Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ló úr


ló úr
őstag

Nah igen erről tudnék órákat és ódákat is mesélni,h mi az a bizonyos képmutatás,nyígás,nagyoskodás,húdekeményvagyokwazze dolog,aztán meg összehugyozom magam dolgokról. De nem szabad csúnyául beszélni itt,szal nem teszem. Nem vagyok már gyerek,megéltem már ezt azt én is az életemben!
De,h a tmánál maradjak,szerintem az,h vki berúg péntek vagy szombat vagy vasárnap este,vagy akár hétköznap suli időn kívül bármikor ahhoz k**ra semmi köze sincs se a sulinak,se a tanári karnak se az igazgatónak,se senki ilyen személynek! Szal a közfelháborodás ami feléd irányul szerintem gyerekes,kis p**csök szoktak így viselkedni,mint azok akik neked osztották az észt azok után,h berúgtak,sőt el sem hívtak amikor kérted őket,h hívjanak! :) Ez is csak azt erősíti meg,h kis képmutató senkiháziak az említett osztálytársaid :) Ezt a kis irományt akár posztolhatod is nekik az említett közösségi portálon,akár elérhetőségemmel együtt is :) Csak,h egy kicsit kapjanak már észbe,h saját magukon kívül,és esetlegesen a szüleiken kívül senkinek semmi köze ahhoz,h szabadidejükben mit csinálnak!(Csek elmondom,h mi suliban órán ittunk mikor a tanár a táblára írt,meg szünetben stb.,még részegen mentünk be a csütörtök esti party után,szal...ha minket nem rúgtak ki...) Ezáltal a suliban sem fognak emiatt semmit sem kapni,még ha esetlegesen ki is derül a dolog,vagy elolvassa vmi illetékes! Köszönöm szépen a lehetőséget,h ezt leírhattam :D

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.