Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Tondi válasza huncut77 (#879) üzenetére


Tondi
tag

Ellenőrizd le hogy rendesen letöltötte a az EPO fájlt, a logban jól látszik, hogy sikerült vagy sem. Mindenképpen szabadban próbálnám először ki, én a GPS Test ingyenes programmal szoktam ellenőrizni, hogy a telefon hány holdat lát a telefon.

(#902) Napfénysüti válasza Tondi (#900) üzenetére

Méretben elég a 3,5 a Sony Miro amit vált ugyanekkora. :)

Més que un club!

(#903) balika011 válasza Tondi (#900) üzenetére


balika011
senior tag

Mi a megoldás a hangerőre (én csak fülesre találtam)? Konkrétan én egy régi nokiára kelek fel, mert ezt nem hallom, ha csörömpöl reggel.

A hackelés nem károkozás másnak, hanem valamit úgy használunk, ahogy arra készítésekor nem gondoltak.

(#904) hatenvagyok válasza kalapacsnyel (#848) üzenetére


hatenvagyok
csendes tag

Igyekeztem pontosan követni a leírtakat, de:

1. Melyik a RESTORE button?

2. Mi ez az alábbi felszólítás és mit kell itt csinálnom, mert én nem jöttem rá!

"Select 'FRODO' or 'ARAGORN' or 'LEGOLAS' on your device, then click OK"

Kérlek segítsetek, mert téglát semmiképp sem szeretnék a fiam telefonjából gyártani!

Üdv

(#905) hatenvagyok válasza balika011 (#903) üzenetére


hatenvagyok
csendes tag

Csináld ezt végig és a hang tényleg erősebb lesz. Lásd visszább: (#841)

(#906) kalapacsnyel válasza hatenvagyok (#904) üzenetére


kalapacsnyel
csendes tag

Ha jól emlékszem SRSRootnál nincsenek ilyenek.
Elindítod,és annyi.(Ahogy pontosan leírtam már régebben)

(#907) Emberkeman81


Emberkeman81
aktív tag

Az érintetlen gyári romot honnan tudnám letölteni? Vagy a 050HQG4 kiegészítőt (esetleg az ezzel egybe épített romot)?

(#908) Tondi válasza hatenvagyok (#904) üzenetére


Tondi
tag

Nem tudok segíteni mert én nem ezzel programmal csináltam meg, de megnéztem egy youtube videot ahol egy samsumg galaxy-t rootolnak az SRSRoot programmal, nem láttam semmit ahol valamit is kellene választani vagy kérdésekre válaszolni, biztosan jó programot töltöttél le?

(#909) Mbenyo97


Mbenyo97
aktív tag

Az volna a kérdésem hogy talaltam a teló memóriájában egy rejtet mappát amiben képek és ismeretlen fajlok vannak. Ez amúgy DCIM mappa és azon belul a .thumbnails mappa. Kb 110 MB foglal. Ezt vajon ki lehet törölni?

(#910) balika011 válasza Mbenyo97 (#909) üzenetére


balika011
senior tag

Lehet. Azok csak az előnézeti képek.

A hackelés nem károkozás másnak, hanem valamit úgy használunk, ahogy arra készítésekor nem gondoltak.

(#911) balika011 válasza hatenvagyok (#905) üzenetére


balika011
senior tag

Köszi, ezt találtam én is, annyi különbséggel, hogy abban csak a füles kellet állítani. :Y

A hackelés nem károkozás másnak, hanem valamit úgy használunk, ahogy arra készítésekor nem gondoltak.

(#912) balika011 válasza hatenvagyok (#904) üzenetére


balika011
senior tag

Tedd fel SPFT-vel a TWRP-t, majd azzal a root.zip-ezt. és már rootolva is van. Legalábbis én így csináltam.

A hackelés nem károkozás másnak, hanem valamit úgy használunk, ahogy arra készítésekor nem gondoltak.

(#913) balika011 válasza Emberkeman81 (#907) üzenetére


balika011
senior tag

Nekem van egy 90%-os gyárim, annyi van, hogy a logo bekapcsolás után már nem gyári, mert arról nem volt mentésem. :W
Ha kell akkor feltöltöm neked.

A hackelés nem károkozás másnak, hanem valamit úgy használunk, ahogy arra készítésekor nem gondoltak.

(#914) Mbenyo97 válasza balika011 (#910) üzenetére


Mbenyo97
aktív tag

Oké. Jo mert 110 MB több helyem lesz :D

(#915) benooo360


benooo360
csendes tag

Akkor még egyszer: A gyroscope lefagyása ellen van valami megoldás? Mert nem igazán tetszik ez a hetente akku ki/be megoldás.

benooo

(#917) Potyka03


Potyka03
senior tag

(#915) benooo360: NINCS!
(#916) szabochris GSM Bolt,3000-ért megcsinálják szerintem.

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#919) itouchfan


itouchfan
senior tag

Hali!
Nekem ilyen telefonom van már 4 hónapja, és eddig semmi problémám nincs vele, szerintem nagyon jó, főleg ár/érték arányba. Ajánlom mindenkinek aki nem akar 50+ ezret rákölteni egy telefonra. ;)

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#920) balika011 válasza benooo360 (#915) üzenetére


balika011
senior tag

Én tudom, hogy mi a baja, csak az alcatel hibásan adta ki a kernel forrását -> nem tudom javítani, már 3 napja a kernelel szívok, de nem indul vele a teló. :(

Már elkezdtem a 4.2.2-t is felhaxolni az tudom csinálni rendesen, de mivel nincs kernel forrásom abban is lesznek bajok. Pl.: A hálózatot úgy dobálja mint a t-home az internet kapcsolatot. A 4.3-nak már neki sem állok, mert kernel nélkül nincs értelem, a alcatel meg persze b*szik válaszolni... :(((

[ Szerkesztve ]

A hackelés nem károkozás másnak, hanem valamit úgy használunk, ahogy arra készítésekor nem gondoltak.

(#921) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Ha szenvedtek még a képernyű elforgatással, próbáljátok meg feltenni a Holo launchert. Nekem azóta forgat rendesen. A gyári is majdnem ugyan az, kölsőre, de mégse.

Alister from Hell

(#922) Szkipi


Szkipi
tag

Üdv.

Srácok a belső tárhelyet hogy tudom a gépen láthatóvá tenni annélkül, hogy felraknám ezt az undorító Android Managert??
Meg melyik opciót kell választani MTP vagy PTP ??

"Nincs ez elb@szva, csak másra lesz jó!"

(#923) balika011 válasza Szkipi (#922) üzenetére


balika011
senior tag

Sehogy. Vagyis, ADB-vel.

A hackelés nem károkozás másnak, hanem valamit úgy használunk, ahogy arra készítésekor nem gondoltak.

(#924) Mbenyo97


Mbenyo97
aktív tag

Valaki tudja hogy kb. a Vodafone mennyiért csinál fóliázást a telefonra?

(#925) huncut77


huncut77
csendes tag

Nekem az utóbbi napokban a hívott fél nem hall engem..:(
Magától átáll egy másik nyelvre...
1 hónapos a teló.. vigyem vissza?

(#926) balika011 válasza huncut77 (#925) üzenetére


balika011
senior tag

Csinálj egy FDR-t.

A hackelés nem károkozás másnak, hanem valamit úgy használunk, ahogy arra készítésekor nem gondoltak.

(#927) balika011 válasza Mbenyo97 (#924) üzenetére


balika011
senior tag

Nekem nem is volt rajta fólia oO

A hackelés nem károkozás másnak, hanem valamit úgy használunk, ahogy arra készítésekor nem gondoltak.

(#928) huncut77 válasza balika011 (#926) üzenetére


huncut77
csendes tag

Hali!
Mi az az FDR,?
Teljesen új vagyok android terén.
Előre is köszi.

(#929) Potyka03


Potyka03
senior tag

Megjelent az állapotsávban egy nagy i betü egy körbe. Az mit jelent?

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#930) Mbenyo97 válasza Potyka03 (#929) üzenetére


Mbenyo97
aktív tag

Az hogy húzd le az állapot sávot és az "Értesítési riasztás" meg jelöld be/pipáld be/kattints rá vagy valami és utána eltűnik. Elméletileg :D

(#931) Potyka03 válasza Mbenyo97 (#930) üzenetére


Potyka03
senior tag

jéé és tényleg :D
Pedig már a telefon megjelenése óta meg van,és ki se kapcsoltam.... önálló életet él a telefon? :D XD

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#932) Mbenyo97


Mbenyo97
aktív tag

@Potyka03: Lehet :D

@Valakinek van tapasztalata az AntiReflex (matt) fóliával? Ha igen akkor mennyire jó? Vagy jobb inkább a Crystal fólia?

[ Szerkesztve ]

(#933) itouchfan


itouchfan
senior tag

többen írjátok hogy lefagy a gyroszkóp... :((( szóval ezek szerint típushiba. :(((
nekem eddig kétszer-háromszor fagyott le 4 hónap alatt, de lehet vele együtt élni, legalábbis ha ilyen ritkán van. szerintem még így is jó ár-érték arányú cucc

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#934) huncut77


huncut77
csendes tag

Hol tudom beállítani,hogy az SMS-nek legyen hangja amikor kapok?

(#935) balika011 válasza huncut77 (#928) üzenetére


balika011
senior tag

Factory Data Reset / Data Factory Reset
A kiírás a recovery függő.

[ Szerkesztve ]

A hackelés nem károkozás másnak, hanem valamit úgy használunk, ahogy arra készítésekor nem gondoltak.

(#936) Tondi válasza huncut77 (#934) üzenetére


Tondi
tag

Nekem a 'settings' 'sound' 'default notofocation' menüben lehet bekapcsolni és kikapcsolni a hangokat.

(#937) Potyka03 válasza Alastair' (#921) üzenetére


Potyka03
senior tag

érdeklődnék hogy azóta is jó a giró amióta a holo rajta van? Vagy elkezdett szarakodni? :D

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#938) Daevijons


Daevijons
újonc

Sziasztok.
Most vettem egy woda smart minit és nem enged rá adobe flash playert telepíteni :(((
Nem tudja valaki, hogy mi az ami jó helyette, hogy bármit el tudjak érni a neten???
(Mert így az online játékomat nem tudom futtatni rajta)

Válaszokat köszönöm.
:K

(#939) Alastair' válasza Potyka03 (#937) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Jó azóta. Az enyémen is, meg a fiamén is.

Alister from Hell

(#940) Potyka03 válasza Alastair' (#939) üzenetére


Potyka03
senior tag

Köszi,azóta nekem is mert feltettem én is :D Csak eleinte furcsa volt hogy kezdhettem mindent újra kipakolni elrendezni,stb... :D

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#941) frici69 válasza Alastair' (#939) üzenetére


frici69
tag

A Novát én is lecseréltem most a Holora. Remélem nekem is bejön ,mert már kiakasztó ez az aksi kiszedős manőver!

GigabyteGA-F2A88XM-HD3,AMDA8-6600K,KingstonHyperX2x4Gb1866MhzDDR3,AsusVW202SR,128GbADATASSD,250GbSeagateSATAII,Tevion1.5TbHDD,PioneerDVR-212D

(#942) balika011 válasza Daevijons (#938) üzenetére


balika011
senior tag

Ne a chrome-ot használd és akkor megy.

A hackelés nem károkozás másnak, hanem valamit úgy használunk, ahogy arra készítésekor nem gondoltak.

(#943) balika011


balika011
senior tag

OT 4007A KERNEL SOURCE CODE HAS BEEN RELEASED!!!!!!!

Gyerekek van remény! Ugyan az a hardver mint a miénk!!! Let's fix our kernel!

A hackelés nem károkozás másnak, hanem valamit úgy használunk, ahogy arra készítésekor nem gondoltak.

(#944) Tibitabi


Tibitabi
tag

Bekapcsoltam a telót és kiírta, hogy Vodafone Time alkalmazás leállt - kényszerített bezárás. Ez meg miért lehetett? Így mennyivel gagyibb? Észlelhető változás nem történt.

(#945) Alastair' válasza Tibitabi (#944) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Az az irtó gagyi vodafonos óra a kijelzőn, amit én első mozdulattal le is töröltem, a Gestivel együtt.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#946) Tondi


Tondi
tag

Találtatok már normális tokot esetleg olyat ami puha szilikon?

(#947) Mbenyo97 válasza Tondi (#946) üzenetére


Mbenyo97
aktív tag

Szerintem ehhez a telefonhoz nincs puha szilikon tok mert én is azt kerestem. Én ilyet vettem http://p2.vatera.hu/photos/c5/7d/26b6_3_big.jpg

De nem a legjobb mert nincs ki vágva a gomboknál. És elég nehéz nyomkodni. Most az a tervem vele hogy kivágom a gombok körül mert elméletileg úgy jónnak kell lennie. De majd kiderül :D

(#948) huncut77


huncut77
csendes tag

Sziasztok!
Biztonsági mentést csináltam,mert szervízben volt állítólag mikrofon cserén.
Hogy tudom a mentést visszaállítani a telóra?
Mivel mindent visszaállítottak gyárira. :((

(#949) frici69 válasza frici69 (#941) üzenetére


frici69
tag

Nem tudom mennyiben befolyásolja a teló kikapcsolása a girót de, 3 napig okés volt. :DD Tegnap este kikapcsoltam ma reggelre már nem működött az elforgatás Holo Launcherrel. :( Most nem kapcsolom ki kiváncsi vagyok így meddíg forgat. :F

GigabyteGA-F2A88XM-HD3,AMDA8-6600K,KingstonHyperX2x4Gb1866MhzDDR3,AsusVW202SR,128GbADATASSD,250GbSeagateSATAII,Tevion1.5TbHDD,PioneerDVR-212D

(#950) huncut77


huncut77
csendes tag

Sziasztok!
Még az is érdekelne,hogy letöltöttem egy szoftverfrissítést.
Érdemes telepítenem?
Előre is kössz.
És a biztonsági mentésssel megtalálom a sok letöltött appokat?
Ha igen akkor hol?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.