Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17501) Jakuu


Jakuu
őstag

A memoriakezelesrol a telonak tudtok valamit ?
Konkretan az erdekel, hogy jol boldogul e a class10-es miniSD kartyak kezelesevel ?
Elmeletileg 16GB-ig bovitheto, de mint ha olvastam volna valahol, hogy nemelyik tipust nem jol kezelt

(#17502) Jakuu


Jakuu
őstag

Ja es ami meg erdekelne, hogy SDHC -t is kezeli e ?
Azert kerdem, mert a leirasa szerint SD-t kezel, a SDHC nincs megemlitve, de a neten csomo helyen lattam, hogy SDHC-t arultak vodafone 845-hoz.

(#17503) kraftwerkfan


kraftwerkfan
tag

Foglalkozik még ezzel valaki? Én a lányomét most vettem elő...próbálgatom a romokat, de...hát... kellene egy stabil és jó...és nem a gyári... ha valakinek van ajánlata...megköszönöm.

 Apple

(#17504) ducsidu válasza kraftwerkfan (#17503) üzenetére


ducsidu
senior tag

Ha a leggyorsabb kell szerintem qltsar romja lenne a legjobb [link]
Én mondjuk mindig 2.3-at használtam, mert kellettek a CM-os dolgok. Abból szerintem valamelyik általam moddolt verziót használtam, már nem emlékszem melyik volt az.

Jakuu: Vinnie kell a 16GB-os kártyát, de a CL10-es sebességet biztosan nem fogja kihasználni, elég neki a CL6
Az SDHC-ból a HC a high capacity-t jelöli, csak egy jelzés amit a 4GB feletti kártyáknál használnak.

(#17505) korcsillio


korcsillio
őstag

üdv.
Nekem volna egy ilyen telefon,gyönyörü állapotú,de törött kijelzövel.Mennyibe kerülhet bele egy másik kijelzö?Vagy alkatrészként mennyiért birom eladni a telefont?

[ Szerkesztve ]

(#17506) Jakuu válasza ducsidu (#17504) üzenetére


Jakuu
őstag

De ettol fuggetlenul class10 is mukodne benne vagy az SDHC ?
Mivel tudtommal sok regi keszulekben/kamerakban nem mukodik az SDHC.

(#17507) Black&White válasza Jakuu (#17506) üzenetére


Black&White
addikt

Menni fog, nekem egy 32GB-os Samu volt benne egy ideig.

korcsillo:

Ezt raktam el könyvjelzőnek még régebben: [link]
Szerintem, a telefon jelenlegi értékéhez képest, már nem nagyon éri meg...

(#17508) Jakuu válasza Black&White (#17507) üzenetére


Jakuu
őstag

Nem csak 16GB-ig kezeli a telefon a kartyakat ? Az van a leirasaban, vagy a a 32bol csak 16-t latott nalad ?

(#17509) Tressy válasza korcsillio (#17505) üzenetére


Tressy
senior tag

kb 2500ft egy cserekijelző [link]

[ Szerkesztve ]

(#17510) Jakuu


Jakuu
őstag

Kene kicsi help.
Feltettem a legujabb Jolaroi romot, amihez a gapps-gb-20110828-signed.zip -et kellene feltenni, viszont nekem nem mukodik a google play. Mar mindent kiprobaltam, cache reset, a google account ujra regje, stb, de nem akar mukodni egyaltalan.

Ha visszaallitom a regi vodafonos szoftvert, akkor mukodik, de ezzel nem akar, pedig mindent megfeleloen csinaltam.

Root
CWM
Wipe
ROM telepites
a boot elott a gapps telepitese
cache wipe ismet (ennelkul is megprobaltam eredmeny nelkul)
boot (permission) jogok engedelyezese
es semmi,csak hibauzenet, hogy nem tudtam letolteni marketrol
sot a vicces az egeszben, hogy a keszuleket nem is latja a Google play (amit ugyanezzel a rommal par napja meg igen)

Regen is szivtam ennek a feltelepitesevel, csak mar sajnos nem emlekszem, hogy akkor mit csinaltam.

(#17511) Jakuu


Jakuu
őstag

Kozben megoldottam, valamiert nem volt jo csak egy masik 110828as gapps

[ Szerkesztve ]

(#17512) Jakuu válasza ducsidu (#17504) üzenetére


Jakuu
őstag

Ducsi kiprobaltam kozben a CL10-es kartyat (8GB Kingston) es tokeletesen uzemel vele es nem csak CL4-es speedben, hanem majdnem full speeddel, kozel 9mb/seccel irtam ra a PCrol es tobb mint 20MB/seccel masoltam rola.
Szerintem (erzesre) gyorsult is tole valamicsket a telefon.

UI: Kozben ugy tunik egyedul maradtam itt, de nem adom fel. :PPPP

[ Szerkesztve ]

(#17513) Hangyoca válasza Jakuu (#17512) üzenetére


Hangyoca
tag

De olvasunk:)

(#17514) Jakuu


Jakuu
őstag

Kozben futtatok egy akku tesztet. :P
Jelenleg 5napja megy a telefon toltes nelkul es 45%-on all az akku. :P

(#17515) Tressy válasza Jakuu (#17514) üzenetére


Tressy
senior tag

Akkor egész jól birja,nekem kb 7 napot birt nulla használattal.(nyomkövetős telefonnak volt használva)

(#17516) Jakuu válasza Tressy (#17515) üzenetére


Jakuu
őstag

Majdnem 9 nap lett a vege. De szinte nem csinaltam semmit, csak keszenleti allapotban volt bekapcsolva es neha raneztem hogyan all az akku allapot.

(#17517) Meddu


Meddu
tag

valaki probálta már felrakni a kitkat et?
:F

(#17518) Mecy_Lacee


Mecy_Lacee
aktív tag

Még meg van a kicsike....
Azt valaki megtudja mondani, hogy ha kijelző közepén "olajfoltos",akkor azt a kijelzőcsere megoldja?

Az alkohol nem oldja meg a problémákat - bár a tej sem....

(#17519) Mecy_Lacee válasza Mecy_Lacee (#17518) üzenetére


Mecy_Lacee
aktív tag

Tárgytalan...
Mai napon kipróbáltam, akksi halott, 3x kellett feltenni a nap folyamán tölteni.
Nem költök rá többet. :(

[ Szerkesztve ]

Az alkohol nem oldja meg a problémákat - bár a tej sem....

(#17520) korcsillio válasza Tressy (#17509) üzenetére


korcsillio
őstag

Köszi!Megcsinálom aztán anyósnak jó lesz...:)

(#17521) Eli_Stone


Eli_Stone
aktív tag

Sziasztok

Ha valakit esetleg érdekel és egyáltalán olvassa még valaki a topikot eladó sorba került a pirosdroidom kő kemény 3500 pénzért :) képek vannak róla a hardver aprón működik rendesen, aksija jelenleg 3napja bírja készenléti állapotban. Jah és Joilaroi CM7.2 Update 30-as rom van rajta. De igény esetén bármilyen létező romot rátehetek.

üdv

(#17522) Jakuu


Jakuu
őstag

En is cserere szantam el magam,mivel mar annyira lassu szegenykem, hogy elviselhetetlen.
Mindenesetre jol szolgalt.

(#17523) kovigabi66


kovigabi66
újonc

Sziasztok!
Nem tudom, hogy van-e itt élet...

Kaptam ajándékba egy 845-ös mobilt és arra gondolta hogy felokosítom, oszt apósnak jó lesz.
Root megvolt, egy másik (MrEdition v1.9) rom simán ráment, de elég sok kinézett app legalább 2.3-as rom-ot kér, a MrEdition megy csak 2.1-es.
Találtam olyat, ami a jelek szerint remélhetőleg használható lenne (qltsar_minimal_2.3.7_v3.zip), meg elé a szükséges recovery-t is (clockwork_recovery_5.0.2.7_install.zip), sikerült is letölteni, de mindkettő telepítése leáll a következő hibaüzenettel: No signature / Verification failed (md5 rendben)
Túrtam a fórumokat, de csak olyan "okos" megoldásokat találtam, amelyekhez szintén legalább 2.3-as android kellene, amilyet éppen emiatt nem tudok feltenni :)
Tehát vagy segítsen valaki, aki már látott ilyen hibát,
vagy mondjatok olyan 2.3-as rom-ot, ami hibaüzenet nélkül felmegy a telóra ÉS LE IS LEHET TÖLTENI VALAHONNAN
mert olyat én is találtam sokat, amit mindenki dicsér, csak épen nem lehet sehonnan letölteni :W
Meg jó lenne egy eredeti rom is, mert ha nem sikerül 2.3-ast találni, akkor inkább jobb a gyári, abban legalább műxik a rádió az öregnek.

(#17524) Jacak válasza kovigabi66 (#17523) üzenetére


Jacak
senior tag

Nincs,akinek ilyenje volt,többnyire már rég eladta,és a sokadikat használja már azóta... :)
Én is.

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#17525) mark777 válasza ducsidu (#17011) üzenetére


mark777
csendes tag

Szia

Régi a komment, de hátha olvasssa valaki.
Feltettem a ducsidu által ajánlott MIUI v3 ROM-ot.
De folyamatosan leállanak a services-ek, , system, core stb.
Ez miért van? CWM 2.0.2. 7 -el tettem fel, az Install from Sd Card menuvel.
10+ éve használok Linuxot de mégis szívat, mondjuk ez firmware frissítés.
Akadozik, néha elmegy a kép, a beépített böngésző is leáll.
A rajta levő ROM Managerrel már nem is merek új romot rátenni, majd a Recovery-vel. Tudnátok egy jót ajánlani? Ha szabad más oldalról beszélni a Gyurci valamilyen Sly12XY által készítette ajánl, de a letültési link már nem működik.
Az is érdekes hogy kártyaolvasóba téve az SD kártyát, most csak a FAT 32-es particiót látja a Gparted, a CWM -el megparticionált, már ki se írta hogy ext2 vagy ext3 partíciót a Gparted nem látja: Ez miért van?

Előre is kösz a segítséget

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.