Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SentryGun


SentryGun
aktív tag

Ezt lehet kapni nem függő változatban is?
Mert Alcatel Smart Mini néven nem találtam...

@gF: Francba... :) Pedig ütős-vágós telefonnak kiváló lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#2) gF válasza SentryGun (#1) üzenetére


gF
senior tag

Nem, csak a Vodafone-nál lehet kapni.
Amúgy a feltöltőkártyás ára: 16990 Ft, de ennyiért vicc.. :D

[ Szerkesztve ]

(#3) kengyel


kengyel
nagyúr

Ez nagyon jó vétel a maga kategóriájában. Ennyi pénzért megéri.

kengyel

(#4) tjb007 válasza gF (#2) üzenetére


tjb007
nagyúr

Lehet kapni, ez ugyanis nem más, mint a One Touch T'Pop, viszont csak Dual SIM-es változatban.
Ennyiért viszont tényleg sehol máshol nem lehet megvásárolni.

[ Szerkesztve ]

(#5) Wictor


Wictor
senior tag

Megvéve. Pont erre volt szükség a Galaxy Mini Pocket Fame II áradat mellett.
Tud a Voda, ha nagyon akar...

[ Szerkesztve ]

(#6) AS


AS
félisten

Ha vodás vagy megéri.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Best buy! Mint anno az OT 995! :D

(#8) peestee83


peestee83
aktív tag

Ennyi pénzért megéri :)
Persze, nem csúcs hw van benne, de én még egy tartaléknak is el tudom képzelni.
És azt az 1 Gb-os adatforgalmat is irigylem... persze csak promó, mert hamar vége szakad a jónak, de az előfizetésemhez nem adnak ennyit, pedig jól jönne. És nem a legolcsóbb előfizetésem van :)

Cor ne edito

(#9) Bernardo20


Bernardo20
senior tag

A múlt héten hoztam el a vodafone-tól a feleségemnek. Ennyi pénzért tényleg ajándék!

Anyagminőség szerintem teljesen rendben van, gyors működés jellemzi, én még nem tapasztaltam akadást, újraindulást vagy bármi rendellenes működést. Az alapfeladatok ellátásra tökéletes. Az akkumulátor is megfelelően erős a hardver és a kijelző képességeihez képest. A 2-3 nap működés szerintem meglesz egy töltéssel. 2 év garancia van rá, ami azért szintén megnyugtató.

Azért pár dologra felhívnám a figyelmet:

- a sony miro készülékemhez hasonlítva sokkal fakóbbak a színek, a betekintési szög tényleg nulla!
Lehet vmi kalibráló szoftver valamennyit segít rajta.nem tudom.
- a beépített hangszóró berezonál, ezt hallani beszélgetés közben is és bárminemű hangkeltés esetében, ha a hangerő a maximumhoz közeli értékre van állítva.

Talán ez a kettő ami meglepetésként ért, de pl. a feleségemnek akinek ez az első okostelefonja nem tűnik fel a gyenge kijelző, sőt! De a hangszóró "hibáját" azért ő is megjegyezte, hogy kicsit zavaró.

Mindent összevetve egy kiváló készülék ebben az árban! :R

(#10) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Best Buy. :) ennyiért bármit elnézek neki, Kínából se kapnék olcsóbban.

Független verziót preferálnám egyből

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

Ó köszönjük szépen a tesztet :C
Már nagyon érdekelt ez a készülék.

Valamiért abban a hitben voltam hogy ez az Spop lehet.

iPhone X@R, iPad Pro

(#12) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

A másik két szolgáltató is előrukkolhatna valami hasonlóval. Végre egy olyan kütyü ami baromi olcsó, mégsem veszi el az ember kedvét az Androidtól

<< Heimdal >>

(#13) Švejk


Švejk
őstag

Köszi a tesztet, nagyon jó lett :R
Csak ennyit írok, és mindent kifejezek a készülékkel kapcsolatban: :Y :C

Egyébként Tom Waitset hallgatsz? A Rain Dogs az egyik kedvencem :)

(#14) zdanee


zdanee
őstag

Függetlenben érdekelne, persze az árban nyilván benne van a szolgáltatói árképzés is (ami miatt egy kicsit igazságtalan a Desire-t szapulni a cikkben, persze nyilván 1-2 ezerről van csak szó, de azért mégis...)

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#15) gF válasza tjb007 (#4) üzenetére


gF
senior tag

Akkor elnézést kérek, én találtam meg.. :B
Mondjuk itt csak 256 MB RAM-ot ír és v2.3-as Androidot.

(#16) alienpapa


alienpapa
senior tag

Hoppá-hoppá! Csak nem egy különösen ajánlott!? :)

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#17) kcsa


kcsa
veterán

Egy topic már indult ezen telefon alapján.

Amit tudunk: Valahogy T'Pop és S'Pop keveréke (full T'Pop ellenben 512 ram és 4.1).

Rezgőmotor nincs benne, tehát a hangszóró rezeg bizonyos frekvencián (ezt érzi aki fentebb írta hogy a hangszóró berezonál). Akinek mond még valamit, ez tisztán Sony J5.

(#18) gkris3 válasza gF (#15) üzenetére


gkris3
tag

Azért, mert ez az s'pop, és nem a t'pop. Tehát nem keverék.

[ Szerkesztve ]

(#19) Dilikutya


Dilikutya
félisten

"A cikk elkészítésében a T-Mobile 4G mobilinternet volt segítségünkre." :C

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#20) Švejk válasza gkris3 (#18) üzenetére


Švejk
őstag

Annyi a különbség, ha jól látom, hogy az S'Pop-ban 3,15 MP a kamera, ebben 2, de többet nem látok.

(#21) tjb007 válasza gkris3 (#18) üzenetére


tjb007
nagyúr

Maradjunk akkor annyiban, hogy a kettő keveréke.
Ezek alapján viszont akkor valóban nem vásárolható meg máshol, csakis a Vodafone-nál.

[ Szerkesztve ]

(#22) gkris3 válasza Švejk (#20) üzenetére


gkris3
tag

Lehet ott is úgy van, mint a t'popnál, hogy egyes régió (Amerika) nagyobb érzékelőjű kamerát kap, EU kisebbet. Csak nincs feltüntetve.

(#23) balazsnagy38


balazsnagy38
tag

10-es ár/érték arány :Y ilyet is ritkán látni, ez tényleg egy ajándék ennyi pénzért főleg ha Vodás vagy :D

Acer Cloudmobile :)

(#24) Keil Walker


Keil Walker
aktív tag

A Telenor meg a zte blade superrel támad. Ár/értékben az is odacsap. De a középkategóriában

(#25) margithid


margithid
veterán

Teljesen jó kis készülék.
Azért durva, hogy a 2-3 éves enxus s-em hardverét hozza ez a kis teló, söt szerintem a felbontás miatt még gyorsabb is lehet!
Ez meg is erősít abban, hogy nem kell vagyonokat kiadni telefonért, mert nagyon hamar avulnak.

(#26) DS39 válasza Keil Walker (#24) üzenetére


DS39
nagyúr

mondjuk ott a SoC kissé gyenge a kijelző felbontáshoz képest. (Adreno 203, Cortex-A5 dual)
egy Y300 480p-hez még ok, de 720p-hez, hááát, érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#27) lacuspapus


lacuspapus
tag

... és ezzel a telefonnal el is érkeztünk oda, hogy értelmét veszti nem op. rendszeres telefonokat gyártani!

Persze sokan másképp látják, de ennél kb. drágább lehet, egy minden tekintetben kissebb tudású telefon. lsd: asha sorozat.

Jó ajánlat, kiváló marketing, megfelelő telefon. Mi kellhet még? (galaxy s4 ennyiért :D )

"Cinikus az az ember, aki mindennek tudja az árát, de semminek sem tudja az értékét." (O.Wilde) +36209267626/8-21-ig/

(#28) Keil Walker válasza DS39 (#26) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

igen, a gpu meg az öreg android is kompromisszum, de hátha jól optimalizálták. mindenesetre kíváncsi vagyok a teszzre

(#29) Gregory451


Gregory451
csendes tag

Pofás kis telefon, nővérkémnek tökéletes lenne rózsaszínben :C

“The right man in the wrong place can make all the difference in the world.”

(#30) meszike91


meszike91
senior tag

15e :Y enyiért farmert sem kapok nemhogy telefont

du, du hast, du hast mich

(#31) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Amellett, hogy ezen az áron valóban ajándék a cucc, van két béka, amit bizony le kell nyelni és amiért nálam azért kérdőjeles lenne a "Különösen" az "ajánlott" előtt.

1. Ez a telefon csak vodásoknak opció és oda is köt. Persze van, akinél nem probléma, másoknál viszont nagyon is.

2. A multimédiás képességek tényleg csak jelzésértékűek, amit vásárlás előtt nem árt tudatosítani, az a kamera kábé mintha nem is lenne és már youtube-ozás közben is érhetik meglepetések a júzert.

Tudom, ennyi pénzért stb., de akkor is elég sokan vannak, akiknek a fentiek gondot jelentenek.

Nem a lényeg a fontos.

(#32) alienpapa válasza dreamdancer (#31) üzenetére


alienpapa
senior tag

De aki 15-ért vesz mobilt, az nagyjából sejti, hogy mire számíthat.

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#33) Ygg


Ygg
senior tag

Telekomáéknál is jöhetne már valami bestbuy.

(#34) margithid válasza Ygg (#33) üzenetére


margithid
veterán

Nokia 520 és 820 szerintem nagyon durván jó árban van, persze nem ez az árkategória:)
Sok jó ajánlat van mostanság azért én viszont arra várok ,hogy végre google playen keresztül lehessen venni telót is, na az lesz az igazi best buy:)
Igaz lehet az idén még nem lesz...De várunk és remélünk :DDD

(#35) Kisteker


Kisteker
tag

Már szinte el is felejtettem hogy hogyan néz ki a Különösen Ajánlott plecsni. Ez a teló ennyiért tényleg aláz.

(#36) oceanrush


oceanrush
senior tag

Szembol nagyon jol nez ki ez a telefon. Lumia 520 helyett lehet en is beszerzek egyet.

(#37) Napfénysüti

Ennyi pénzért tényleg nagyon korrekt ajánlat. És talán végre egy olyan igazán olcsó Androidos telefon aminél az ember nem utálja meg ezt a rendszert használat közben.

Més que un club!

(#38) Prevent


Prevent
aktív tag

Megvan az új néptelefon! Én is indulok beszerezni eggyet! Remélem nem jön elő semmilyen rejtett hiba ! :))

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#39) gepardlacee


gepardlacee
tag

3 éve vettem Huawei u8120-ast (Vodafone 845). Az mára iszonyatosanborzasztóanrettenetesen elavult lett, de úgy kb minden tekintetben. Beleessek megint abba a hibába, hogy "a legolcsóbb okostelefon" címszó alatt helyet foglaló készüléket megvegyem?

radioPLAY - online rádió - www.radioplay.hu

(#40) kcsa válasza oceanrush (#36) üzenetére


kcsa
veterán

Ha gondolod én egy az egyben elcserélem veled a fehér Minit az 520ra ;]

(#41) MAKKERMANN válasza peestee83 (#8) üzenetére


MAKKERMANN
csendes tag

Á nem csúcs hardver, csak AnTuTu-ban többet mutat, mint a Galaxy S2. Mondjuk az se egy mai darab, de a maga idejében...

(#42) Prevent válasza gepardlacee (#39) üzenetére


Prevent
aktív tag

Ezt még a hozzá nem értők is el tudjâk dönteni. A huaweinek nem volt olyan jó árazása mint ennek. Nyugodtan vedd meg

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#43) tjb007 válasza MAKKERMANN (#41) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nehogy azt akart mondani, hogy ez erősebb/gyorsabb, mint egy Galaxy S2 :U
Ekkora felbontás mellett nem is csoda, hogy annyi pontot kap amennyit, azt meg megnézném, ahogy ez több pontot kap AnTuTuban, mint az S2.

[ Szerkesztve ]

(#44) sagesz93 válasza gepardlacee (#39) üzenetére


sagesz93
addikt

Az mar akkoriban sem volt valami rendesen használható darab, tipikusan Android romboló telefon. Ez viszont éppen azert jo, mert "vígan" fut rajta a rendszer.

(#46) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

DejaVu érzésem van. Amikor pár éve kijött pont a voda a Vodafone 845el. Emlékszem akkor mekkora durranás volt hogy 30 pénzért ellehetett hozni egy okostelefont előfizu nélkül. Most meg ez. A jövőheti utazásom fog alsóhangon 15ezerbe kerülni, ennyiért meg megkapom ezt, ez hihetetlen. Azt hiszem jövő hónapban megdobom anyumat egy ilyennel, amúgy is csak panaszkodik hogy a jelenlegi Samsungja a kukába való, és azt hiszem buta ötlet lenne ha az én Grand X INemet odaadnám neki, én meg várnék az Xperia Mre. Egyrészt mert az M még meg sem jelent, másrészt felesleges anyumnak egy ilyet odaadni, amikor ki se használná (főleg hogy nála a Rádió egy sarkalatos pont, és a GrandXben nincs is :D ), neki pedig ez pont elég. Csak kár hogy Vodás, amikor ő meg Té párti :U

Mind1, a múltheti Desire 200 után felüdülés egy ilyet olvasni, a plecsnit meg abszolút megérdemli. :) :)

All→M8

(#47) pit stop


pit stop
addikt

Újra különösen ajánlott :C Reméljük következőre nem kell újra ennyit várni :)
És talán vodán is lök egy kicsit a dolog

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#48) Laci7909_aff


Laci7909_aff
tag

Voda Smart 3-ról is lesz teszt Bog ? Tervben van?
Válaszod előre is köszönöm!

(#49) oceanrush válasza kcsa (#40) üzenetére


oceanrush
senior tag

Tegnap mar eladtam sajnos. :( Plusz nem tudom eljottel-e volna erte Londonig. :DDD

(#50) Prevent válasza callmeakos (#45) üzenetére


Prevent
aktív tag

Még 3 év és a galaxy S7 illetve Iphone 7 korában Ugyanilyen Smartokat csak 1 Gb rammal és kétmagos proceszorral 7.990 Ft-ért el lehet hozni kártyás csomagban. Legalábbis én erre következtetek az elmúlt évek alapján. Az is biztos, hogy a ZTE visszaesik itthon.

Húszért is jó vétel lenne. Galaxy mini meg Y is 25-26...Android 2.3.6-al(!)

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.