Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Vízhordó

Hozzászólások

(#1) Picco


Picco
addikt
LOGOUT blog

gratula, nekem nagyon tetszett :R
megkerdezhetem hogy mennyi idos vagy? :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2) shadeofme


shadeofme
tag

Remek írás. A puszták népét juttatja eszembe.
Folytatás várható?

Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

(#3) biggamer


biggamer
veterán

Gtatula, egy kész remekmű. :R :C :R

Nem bántam meg, hogy elolvastam, ha lenne még ilyen irományod ne fogjad vissza magad. ;] :K

További szép napot.

biggamer

u.i.: talán egy kicsit szét szabdalnám a könyebb olvashatóság miatt, gondolom tudod, hogy mire gondoltam

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4) Móci


Móci
addikt

Remélem lesz folytatás, nagyon tetszett az írás! :R

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5) Lenry


Lenry
félisten

tetszett. láttam magam előtt az egészet :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Igazi színes,szagos írás. :C

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7) Probber


Probber
őstag

Jó történet, ilyesmit nem sűrűn hallani manapság.
A tizenéveseknél már csak az atommeghajtású lézerágyús kiberrobotok jöhetnek szóba (legalábbis ha filmekről/történetről van szó: Transformers, Avatar, stb...)...
Pedig ez az igazi! Aszalódni a pusztán, miközben az idősebbek osztják a nem alaptalan észt, szemet vetni a szomszéd"lány"ra, stb...
Én falun élek, igaz BP-hez nagyon közeli falu, de itt bizony még éves, rokoni program a kukoricatörés. Mikor anno még én is jócskán a 20as éveim alatt tapostam, nekem is voltak hasonló, idősebbektől tűrni való "beszólások". Most már én is a fiatalabb, rokoni ággal így "bánok" kint a mezőn, évente egyszer! :)
Nagyon jó írás, nagyon tetszik, köszönöm! :R

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#8) FRENK1988


FRENK1988
veterán

remélem a csávó megkapja a Juhásznét a következő részben ;]
Olvasnék még ilyet:R

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#9) Probber válasza FRENK1988 (#8) üzenetére


Probber
őstag

Nenene! :)
A juhászné kell, hogy elkapja a kiskölyköt! Úgy a tuti!
Hiszen mindenki arra vágyik fiatalon, hogy egy idősebb nő........... :U
Mint a tipikus középiskola és jó nő tanárnéni esete! :)

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#10) madarasz92 válasza Probber (#9) üzenetére


madarasz92
őstag

Mi lessz itt...
+18-as karika..
Nekem is nagyon tetszett..

(#11) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

A két legelső hsz-re: Nem titok, de fontos, hogy mennyi idős vagyok? - Lesz-e folytatása? Raktáron rengeteg útleírásom van, de ez a történet nincs megírva. Legyen folytatása? A hangulata benne van a fejemben, és ahogy a reagálásokat olvasom, hajlok a folytatásra. Úgy látom, az erotikus vonulatra izgultatok rá :) Nagyon köszönöm a pozitív fogadtatást.

(#12) szablya válasza Probber (#9) üzenetére


szablya
tag

Én ugyan nem! :Y

Jó írás. Én járok pityókát (krumplit) ültetni, kapálni, ásni, meg tudok kaszálni, "takarni", szekeret hajtani, szénát hányni...
Parasztgyerek vagyok, gondoltátok volna? ;) :U

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#13) gamerkiller válasza szablya (#12) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Bizonyítottad már.. :DDD (ÉKE')

Láttam magam előtt az írás cselekményét. Gratulálok! :R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#14) FRENK1988 válasza Probber (#9) üzenetére


FRENK1988
veterán

Ugy lennej ó:D Meg el lehet azt úgy mesélni, hogy tudjuk mi folyik és közben nem kell kitenni a 18+:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#15) Probber válasza FRENK1988 (#14) üzenetére


Probber
őstag

Persze, biztos meglehetne azt oldani! :K
Addig is várjuk a következő részt kedves potyautas-tól! :)

(#12) szablya csúnyák voltak a tanárnénik? ;]

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#16) Vakegérke válasza potyautas (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez bizony folytatást kíván, így nem befejezett a történet. Jó volt olvasni, várom a következő részt. :K

Az írás végére odabiggyeszthetnéd, hogy folytatása következik. Már csak megnyugtatásunkra.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) PH-User


PH-User
addikt

Az emlékek kavarognak. :DDD
Remek írás, köszi!

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#18) Davidof92


Davidof92
senior tag

"kazlazókat " Hiba a szövegben, vagy valami olyan fura szó amit én nem tudok értelmezni :P .

Elolvasva, először azt hittem, a juhászné elkapja a kiskölyköt aztán.... ;] . Tényleg jó volna egy folytatása, olyan juhásznésan.

(#19) Tim82 válasza Davidof92 (#18) üzenetére


Tim82
nagyúr

A második eset...

Egyébként nem biztos, hogy kell folytatás. Ez egy remek hangulatnovella, a látszólagos befejezetlenség szerintem jó ötlet. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20) Játékos


Játékos
addikt

Nagyon örülök az ilyen jellegű írásoknak! Engem az egyik Jóember régi írásaira emlékeztetett az egész. Persze hogy Vakegérkéről beszélek... :K
Szívesen olvasnám a folytatást, esetleg egészen új történetet is. Hálás köszönet érte!
:R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#21) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Ahh én is mindig pólóban kevertem a betont meg lapátoltam a sódert/földet 35 fokban is :DDD. Jobb volt így mint, hogy a sörhasam bámulja szomszéd csaj. Annak is utánfordultunk párszor.

Persze, hogy megint tanulás helyett olvasom a logout-ot

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#22) zazahoho


zazahoho
őstag

reggel olvastam,de tetszett és van hangulata :K több ilyet kérünk ;)

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#23) potyautas válasza Tim82 (#19) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Hajlok arra, hogy Tim82-nek adjak igazat. Félek, hogy úgy járok, mint a sikerfilm a sikerfilm2-vel. Nem terveztem folytatni, de tegnap mégis hozzáfogtam. Még meggondolandó a sok biztatás ellenére is, amit ismételten köszönök.

(#24) PaJa1


PaJa1
őstag

Remek írás volt így reggelire :)
Jó pár dolog ismerősen cseng a történetből :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#25) Vakegérke válasza potyautas (#23) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én úgy érzem, sőt hiszem, hogy ott van benned a folytatás. Ilyen indítással akár egy regényt is lehet írni.
Amennyiben megélt esemény, akkor pusztán az emlékeidre kell támaszkodnod.
Ha pedig fantázia, akkor nem hiszem, hogy nem szőtted, szövöd tovább a történetet gondolatban.

Te tudod. Én a helyedben folytatnám. Ilyen kezdet után versenyeznek a múzsák, hogy melyikük csókoljon homlokon melyik résznél. Majd sorszámot húznak. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) 4d


4d
aktív tag

klassz írás. köszi h megosztottad.

(#27) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Azt hittem a bevezető kiemelt részből, hogy a juhászné a kazal tövében jól elkapja a vízhordó gyereket. :DDD

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#28) potyautas válasza 04ahgy (#27) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Ettől azért bonyolultabb a világ;)

(#29) szumo


szumo
senior tag

Jó írás!
Kellett az a pár percnyi kikapcsolódás, amíg olvastam.
Abban a világban senki nem rohant.
Szerencsések.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#31) nandon válasza potyautas (#28) üzenetére


nandon
tag

Nagyon korrekt írás! Egy korszellemet idéztél meg! Kemény munkavégzés, természetközelibb élet, és az ebből következő "mindennek megvan a maga ideje" -szemlélet. Egy szemérmesebb világ, amelyben több gyermek született... mert az értékrend is más volt... Jó volt olvasni!

RISC86 Power

(#32) Probber válasza moha bácsi (#30) üzenetére


Probber
őstag

Egy világ omlana össze bennem! :DDD

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#33) Vakegérke válasza moha bácsi (#30) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még az is meglehet, hogy a kívánatos juhászné azért hinti a rizsát, hogy húzza az időt. Szereti urát, aki terelgeti nyáját, fújja furulyáját, bú nélkül éli világát.
Szóval őt várja. Közben szédítgeti ezt a szerelemittas legénykét, mert ismeri ura titkolt vágyát, és mivel szereti az urát, szépen behálózza csórikámat.
Megérkezik az ura, ekkor már kiléphet a legényke számára vonzó kötelékből, no persze barátságot ígérve.
A legényke elkeseredésében a juhász vállán zokog, aki megértően símogatja, vígasztalgatja. Reggel egymás karjában ébrednek, és a legényke rájön, hogy a szerelem sokkal szebb egy érett férfival, mint annak feleségével.
Ágyba kapják a reggelit, a szép juhászné jó háziasszony, és szerető feleség.
Valamint teszi azért, mert neki is vannak ösztönei, és szeretett uracskája ezt hirdeti is úton, útfélen. Szóval rengeteg látogató fordul meg a tanyán, ahhoz képest még kevés is a két gyerek.
Jó, tudom, ifjú még a szép juhászné...

Bocs, megszaladt a fantáziám... :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35) potyautas válasza Vakegérke (#33) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Ez is egy alternatíva. :) Viszont teljes mértékben fantázia. Hiszen mit is írtam én? A vízhordó fiú vitt egy kanna vizet a melósoknak. Ennyi volt a cselekmény. Az nagyon tetszik, hogy milyen sokféle reakciót váltott ki. Legtöbben a juhásznéra izgultak, mások a kemény mezőgazdasági munkára, de még olyan is volt, aki a vélt testi hiányosság elleplezésére figyelt fel. Valójában csak hangulatkeltés amit tettem, de ez is volt a szándékom.

(#36) Vakegérke válasza moha bácsi (#34) üzenetére


Vakegérke
veterán

Éjszakás voltam, és elgondolkodtam azon, hogy tényleg megírom az általam vázolt verziót, természetesen potyautas engedélyét kikérve.

Főoldalra nem mehet, az okát blogomban kifejtettem.
Személyes blogomban nem kapna elég figyelmet.

Azt hiszem, hogy kihagyom a kecsegtető lehetőséget.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37) potyautas válasza Vakegérke (#36) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Dehogy hagyod ki! Tessék megírni! Biztos, hogy én teljesen más irányba viszem a történetet.;)

(#38) #06658560


#06658560
törölt tag

potyautas: sok Móra Ferencet olvastál régebben? De Fekete Istvánt is felidézted ebben az írásban. Ének a búzamezőkről, pl. ami eszembe jutott. Az eredeti, munkás vonaalt is megtarthatnád a folytatásban, engem érdekelne, jobban, mint a szépjuhászné megálló. Ja, az bkv. :)

(#39) potyautas válasza #06658560 (#38) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Olvastam Mórát is, Fekete Istvánt is, de nem mondanám, hogy sokat. Amit említesz, például nem ismerem. A leírás saját emlék, a szép juhászné sajnos csak fantázia.

(#40) #06658560 válasza potyautas (#39) üzenetére


#06658560
törölt tag

a saját emlékre volt érzésem, azért ilyen jellegű szóhasználatot tárgyakra, cselekvésekre nem nagyon lehet tanulni könyvből, tévéből. Tippre a cselekmény a hatvanas évek elején játszódik a klasszikus nagyalföldi határban Csongrád, Bács-Kiskun, Hajdú-Bihar térségben?

(#41) potyautas válasza #06658560 (#40) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

A helyszín akár az is lehetne, amiket tippeltél, de én a Dél-Borsodi mezőségben voltam vízhordó 1967-ben. (kishortobágy)

(#42) Picco válasza potyautas (#11) üzenetére


Picco
addikt
LOGOUT blog

priviben is johet, engem erdekelne :)

ahogyan a folytatas is ha megirod es kozkincsse teszed :R

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#43) Vakegérke válasza potyautas (#41) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kulcsdátum. Cirka egyívásúak vagyunk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Vízhordó
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.