válasza tonyihu (#288) üzenetére


include777
aktív tag

Üdv !
Szerintem hardveres.
Nekem még megvan ez a genetikai selejt, nem hagyott nyugodni.
Hátlap levesz, stabil a wifi, így az alumínium hátlap az, ami annyira leárnyékolja a wifi jelet, hogy percenként dobálja el. Mivel nem volt meg a kolléga 4.4-es módosított romja, így én keszítettem egy 3 giga userdata-s változatot, amelyet használok. Most akarok hozzá kintről rendelni 8000-es aksit és egy wifi kábelt, amellyel reményeim szerint megoldódik ennek a tablak 2 problémája. (A szar wifi, gyenge aksi). Ráadásul mint kiderült ez nem az U39GT cube változat, hanem a U39GT-W. A cube w romja hibátlanul felment a tabra, valami baromi gyors volt, de a wifi meg fosabb mint volt, így most játszom. Ha sikerül megjön minden, akkor publikálom. Tudom nem mai darab, de ha lehet a wifijébe életet lehelni stabilan, akkor használható tab lesz belőle.

[ Szerkesztve ]

keep calm and learn powershell

(#290) fecus válasza include777 (#289) üzenetére


fecus
őstag

Nekem is megvan még ez a "csoda". Ha kísérletezel vele, megnéznéd, hogy ha a fejlesztői beállításokban engeded a CPU terhelés kijelzését, akkor a Te firmware-eddel mi fogja? Nekem állandóan az rk_nand nevű progi van a tetején és addig nem történik semmi amíg az nem végez. Állítólag ez hiba amit sohasem javítottak a szoftverben.
Amíg nem kell a flash-hez nyúlnia addig pörög, aztán meg ...

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#291) include777 válasza fecus (#290) üzenetére


include777
aktív tag

Üdv !
Nekem nem fogja semmit. 1 nagy gond van a tabbal, amíg a felrakott 4.4-es wayteq ki nem frissít mindent, addig használhatatlan. Egyenlőre szenvedek a wifi jel elvesztésével. Ha az meglenne, akkor egész jó kis tablet lenne :)

keep calm and learn powershell

(#292) fecus válasza include777 (#291) üzenetére


fecus
őstag

Nekem utána is megáll ha valami a nand-ot használja (Pl. firefox). Az U39GT-W romot alakítottad át 3 giga userdata formára? Kipróbálnám ha meg tudod osztani!

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#293) include777 válasza fecus (#292) üzenetére


include777
aktív tag

Oxy. Holnap megcsinálom és felrakom drive-ra.

keep calm and learn powershell

(#294) include777 válasza include777 (#293) üzenetére


include777
aktív tag

:DD 3.5 gigás userdatás u39gt-w megy fel a drive-ra 1.8-as rkbatch tools-al, ez működik windows 10 alatt is.
Alapban kínai a nyelv, telepítés után váltsd át magyarra :)
Linket osztom amint fent a drive-on

[ Szerkesztve ]

keep calm and learn powershell

(#295) include777 válasza include777 (#294) üzenetére


include777
aktív tag

link

3.5 Gb userdata

keep calm and learn powershell

(#296) fecus válasza include777 (#295) üzenetére


fecus
őstag

Köszönöm. A hétvégén megy fel.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#297) fecus válasza fecus (#296) üzenetére


fecus
őstag

Sajnos nem tudom root-olni. A supersu elszáll. Amúgy ez a rom kisebb kijelzőfelbontást használ. Lehet azért gyorsabb.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#298) include777 válasza fecus (#297) üzenetére


include777
aktív tag

Nekem natívnak tűnt, de villámgyors. Megnézem mivel lehet rootolni, mert most ez van a tabon.

keep calm and learn powershell

(#299) include777 válasza fecus (#297) üzenetére


include777
aktív tag

No nem használ kissebb képernyőfelbontást, ezt is full hd.
Rootolni nem sikerült, de lehet a wifi probléma megoldva, így most visszarakom a wayteq romot

keep calm and learn powershell

(#300) Hunter2


Hunter2
addikt

van valakinek 4.2.2-es ROM-ja ehhez a tablethez? Vagy valami mód hogy a 4.4-et átparticionáljam?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.