Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Multi13 válasza gaborm69 (#500) üzenetére


Multi13
tag

hmmm érdekes, bár annyira még sem, mert Blade 3-nál is ez volt korábban a gyári szoftnál, hogy valakiknek semmi baja nem volt a GPS-el vkiknek meg dobálta a jelet v. nem is volt nekik. ott a szoftban lévő gps.conf fájlal volt gond, melyet javítottak egy frissítéssel. lehet itt is vmi hasonló gond lesz, csak az a kérdés, hogy ehhez a készülékhez lesz e egyáltalán vmi gyári update!?
ha nagyon használhatatlan viszont fontos lenne Neked a GPS, akkor sztem gariba kéne szervizeltetni, mert simán benne lehet, hogy vmi más hiba van a készülékeddel....

(kis eséllyel még egy másik app is bezavarhat a gps-nek, amit Te telepítettél fel (volt már ilyenre is példa más készüléknél))

Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

(#502) kalapacsnyel


kalapacsnyel
csendes tag

Ráfizettem a kíváncsiságra:Bekapcsoltam a "Talkbak"-ot,és ledermedt a telo,nem lehet lapozni,így nem tudom kikapcsolni?????

(#503) huntiger válasza kalapacsnyel (#502) üzenetére


huntiger
tag

akkumulátor kiszedés esetleg?

(#504) kalapacsnyel válasza huntiger (#503) üzenetére


kalapacsnyel
csendes tag

semmi változás,de alig tudtam utána beírni a jelszot

(#505) kalapacsnyel


kalapacsnyel
csendes tag

Végül sikerült kikapcsolni,a kétujjas lapozás segített.
Viszont a Talkback használhatatlan a telon.

(#506) kalapacsnyel


kalapacsnyel
csendes tag

Más:A bal felső sarokban van egy i betü egy körben????

(#507) kalapacsnyel


kalapacsnyel
csendes tag

Elérhrtő a müködö Manager:http://www.vodafone.com/smartmini

(#508) Flyme válasza kalapacsnyel (#507) üzenetére


Flyme
senior tag

Légy szíves használd a szerkesztés gombot, köszi..

(#509) nOvOp


nOvOp
senior tag

Sziasztok!
A belső tárhely kezdett megtelni a telefonon. Leszedtem jópár alkalmazást, de elvileg a foglalt hely és a szabad hely nem egyenlő a tényleges tárhellyel. Sokkal kevesebb szabad tárhely van rajta, mint amennyinek kellene lennie. És nemrég egy 10 mb-os alkalmazásnál is azt mondta, hogy nincs elég szabad hely. kb. 300-400 mb a foglalt tárhely. Hogyan tudom teljesen kiüríteni, mert gyanítom hogy sok letörölt tartalom benne maradt valahol?

(#510) gaborm69 válasza Multi13 (#501) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Annyira nem hiányzik a gps,De ha már benne van elvárnám hogy jó is legyen.Próbáltam play-ról letöltött navival is,ugyanazt csinálta.Akkor a kamera és rezgés problémához a gps hibát is hozzá lehet adni.
A wifi vevője viszont nagyon jó.

Samsung Galaxy S20 FE

(#511) Silentfrog válasza gaborm69 (#510) üzenetére


Silentfrog
veterán

Nincs a gps vevőnek semmi baja.
Ha nálad rossz akkor egyedi probléma. :K

(#512) gaborm69 válasza Silentfrog (#511) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Esetleg kifejtenéd az egyedi probléma okát? :U

Samsung Galaxy S20 FE

(#513) walterrobi


walterrobi
csendes tag

Sziasztok nektek nincs olyan probléma hogy usb re kapcsolva legyen az toltő vagy pc a kijelző nem érzékel?egyebként feltölt minden és ha kihuzom a kábelt egyből mukodik a kijelző de rádugva semmit nem érzékel.

(#514) gaborm69 válasza walterrobi (#513) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Nekem ilyen gondom nincs.Tökéletesen működik töltőn is.

Samsung Galaxy S20 FE

(#515) walterrobi


walterrobi
csendes tag

mi lehet ez hw vagy sw hiba?

(#516) Silentfrog válasza gaborm69 (#512) üzenetére


Silentfrog
veterán

Te és egy másik forumtárs panaszkodott csak a gps lassúságára és ,hogy elveszik a jel ha nagy nehezen meg is találja.
Nekem tökéletes 1 perc alatt talál műholdat és használható,és több száz kilométert használtam már hiba és jelvesztés nélkül.
Tehát ha mindenkinél jó csak nálad nem akkor az egyedi hibának számít.

(#517) Multi13


Multi13
tag

@walterrobi
Én nem tapasztaltam ilyet.

@gaborm69
A probléma oka lehet az, hogy kifogtál egy hibás darabot. Talán szoftverfrissítés segíthet, de általában inkább hw hiba szokott ez lenni. Nagyon jó példa erre walterrobi esete. Neki töltés közben nincs kijelzője, Neked viszont van. Neki lehet müxik a gps Neked viszont nem. Sajna a mai termékek (legyen az akár brandos) elméletben egyformák, de a gyakorlat az már más....

Ha nem tudjátok ezeket a hibákat saját kezűleg orvosolni, akkor vigyétek vissza gariztatni.

Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

(#518) icemad válasza nOvOp (#509) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szia. Ezt próbáld meg.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#519) nOvOp válasza icemad (#518) üzenetére


nOvOp
senior tag

ok, köszi, kipróbálom

(#520) Multi13 válasza nOvOp (#509) üzenetére


Multi13
tag

Valamilyen fájlkezelővel (pl. TC) nézd meg a tárhelyen lévő Android és ezen belül a data és a obb mappát. Általában ide szoktak backupolni a programok/játékok és ha van olyan nevű mappa melyek hivatkoznak egy már törölt alkalmazásra, akkor azokat töröld le.

Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

(#521) kelemenne


kelemenne
csendes tag

Vodafone Smart Mini-met bedugom USB-n keresztül a számitógépbe. De semmi. A számitógép nem érzékeli. Valaki tudna valami megoldást rá?

(#522) kelemenne válasza kelemenne (#521) üzenetére


kelemenne
csendes tag

Már megoldottam a problémámat!!!!!! :)

(#523) dandroid95 válasza nOvOp (#509) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Hello
Jah,ugy 240-250 mb szabad belsomemoria mindig kell neki legyen telepiteshez..ez kb a hatar! eleg idegesito...
Ha van 260 mb hely,akkor egy 10mb-s app felmegy,de egy 30mbs mar nem! :W

Am visszaraktam a gyari romot! az a modositott gyakran belassult!

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#524) tsabo_84


tsabo_84
csendes tag

Sziasztok!

Vodafone üzlet. Ügyfélszolgálatos srác gyakorlatilag azt mondta hogy ilyen szart ne vegyek, mert naponta hármat hoznak vissza garival, mert hogy szétesik, kiesnek a gombjai. (??!!!) Gyorsan bele is kezdett a "csak egy tizest kellene rádobni és már lenne egy teljesen más kaliberű telefonod" dumába. Egy: az a "tizes" igazából 14ezer volt (Galaxy Pocket). Kettő: akinek vettem volna a telót, full nem érdekli a technika ezen része, világéletében "alaptelója" volt, csak most behalt, és gondoltam ha már úgyis váltani kell, akkor legyen már végre "okos". És utána jött még a "ha 1GB internettel fizetsz elő 2év hűséggel akkor már csak blablablaaaa". Röviden: kérdésem csak az lenne, hogy tapasztalt-e valaki ilyet, mert én mindenhol nagyjából pozitív visszajelzéseket olvastam.
(ja, végül nem lett vásár, eljöttünk...)

(#525) gaborm69 válasza tsabo_84 (#524) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Nem rossz telefon ez.Árát megéri.Gyenge kamerán kívül még a rezgő motor hiánya a fájó pont.De véleményem szerint akármilyen olcsó is egy teló azért a rezgőt nem szabadna hanyagolni.
"Kiesnek a gombjai" Összesen kettő van :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 FE

(#526) F.B.I. válasza tsabo_84 (#524) üzenetére


F.B.I.
veterán

Egy ilyen saját termék üzletet rontó beszédért, simán lapátra tenném az alkalmazottat. :U

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#527) kalapacsnyel válasza tsabo_84 (#524) üzenetére


kalapacsnyel
csendes tag

Ennyi pénzért jó a teló.
A hibái aprók,nem zavarnak igazán.
A szétesés meg kamu.

(#528) nOvOp válasza icemad (#518) üzenetére


nOvOp
senior tag

Megpróbáltam, de sajnos annyit nem törölt, mint amire számítottam.
Multi13 által javasolt helyet sajnos elfelejtettem megnézni, majd ma megnézem.
Viszont egyet nem értek.
Elvileg 4 gb-t tárhelye van. Megnéztem a menüjében a tárhely infónál és ott, azt jelzi, hogy 2,23 gb (azt hiszem, nincs nálam a telefon)
A garfikus kijelzés szerint több mint a fele foglalt (színes csíkok), a nagyobb rész szürke, tehát elvileg szabad.
Alatta kiírja, hogy miből mennyi helyet foglal (színes csíkok külön-külön). Ezeket összeadva kb. 1 gb. Szabad helynek kb. 300 mb-ot ír.
Szóval egyrészt nem értem, hogy ez most milyen tárhelyet mutat, hiszen 4 helyett 2 gb-ot jelöl. SD kártya nincs benne.

(#529) icemad válasza nOvOp (#528) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A belső tárhelyből a rendszer is elvesz elég tekintélyes mennyiséget. De a programok nem ide települnek. Azt az alkalmazások menüben lehet megnézni, alul, hogy mennyi szabad helyed van.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#530) FlickAir válasza nOvOp (#528) üzenetére


FlickAir
aktív tag

4GB a telefon teljes belső memóriája. Ezen osztoznak a rendszer partíciók (system, cutpack, cache, boot, bootloader, recovery stb.) + a data (itt vannak a telepített app-ok) + a felmásolt zenék, fotók, videók, doksik stb. Tehát ha sok a zene, vagy a fotó, az is ugyanezt a 4GB-t csökkenti. Megmondom őszintén ilyen "egybecsomagolt" memória kezelést még nem láttam egy telefonban sem, de szerintem praktikus, csak oda kell figyelni. Ha teszel bele SD-t, és arra teszed a zenéket, fotókat, stb. nagyon tele tudod rakni a telót appokkal (tudnám minek...). :)

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#531) kanyi51 válasza FlickAir (#530) üzenetére


kanyi51
senior tag

A memória kiosztás a tabletekben van így, valamint a 4.x.x op rendszerek alatt müködnek így.

(#532) Szkipi


Szkipi
tag

Sziasztok.

Srácok a kezdőképernyő tetején lévő google kereső csíkot hogy a francba lehetne kikapcsolni onnan??
Speciel én feszt azt nyomom meg és indul el a kereső mikor fent az információs sávot szeretném lehúzni :(((

Másnak is halk a teló vagy csak én fogtam ki egy ilyen darabot?
MP3-as csengő van beállítva ami a másik telómon bömböl itt meg fullra állítva a hangerőt se nagyon hallom meg ha hívnak.

"Nincs ez elb@szva, csak másra lesz jó!"

(#533) Flyme válasza Szkipi (#532) üzenetére


Flyme
senior tag

Hangerő növelése
A keresőcsíkot szerintem nem lehet sehogy sem eltüntetni sajnos, másik launcherrel megoldható.

(#534) Szkipi válasza Flyme (#533) üzenetére


Szkipi
tag

Üdv.
Köszi a hangot közben én is megtaláltam.
Akkor megyek a netre és túrok valami jó launchert mert ez így nem kafa :)

"Nincs ez elb@szva, csak másra lesz jó!"

(#535) gaborm69 válasza Szkipi (#534) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Nova Launcher,jó

Samsung Galaxy S20 FE

(#536) kalapacsnyel


kalapacsnyel
csendes tag

Sziasztok.
Nem tudtok valami jó SMS kezelőt a telóra?
Nálam szinte olvashatatlan,és nem jeleníti meg az elküldötteket csak a bejövőket.

(#537) FlickAir válasza kalapacsnyel (#536) üzenetére


FlickAir
aktív tag

Handcent SMS tökéletes.

[ Szerkesztve ]

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#538) kalapacsnyel válasza FlickAir (#537) üzenetére


kalapacsnyel
csendes tag

Köszi,kipróbálom

(#539) kalapacsnyel válasza FlickAir (#537) üzenetére


kalapacsnyel
csendes tag

Végül a GoSMS jött be.

(#540) Jacak válasza kalapacsnyel (#539) üzenetére


Jacak
senior tag

+1,nálam is az vált be már jóideje... :D

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#541) Szkipi


Szkipi
tag

Nekem az előfizetésem megújítása mellé ajánlották fel poton 7900Ft-ért :Y
Immáron 1 hete nyüstölöm és teljesen rendben van, semmi problémám nem volt még vele nem fagy nem rakoncátlankodik. Akksi nálam 2.5 - 3 nap igaz mobil netet nem használok csak a wifi megy néha.
A kijelzőjét mondja mindenki gyenge pontnak pedig szerintem teljesen rendben van, a kategóriájában van ettől sokkal rosszab is. A pixelsürüség is átlagosnak mondható. Kb a Sony Xperia Tipo-val azonos a kijelzőja, ha van is minimális lehet az eltérés.
Érdemes kikapcsolni az automata fénnyerősség állítást és manuálisan magunknak beállítani így napfényben is olvashatóbb, legalább is én úgy vettem észre, hogy az automatika nem mindig van a helyzet magaslatán.
Nálam egyetlen hibája van, töltés közben a kijelző felett lévő kék visszajelző LED úgy világít mint egy zseblámpa :D simán bevilágítja a fél szobát így éjszakai töltéskor pofára kell fordítani a telót :)

Mindent összegezve, ennyi pénzért aki akar kössön bele de az már szörszálhasogatásnak minősűl :R

[ Szerkesztve ]

"Nincs ez elb@szva, csak másra lesz jó!"

(#542) kokogab


kokogab
csendes tag

Hali!
A kezdő képernyő 5 lapjából hogyan lehet kevesebbet csinálni? csak mert én sehogy nem jöttem rá :/

(#543) huntiger válasza kokogab (#542) üzenetére


huntiger
tag

lehet kicsit drasztikus, de:
nova launcher
telepítés után a középső gombot megnyomva lehet variálni az oldalakat.

[ Szerkesztve ]

(#544) Eriksen


Eriksen
csendes tag

Vodafone Smart Minim van és ha elkezdek játszani 1 játékkal akkor ezt írja ki:
A...alkalmazás sajnos leállt.
Jelentés|Kénysz.Bezárás
de minden játéknál ez van ez mért lehet?
előre is köszi[ :((

(#545) MKLS


MKLS
aktív tag

Alkalmazás áthelyezése SD kártyára működik? Nagy meglepetésemre tapasztaltam, hogy nincs ilyen opció a beállítások-alkalmazások pont alatt.

(#546) Multi13 válasza Eriksen (#544) üzenetére


Multi13
tag

Ugy tapasztaltam h eleg sok jatek mukodik, meg az eroforras igenyesebbek is. Esrtleg tudnal irni 1-2 peldat h melyek nem mennek es akkor kiprobalnank h mukodik e?

Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

(#547) Multi13 válasza MKLS (#545) üzenetére


Multi13
tag

Ott nincs ilyen, de a Beallitasok/Tarhely menuben van arra lehetoseg h kivalaszd az alapertelmezett lemeziras helyet.

Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

(#548) Multi13


Multi13
tag

En is kerdeznek. :-)
Par napja a fenti ertesitesi sav bal sarkaban van egy kör melyben egy i betu van. Asszonyt elegge zavarja esetleg vmi otlet h mi lehet ez es hogyan lehet eltuntetni?

Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

(#549) F.B.I. válasza Multi13 (#548) üzenetére


F.B.I.
veterán

Húzd le az értesítési sávot és ott látni fogod mit kell nyomni.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#550) dandroid95 válasza Multi13 (#548) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Hali
Ertesitesi savot lehuyod,es a fenyero es rezges kozti "ertesitesi riasztas"-t kapcsold be! ;)

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.