Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

semmi

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) totj80


totj80
tag

Érdekes telo lesz ez,nekem tetszik egyenlöre,várom. Király ahogy használni lehet a billentyüt.

(#3) 1697


1697
tag

Jézusom...elindítottam a videot és nem láttam a kislány fejét a telefontól....Hát ez mi f@sznak ilyen széles?? -))

(#4) legiaap


legiaap
nagyúr

Na itt már sokkal gördülékenyebb a görgetés a billentyűzeten, mint ahogy korábban láttam.
Ez jó jel.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5) totj80 válasza 1697 (#3) üzenetére


totj80
tag

Nem a telo széles hanem kislány feje kicsi :DD

(#6) consono


consono
nagyúr

Egyre jobban tetszik a Passport, de azt hiszem kézbe kell majd fogni, hogy átjöjjön élőben mekkora. Mondjuk a Q5 után biztosan nagy lesz :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#7) atike


atike
nagyúr

....ez amúgy jó...? :F

(#8) AxBattler


AxBattler
félisten

Kéne ilyen, csak Windows phone-nal. :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9) 1697 válasza totj80 (#5) üzenetére


1697
tag

Jaaaaaa...így mindjárt más-))

(#10) Thaaleum válasza consono (#6) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

Fogd meg az útleveledet és meglátod mekkora. Én is nagyon nagynak képzeltem régebben, de utána kipróbáltam az útlevéllel, és nem is olyan vészes. :N

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#11) A 2. Vesztes válasza Thaaleum (#10) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

No, akkó mehetek a hivatalba és állhatok sorba az útlevelemért! Akkó indulok is...szeretném kipróbáni. Valszeg ócsóbb lesz mint a készülék maga! Vuff.

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#12) blade zte


blade zte
őstag

Kövezzetek meg, szerintem badarság manapság egy telefonra az ilyen qwerty billentyűzet. Én magam az érintős telefonon is ugyanúgy gépelek mint a számítógépen az ékezetes betűk megjelenítését leszámítva. Konzervatív.

Oppo find 7 astro black

(#13) eventus válasza blade zte (#12) üzenetére


eventus
veterán

Mint látod nem csak írási funkciója van a billentyűzetnek, hanem egyéb kényelmi is.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#14) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Igazából szép lenne, meg jó lenne, de kicsit elszámolták magukat. Kb. 4 inch bőven elég lenne 1:1 arányű kijelzőt amúgy sem tartalom fogyasztásra találtak ki, vagy ha mást nem legalább 2:3, vagy 3:5-höz lehetett volna, és akkor nem tűnne ilyen órmótlanul szélesnek.

(#15) consono válasza blade zte (#12) üzenetére


consono
nagyúr

A lengyel kollégám erre mondta azt, hogy a hardveres billentyűzeten a dugóban araszolva, fél kézzel is tud kommunikálni, odanézés nélkül gépelve... És igaza van, még ha ez nem is szép dolog :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#16) blade zte válasza eventus (#13) üzenetére


blade zte
őstag

Igen, az érintőképernyő egyes funkcióit, az kissebb képernyő miatti hiánypótló.

Oppo find 7 astro black

(#17) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Kb az egyetlen phablet (mert talán inkább abba a kategóriába esik a szélessége miatt), amit megvennék.
Mit nem adnék egy korszerű csúszkás QWERTY telefonért. :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#18) Thaaleum válasza A 2. Vesztes (#11) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

A méretére gondolt. Az meg ugyanakkora, mint egy szabványos útlevélé. Ezért Passport a neve... Éééérted? :((( :W

Nyilván nem adja vissza a készülék érzését, viszont viszonyítási alapnak jó. :K

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#19) WinPho


WinPho
senior tag

Miért ilyen szép? :Y :O Ez nagyon tetszik!

[ Szerkesztve ]

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#20) spawn21 válasza eventus (#13) üzenetére


spawn21
veterán

pedig nagyon is jó a qwerty. :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#21) legiaap válasza consono (#6) üzenetére


legiaap
nagyúr

Vegyél kezedbe egy útlevelet. Nem vészes a mérete.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#22) #86973952 válasza Thaaleum (#18) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én még mindig az árára leszek kíváncsi, de csak azért, mert engem nagyon érdekel ez a telefon.

Ez is igaz, amit előttem írtak, hogy hardveres gombokkal teljesen más gépelni, mint szoftveressel. A praktikusságát nem említeném, mert én is abba a "nem szabad" kategóriába esek, amit itt előzőleg említettek :D

Azzal is egyet tudok érteni, hogy 4 col is elég lett volna, de gondolom igyekeztek a mai igényeket valamennyire kielégíteni, illetve ezt ötvözni a "hagyományos" készülékeikkel. Ez a trend.

Persze úgyis ott fog minden eldölni, ha pár napig, 1 - 2 hétig nálam lesz egy ilyen és próbálgatom, ismerkedek vele, tesztelgetem. Tény, hogy ez nem a nagy tömegnek készült, nem jellemzően a 16 - 18 éves korosztálynak, aki az FB -n lóg (csak példa). Ez nem rossz vagy jó, szimplán tény, ezt is érdemes figyelembe venni.

Egyébként szerintem igen elegáns darab, de biztos sokaknak ronda, nem tetszik, ezt is meg lehet érteni. Jimmy Hendrix által is méltón nagy hírnévre tett szert a Fender Stratocaster, akkoriban és később is sokan mondták rá, hogy annyira ronda, hogy már szép. :) Nekem ilyen érzésem van.

Szerk.: Véletlen válaszra nyomtam, újat akartam...

[ Szerkesztve ]

(#23) Luck Dragon

Nagyon tetszik, de félek hogy nekem nagy lesz.De várom hogy kipróbáljam. :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24) Ste


Ste
addikt

'a kijelző pedig a hírek szerint 4,5 hüvelyken lesz képes Full HD felbontásra' vìzszintesen vagy függőlegesen? :)

(#25) roli543 válasza Ste (#24) üzenetére


roli543
őstag

A hírek nem arról szóltak, hogy 1440*1440 lesz?

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#26) fi:zi'k válasza Ste (#24) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Azt néztem én is, hogy 1:1 a képarány. Úgy meg elég érdekesen fog festene a FHD. :U
Tudtommal 1440*1440 a felbontása.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#27) #86973952 válasza fi:zi'k (#26) üzenetére


#86973952
törölt tag

Jön a fekete sáv :D Szerintem így oldják meg. Esetleg széthúzzák, ami elég csúnya.

Bár szerintem ezt még mindig nem FHD használatra szánják, így érdekes a felvetés.

(#28) Ali G.


Ali G.
senior tag

ez már eléggé széles cucc :D ilyen sem kéne soha :D

(#29) Paul119 válasza jacis (#1) üzenetére


Paul119
addikt

Hat ez valami rettentoen ronda :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#30) Csarli85


Csarli85
aktív tag

Anyám nagyon király lett. Jó hogy csinálnak még ilyen telefont. Mármint amin van bíllenytűzet.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#31) legiaap válasza Paul119 (#29) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az ilyen formabontó stílust vagy szeretni fogják vagy utálni. Megosztja az embereket az tuti.
Nekem bejön nagyon. Kicsit talán Samsung i780 ugrik be nekem róla. Imádtam azt használni.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#32) #86973952 válasza legiaap (#31) üzenetére


#86973952
törölt tag

Igen, pontosan ezt a szót kerestem.... Megosztó, tökéletesen igaz erre a telefonra. Ami markáns, más, ennyire eltérő, az csak megosztó lehet.

(#33) dsr


dsr
senior tag

Érdekes egy telefon :D

(#35) #86973952 válasza #32839680 (#34) üzenetére


#86973952
törölt tag

Úgy jegyzem meg, mint az e fajta billentyűzet kedvelője, hogy számomra igen jól esik, hogy az utóbbi években sokat javult a telefonoknál a diktálás funkció. Ennél a telefonnál is kíváncsi lennék erre. Már csak a pont, vessző és hasonló okosságokra kellene valami jó megoldást találni. Nagyon hasznos, sokszor használom, főleg autóban.

(#36) Aucor


Aucor
senior tag

Őszintén megmondom, eddig nagyon nem tetszett, most meg már nagyon is tetszik. Főleg a szélessége tetszik, tök jól lehet majd gépelni rajta.

(#37) bok92 válasza Paul119 (#29) üzenetére


bok92
addikt

Kinek mi. Nekem eleinte a homályos fotók során "érdekesnek" tűnt a készülék, de mostanra nagyon megtetszett. És fehérben is jól néz ki. :)

[ Szerkesztve ]

(#38) pengwin válasza blade zte (#12) üzenetére


pengwin
addikt

Én utálok érintőképernyőn gépelni, mégis egyet kell értsek veled: a candybar elrendezésű okostelefonok igenis idejétmúltak, főleg, hogy egy ekkora billentyűzetet simán bele lehetne pakolni egy szétcsúsztatható telefonba is. Szerintem a BlackBerry-nek át kéne állnia a régi Torch-széria lefelé kicsúsztatható szerkezetére, ha már annyira álló tájolású QWERTY telefonokat akarnak gyártani.
P.s.: aki szerint flame, nézze a cuccaim: több a telefonomon gomb, mint egy BB-n...

Üdv, pengwin

(#39) dsr válasza bok92 (#37) üzenetére


dsr
senior tag

Nálam ugyan ez volt , eleinte nem tudtam elképzelni sem , hogy mi lesz belőle , most meg nagyon bejön :))

(#40) #86973952 válasza bok92 (#37) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én azt mondanám, hogy fehérben "csinos", feketében meg elegáns... de ízlések és pofonok :K
Valakinek mindenhogy ronda. :DDD

(#41) domel


domel
tag

Érintőképernyőn folyamatosan nézni kell a képernyőt gépelés közben, de fizikai billentyünél az ujjaddal érzed, miközben átcsúsztatod az egyik gombról a másikra. Amúgy a BlackBerry rendszernek pont ugyanannyi bosszantó tulajdonsága van mint az Androidnak, csak az egyik ebben szar, a másik abban szar.

(#42) halkow


halkow
őstag

Ez egy böngészésre kihegyezett okos kütyü nekem ez is tetszik, mivel a fél napomat itt töltöm nekem jól jönne ez is a 2s mellé, ha ez is tudná a 2napot mint a nagyok akkor akár nagyobb népszerűségnek is örvendhet

Alcatel onetouch idol2s the king

(#43) bajaki


bajaki
őstag

Hmm, megmondom őszintén, nem sok mindent tudok az elődről, de ez korrekt készüléknek tűnik. Nem sok tapasztalatom van a Blacberry-vel, kíváncsi vagyok, oda is kell ekkora hardver? Vagy csak csúcskészülékbe csúcshardver?

BTW nekem sosem jöttek be ezek a QWERTY-s cuccok. Biztosan jó, biztosan sok embernek jobban kézre áll. Én egy nagyobb kijelzőn elég jól elpötyögök. Mondjuk amikor hosszabb terjedelmű e-mail, üzenet, vagy bármilyen gondolatsor rögzítése a cél, akkor mindig inkább gép elé ülök.

(#44) macskea válasza pengwin (#38) üzenetére


macskea
őstag

Nem flame. Én 9810 Torch-ot akartam, de jött az új rendszer, eléggé adta magát, hogy a régi le lesz szarva (és tényleg), szóval kerestem valamit abban az árban, ez lett a Q5 (egyébként nem rossz, csak kívülről olyan semmilyen). Tetszik ez a Passport téma is, nyilván lesz egy bicskanyitogató kezdőára, de majd lemegy 2-3 hónap alatt a realitások magasságába. Viszont ha időközben akár csak pletyka szinten is felmerül egy Torch utód, biztosan meg fogom várni, mert nekem az lenne a non plusz ultra.

(#43) bajaki: Én az itteni kommentjeim 95 százalékát mobilon írom, lassan már jobban szeretek ezen írni mint számítógépen. Elég félig beírni egy szót, nem kell visszatörölni ha elírok valamit, mert felismeri, a kedvenc pedig a két space egyenlő egy pont. Azt PC-n mindig beszopom. :DDD

[ Szerkesztve ]

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#45) big-J


big-J
őstag

Nekem is tetszik, bátor, új, formabontó, izgalmas.

(#46) Kékes525


Kékes525
félisten

Nekem tetszik!

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#47) Crafter32 válasza blade zte (#12) üzenetére


Crafter32
őstag

A gépelni könnyebb érezve, mint csak látva. Félrenyomás pedig gyakorlatilag nincs. Sok embernek a full érintő nagyon idegesítő.

(#48) Vanka


Vanka
tag

Notesznak való,telefonnak nem igazán .

(#49) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Klassz kis teló, de felesleges volt belerakni snapi 800-at :(

Üdv. Johnny

(#50) fi:zi'k válasza jonnyjoker01 (#49) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ha meg nem rakják bele, akkor meg azért sírna mindenki. :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.